Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

igen, de skót és ír népcsoport van, nem skótok és írek

szerintem csak ennyi az elírás, illetve, az talán még nem túl szerencsés, hogy az egyik válasz lehetőség dupla, lehetne simán skót mondjuk, vagy ír

mindegy, mert mindegyiknél volt tudtommal, de pl a germánoknak utánanéztél, ott tuti nem volt?
Idézet: Orr... - 2010.01.27. 12:24:31
Cirip: Sajnos hajt a tudásszomj, emellett a kedves játékostárs kísértetiesen emlékeztet néhány kollégámra

Mivel Lecso üzeneteinek 99% kötözködés és a maradék néha információ, azt hiszem a tudásszomjad úgy marad, ahogy van
Orr, tessék megfogadni a saját aláírásodat, és beállítani a hozzászólás szűrést
Nem kell szóköz a kérdőjel elé, ennyi helyesírási hiba van benne csak.
Mármint én ennyit látok
Édes drága Vodkaslecso, te adsz értelmet a pontszám szerinti szűrésnek, köszönöm a megvilágosodást
Egyetértek az értékelővel, ez valóban nem egy világszerte ismert információ, hogy pontosan mekkora is ez a hajó egy másikhoz viszonyítva, aminek szintén nem szokás kívülről fújni a méretbeli paramétereit.
A kérdésedre megkaptad a választ. Helyesírási hibával kaptad vissza, tehát veszteség nem ért, javítsd ki a hibát, és mehet is vissza a kérdés.

A többi kérdésben talált hibákat, ha beírod a kvíz 4. topicba, akkor a kvízadminok javítják azokat.
Ez egy hosszas folyamat, a játékosok segítsége nélkül még sokkal hosszabb ideig tartana, valószínűleg.
Senki nem tagadta hogy néha az értékelők is hibáznak. Ettől még a te kérdésed száraz lexikális tudás.
És mivel mivel Mind1 kereken kijelentette hogy nem kvízadmin, feltételezem a szövegértelmezés is nehezen megy. Ezt az is alátámasztja hogy az általad bravúrosan előrángatott "miért vannak szar kérdések még bent" kérdést már hatvanezerszer feltették és megválaszolták.
Ha nem csak mások gyalázásával lennél elfoglalva, talán feltűnt volna.
Dátum: 2010.01.21. 17:44:01
közben megtaláltam, de gondoltam csak nem lehetsz ennyire lökött
Dátum: 2010.01.21. 16:39:51
én ennyit találtam: "Felesége nevét nem őrizte meg a történetírás"
mutasd, mid van
Idézet: Craslorg - 2010.01.21. 13:22:36
Infokérés: Ugye nem most tanultad az elmúlt pár hónapban, évben?
Még egy: Ugye fejből nyomtad a kérdést és nem csak azért mert beugrott és utánanéztél, hogy ez milyen jó kérdés lenne?
És még egy: Ugye nem a biológia a hobbid?

Ha a fenti 3 kérdésre egyaránt "igen" a válasz, akkor jogos a reklamációd.


ezt csak ismételni tudom

A tegnapi házi még nem általános tudásanyag. Armaron, neked nagyon jó a memóriád, de sokan mások nem emlékeznek egy-egy érdektelenebb lexikális anyagra 20 év távlatából.

Tomreptile stílusát pedig nem jellemezném a stílus szóval. A durva sértegetések nem vezetnek eredményre és az illetővel kapcsolatban nem túl jó véleményt szül és értelmetlenül felesleges, mert az esetleges érintett még csak el sem gondolkozik azon hogy esetleg hibázott-e, csak azon hogy bizony itt a lelkébe gázoltak.
Ergo eredmény nincs, csak sok sértett ember.
Dátum: 2010.01.21. 11:26:55
hidd el, hogy az 50-esnél sem voltak elegek az építők, oda is harcosnak irányult karakterek kellettek
a 100 epikus aránytalanul elnyújtaná a szerver élettartamát, ez egy, a sebessége miatt időigényesebb, időrablóbb tevékenység, mint valamelyik normál szerveren karaktert nevelgetni.
Ezt féléven keresztül csinálni nem lehet komolyan, holott versenyről lévén szó, ezt megkövetelné a helyzet.
Dátum: 2010.01.21. 10:46:14
Idézet: winnie - 2010.01.21. 10:34:36
kinek mi számít: a játékélmény vagy a győzelem.

egy versenyszerveren?
a játékélményre ott van a többi világ
II. Margit (kellenek szóközök a sorszám és a név közé) 69 éves, nem fog örökkön örökké uralkodni Dániában.
Szerintem próbáljatok meg úgy feltenni kérdést hogy az biztosan időtálló legyen.
Létezett-e kérdésre igennel és nemmel lehet válaszolni, a kérdésed érdekességről szól, szerintem simán bekerülhetne, ha úgy tennéd fel a kérdést, hogy lehessen négy különböző választ adni rá.

(és ez megint nem az a topic )
nem ez a megfelelő topic erre

egyébként talán az volt a gond, hogy a három magyar város mellett egyetlen francia volt, ergo ez egy ezüst tálcán nyújtott válasz
főváros szó nem megengedett, mert túl sok kérdés íródott vele
A jáki templomot nem Shulek Frigyes tervezte
A templom utolsó nagyobb átépítése zajlott az ő tervei alapján, de ez messze nem felel meg annak hogy ő tervezte volna az épületet.
Egy XIII. századbeli, középkori épületet nehezen tervezett volna meg egy századokkal később született ember.
Dátum: 2010.01.17. 13:03:43
egyszerűbb lenne megkérned valakit, hogy hozzon létre számodra egy topicot
Dátum: 2010.01.15. 17:28:44
v3-on, ami kb egy éve indult el 73. lényét ölte a legtöbb epikkel bíró szövetség.

Ez alapján háromszoros gyorsaság mellett 5 hónapig fog tartani a gyors versenyszerver?
Ez ugye nem komoly?