Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Griffith

Oldal: 1
Dátum: 2015.08.08. 15:32:12
Hozzáadódott utólag.
Dátum: 2015.08.08. 14:47:58
Rohadt érdekes bugra akadtam. A szövetségi medál bónuszai ill. az utolsó szintlépésnél a csatlós bónusz nem adódik hozzá a tul. összegemhez. Ill. csak félig tehát: ez volt 3687 ( 4339) ez lett 3687 (4347) itt hozzáadódik de maguk a tulajdonság összegek nem változtak. Tehát az erő, támadás stb. maradt ugyanannyi. Még szerencse, hogy folyamatosan figyelem a tul. összegeket ha csak azt nézném ami a zárójelbe van írva nem jöttem volna rá, hogy nem stimmel.
Dátum: 2015.07.03. 13:19:56
Kelleni kell, csak másra számítottam a működését tekintve, azt csöppet meglepődtem. Ennyi a sztori. Így, hogy elmondtátok a működését elfogadható.
Dátum: 2015.07.03. 13:08:50
Most már értem mit nem értettem. 10 medált becserélek egyre. Tudod én ezt félreértettem, úgy gondoltam a 10 medál csak előfeltétele a bronznak, ugyanis nincs leírva, hogy ez egy csere. Így minden világos kösz a választ.
Dátum: 2015.07.03. 12:52:15
Sziasztok.

Nem tudom itt van-e a helye a hozzászólásomnak, de azért ide írom.

A problémám: sikerült végre megszereznem az első bronz végzetmedált. A leírása alapján: -10 mp a vadászat lehetséges min idejére, +12 építés szakértelem. Ehhez képest hozzáadott a vadászatom idejéhez +10 mp-et. Eddig egy vadászat nekem 1 perc 12 mp volt most lett 1 perc 22 mp. Ráadásul 12 építés helyett adott kettőt. Elvileg van 11 végzetmedálom az plusz 11 pont az építésre, ezzel a medállal +23 kéne lennie az építésnek ezzel szemben csak +13. Valaki találkozott hasonló problémával?
Dátum: 2014.05.16. 16:34:47
"Eljutottál oda, hogy kitalálsz rólam dolgokat, majd ezt egyből tényként beállítva a fejemhez vágod. Vicces vagy." Ez rád is igaz.
Dátum: 2014.05.16. 16:05:41
A Bajnok nem attól a legerősebb, hogy gyengék között nyer hanem attól, hogy hasonlók között tud nyerni. Ta is nagy királynak érzed magad egy csoport ovis között.
Dátum: 2014.05.16. 16:03:06
Az analógia bejött ugyanis egy MMO-ban egy 60-asnak magasabb minden skillje egy 10-eshez viszonyítva. Ennek a játéknak más a rendszere ezért lehetséges, hogy azonos szintüeknél nagy külömbség lehet TÖ/SZÖ között. De ha lever valaki aki sokkal erősebb az olyan mintha MMO-ban egy sokkal magasabb szintű verne le. Azér mert neki minden magasabb nam csak a skilljei hanem a felszerelés stb.stb. Ami meg a bajnokot illeti ha neked ez a kihívás, hogy gyengébbeket versz le lelked rajta. Nekem sem rokonom semmilyen T. Miklós, ezenkívül nem rinyáltam hanem dühögtem ez pedig a Dühöngő topic.
Dátum: 2014.05.16. 15:42:51
Öhh... Alendaar asszem nem értelek.Ezt mire írtad?
Dátum: 2014.05.16. 15:34:19
Te valamit rohadtul félreértettél Kuzma. Én nem szeretnék nálam gyengébekkel bajnokizni és nyerni. ÉN ÍGY NEM AKAROK NYERNI!!!! De ezt már leírtam. Én hasonló erősségüekkel akarak harcolni ahol vagy nyerek vagy nem. A hasonló erősségű alatt kicsit gyengébbeket vagy kicsit erőssebeket értek. A kicsin van hangsúly. Ezt a szöveget nem nekem kéne írni hanem a bajnokoknak akik fele, harmad akkora karaktereket ütnek ki. Most azt akarod bemagyarázni nekem, hogy az a Bajnok aki nála sokkal gyengébbet ver meg. Hát szerintem meg az a Bajnok aki hasonló erősségüeket ill. erősebbeket meg tud verni. Tudod a boxban sem raknak össze pehelysúlyút meg szupernehéz súlyut. Pontosan mindenki hasonszörüvel harcoljon. Ez olyan mintha MMO-ban egy 60-as leverné a 10-es karakteremet te meg megvéded mer én vagyok a szemét amiér csak 10-e vagyok. Te vagy az aki szereti a könnyű győzelmet. Ami meg a medált llleti amúgy rohadtul nem érdekel. Már ezt is leírtam az zavar de nagyon, hogy még a győzelem közelébe se jutottam soha. Olvass vissza.
Dátum: 2014.05.16. 12:55:51
Az. Van neki.
Dátum: 2014.05.16. 12:52:21
Ő 34- es szintű. Nem akarok nevesíteni nem vele van bajom. A lényeg neki: Zsákmányolt lélekenergia: 802.405
Elvesztett lélekenergia: 16.652 Összesen: 1605 1728 győzelem vereség arány.

Nekem: Zsákmányolt lélekenergia: 956.490
Elvesztett lélekenergia: 5.701
Összesen: 1916 199 Győzelem vereség arány.

McMad: tényleg rengeteg küldeést megcsinált. (93) Nekem csak 52.
Dátum: 2014.05.16. 12:46:09
Melyik világon játszol Kondor76?
Dátum: 2014.05.16. 12:37:46
És akkor jöjjön a fekete leves. Kicsit utána néztem. Ez a kedves örökös bajnok aki levert és megint bajnok lett nem is pók. A szerzett LE- m magasabb az övénél még a szerzet LE diferenciám is jobb. Szóval amit mondtatok a pókokról lehet igaz csak nem ebben a konkrét esetben. Kőkemény vadász karakter közel 10k helyes kvíz válasszal. Na erről ennyit. Fejétől büzlik a hal.
Dátum: 2014.05.16. 10:54:59
Ezt értem S. Holló ezér rossz ez a rendszer.
Dátum: 2014.05.16. 10:49:27
Gyengíteni? Nem kell gyengíteni vagy szerinted az az erő, hogy gyengébbek ellen nyerek? He? Én nem AKARNÉK ÍGY NYERNI. Csak azt akarom, hogy igazságos legyen küzdjenek egymás ellem hasonló erősségüek.
Dátum: 2014.05.16. 10:46:31
Kedves Offsboy nem árultál el titkot. Nem azzal van baj, hogy vannak erősek hanem azzal,hogy esélyed sincs nyerni. Nyerni? még a közelébe se kerülsz ez az igazi probléma: ha a 250-ik körbe esem ki akkor így jártam. Ezenkívül erős karakterem van előbb írtam szintenem míndig élbojban vagyok. Volt, hogy én voltam legjobb szintenem. Kicsinyes csipkelődésedet tarsd meg magadnak.
Dátum: 2014.05.16. 10:40:18
Hehe mit ad isten újra ő lett a bajnok. Már csak kínomban nevetek. Ami pedig a viadalt illeti, jobb lenne egy olyan rendszer ami TÖ/SZÖ arányát+ felszerelést veszi figyelembe. Ez, hogy a szintet nézi ez egy vicc a legrosszabból. Így a pókok küzdhetnének egymással.
Dátum: 2014.05.16. 10:03:08
Heh!

Az ellenfelem 6x-os bajnok volt mindkét bajnokságban. Következő alkalommal kéretik az urat 3500/2000 karakterrel összerakni azt hajrá. Rohadt kiváncsi vagyok így is bajnok lesz-e.
Dátum: 2014.05.16. 09:58:33
Sziasztok!

Én nem szoktam dühöngeni de most fogok. Az a b..i bajnoki viadal. Ez most komoly? Mesélje már el valaki mennyi esélye van a 641/500 karakteremnek a 1129/860 karakter ellen? He? Ez a rendszer nem jó, nagyon nem. Ráadásul van egy másik megfigyelésem is. Nagyon érdekes hogy én aki nem nyert bajnoki viadalt egyszer sem, folyamatosan ilyet kapok 2x esetenként 3x duvább karakterek. Akik levernek meg mit ad isten mind bajnokok! Összegezve: Nem bajnokként gyakorlatilag esélyem sincs azzá válni ezzel szemben a kedves bajnokok jóóó gyenge ellenfeleket kapnak hadd maradjanak azok. Biztos lenne nagy sírás ha nem kapnának egyszer medálkát. Összeesküvés elmélet: ez lehet a Beholder titkos projektje: Bajnokok az örrökkévalóságnak. Szép nevet adtam neki igaz? Kár, hogy ez rohadtul nem szép. Szeretném ha a következő bajnoki viadal így lenne: nekem adjanak fele, meg harmad akkora ellenfeleket ők meg kapjanak 2x 3x 4x durvább ellenfeleket. Ha így is bajnokok tudnak lenni akkor őszinte elismerésem. ( bár ennek kicsi a esélye). Mielőt félre ért valaki: nem ez az első eset, nem egy eset után "sírok". Folyamatosan ez van az első körben kiesek...ö ja nem egyszer a második körben estem ki. Ami azért is érdekes mert mióta játszom folyamatosan a saját szintem élmezőnyében vagyok. Kicsit hosszú lett bocs... irgumburgum.
Oldal: 1