Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.10.07. 12:55:37
ok, de osszuk továb a vf függvényében is...
hát
én hálás vagyok a "staffnak", hogy nem kerül be több hibás kérdés...
köszi
kezdő játékos még azt sem tudja hogy vannak küldetések...
A felsoroltak közt nem szerepel helyes megoldás
elég durva hiba így elírnia főszereplőnek szánt nevet

valamint a hamisított Vermeer kép jelentősen híresebb ezzel a címmel, vagy Rembrandt képe, nem jó választás, legközelebb tessék alaposabban utána nézni annak a témának amit kérdezel.
nincs kapcsolat a 25% határ és a lé osztás között
Hát bizony, hiába pontozgatsz, attól még a stílusod nem kultúremberre vall, próbálj meg normális hangnemben társalogni, az sokat segít.
kizárásos alapon?
simán kizárhatom a Vergiliust is ilyen gondolkodásmóddal, senki nem profi gondolatolvasó itt.
Vagyis kötelező hozzá látni a filmet, és abban ismerni a hajó nevét. Emiatt speciális.
szerintem jó így
igen, ezért a vörös a megoldás, ha ahhoz is hozzáteszed a hagymát, az is értelmes szó
Ezt az oldalt tudom ajánlani: http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes
nem helyeztem a helyesírásra a hangsúlyt
a lényeg: úgy kellene feltenni kérdést, hogy legyen egy épkézláb kérdésed 4 odavágó válaszlehetőséggel, amiből egy igaz.
A segítség az az volt, hogy próbálj meg értékelhető válaszlehetőségeket írni a rossz válaszoknak is.
A hisztizéssel nem segítesz magadon, inkább próbáld meg megfogadni, amit tanácsként írnak neked.
hát a kukac nem jó..ha nem lehet normálisan beírni, akkor inkább ne erőltesd azt a kérdést
kalória hosszú ó
szerintem "ehető"
Dátum: 2009.09.29. 23:00:57
Idézet: cirip - 2009.09.24. 18:08:24
Idézet: PottomPanna - 2009.09.23. 10:03:40
Kvíz4 topicba írd ezeket.


na jó, ez így már nem nagyon látszik...szal lécci, a kvíz 4 topicba írd a hibás kérdéseket, hogy javításra kerülhessenek
én már találkoztam ezzel a kérdéssel, mármint nem pont szó szerint, de ez volt a kérdés
Jól emlékszem, a Vénusz az?
Melyik költőnk születésnapján ünnepeljük a magyar költészet napját?
Arany János születésnapján, október 22-én.
József Attila születésnapján, április 11-én.
Balassi Bálint születésnapján, október 20-án.
Ady Endre születésnapján, november 22-én.

Ha így van megfogalmazva a kérdés, kit érdekel ha van bent még hatszor?
Azt egyébként jó lenne ha mindketten elfogadnátok hogy annak ellenére hogy a beszélgetés nem személyesen folyik, csupán írásban, a sértegetés nem túl ildomos, hogy finoman fogalmazzak.
Jóvanna, csak segíteni akarok szegénynek
de nem nagyon megy