Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rowina

Oldal: 123456
Dátum: 2019.11.22. 20:15:17
Én 30 csatáig jutottam V6-on, mert itt már gyilkolja az állatokat mint egy toronycsata, így nem üttetem őket feleslegesen.

Eseménypont nekem is van raktáron bőven
Eseménypont: 33010
Dátum: 2019.11.22. 14:05:19
V2-n kifogytam vadászzsákmányból, CSP-ből egyaránt, így muszáj lesz a 10.-et másnak megtalálnia.
Dátum: 2019.11.22. 13:37:09
V2-n 43 kisebb vadászzsákmány elhasználásával sem találtam egyet sem(430 CSP).
V1-en viszont 18 kisebb vadászzsákmány kellett hozzá (180 CSP), és ismét megvan.

https://prnt.sc/q0kpnk

Valaki találja még meg a 10.-et.
Dátum: 2019.11.22. 12:31:07
V5-ön egyből megkaptam amikor elhasználtam egy vadászzsákmányt, vagyis 50 CSP kellett hozzá. V6-on a negyedik 100-as vadászat végén adta be.
Dátum: 2019.11.22. 12:00:07
És megvan a 3. nyom is V6-on.

https://prnt.sc/q0j4xn
Dátum: 2019.11.22. 09:14:46
Érdekes, V5-ön én kétszer is találtam egy vadászzsákmány felhasználásával, de csak az egyiket fogadta el, a másodikra már hiába kattintottam.

https://prnt.sc/q0gdch

https://prnt.sc/q0gdp6
Dátum: 2019.11.01. 15:27:48
http://vegzetur.wikidot.com/epueletek

Előfeltétel: Akadémia 10

Akármennyi karakterrel is irkálsz a fórumba, a wiki olvasása mindegyikkel ajánlott.
Dátum: 2019.11.01. 15:13:22
Idézet: Gross - 2019.11.01. 13:57:20
Az állatom most lépett szintet és kaptam 1 szakértelempontot de nem tudom növelni sehogyan sem!

Javítsátok ki a hibát minél hamarabb mert ez már kezd elég idegesítővé válni!


A végzetúr wiki nen csak dísznek van, háborgás előtt tessék elolvasni.
Ezesetben az "Állatok szakértelmei" résznél alaposabban:

http://vegzetur.wikidot.com/allattartas

Ha egy szakértelem elérte a maximumot, fejlessz másik szakértelmet is. Ennyi.
Dátum: 2019.10.12. 18:53:16
Van már ilyen, "Kényelmi funkciók" néven. Ha prémiumos vagy és megveszed 50 őskőért.

Akár 50 italt is vehetsz egyszerre.

"Kényelmi funkciók
Ennek megvásárlásával több hasznos kényelmi funkciót kapsz arra az időszakra, amíg prémium játékos vagy: A maximális portyapontok megnövelése, kínzókamrába vitt játékosok jelölése a portyalistán, öltözet váltás egy gombnyomással, a befogott állatok automatikus kisajtolása (csak min. 60-as léleksajtolással), egy gyors gomb a napi ősköves italok megvásárlására, lehetőség a vásárlásnál mennyiség megadására, a vadászat automatikus megállítása ha maximális számú kalandod van, és egy gyors gomb amivel egyszerre több állatot elküldhetünk a kennelbe gyakorolni."

Azért ne akarjunk már mindent ingyen. A prém tagság és az az egyszeri 50 őskő nem olyan hatalmas költség a kényelmesebb játékért.
Dátum: 2019.08.13. 22:48:52
Idézet: Dühítő - 2019.08.13. 17:43:07
Hogy lehet állatom?


Bővebben pedig a végzetúr wikiben lehet olvasni róla:

http://vegzetur.wikidot.com/allattartas

Érdemes más témában is olvasgatni, rengeteg témában megtalálhatod ott a választ a kérdéseidre. Vagy ha nem, akkor itt a fórum.
Dátum: 2019.08.04. 13:09:54
Jó hogy már megint minden világon végeztek a xenókkal, csak V6-on nem, itt még 7 él a 20-ból. Még közel 47000 xenó csata kellene az összes kivégzéséhez mivel jelenleg csatánként csak 0.01 %-kal sebzi őket egy támadás. Nem tudom itt miért piszkálják a sebzési százalékot, pár napja még 0.03-0.04 %-ot is adott egy csata, amikor én kivégeztem 5 xenót.
Dátum: 2019.06.29. 18:37:49
Ilyen már van, csak prémiumosnak kell lenned hozzá és egyszeri 200 kavicsért meg kell venni.

"VIP funkciók
- Egyszerre akár több ponttal is megnövelheted a tulajdonságaidat, szakértelmeidet, AF képességeidet, és közben látod, mennyi bónusz módosítód van rá.
- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.
- Ha sebgyógyítod állatodat, akkor automatikusan egymás után több sebgyógyítás hajtódik végre (ha legalább 50-es sebgyógyításod van, akkor 2 db, ha 100, akkor 3 db stb), és a megfelelő küldetéseknél is ennyit számít.
- A Végzet Templomában az „X egymást követő napon” küldetések nem nullázódnak, ha egy vagy több napot kihagysz.
- A tárgyak használatakor (ha van értelme) megadhatsz egy mennyiségi paramétert.
- Az aukciós házban egy kattintással el tudod adni az összeset egy megadott tárgyból.
- A felső sávban kapsz egy gyorsgombot tudatturbó használatára.
- A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland.
- Portyázás során szűrhetsz nálad alacsonyabb szintű karakterekre.

A használatához prémium tagnak kell lenned!
Elköltök 200 őskövet a VIP funkciók megvásárlására"

Ebből lett most mindenki számára elérhető "- A tárgyak használatakor (ha van értelme) megadhatsz egy mennyiségi paramétert." funkció.
Dátum: 2019.04.29. 20:00:44
A napi egy kamrázáson így felhúzni magát, ehhez már tehetség kell.

V6-on 151. szintűként én is kapok naponta néhány ilyet:

"A csatában összesen 11587 sebzést okoztál, és 83884 sebzést kaptál. Ellenfeled a csata végén elvesztett 2 cselekvéspontot. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 40209 életpontot.
Ellátod állataid sérüléseit, gyógyultak 35442 életpontot."

"A csatában összesen 18039 sebzést okoztál, és 53943 sebzést kaptál. A csata hevében ellenfeled ellopott tőled 1 kiégett őskövet! Ellenfeled a csata végén elvesztett 2 cselekvéspontot. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 28653 életpontot.
Ellátod állataid sérüléseit, gyógyultak 35442 életpontot."

Ez ellen Vadászlánccal védekezek ami "Védekezőként vesztes portya esetén a támadó 50% eséllyel elveszít 2 cselekvéspontot". Ha mégis támadnak(mint fentebb látható) az az ő bajuk, amennyit én naponta játszok, LE-t pluszban biztos nem nyernek így rajta.

Állatsebzés ellen meg egyszerű védekezni, ha nem játszol éppen akkor ne tartsd őket magadnál, zavard el őket gyakorolni.

Egyébként meg:

https://i.postimg.cc/qqQ3GfjT/00kuzdj.jpg
Dátum: 2019.03.23. 15:05:11
1. Kristályitalt a Tárgylista/Italok oldalon tudod meginni ha rákattintasz a listában.
2. A zabálónak kijelölt csatlósodnak az Állatok/Sajtolás oldalon tudsz adni egy már beidomított, legalább 2. szintű állatot felzabálásra sajtolás helyett, HA van legalább egy csatlóseledeled is raktáron.
Dátum: 2019.03.23. 14:32:30
Ómen01 már nincs is a toplistában. Törölt?
Ezért kár volt megadni neki azt az 1% esélyt hogy tovább játszik.

A kicsit eltévelyedőknek még esetleg járhat a második esély, de az ilyen tudatosan, hosszú ideje csalóknak felesleges, csak a tisztességes játékosok morálját rombolja a visszaengedésük.
Dátum: 2019.03.05. 23:43:57
Sosem értettem igazán hogy az online játékokban miért örökéletűek a karakterek, miért tartanak a szintek a végtelenbe. Ezzel a fejlesztők csak önmaguknak csinálnak plusz munkát. Tartalmi fejlesztések helyett amivel a játék világát és a játékosok lehetőségeit bővítenék, a szintekben elszállt karaktereknek kell fejleszteni az újabb és újabb játékelemeket.
Ha egy élő, folyamatosan megújuló játékvilágot alkotnak már az elején akkor nem kell újabb szervereket nyitni az újabb játékosok szerzéséhez, nem kell szintezett játékelemeket készíteni egy adott maximum felett, hanem a teljes játék még jobbá tételére lehet fordítani az energiát. A játékot meg szépen belakják és folyamatosan működésben, életben tartják a játékosok.
A Végzetúrnak már kicsit késő lenne ez a világ(de nem lehetetlen), viszont az Argum City például ilyen lehetne megújuló játékvilágként:
A játékos nem csupán egy karaktert fejlesztene hanem egy cégcsoportot, és dinasztiát irányítana. Az aktuális főkarakternek lenne egy valódi életútja, 18-20 éves fiatalként kezdene,fejlődne, a képességei csúcsára jutna, majd végül visszavonulna hogy egy újabb fiatal karakternek adja át a vezetést akit az alkalmazottak közül választott és képzett ki régebben. Egy főkarakter életútja megközelítőleg egy valódi évig tartana. 20-40 éves korig fejlődne, 40-60 éves korban lenne a legjobb formában majd 60 év felett már csökkennének a képességei és idővel átadná a vezetést az új karakternek amikor az a legmegfelelőbb formában van a hatalomátvételhez. 40 éves korban kaphatná meg a lehetőséget az új főkarakter kiválasztásához és kiképzésének elkezdéséhez az alkalmazottak közül.
Így a játék mindig változatos lenne, a régi játékosok és az újak is a toplista élére kerülhetnének mert folyamatosan cserélődne mindenkinek a fő karaktere az idő múlásával.
A főkarakterek elért eredményei, kiemelkedő tettei fennmaradnának egy dicsőségfalon a cég, dinasztia központjában. Így egy játékos azzal is büszkélkedhetne több év játék után hogy hány főkaraktert vezetett a toplista élére akár több kasztban is kipróbálva magát.

Én egy ilyen élő, folyamatosan változó világban játszanék legszívesebben, és szerintem még sokan mások is.
Dátum: 2019.03.01. 17:35:26
A kivétel erősíti a szabályt.
Dátum: 2019.03.01. 13:17:04
Felül kellene vizsgálni ezt a "Végzet verme event idején nincs Kárhozat verme" elképzelést. Most miért kerüljön hátrányba és ne játszhasson, fejlődhessen közel három hétig a többség a Kárhozat vermével a CSP-hiányos elit játékosok miatt?
Most Március 18-ig nyugodtan lehetne Kárhozat verme, aki akar költhetné ott is a CSP-t, aki nem az meg gyűjtögethetne a Végzet vermére, ha az neki fontosabb.
Vagy mindig az adott hónap elsején kezdődhetne a Végzet verme event, ha nincs más lehetőség.
Dátum: 2019.02.07. 20:23:11
Van amikor be kell lépni a xenós oldalra és rákattintani a statisztikák és jutalmak oldalra, majd ki-be lépni a játékba, akkor íródik be a medál. Próbáld meg.
Dátum: 2019.02.03. 16:13:33
A medálokat utólag szokták beírni, valószínűleg hétfőn kapjuk meg.
V6-on nekem is lesz kettő. (Legtöbb győztes csata 7. hely, Legtöbb elájult állat 4.hely)
Oldal: 123456