Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Hát, amíg nem értékelhetett a karakterem, nekem feltűnt hogy sokkal több a jó kérdés.
Ami ilyen lexikálisat találsz, írd be a kvíz 3. topicba, ha valóban az, törlésre kerül.
Nem az a cél hogy tudjon válaszolni a játékos, az a cél hogy egy gondolkodtató érdekes kvíz kérdés legyen, amiből esetleg még tanul is valamit a játékos.

Teljesen fölösleges lenne az egész, ha olyan kérdések lennének benne hogy hány lába van a lónak, vagy hány füle az embernek.
Az nem kvíz lenne, ha automatikus 10% bónusz a vadászatra. Amiatt meg fölösleges még külön kattingatni.
Ezek az 50+50-es kérdések nem jók, ki fognak esni, és remélhetőleg még az értékelésen, nem utólagos reklamáció miatt Nem jó módszer sem matematikai példákat feltenni, sem pedig hülyének nézni a játékostársakat. És tény hogy szigorodott az utóbbi időben az értékelés, de ez amiatt van, hogy tényleg érdekes kérdések kerüljenek be.
Hmm, hát, így látatlanban nehéz erre válaszolni, ha megmutatod a kérdést, akár az erre rendszeresített topicban, megmondjuk, mi lehetett vele a gond.
Ha már van hozzá indoklás, általában valaki komolyan vette az értékelést, és tényleg van valami gikszer a kérdésben. Persze vannak kivételek.
Ha jól hallottam össze kell gyűlnie egy adag kérdésnek, hogy kiértékelésre menjenek, addig meg gyűlnek a válaszok.
Várjál türelmesen, meg lesz annak az értékelése előbb utóbb.
Nyugi, senki nem akarja lenyúlni az érte járó lét

Bár kezdenék azon izgulni, hogy ki fog esni a kérdés 100% miatt
Dátum: 2009.03.03. 10:27:34
Ha jól hallottam össze kell gyűlnie egy adag kérdésnek, hogy kiértékelésre menjenek, addig meg gyűlnek a válaszok.
Várjál türelmesen, meg lesz annak az értékelése előbb utóbb.
"- Lexikális tudás. Bizonyos évszámos kérdések elfogadhatóak, de csakis olyanok, amelyek az első kategóriában felsoroltak. Azt, hogy mikor voltak a világháborúk, mindenkinek illik tudnia, de azt viszont nem feltétlenül, hogy egy alig ismert celeb mikor vásárolta az első biciklijét. Ráadásul, ha évszámos kérdést írtok, akkor sokkal kultúráltabb, ha az évszámok között jelentősebb eltérés van, mintha 1-1 nap eltérés van a 4 dátum között. Személyes véleményem szerint az ilyesminek az a legcivilizáltabb módja, ha nem is konkrét évszámot kérdezel, hanem felsorolsz 4 ismert eseményt, és megkérdezed, melyik volt legelőször, vagy legkésőbb."

Ennek a bekezdésnek a szellemében, igen, az hogy melyik évben jelent meg a kötet lexikálisnak mondható
Dátum: 2009.03.02. 21:12:30
jójó, csak aggódom
Dátum: 2009.03.02. 20:56:12
Csak szegény Dzsó, mi lesz vele ha kikékül
Jól van, akkor ezen sem kell már agyalnotok, hogy hogy kerüljek be a kvízbe
ki van pipálva
Dátum: 2009.03.02. 16:38:23
Dátum: 2009.03.02. 16:34:05
Tadorichitana: elmebeteg

na ezt hol tanultad?
A felsoroltak egyike nem egér. Melyik?
Vuk
Jerry (a Tom és Jerry rajzfilmből)
A4Tech NB-99D Wireless Optical Mouse
Mickey Mouse
ezen jót vigyorogtam
Dátum: 2009.03.02. 16:21:46
Hmmhmm, nem hiszem hogy túl sok japán szót felismernétek, de ezt bezzeg az összes pasi ismeri

módosítottam, mert tudom hogy néhány szó még menne
Dátum: 2009.03.02. 15:49:42
nocsak, hát te hogyhogy? Nem mintha baj lenne
és jaj, a fenébe, elfelejtettem a láthatatlant
Dátum: 2009.03.02. 15:46:43
Jöhet
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.02. 15:41:04
Nem. Azt az egyet értettem.
na szép
Dátum: 2009.03.02. 15:39:17
mert így a csúnyább részeket sem értik..
te is átugrottál a hentai szón
Dátum: 2009.03.02. 15:26:09
Én nem vagyok nagy rajongója (de el kell ismerni az érdemeit ), de néha el el olvasok belőle részeket, mondjuk az Authorityből meg a másikból max négy-öt résszel találkoztam.
És a Crécyről pedig azt sem tudom mi fán terem
Dátum: 2009.03.02. 15:01:19
igen
Dátum: 2009.03.02. 14:47:08
te is a lényeget jegyzed meg


Egyébként Warren Ellis jó választás, a Transmetropolitan igazi unikum