Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - hulidza

Oldal: 1
Dátum: 2014.05.17. 15:20:59
Hajrá gyors világ.Így lehet aztán remekül fejlődni.

682:29:09 idő múlva csatázhatsz legközelebb az entitással.
Eddig 45 entitást győztél le, az utoljára kihívott 94. szintű volt.

Mire újra csatázhatnék eredményhirdetés és viszont lángos köszönjük a részvételt.Tegnap óta áll így a helyzet.Kár volt ennyire sietnem elpüfölni ezeket a nyavalyásokat.
Dátum: 2014.05.15. 11:55:33
Biztos jól fog sikerülni a mostani kvízolimpiám.Válassz egyet az alábbi válaszok közül feliraton kívül semmi más nem jelenik meg.Ez igen.A lényeg minden szép és jó,csak lehet mi nem értünk hozzá.
Dátum: 2014.05.14. 21:33:23
Én is játszottam anno egészen 2010-ig,de utána jött pár év kihagyás.Nekem se volt ezelőtt problémám.Mindig zökkenőmentesen tudtam akkoriban rendelni.Ez volt az első esetem.A voxinfo már jelezte elküldték jóváírásra.Akkor nem értem vajon miért nem kaptam még meg az ősköveket,ha állítólag azonnal teljesítik miután a voxinfotól megkapják a befizetés adatait.Azóta eltelt két nap és sehol semmi.Még csak válasz sincs.Ez lenne egy játékosbarát és segítő ügyfélszolgálat?Vagy ennyi ideig tart az azonnal náluk?Szokták volt mondani jó munkához idő kell.(de a sza.hoz még több)Talán csiszolják az ősköveket hogy minél szebbek legyenek ennyi késés után.
Dátum: 2014.05.14. 18:44:57
Köszi.Tudom hogy lehet őket elérni,de az már nem rajtam múlik hogy nem válaszolnak.De mire megkapnám se érnék vele semmit.V4-re kellett volna,de már minek.Nem most lett volna rá szükségem hanem 12 nappal ezelőtt.De van egy elvem.Ne hagyd magad átverni,igazadért menj a végsőkig.Más játékokban mikor írtam,ha nem is egyből pár órán belül,de vagy aznap,de legkésőbb másnap reagáltak.Úgy látszik ez errefelé nem divat.Mellesleg más játokon sms rendelés után e-mailt küld a játék hogy sikeres befizetés történt.A visszaigazoló sms mellé még egy e-mail is.De ahogy mondani szokták megfizettem a tanulópénzt.De ahogy vége a négyes világnak egy életre elfelejtem a végzeturat.
Dátum: 2014.05.14. 17:45:28
Valahogy nem is állt szándékomban ilyen célra használni bankkártyát.De megint átsiklottunk azon hogy még mindig nem kaptam meg azt amiért fizettemÉs ez már nem a voxinfo sara,mert velük tisztáztam a dolgot.Bizonyítani tudtam nem hibáztam.Ők hétfővel elküldték jóváírásra a befizetést.Akkor hol vannak az őskövek?12 nap telt el a rendelés óta.De eddig csak itt volt problémám sehol máshol.Lehet az is hogy csak itt nem szokás reagálni a levelekre.Na de mindegy.Szóval én nem rendszeres őskő vásárló akartam lenni,mert azt meghagyom másoknak.De valamiért fizettem amit még nem kaptam meg.
Dátum: 2014.05.14. 17:20:58
Ezt kicsit benézted.Már egy kicsit régen kinőttem a gyerekkorból.Pont ezért nem kellene olyasmiket írni anélkül hogy ismernéd vagy tudnád az illető korát akinek mondanivalódat címzed: ha felnősz és dolgozó emberként a fizetésed költöd, nem a szüleid által biztosított mobilról trollkodsz.

Mellesleg kislányom idén lesz 9 éves.Ennyit arról ki telefonálgat meg paypalozik a szülei által elé tett dolgokból.
Dátum: 2014.05.14. 15:44:36
Az lehet hogy a paypal jól működik,de én speciel nem is akartam használni,mert nem őskő birodalmat akartam létrehozni.De a lényeg az hogy valamiért fizettem amit a mai napig nem kaptam meg.És itt már nem csak a voxinfo szerepe számít,hanem az is hogy vajon azóta miért nem lett jóváírva a befizetésem.Hétfő óta senki nem reagált az itteni ügyfélszolgálattól,pedig két e-mail is ment nekik.Ez még múlt hét pénteken jött az

info@vegzetur által: Ha ezek utan a Voxinfotol mi
megkapjuk a visszaigazolast a befizetesedrol, akkor azonnal megtortenik
a befizetes.

Na már most a voxinfo állítása szerint: A mai nappal küldtük jóváírásra befizetését.

Ez történt hétfőn.

Akkor hogy is van ez?
Dátum: 2014.05.14. 11:07:14
Hogy miért fogom végleg elfelejteni a végzetúr nevű játékot?Mert nem tetszik ahova jutott ez az általam régebben kedvelt játék.Már minden az őskő körül forog,de ahogy pl. a Hordák harca topicot olvasgatom van probléma bőven,de megoldva nincs.Ma ugye Május 14-e van.Május 2-a óta várom azt a pár nyamvadt őskavicsot amit kifizettem,de a mai napig nem kaptam meg.A voxinfo a második levelemre már hajlandó volt válaszolni,melyben tegnapelőtt megírták továbbították jóváírásra befizetésemet.De vajon hol marad még mindig a kavics?12 nap telt el úgy,hogy fizettem valamiért amit meg se kaptam.De ahogy elnézem nem is nagyon törik magukat az illetékesek hogy eljussanak hozzám a kavicsok.Az meg már meg se fordul fejecskémben,hogy ezért kapnék valami kártalanítást vagy egyéb jóváírást.Ennek ellenére a 12 nap mégiscsak 12 nap.
Oldal: 1