Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Dátum: 2009.05.24. 20:58:35
Idézet: Viszok009 - 2009.05.24. 12:16:27
Sztem már nincs is ilyen szövetség!!! Csak rózsaszín nyuszitappancs van

Oda meg nem lehet csak úgy belépkedni
Dátum: 2009.05.24. 17:23:02
...Vagy a Rózsaszín Nyuszitappancs?...
Nocsak, egy meglepően korrekt lépés!
Egyszerűen csak figyelni kéne a multizást vagy az ehhez hasonló abuse-t. És ki kellene mondani végre, hogy ez ABUSE, méghozzá komoly szinten. Nem terelgetni, mint a "helyettesítésnél", hanem beleírni a játékszabályzatba. Annyi szépet és jót hallottunk már a log figyelő csodascriptekről, de valahogy mégse akarnak működni...

A script működik, ne aggódj... szerinted hogy esett ki a fenti 2 emberke. Nem saját magukat jelentették fel, az biztos. Viszont: aki olyan zseniálisnak érzi magát, hogy el tudja nekem mondani, hogyan lehet tévedhetetlenül felismerni a csalókat és megkülönböztetni a becsületes játékosoktól, hogyan lehet kiszűrni, hogy mi a normális játék és mi az abuse, kérem, jelentkezzen nálam, állást ajánlok neki. De igazándiból aki ilyen tehetséggel rendelkezik, az tanácsadóként - sőt, feltalálóként - vezető tudósa lehetne a világnak, tehát valószínűleg nem tudnék neki elég pénzt ajánlani."


Miklósom, a Beholdernek kellene meghúznia a határvonalat, hogy mit nevezünk abuse-nak.
A rabszolgázás abuse - kimondtátok, jogosan. A kreativos egymástápolás miért nem? Konzekvens lenne...
Nem az a baj, hogy nem az elejétől monitoroztátok a dolgot, hiszen nem lehet mindenre felkészülni, emberek vagyunk, satöbbi.
Az a baj, hogy félmegoldásokban gondolkodsz, ráadásul épp most, akkor közbotrány lett belőle, pedig már régóta ismert lehetőségről beszélünk.
És igen, az is baj, hogy a játék szabályzata nem fed le egyértelműen dolgokat, így magatoknak generáljátok az olyan helyzeteket, amikor a döntéseitek kifogásolhatónak tűnnek.
Egyszerűen csak figyelni kéne a multizást vagy az ehhez hasonló abuse-t. És ki kellene mondani végre, hogy ez ABUSE, méghozzá komoly szinten. Nem terelgetni, mint a "helyettesítésnél", hanem beleírni a játékszabályzatba. Annyi szépet és jót hallottunk már a log figyelő csodascriptekről, de valahogy mégse akarnak működni...

Ha viszont drasztikusan változik a szakértelem működése (korlátot kap például), akkor adjatok lehetőséget, hogy veszteség nélkül vissza lehessen váltani a szakértelmet LE-re! Ez szerintem egy korrekt elvárás.
Dátum: 2009.05.18. 21:27:04
Én is remélem, de ha megint arra kelek 5kor, hogy csicseregnek befele a nyitott ablakomon a madarak, akkor nincs kegyelem
Dátum: 2009.05.18. 21:12:55
TLO nem beszélt mellé, valóban úgy fest, hogy nincs idejük erre a háborúra. Ha olvastuk volna ezt a kommentet korábban, nem is deklaráltunk volna rájuk, mert nem egysíkú darálás vagy farmolás miatt építettük a Tappancsot, hanem, hogy aktív, jó és (a szar épületbónuszok miatt számunkra előnytelen) asszimetrikus háborúkat folytassunk, kedvtelésből.
Nagy előnyünk van, de úgy látom kezdik végre összekapni magukat, úgyhogy szívből remélem, hogy megszorongatják a tökünk egy kicsit

Módosítás: Megint későn olvastam TLO hozzászólását...
Én speciel látok reményt, mert eléggé megcsökkent a portyacélpontok száma, és azért aktiválta magát egy-két ütőember
Dátum: 2009.05.16. 06:19:31
Mi szűrődik le ebből?
- LittlePet jól nyomja.
- A szövetséged könnyű célpont, amit még reklámozol is.

További sikeres játékot kívánok, de aztán ne sírjál, ha fossá háborúznak
Dátum: 2009.05.12. 01:10:29
Majd a Tappancsok megvendettázzák a VM-et, nem kell aggódni
Majd kicsit később persze, most épp nem érünk rá
Dátum: 2009.05.07. 11:26:23
Látom, sűrűn hangoztatott széleslátókörűségeddel ismételten sikerült megfognod a lényeget. Taps!

Ariel,
Azért nem váltottunk hordát, mert a ződ nem passzol a szemünk színéhez, rubin vagy zafír opcióval meg úgy elkedvtelenítettük volna drága régi barátaink, akik örömmel térnek vissza reggelente látogatni meg pár szót dumcsizni.
Dátum: 2009.05.03. 17:02:19
Infernal...
Amit leírsz, az alapján leszel jellemezve. Nem lehet újdonság, hiszen te is a megnyilvánulásaim alapján neveztél szemellenzősnek és demagógnak, illetve méltattad történelmi tudásom úgy, hogy nem is ismersz. Csíp a pisi?
Dátum: 2009.05.03. 16:53:56
Idézet: Infernal - 2009.05.03. 16:50:11
Te szerencsétlen, már ne is haragudj, nem azt mondtam h nácik vagytok, hanem hogy 2 azaz kettő (és nem mindegyik) tulajdonságban hasonlítotok. Nem teljesen ugyan az úgy gondolom, az előbb is leírtam, többször nem kívánom ismételni magam. Pont miattad csökken a szövetséged reputácija most is, szóval inkább gondolkodj mielőtt megszólalsz.


Vigyázz, nehogy "kicsinyesen ragaszkodj a saját deklarált igazadhoz, és teljes mellszélességgel védj egy vélt, vagy valós igazságot", mert a végén még hasonlóságokat kezdek látni közted és a nácik között. Ember vagy Te is, vagyis lehetsz náci. Ez már egy...
Az irónia fogalmát gondolom nem kell magyaráznom.
Dátum: 2009.05.03. 16:46:21
Idézet: UWEL - 2009.05.03. 16:31:29
Damage téged is dobáltak amikor az impek ellen háborúztuk ugye?
Egy bérkatona voltál az impeknek.......

Ez is szövetségi döntés volt?
Én ilyen szövetségbe nem kívánnék tagja lenni


Önkéntes döntés volt, háborúvágyból mentünk át az IMPbe. De kérlek ne fogd vissza magad, szeretnénk hallani az összeesküvés-elméleted...
Dátum: 2009.05.03. 16:43:39
Kedves Infernal!

Igen, volt szövetségem a TGY előtt, igen, harmadmagammal terelgettük a népet. Nem tudom mi olyan különös ebben a "pálfordulásban", de írd meg priviben és megbeszéljük.

A nácizással új műfajt teremtettél, idáig csak terroristák voltunk, akik "terrorcselekményekkel rontják mások játékélményét", de látom új dimenziókba léptünk... Ezernyi más példával élhettél volna. Nem én tehetek arról, hogy hiányos ismereteid miatt egyből nácizol, akkor is, ha tudod, hogy a példa abszolút nem áll. Ha azt akarod írni, hogy "kicsinyesen ragaszkodtok a saját deklarált igazatokhoz, és teljes mellszélességgel védtek egy vélt, vagy valós igazságot", akkor írd azt talán és ne hasonlítgass rossz példákkal.

Garantálom neked, hogy előző posztom átment a közösség szűrőjén, mivel tudtommal csak ketten vagyunk, akik kitüntetésként fogadják, ha lenácizzák (vagy egyéb pejoratív jelzőkkel dobálják), a többiek számára ez sértő. Még akkor is, ha "nem úgy gondoltad".

Nyugodtan hívj szemellenzősnek, pártkatonának, láncoskutyának vagy komcsinak (akár teroristának vagy nácinak, ahogy érzed), de gondold meg, hogy mit nyilatkozol egy csoportról, mert amit leírsz - a magyar nyelvtan szabályai szerint - , az lesz a fórumon kifejtett véleményed. Nem az, amit le szerettél volna írni, csak rossz kommunikáció miatt nem jött le.
Amennyiben ezt nem tudod felfogni, ne is próbálj belefolyni bármilyen szociális dologba.
Dátum: 2009.05.03. 15:48:24
Az egyéni és szövetségi vélemény teljesen más téma. Egyén csak akkor nyilatkozhat a csoport nevében - bármilyen élethelyzetben -, ha a csoport (tudod, a többi ember) áment mondd rá vagy "felhatalmazza".
Nem túl bonyolult képlet, nem?

A hozzászólásodra meg ment a 10 pont, de csak a nácizás miatt
Dátum: 2009.05.03. 11:30:13
Idézet: Szabinho - 2009.05.03. 10:40:51
Amugy meg a kongó kisgyerekekkel igazán tréfás volt viccelődni, kedves vagy...


Miért? A "kongó kisgyerekek" nem viccelődnek?
Csak kongnak.
Dátum: 2009.05.03. 10:26:09
Kedves KáVés fiúcskák!

Mi lenne ha inkább kongói kölköket mentenétek ahelyett, hogy itt majomkodtok?
Köszi!
Dátum: 2009.05.03. 00:44:51
(Módosítottam, mert Zacc is elért egy korrektségi szintet módosított kommentjével)

Zacc:
Túlreagáltad, beismerted. Téma részemről lezárva.
Dátum: 2009.05.03. 00:34:32
Idézet: Zaccmester - 2009.05.03. 00:00:53

Hol a tisztelet a beugatásodban, kedves Tuskó Hopkins?
Nem is mennék a bandádba, még növesztenem kellene az arcomat a felvételi alapszinthez...
(bocsánat a kivételeknek ismét, akinek nem inge effektus van!)


Annyi a különbség, hogy én nem ítélem meg a szövetséged egyéni produkciód alapján és nem töltöm a fórumot öncélú pörgéssel.
Kölök vagy még, ilyenkor már ágyban a helyed, nem ebben a topicban.
Dátum: 2009.05.02. 23:46:28
Idézet: Zaccmester - 2009.05.02. 17:45:48
Damage még a létra alsó fokát próbálja megugorni, mint szellemi képességeinek magaslati rekordja, sajna sikertelenül.
A házőrző ebek szintje a rövid vakkantás, amelyek minden esetben sikeresen alkalmazhatók. Az ebeknél...

Edit: Damage, egyszerűen teszem fel a kérdést számodra. Melyik feltételeteknek nem felelünk meg Gauval? Segíts értelmezni, légyszi...


Tündérbogár, a remek, konzisztens személyiséged miatt nem kellenél a kutyának (vagyis nekem) se.
Tiszteletről beszélsz, amikor lekutyázod a másikat? Kicsit magadba szállhatnál.
Amennyiben értelmesen szeretnél hozzászólni a témához, hajrá, senki sem tántorít vissza.
Amíg azonban csak spammelsz, mint mindig, addig meg kell kérjelek, hogy kapd a hónod alá a kispajtásod és keressetek másik topicot, amit szennyezhettek.