Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.05.02. 12:57:59
Idézet: D4vid - 2009.05.02. 12:52:23
Vásárolj a lélekkufártól egy fegyvert, amelynek a szintje legalább kettővel magasabb a te szintednél!
Ugye nem baj ha 20-as szinten 23-ast veszek?

felhívnám a figyelmed a legalább szócskára
a kérdésed helyesírási hibás ÉS túl speciális
csak az "ezek közül egyik sem" választ javítsd, légy szíves
bár, most nézem én nem is erre reagáltam, hanem egy igencsak hasonló kérdésre, vagyis a kérdésed már szerepelt is sajnos
Vagy az összes válasz legyen kis betű, vagy semelyik, ne különböztesd meg az egyiket, szerintem.
És nincs külön "egyik" meg "másik", egy kérdés adatbázis van, ne tedd fel újra ugyanazt a kérdést, mert eltiltás jár érte.
Dátum: 2009.04.30. 14:40:24
a karakter képe alatt van a beállítások menüpont
Dátum: 2009.04.30. 14:37:08
idomítás szakértelem 4-es tanulástól van
de ha nincs nálad elég LÉ akkor sem látod az idomítás gombot
vagyis valamelyik hiányzik (szakértelem v. lélekenergia)
Dátum: 2009.04.30. 14:35:02
van erre egy külön topic:
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
Igen, viszont Hollókő miatt veszélyes hogy kiesik
Jaj, nehéz ezt belönni
Csak annyiban, hogy mind ismert nagyváros, kivéve Mátraszentimrét, emiatt elég egyértelműnek tűnik a válasz.
kettőt tessék visszaolvasni
Dátum: 2009.04.30. 10:14:50
Idézet: winnie - 2009.04.30. 09:59:41
hibernálta egy időre a karakterét, nagy dolog. még csak véletlenül sem sajnálatra méltó, hogy a gyengék útját választotta, főleg, hogy jól tudja, bármikor visszajöhet.

Winnie, miről beszélsz?

TrueBlood tett le annyit az asztalra, hogy hiányozzon a játékból miután törölte magát, ezen az sem változtat, hogy mint mindenkinek, neki is meg van a lehetősége arra, hogy meggondolja magát.
Dátum: 2009.04.29. 20:28:45
vagy hogy ezt miért nem pm-ben írta meg neki, és akkor most nem ülnénk itt úgy, hogy majd megesz a kíváncsiság, hogy mi a legújabb pletyka
Dátum: 2009.04.29. 16:09:12
Alvómaci!!!
Dátum: 2009.04.29. 15:13:26
meg még azt is mondd meg hol halálosak azok a kobrák, melyik világon
Dátum: 2009.04.29. 12:12:08
akkor meg szimpla farmolás, akkor sem értem a tegnapi kirohanásodat az iq-juk ellen
Küldihez meg gratulálok
Dátum: 2009.04.29. 11:17:43
Idézet: Szinv - 2009.04.29. 11:10:22
Leírta, hogy segít a barátainak. te pedig hozzágondoltad, hogy portyázik, mert ő ilyesmit nem írt.

öhm, bocs, de mivel ezt erre a hszre írta válaszul:
Ó, Tony Ramirez. Ha jól emlékszem tőle már az egyik klántársam is kapott, olyan választ egy igen csúnya kérdésre: hogy bocs nem én portyázok, hanem a robotpilóta. Azt írta örüljünk, mert így 0 LE-vel jön.

Ha jól tudom az ügy jelentve lett, de túl sok minden nem történt. A robotpilótáról meg máig sem tudjuk pontosan, hogy mi is.

ezért, de, írta, hogy portyázik Tony helyett
Dátum: 2009.04.29. 10:26:11
van ahol a közösségi örjöngés fontosabb a bajnokinál
semmi gond és nincs mit
?
A helyesírási hiba értékelést szoktuk arra is használni ha kisebb javítást kellene eszközölni a kérdésen, hiszen így nem veszted el a kérdezés jogát, nem kell újabb száz helyes választ adnod. Nem ért téged semmilyen kár.
Úgyhogy elmondhatom mind magamnak, mind neked, hogy messze nem bosszúvágyból hanem javítási céllal értékeltem.
Még életemben nem hallottam erről, hogy a szó képét leírásnak neveznék (és így hirtelen nem is találok rá utalást), de biztos így van, ebben az esetben hibáztam, elnézést érte.

Azért választottam helyesírási hiba értékelést, hogy ezt a ezek szerint csak számomra oda nem illő szót javíthasd valami másra.