Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rovlord73200

Oldal: 1
Dátum: 2014.01.30. 17:54:14
Értem. Engem nem igazán érdekel hogy nálatok állítólag működik, ha itt nálunk nem. Érdekes amúgy hogy ilyen alapvető funkciók nem működnek. Azt hittem ez a fórum valamiféle kapocs a fejlesztőkkel, de úgy néz tévedtem. Bár érdekes hogy vitatott fejlesztések készítésére van energia...
Dátum: 2014.01.24. 17:16:23
Helló!

A segítség/a kérdezz mi válaszolunk 2-ben már megtettem ezt az észrevételt, de valami vicces kacarászáson kívül értelmes reagálás nem jött. Pedig azért ez egy fizetős játék (én legalábbis fizetek érte), tehát talán lehetne olyan elvárás hogy bizonyos alapvető funkciók működjenek.

Tehát a probléma:

Szövetségben a háborús archívumban olyan decembertől kezdve a részletek gombra kattintva semmi sem jelenik meg. Ha megszűnt ez a funkció, akkor miért maradt ott a "részletek" gomb? Ha nem szűnt meg, akkor ez a funkció nem működik. A szövetségből más is megerősítette azt a problémát. Köszönettel várom az érdemi reagálást.
Az én kérdésemet sem fogadták el, sebaj, nem is írok többet.

Érdekes amúgy, fel van sorolva több oldalon keresztül milyen szabályok vonatkoznak a kérdésekre, ironikusan fogalmazva ez azt jelenti hogy a játék üzemeltetői helyett milyen feltételek mellett végezhetjük el helyettük az ő munkájukat

Ahogy én láttam, elsődleges szempont volt az (és ezzel egyetértek) hogy olyan kérdés legyen feltéve, aminek a megválaszolása nem igényel lexikai tudást. Ehhez képest a kérdések minimum 90%-a ilyen. Én olyat kérdést tettem fel, ami inkább gondolkodásra épül (és nem mellesleg a szakmámba vág) és mégse lett elfogadva. A válasz pedig ez volt: "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak." Valószínűleg aki ellenőrizte, tudás híján egyszerű google-val nem tudott választ kapni a kérdésére, így inkább ebbe a kategóriába tette. Amúgy a hibajelentő topikot kerestem csak megláttam ezt, és a szép méretét látva gondolom általános probléma ez. Maga a játék amúgy nem rossz, de a kvíz részét ahogy írtam hanyagolni fogom.
Dátum: 2014.01.22. 18:01:48
Helló.

Szövetségben a háborús archívumban olyan decembertől kezdve a részletek gombra kattintva semmi sem jelenik meg. Ha megszűnt ez a funkció, akkor miért maradt ott a "részletek" gomb?
Oldal: 1