Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rowina

Oldal: 123456
Dátum: 2016.10.05. 19:59:23
Ez nem probléma ha a +1/2/3 szövire is érvényes lesz az aktivitásellenőrzés és inaktivitást büntető pontlevonások.
Akár két részre is lehetne osztani az SzB-t, a kis(3-9 fős) és nagy(10+ fős) szövetségek bajnokságára. Miklós 2., aktivitást ellenőrző és inaktivitást büntető módosításával együtt.
Így a kis szövik is játszhatnának, és a nagyok is ösztönözve lennének a folyamatos tagtoborzásra és aktivitásra.
Nem is rossz ötlet egy egyéni bajnokság.
8-10 játékos összesorsolva hetente, és mehetne a pontgyűjtés meg a szövetkezések egymás ellen.
Esetleg a pályát is bővíteni kellene 8x8 vagy 10x10 mezőre.
Dátum: 2016.09.20. 20:44:54
Akkor még jobb.
Nekem ma 10/9 győzelemből ez esett:

Jutalmad: 10 diránium, 1 mytokronit csomag
Jutalmad: 10 diránium, 1 Csatlóskristály
Jutalmad: 10 diránium, 1 Csatlóskristály
Jutalmad: 10 diránium, 1 kheszon törmelék
Jutalmad: 3 diránium
Jutalmad: 10 diránium, 1 Csatlóskristály
Jutalmad: 10 diránium, 1 Csatlóskristály
Jutalmad: 11 diránium, 1 Csatlóskristály
Jutalmad: 11 diránium, 1 kheszon törmelék
Jutalmad: 11 diránium, 1 kheszon törmelék
Dátum: 2016.09.20. 20:03:44
Idézet: Alendaar - 2016.09.20. 16:04:14
Már rögtön az event indulásakor jöttek a javaslatok, hogy inkább a Végzet vermét kellene "állandósítani", mint ezt a zsákutcát erőltetni...


Vadászat helyett jöhetne egy végzet verme szerű barangolás egy naponta változó térképen, az nagyot dobna a játékon.
Dátum: 2016.09.20. 20:01:35
Csatlós arénában már Kheszon is esik, ez jó ötlet volt.
Dátum: 2016.09.19. 18:00:29
Ha (még ha pár kavics árán is) több zöld feliratot látok a csaták végén mint pirosat, az erősen nyugtató hatású.
Dátum: 2016.09.19. 16:19:11
Én még egy árva tulajdonságát sem fejlesztettem a csatlósnak, minden 20-as, csak azzal a varázslattal harcol.
Majd ha már többet vesztek mint nyerek akkor fejlesztem, addig ráér.
Dátum: 2016.09.19. 16:10:09
Pedig épp most nyertél megint

Csatlósaid, Baltás, egy 4. szintű csatlós vesznek részt a csatában. Cseresznye Pál az Inka csatlósai, Kisfröccs, egy 1. szintű csatlós vesz részt a csatában.
Megkezdődik a csata!
Baltás irtózatos lángcsóva varázslatával megcéloz egy ellenfelet, aki Kisfröccs. Kisfröccs telibe kapja a varázslatot (7 sebzés).
1. kör:
Baltás lesújt Kisfröccs testére. Nem talált! Kisfröccs előrelendül Baltás felé. (7 sebzés)
2. kör:
Baltás és Kisfröccs szemtől-szembe harcolnak. Nem talált! Kisfröccs lesújt Baltás testére. (7 sebzés) Baltás elájult.
A csatában te 1, ellenfeled 0 csatlóst vesztett.
Ellenfeled nyerte a csatát, vigaszdíj: 1918 lélekenergia és 9 TP!
Jutalmad: 3 diránium
Dátum: 2016.09.19. 15:56:51
Idézet: Azazel - 2016.09.19. 01:13:50
Na, megadtam magam...megvettem babszemért a 200 barnát.( még 5 kellene),befektettem 8 kavicsot egy tőrbe, és tomboltam

Volt sikerélmény,Kisfröccs leszúrta Baltást, a lángcsóvájával meg a 4. szintjével együtt

Most nézem csak...vesztes csata : Ellenfeled nyerte a csatát, vigaszdíj: 2082 lélekenergia és 9 TP 231lé/tp.


És én miért nem látom ezt a csatát?
Az eddigi csatáknál egy támadás sincs, csak azok amiket én indítottam.

http://kepkezelo.com/images/4oh2mxlxsp3moba0ucvl.jpg

Így oldották meg hogy ne lássam az eddigi csatáknál a vereségeket, mert panaszkodtam miattuk?
Dátum: 2016.09.19. 00:09:31
Na, beho részről lázongás lecsitítva, jöhet az aréna finomhangolás, vagy inkább teljes újratervezés.
Dátum: 2016.09.18. 20:19:04
Vettem a csatlósnak egy varázslatot (mást majd magasabb szinten, nem pazaroljuk a kheszont) és 10/10 győzelem az eredmény.
80 kavicsért nem is rossz.

Oké, és most hogyan tovább?
Ha elfogyott a kheszon és panaszkodunk egy kicsit akkor megint hozzánk vágnak egy akciós csomagot?
Vagy addigra egy kicsit átgondoltabban változtatnak ezt-azt a kheszon és barna myto szerzési lehetőségeken, meg úgy egyben az egész arénán?
Sok jó ötletet leírtatok már itt, kár hogy egy válasz sem érkezett még rá, hogy mi az amit talán megfontolnak belőlük. Azt hogy gond van szerintük is, mutatja ez az akció is.
Dátum: 2016.09.18. 19:50:11
Kihagyhatatlan ajánlat, csak most, csak neked!
100000 Kheszon törmelék 100 helyett csak 80 kavicsért!
Ne késlekedj, vedd meg még ma, ne maradj le róla!

Kheszon hiány probléma ezzel meg is van oldva, lehet arénázni.
Ez a nap vicce

Ja, hogy ez nem vicc???
Barna mytobigyó akció mikor lesz?
Vagy a karakterlapon TÖ vásárlás kavicsért?
Minek hozzá ennyit variálni.

Át kellene gondolni ezt az aréna mókát, de sürgősen.
Dátum: 2016.09.15. 22:38:43
Állatok oldalon van egy kis hiba.

Csak egy állat felvidítására elegendő LE-vel több állatot is fel lehet vidítani mivel nem vonódik le a LE azonnal. Csak oldalfrissítés után látszik a levont összeg, így akár jóval mínuszba is mehet a LE.

http://kepkezelo.com/images/w8xz5zj259izyiz9k3lg.jpg
Dátum: 2016.09.14. 19:33:51
Én már alkalmazkodtam a játékhoz.
A játéknak csak azzal a részével játszom ami érdekel, és annyit költök rá amennyit tudok és érdemesnek tartok.

Itt is csak azért szólaltam meg először hogy kiléphessek az arénából ha nem érdekel. Ennyi.

A többi, hogy hogyan játszom, milyen karaktert építek meg egyebek csak később jött. Anélkül hogy bárkit kérdeztem volna, tanácsot kértem volna. Nekem nem kell top karakter, csak a játék kedvéért játszom, úgy ahogy nekem tetszik.
Dátum: 2016.09.14. 18:57:12
Egy magas szintű, full ősköves, minden elérhető relikviával felszerelt karakterrel?
Nekem nincs Időprizmám hogy vadászat közben mást is csináljak, és nincs Vadászcsizmám, Vadászíjam meg hasonlók, így 70 CSP elvadászása vagy 3-4 órámba kerülne.
Ha érdekelne egyáltalán a vadászat.

Ne magadból indulj ki mindig, hanem egy őskő nélkül játszó játékos szemszögéből is próbálj rálátni a játékra. Ennek még én sem felelek meg mert havi 1-2 ezer forintot azért költök a végzetúrra.
Dátum: 2016.09.14. 18:56:14
Hátha még lesz belőle valami, ha már ennyit foglalkoztak vele. A remény hal meg utoljára.
Dátum: 2016.09.13. 23:45:33
Nem az számít hogy majd egyszer méltó ellenfelei leszünk-e a fulloptimalizáló elitjátékosoknak, hanem az hogy játékélményt nyújt-e ez a fejlesztés JELENLEG vagy sem. Jelenleg semmi élvezetes nincs abban ha állandóan agyonverik a csatlósom. Ha változtatnak az arénán annyit hogy egy csatlóssal is érdekes legyen, akkor játszom majd vele hamarabb is mint hogy 3 arénás csatlósom lesz. Ha akkor sem lesz érdekes akkor újra otthagyom az arénát, ennyi az egész. De hadd döntsem már el én hogy milyen játékelemekben akarok részt venni, ne legyenek rám kényszerítve.
Dátum: 2016.09.13. 22:17:31
Aha. Mi jó nekem abban ha a 10 csatából tízszer veszítek mert csak egy csatlósom van, felszerelés nélkül?
Nem tudok elég barna mitobigyót szerezni hogy több csatlósom legyen arénában, és nem tudok elég kheszon vackot sem szerezni felszerelésekhez mert nem vadászok eleget hozzá. Érted már? Onnan, az optimalizált játékú magaslatokból biztosan érthetetlennek tűnik egy csak a játék kedvéért játszó kis hobbijátékos.
Dátum: 2016.09.13. 22:03:25
Idézet: LanMaffia - 2016.09.13. 21:43:37
De így meg tökre nem tudom beilleszteni a véleményed a játék jövőképébe. Ha csak belépkedsz, nem érdekel hogy erősödj (ami a játék esszenciális alapja), akkor igazából elég lenne flesselgetned egész nap és nem felháborodni egy-egy új fejlesztésen.


A játéknak az a része érdekel ami fél-egy óra alatt lezavarható, és még érdekes is.
SzB, térkapu, néhány portya, néhány kaland többnyire a napi adag. Vagy ha épp jobb event van akkor az is. Például a Végzet vermét már alig várom, a kufárok csatájában meg alig ütöttem olyan unalmas.
Vadászni sem vadászok, dögunalom. Mi érdekes van abban ha elindítok X vadászatot és órák múlva megnézem mennyi LE jött össze?
Azt is felújíthatnák már, Végzet verme szerűre például. Mászkálnék egy térképen, vadászat közben ejtenék el szürnyeket, találnék ezt-azt néha. Lehetne néhány kisebb végzet verme, amiket több CSP elhasználásával lehetne felderíteni, stb. Így érdekes lenne a vadászat is.
Oldal: 123456