Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faramir

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.07. 11:01:30
Üdv!
Engem is érdekelne, hogy hogyan kerülhetett mínuszba a LE-m, nem is kicsit: -4.934 LE
Faramir from V2
Dátum: 2010.02.06. 20:59:13
Hogy kerülhetett mínuszba a LE-m?
Szakit fejlesztettem, aztán nézem, hogy mennyi LE-m maradt, amit építésre költhetnék, aztán azt látom, hogy van -5.642 LE-m.
Dátum: 2009.11.26. 15:51:48
http://tttweb.hu/iras.php?id=131
Olvassátok el!
Eléggé elgondolkodtató, akár csak az amit Gitta linkelt be
Idézet: Gitta - 2009.11.24. 01:04:31
http://lenkeidoktor.hu/?p=263
Dátum: 2009.11.20. 16:47:35
Idézet: TigrisÚr - 2009.11.19. 23:33:39
Viszont a válaszodon elszomorodtam. Egészségügyi kérdésben, ahol mások egészségi állapota, súlyos fertőzésben való részvétele a tét, ott az a mérvadó, hogy vajon kényelmetlen helyzet-e gumikesztyűt és maszkot hordani, amikor ez tőlünk nyugatabbra és keletebbre egyáltalán nem ciki... No ez nagyon gáz, és sajnos a nemzetet minősíti. Hiába veszélyes valami, inkább nem tesszük, mert más sem csinálja (és helytelen, hogy nem csinálja), hanem inkább a homokba dugjuk a fejünket, hátha akkor a veszély is elmúlik. Ez így nagyon gáz.

Tigris Úr!
Nem ciki, hanem kényelmetlen! mert már próbáltam kesztyűben írni és el kell mondanom, hogy elég nehéz normálisan írni, és gépelni se könnyebb. Meg a beszélgetéseim abból állnának, hogy a "mit mondtál?" kérdésre válaszolnék folyamatosan. Meg a kézfogásnak is van egyfajta etikettje.
Tehát ha jól értelmezlek, akkor te azt kívánnád tőlem, hogy mutassak példát a környezetemnek?
Benne lennék, ha mondjuk építő iparban dolgoznék, vagy egyéb helyen, ahol nekem csak néha kell tollat ragadnom, gépelnem, beszélnem. De a jelenlegi helyzetemben csak akkor használnám a védő eszközöket, ha a ...volán cég sofőrjei, kalauzai, illetve a járőrök, rendőrök, illetve a tanárok is használnák, bár az is igaz, hogy a buszok tovább állnának a megállókban, mert a sofőr és az utas alig értik egymást, meg az tanárok előadásainak a felét se értenénk, ez főképp a szaknyelv oktatásnál okozna gondot.
Így remélem érthető, hogy miért kényelmetlen, vagy adjam fel az alapvető etikettet, a tanulmányaimat, meg az érthető kommunikációt csak azért, hogy "ne fertőzzek"?
Amúgy gumi kesztyűt miért is kéne hordani, mikor az influenza légúti?
Én az orromon veszem a levegőt, meg ha sóhajtok, akkor a számon keresztül.
Vagy, ha nem légúti, akkor nem gumikesztyű kéne, hanem védőruha!
Tök buli lenne, ha mindenki védőruhát hordana!


Szerintem épp a lappangási idő miatt kéne az oltások - mert biztos, hogy lesz még járvány - előtt orvosi vizsgálat.

Na most tényleg Hau Kola! Minotakíjja!/Beszéltem, Testvéreim - most a szívemben újra csend és béke honol!
Dátum: 2009.11.19. 21:59:38
Faramirtól, a 2. világon lévő Atilla király utódai nevű szövetség toborzó Végzetúrtól minden 2. világon lévő Rubin hordás Végzetúrnak és Végzetúrnőnek!

Ezennel kihirdetetik, hogy Atilla király utódai szövetségszinthatár nélküli felvételt hírdet!
A követelmények, amiknek meg kell felelnie a jelentkezni vágyóknak a következők:
1. Legyen aktív! Tehát minimum naponta egyszer lépjen be.
2. Törődjön a karakterével! Tehát mind szakértelmei, mind tulajdonság összegeit, mind felszereléseit tartsa a még tűrhető alsó határ felett.
3. Jelentkezés előtt írjon egy levelet valamelyik vezetőnek! Vezetők: Faramir, Háma és Aragorn.
4. A 2. világon legyen regisztrálva!
Dátum: 2009.11.19. 21:46:08
Úgy tűnik mégsem honol béke és csend a szívemben.
Tigris Úr, tényleg ez a topik nem arról szól, hogy ki minél boldogabb, de azért válaszolhattál volna a kérdésemre! Amm ha a vegysz@rokkal nem cseszték volna szét az immunrendszerüket az emberek, akkor nem kéne annyira félni. El hiszem, hogy csak végső esetben használsz gyógysz@rokat, jó magam is.
Most válaszolok a kérdésedre: A környezetemben átlagban jó immunrendszerűek élnek, s akik mégsem annyira erősek, azok beoltatták magukat. Ezért, és azért is, mert elég kényelmetlen helyzet lenne, ha abban az iskolában, ahova OKJ-s tanfolyamra járok pont csak én hordanék gumikesztyűt, meg maszkot - amm tény és való, hogy szaközép alatt mentem úgy iskolába, ahogy épelméjűek, vagy átlagok nem, de ez túlzás lenne - . És ha szépen megkérlek téged, Tigris Úr, akkor mikor ezt a hsz-met gorombítod válaszolnál arra az egyszerű kérdésemre, hogy "Azon gondolkodtál, hogy az a természeti néphez tartozó ember, aki kb. 40 évesen végelgyengülésben hal meg, az boldogabban hal meg, mint egy "civilizált" 80-90 éves?"
Dátum: 2009.11.19. 19:21:00
Tigris Úr belinkelt grafikonjához találtam magyar nyelvet! egyszerű! a jobb felső saroknál van eg legördíthető menü, ahonnan ki lehet választani a magyar nyelvet is!

Amm Tigris Úr! Jó magam nem csináltam nemzetközi szintű összefoglalót, én csak a "civilizációnál" is öregebb evolúciót tudom felhozni. Ami a mai napig működik, akár teszik akár nem. Tényleg elkél néha segítség az immunrendszernek - engem a doki betegen max. 5x látott és kórházban is csak a balesetin voltam - , de a másképp is lehet segíteni a test védekező képességének, mint oltással. Pontosan nem tudom elmondani, hogy mivel, de Calowyn kb. 4 hsz-szel ezelőtt leírt egy hatásos módszert, amihez én talán azt tenném hozzá, hogy az ilyen bacisabb időszakokban érdemes reggelente/esténként egy csésze csalánteát meginni. És ezzel a csalánteával is egy az oltásoknál öregebb és - megmerem kockáztatni azt a kijelentést, hogy - hatásosabb megelőzést, gyógymódot hoztam fel.
Se az evolúció, se a gyógynövények és ezeknek a felfedezése nem az én érdemem, de régebb óta velünk vannak, mint a vakcina?
Ja és Tigris Úr! Azon gondolkodtál, hogy az a természeti néphez tartozó ember, aki kb. 40 évesen végelgyengülésben hal meg, az boldogabban hal meg, mint egy "civilizált" 80-90 éves? Mert szerintem igen.
Hau Kola! Minotakíjja!/Beszéltem, Testvéreim - most a szívemben újra csend és béke honol!
Dátum: 2009.10.05. 10:26:12
Faramirtól, a 2. világon lévő Atilla király utódai nevű szövetség toborzó Végzetúrtól minden 2. világon lévő Rubin hordás Végzetúrnak és Végzetúrnőnek!

Ezennel kihirdetetik, hogy Atilla király utódai szövetségszinthatár nélküli felvételt hírdet!
A követelmények, amiknek meg kell felelnie a jelentkezni vágyóknak a következők:
1. Legyen aktív! Tehát minimum naponta egyszer lépjen be.
2. Törődjön a karakterével! Tehát mind szakértelmei, mind tulajdonság összegeit, mind felszereléseit tartsa a még tűrhető alsó határ felett.
3. Jelentkezés előtt írjon egy levelet valamelyik vezetőnek! Vezetők: Faramir, Háma és Aragorn.
4. A 2. világon legyen regisztrálva!
Üdv!
A szövetségem nevében, A Gyűrű Szövetsége nevében és a magaméban kijelentem, hogy a felhíváshoz csatlakozunk! Ezen a három napon se portyát, se vadászatot, se háborút nem indítunk!
Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
Szeretettel:
Faramir, Ithilia kormányzója és A gyűrű Szövetsége szövetségének Hadvezére
Oldal: 1