Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2024.02.02. 17:00:24
Az adatlapot még mindig nem lehet átírni-módosítani.
Dátum: 2024.02.01. 20:37:48
A Végzet Verme indulásakor a medálok törlődnek.
Mindig csak egy lehet, vagyis most újra meg kell szerezni.
Tehát még egyet nem tudsz szerezni, csak egy újat, amit a VV jutalmainak kiosztásakor kapsz majd meg (a következő VV indulásáig).

*A válasz temészetesen tsebynek szól
Dátum: 2024.01.29. 16:54:48
A meghirdetett szavazások nem látszanak a Szövetség/Szavazataimnál; illetve nem lehet szövibe jelentkezést elküldeni (ez még hétvégi infó).
Dátum: 2024.01.25. 17:58:40
Az esszenciakonvertálás sem okés elsőre.
Dátum: 2024.01.20. 12:33:22
Játszom pár éve, és valahogy kialakult nálam, hogy nem illik másokat napi egynél többször támadni.
Tartom is magam ehhez.
Viszont illik kulturáltan megnyilvánulni, pláne a fórumon, sokak előtt.
Ehhez szintén tartom magam.

Oké, te Lacesz, mondanám, hogy igazad van, ha igazad lenne - de nincs, hisz erre nincs szabály.
De ha csak sírnál, még azt is elviselném, minthogy a nyelvünket gyalázod amiatt, amire okod sincs, hiszen aki prémes, nem csaló - bár azt hiszem, neked úgyis fölösleges magyarázni bármit is.
Van egy problémád, amit nem vagy képes megoldani, oldja meg valaki helyetted? Komolyan???

Sok szó van a magyar nyelvben, én kérek bocsánatot Arany Jánostól, hogy te azokat használod csak, amelyikeket.
Részemről ebben a témában ennyi, köszönöm!
Dátum: 2023.12.19. 17:44:17
Hülye vagyok, amiért reagálok, mert megint lepontoztok , és kiosztotok - pedig csak segíteni akarok.

Amit írtam, nem ismétlem, de a lényeg a verem. Ha vermezel, van sütid.
Az okos játékos tartalékol és gondolkodik; helyesebben tartalékol, mert gondolkodik. Nem hiszem el, hogy bármilyen szintű (nyilván 8. feletti) kari, ha a Landin el is költi a sütijeit, nincs neki annyi (akár csak havi egy veremből), hogy ezekből megalapozza a hűség útjai épületeit - pláne, ha lerabolják, és józan ésszel számít rá, hogy néha kellhet hirtelen több LE.
(Várom tapasztaltabb játékosok megerősítését vagy cáfolatát erre!)

A befizetést arra értettem, hogy ha jó az infóm, annak, aki nem fizetett be a Hűség alatt, 34 tókenje van, plusz 25, ha tudta maxolni az építést. Vagyis esélytelen fétisre - nem azért, mert rosszul játszik, hanem mert nincs erre pénze. Nem azt mondom, hogy a pénz az észt pótolja, hanem azt, hogy pénz nélkül is lehet ésszel játszani, mégis lemarad(hat)sz a nagy halról.
De aki nem fizet be, annak muszáj ezt elfogadnia (sajnos).
Dátum: 2023.12.18. 18:56:49
Hiányzik egy tókenem most, de jön 25 a jutalomfából.

Ez az event nem szintről szólt, hanem csak arról, hogy egyszer fizess be a 100 nap alatt.
A relikkuponos építés az elején "izés" volt, de most 3-4* annyi kuponom van, mint volt - maxos épületek mellett.. szóval...

Igen, ez "izés" volt az elején, de a végére okés lett (és megértem, ha valaki nem fizet be, de akkor ne is várjon sült galambot)

Szóval nem, ez nem szint- hanem befizetésfüggő volt. Vadászni-vermezni mindenki tudott, csp mindenhonnan kinyerhető, és a végén még ingyen is jöttek a kuponok.

Miki néha mellényúl (lásd 10 kő prémium) - de ebben itt most nem.
Dátum: 2023.11.08. 16:54:19
Most, hogy aki nyomja, annak folyamatos a csp-hiány, nagyon cool ez a tojásmelegítő...
Dátum: 2023.10.31. 19:55:54
Nem, a verem sosem ad minieventes cuccot.

Nem is ezért szeretjük.
Dátum: 2023.10.22. 14:40:22
Pár megjegyzés (az új felvetésekre).

A tókenekhez egyértelműen, mindenképpen kelljen a „rendes” támadás; a „gyakorló” legyen tényleg gyakorló („tókentelen”) ; sőt, mi lenne, ha (mondjuk) záloggal 80, anélkül 100 támadás 6 tóken; záloggal 160, anélkül 200 7 tóken? (Nehezítsük a tervező dolgát, ne könnyítsük; vagy, Amanda, nem ilyen reformban gondolkodsz?)

Holtverseny.
Győztes (4) pont mindenkinek – új lehetőség a bundára, alapból elvetendő javaslat szerintem. (Mezőfelosztás, taktika sem kell, és pipa a 4 pont, ezt nem kéne szabályba tenni.)
Egyébként, igen, kedvezzenek a soktagú szöviknek. Sok év egy jó szövit felépíteni, pláne megtartani; nehogy már egy háromtagú arasson…
A győzelemszám tényleg nem ideális, de szerintem az egyetlen lehetséges opció a holtverseny eldöntésére (indok az előző mondat).

Összegezve.
Az SzB fejlesztése nem hülyeség, de
1. a „vakon lövés” (ne látszódjon, ki az ellenfél – régebbi felvetés)
2. Holtverseny helyett bunda(lehetőség)
3. Tóken a semmiért, cserébe vasárnap „taktikázás”…
Ez nekem mind olyan „izé”.
Amanda, van más a tarsolyodban?
Tényleg vevő lennék értelmes, érdemi javaslatra – de; ugye, nem csak én olvastam úgy a fórumot, hogy egyetlen felvetésedet sem támogatta senki?
Dátum: 2023.10.12. 18:44:08
Tényleg-komolyan.

Tudom, azt írtam, hogy befejeztem - de, komolyan, idejön egy félnyaras fecske, hogy legyen olyan az szb, amit ő nyer meg, mert a mostani szabályok nem jók... (Szóval, igen, b***za a csőröm)

(Csak mellékesen - tudtommal a gyakorló 5* nerm ad tókent; és igen, nyertünk 26 bajnokságot és 50+ hetet egyfolytában - és azt is tudom, hogy bár te kérted, továbbra is a saját marhaságodhoz fogsz ragaszkodni...)

Nem mellékesen, most közlöd, hogy mi is az, amit akarsz, és Miklós jóváhagyta.
Miért nem egyszerűsíted le - csak ti nyerjetek, és akkor nem fogsz panaszkodni. (Jogos, érthető, kezdhetted volna ezzel, sokak idejét raboltad hiába)

Kérted, kik reagálhatnak. Szerintem benne vagyok a szórásban.
És szerintem, ez sem fog érdekelni, és meg fogom bánni, hogy hozzászóltam.

Ugyanígy semmibe veszel. ahogy eddig is.
Ez eddig sem érdekelt, de az szb-t megmenteném az önjelölt forradalmadtól, csak ezért írtam újra, ígéretem ellenére.
Dátum: 2023.10.11. 19:47:47
Bár beszéltünk erről (és hasonlókról) párszor privát, nem figyeltél rám, és eldöntöttem, nem is írok többet; mégis kivételt teszek, ha már nagyobb nyilvánosság felé nyitsz.

Először is: a szabályok szerint nektek 2 pont járt volna, ti hármat kaptatok. Nem nyúltak bele, megmaradt a 3 pontotok, szerintem fair lett volna írnod az ÜSZ-re, én többször megtettem, ha gond volt a mezőegyenlőségnél, akkor is, ha pontot buktunk emiatt. Mivel mi így is-úgy is nyertünk, nem írtam, nem akartam belefolyni, ez MVP számomra.
Ami a szerencsefaktort illeti, amin mindig lovagolsz; meg azt, hogy 5 napot számolsz – újra elmondom – nem 5, hanem 6 nap után osztják a pontot. A taktika része az első nap is, nem szerencse: ismerni kell az ellenfeleket, jól kitalálni a nyitónapot is. Aki az első nap kis mezőkkel esetleg sokat visz, megkockáztatja, hogy utána mindenki ráugrik, és a végére utolsó lesz. De van ahol ez a taktika, lehet ügyesen csinálni (ahohy pl. az Illu szokta)– de jó ellenfelek ellen általában bukta, nem nyerő.
Tehát, semmiképpen sem szerencsefaktorról beszélünk az első nap kapcsán, nem értem, miért mondod, hogy 1 nap szerencse, 5 nap taktikai rész…
(Kedvenc idézetem egy fociedzőtől: „Az első három bekapott gól összezavarta csapatot.”)

64 bajnoki címmel a hátam mögött (ezen a világon, volt pár a többin is, de azokon már nem játszok) talán releváns, amit mondok, mindenesetre kitartok emellett.
Újfent ismét javaslom, fogadd meg végre a tanácsaim – a játékot úgyse tudod megváltoztatni: tanulj, és hozd ki a legtöbbet a szabályok szerint. Ügyes vagy (sőt, annál is több), menni fog ez.

(A csatárok sem kapnak dupla széles és/vagy magas kaput, csak mert „bement volna, ha…)


A fórumon erre többet nem reagálnék, de aki privátban ír, és nem csak veszekedni szeretne, azzal szívesen vállalok vélemény-ütköztetést.
Dátum: 2023.09.15. 19:50:23
Naponta jön új deki.
Dátum: 2023.09.15. 19:46:49
Szerintem jó, ha közben kaptál egy tojást.
Dátum: 2023.09.12. 20:02:49
"A Hűség útja esemény alatt ha legalább 2000 Ft-ért vásárolsz őskövet, megkapod a Hűség emblémáját (de csak akkor, ha a befizetésért nem kapsz valamilyen akciós csomagot is)"

Ollé?
Dátum: 2023.07.31. 15:36:14
Érdekes felvetés.
Bár én azon gondolkodnék inkább - ha még lenne v1-en karim, - hogy hirtelen hogy lesz egy másfél éve egytagú szövi szb-képes, miután valaki felveti, hogy "csinálj magadnak még két karit".
És miért nem csendben történik minden, miért nyilvánosan a fórumon?

Ja, nem, csak megnéztem a kedven Mel Gibson-filmem, az Összeesküvés-elméletet.

Szerintem jó film.
Dátum: 2023.07.05. 14:45:59
Rejtvény van, jutalom nincs.
(Nekem autoválasz van, szóval csak azt látom, hogy jutalom nincs...
Dátum: 2023.02.14. 15:11:16
"Sajnos a leállás miatt a szövetségi háborúk utolsó köre sem futott le. Baratyot kérdeztem, hogy ez mit fog jelenteni gyakorlatban. Holnap délben indul az új kör, viszont az előző körért a pontok, végeredmények sajnos nem íródtak be, ezeket nagyon sajnáljuk, de pótolni sem tudjuk utólag, az elmúlt heti kör most újra meg fog ismétlődni, de lehet, hogy más csoportokkal."

A 2. kör fut, nem az első ismétlődik, minden szövi nulla pontos. (v3)
Dátum: 2022.12.13. 20:07:02
https://prnt.sc/Dx9VxcRgo5ee
https://prnt.sc/Vzt2aGijeXTz
?
Dátum: 2022.12.08. 15:44:57
Jogos. Okos.