Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pmaster

Oldal: 1
Tudom hogy ez egy mobilszolgáltatókról szóló beszélgetés, azonban a három egyeduralkodó közül az egyik betette a lábát a kábeltelevízió piacára is.
Ahol lakom nagyon drágán adnak a zéróhoz közeli minőségű jelet, így az egész lépcsőház lemondta a kábeltelevízió előfizetést, hogy átpártolunk a TvNetworkhöz, aki az internetet már vagy fél éve szolgáltatja a házban, mert a t-kábeles abból is horribilisan drága volt és minőségileg is hagyott kívánnivalókat maga után.Így felkereste a közös képviselő a T-kábelt, hogy bontanák a TV-re kötött szerződést, és átállunk a TvNetwörkre, mire közölte a t-kábel hogy ez így nem fog menni, mert szerződést nem tudunk bontani, gondoltuk rendben úgyis lejár a szerződés ezév októberében.A T-kábel még mindig itt van a TvNetwörköt nem engedi be, így TV nélkül van az egész ház. Igazából nem tudunk mit tenni, de rájöttünk, hogy a gerinctelenség határtalan.Profitot nem termelünk a cégüknek, sőt mitöbb szerintem erősen deficites fenntartani a hálózatot, de akkor se engedi be a másik szolgáltatót.
döntetlenezőket keresgélek V1 en
PmasterSoft 37. szint gyémánt
Dátum: 2009.04.14. 09:56:15
Mi a 4 ütemű motorokban az ütemek sorrendje?
szív-sűrít-gyújt-kipufog
gyújt-sűrít-szív-kipufog
kipufog-sűrít-gyújt-szív
szív-gyújt-sűrít-kipufog

A gyújtás egy pillanatnyi tevékenység a sűrítési ütem vége előtt!
A 4 ütemű motor ütemei a helyes sorrendben:
Szívás -> Sűrítés -> Munkautem -> Kipufogás
Kéretik törölni!
Dátum: 2009.02.27. 20:18:46
3+3+3+3+3X3=? Mennyi az eredmény?
30
54
45
18
-------------------
helyes válasz: 21
Dátum: 2009.01.22. 09:20:59
Miként használják az angolban a do- t?
Igeként
Segédigeként
Nincs ilyen szavuk
Igeként és segédigeként
Dátum: 2009.01.04. 21:11:40
Egy nem prémium játékosnak maximum hány cselekvéspontja lehet?
100
200*
400
500

Valójában 250.
Dátum: 2009.01.04. 15:23:27
"2 db bor vagy 2db fröccsöt érez meg előbb az ember?"
a válaszok közül azt jegyeztem meg hogy a fröccsöt, mert ez a helyes az író szerint, szerintem emberfüggő, legalábbis én a bort érzem jobban, a bort deciliterben mérik nem darabban
Dátum: 2008.12.28. 12:10:19
Ki lett 2008. ban a HKK nemzeti bajnok?

a válaszokat nem jegyeztem meg , de tökéletesen értelmetlen kérdés, akit nem érdekel a HKK nem tudja, így én is kérdezhetném hogy ki volt a 2008 as évben az iparkamara képviselője a szakmunkásvizsgámon -.- mármár szánalmas...
Dátum: 2008.12.27. 20:53:35
Hányadik szintre lépve találkozol az Orákulummal?

12
13 * a kérdésfeltevő szerinti helyes válasz
14 //* a tényleges helyes válasz
15

Tény, hogy a Legenda 13. oldalán találod, de a legenda 0-ról indul, valamint a kérdésben a szintre kérdeztek rá.
Dátum: 2008.12.22. 00:56:48
téves, elnézést, rendesen számolja, bár akkor sem értem hogy 50 ről napi +3 al hogy fogyhatott el a PP-m, tegnap illetve ma portyáztam többet, de ennyit nem, nah mindegy, a lényeg hogy már jól számolja!
Dátum: 2008.12.21. 21:20:36
Üdv!
Lehet hogy tévedek, de valami a szerverleállás óta nem működik megfelelően, dec 16 óta nem nagyon akarnak növekedni a portyapontjaim, a munkám miatt napi kétszer öt,hat portyázásra futja az időmből, nem akarom nagyon lepusztítani a karakterem értékeit se, napi 15 ös PP beállításon vagyok, ez számításaim szerint napi +3 ,5 PP lenne, ehelyett most van 23, 16. án emlékeim szerint egy 50 körüli érték volt, elnézést ha tévedek, még várok vele egy délelőttöt hogy biztos legyek, csak gondoltam szólok hátha tényleg rossz valami
Dátum: 2008.12.07. 11:24:44
Üdv, előre is elnézést ha nem ide kéne írnom, valamint ha már volt ez a kérdés, de amint elnéztem az előző kvízolimpia November 21-22-én volt, és a két hetenkénti ciklus amikor megvalósul felborulni látszik, mivel akkor December 5-6-ára kellett volna kerülnie. A kvízolimpia fent említett fordulója elmarad, vagy csak csúszik?
Előre is köszönöm!
Oldal: 1