Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morobey

Oldal: 1
Dátum: 2024.02.03. 11:19:26
Ha jól tudom akkor van 7 db mini event/esemény, ezekből szerintem 2-3 event/eseményből, a beváltható kincsek/tárgyak között ott van a verem pálca.
Dátum: 2023.12.27. 08:03:56
Azért ez picit kellemetlenebb feladat mint béke időszak alatt a kihívásos, mert ez hat napig tart és akiknek fullos relikviájuk van azok nem tudják teljesíteni, nem egy hanem hat nap esik így ki nekik.

Relikviakovács
Használj fel 2 relikviakupont egy új relikvia elkészítésére!
Dátum: 2023.12.24. 09:57:14
A Hűség Dekrétuma

Típus: relikvia
Szint: 1

A templomokban +1 dekrétumot használhatsz ( több hatása összeadódik )
Ezt megértem, de ha egy szolgáltató cégről is van szó ami évi kétszer tart találkozót, és az aktuális találkozón szó van arról, hogy mikor lesz a következő találkozó, akkor is fent áll az, hogy bármikor változtathatja az időpontot, mivel megteheti, nem egy-két vagy akár tíz-húsz emberhez igazítva azt, hanem a sok száz másikhoz akik akkor is elmennek rá mikor egy-két hónappal, vagy akár egy két-héttel előtte vesznek tudomást a változtatásról.
Megjegyzem én már kb 10 éve, ha nem több ezért nem jutok el egy talira sem, mert ha változik az időpont akkor letudom annyival, hogy fontosabb a család vagy esetleg a munkahely mint egy tali.
Remélem ezzel nem sértettelek meg, további jó játékot.
Szerintem meg ezzel semmi baj, mivel ha megnézitek a 2023-as eseménytervezetet ott le van írva minden és a téli talinak az időpontja csak kérdőjeles, arról nem is beszélve ha lejjebb olvasol akkor ott le van írva., hogy a változtatás jogát fent tartják. Tehát mi ezzel a baj? Minden infó meg volt hozzá.
Dátum: 2023.04.06. 20:22:05
Sziasztok Kalandozó társaim!

Úgy gondolom, hogy amit itt elolvastam eddig az mind csak az emberek saját kényelmét nézi, nem veszitek észre, hogy nem csak ti játszotok, vannak mások is, akik nem olyan ütembe és tudással fejlesztik a karaktereit ahogyan ti, és az a sok dolog ami nektek feleslegessé válik, mert nem tudtok mit kezdeni vele 300 alatti vagy feletti szinten az másoknak kincs is lehet, ami a karakterének sokat jelent, Gondolkozzatok, de úgy hogy gondoljatok a lassabban fejlődő karakterekre is, mert ez a sok, ez nem kellene, ezt kivehetnék a játékból, kezd unalmas lenni és ara ösztönzi a kis , lassan fejlődő karaktereket hogy abba hagyják a játékot.

Köszönöm, hogy végigolvastátok, további jó kalandozást mindenkinek.

Üdv: Morobey
Dátum: 2021.08.17. 07:59:59
Köszi, ezt nem is figyeltem.
Dátum: 2021.08.17. 06:19:55
Sziasztok!

BU. eventben, a készíts egy megaesszenciát feladatod csak dekrétummal tudom kiváltani, ha már a maximális számú megaesszenciával rendelkezem?
Dátum: 2021.07.07. 13:17:42
Sziasztok!

A magas szintű állatok kisajtolása révén, és aki nem az elejétől játszik és nincsen meg neki a max. sajtoló medál szám, nem lehetne a Kárhozat és Végzet vermében a kufárnál vehető végzetmedálokat lecserélni sajtoló medálokra?
Akár szinthez is kötve, 250-300 szinttől, vagy valami lehetőséget adni hogy végzet medál helyett sajtoló medált lehessen venni.
Dátum: 2020.06.06. 11:52:43
Igazad van, nem figyeltem és elírtam, lélekkufárt szerettem volna írni, köszi a figyelmet, javítva.
Dátum: 2020.06.06. 11:08:16
Elért célok ismétlése relikvia: Lélekkufárnál beszerezhető xxx őskőért.

Szörnykihívásnál ha teljesítetted az összes célt , akkor megvásárlása esetén újból teljesíthetővé válik mind.
Szia Miklós!

Csak a találkozón résztvevőknek lesz kedvezményes befizetés, vagy azok is számíthatnak rá akik nem tudnak elmenni a találkozóra? Ha lehet rá számítani akkor mettől meddig?

Köszi.
Oldal: 1