Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Már megbocsáss, de ezzel az erővel tiltsuk azt, ha valaki hatalmas lopás szakival lopkodja a kiégett ősköveid, tiltsuk azt, aki lelövöldözi az állataid, mert erre specializálódott vagy továbbmegyek, tiltsuk azt, aki direkt megüt (és lever) óránént, mert olyanja van. Mielőtt felháborodnál, csak a logikádat folytattam. Ráadául ettől "a gonosz kicseszéstől" fejlődnek az állataid, és eséllyel lophatsz a visszajáró vesztestől még több kiégett követ.
Meggyőzni nem foglak, nem is állt szándékomban, csak azért lássuk be, hogy nem ez a játék fő problémája. Neked persze lehet, de a játékosok 90%-ának (lefele kerekítettem) távolról sem.
Gonosz vagyok, pontozz le!
Damage
Nyitottál egy felesleges topicot (hurrá, most már 4 topicból kell összeszedni az ötleteket) egy használhatatlan szavazással. Kösz, hogy itt voltál.
Értékelendő a kezdeményezés, de a szavazás kicsit célirányos. Tulképp azt is írhattad volna opcióknak (amit tettél is, csak más szavakkal), hogy "szar", "szar", "szar", "szar", "nekem jó, mert hülye vagyok".
Szóval ITT mire is kell szavazni és miről kell beszélni? Ugyanarról mint a mások 3 hasonló témájú topicban?
Dátum: 2009.11.30. 09:06:18
Félreértés ne essék, szerintem egyikünk sem akarta kétségbevonni az LV hatékonyságát vagy eredményeit tőlünk sem.
Szóval kölcsönös a tisztelet
Dátum: 2009.11.30. 09:04:36
A továbbiakban már nyusziellenes GONDOLATOKÉRT is menni fog a citadella... de aki vesz a lélekkufárnál egy RSZNYT supporter plüssnyulat (ezzel 12 LE-vel támogatva a RSZNYT hadigépezetét), az 2 szabad RSZNYT ellenes gondolatot kap! AKCIÓ!
Ugyanmár, ne add fel. Nyúlfronton már rákészültünk, hogy még egy gyors ámokfutásunk lesz egy új és "mindenkinek jó" rendszer bevezetése előtt, aztán pacifistán, kakaót szürcsülve élünk tovább
Bocsáss meg TLO, de én pont a Te hozzászólásaidból hallom ki a szomszéd tehene hozzáállást.
"Ha nekünk nincs időnk, akkor változzon úgy a rendszer, hogy nekünk jó legyen. Ugyanolyan jó, mint nektek, de nektek ne lehessen már jobb, mert több időtök van."
Ácsi, én nem felszerelés-trükközésről beszéltem, hanem arról, hogy nem kötelező kicentizni a vadászatot!

Mód: helyesírás
Van egy olyan feature, hogy látod mikor gyógyulsz fel.
És itt jön egy szuper trükk, ami sokszor mentett meg potenciális lerablásoktól!

Ha 1:11:01 -ig vagy 15% alatt, akkor ne 1:11:00-ig vadássz, hanem 1:00:00-ig (mondjuk), költsd el a LE-t, és üss vagy várd meg míg "lescriptelnek".

16%? Ugyanúgy szívná mindenki, aki centizi a vadászatokat.
Dátum: 2009.11.27. 19:40:56
A RSZNYT nyilvántartási részlege 300-nál fejezte be az eddig kapott citadellacsapások szintösszegének számolását.
Valaki álljon már a mi érdekeinkért is
Hali!

A VU-ban sok minden furán működik, már megszoktuk.
Szövetség nélkül például nincs esélyed játszani. Ez azt eredményezi, hogy a magányos farkasok is belépkednek szövikbe, ahol aztán "csak úgy vannak" (esetleg napi 1x lépnek be, 5 percre), vagyis csak ártanak. Kis létszámú szövetséget sem éri meg futtatni, ha nem háborúra specializálódsz, vagy épp csak a baráti köröd érdekel, külsősök nem.
A rendszer idáig is a nagy létszámú szövetségeknek kedvezett, szinte minden aspektusában, kivéve a háborúban.
Persze a hadisarc elenyésző, de mindegy, egyensúly úgysincs mióta manakonstrukció van.

Persze, mivel hűdekorrekt vagyok, megértem, hogy a nagy szövetségek is háborúzni akarnak, és nem akarnak béke csarnokozni.
Azt viszont nem tudom elfogadni, hogy emiatt kikerüljön a játékból a taktika, megszünjön az egyéni fejlődés jelentősége vagy büntessük az aktív játékosokat a "nem annyira aktívakkal" szemben.
Miklós!

Úgysem olvasol el, vagy ha mégis, akkor nem reagálsz, de azért leírom, hátha másoknak leesik...
A mini bajnoki ötlete azért fals, mert gyakorlatilag kiveszi a játék taktikai elemeit. Az ÉP védő határ taktikai elem mind a támadónál, mind a védekezőnél.
A segítőkezezéssel meg mindössze annyi a probléma, hogy a nagyobb szövetségeknek fog kedvezni a rendszer. Ugyanez érvényesül minden olyan módosítási javaslatra, ami a tagok képességeinek variálásából áll.
Ha még emlékszel, volt egy eszmefutattásom arról, hogy "miért jó", ha a háború rendszere alapvetően a kisebb szövetségeknek kedvez. A nagyobb szövetségek sokkal durvább előnyre tudnak szert tenni a manakonstrukcióból, meg abból, hogy többet tudnak LE-ből építeni. A háborús sarc nem ellensúlyozza ezt az előnyt, de legalább egy kis pluszt ad.
Ha a mamutszövetségeknek fog kedvezni a háború rendszere is, akkor gyakorlatilag innentől teljesen megszűnik a 30 fő alatti szövetségek létjogosultsága.

Let.
Ez az "összelegózom a tamagochim, amivel megütöm a ti összelegózott tamagochitokat" jellegű elgondolás szerinted mit eredményez?
1. Megszűnik az egyén teljesítménye a háborúban. Idáig legalább volt egy belső motiváció (ki hoz több pontot, kinek kell fejlődnie), de így semmi sem marad belőle.
2. Megszűnik a szövetségi összefogás, valósidejű koordináció, összedolgozás szerepe.
Ki a francnak lenne ez jó?
Dátum: 2009.11.27. 15:18:13
Olvasd el szépen, hogy mit írtál ide elsőként! Idejöttél oltogatni, mert olyan kedved volt, vagy tököm tudja miért, és gyakorlatilag beszóltál az egész szövetségnek. Ezek után ne csodálkozz, ha válaszként annyit kapsz: takarodj.
Élőben is nyugodtan felkereshetsz, ugyanezt fogod kapni. Viszont bunyó nem lesz, sajnálom. Nem érdekel, hogy egy névtelen huszadrangú senki miket morog egy netes játékban.
Dátum: 2009.11.27. 13:42:46
Elmegyek, és akkor mi lesz? Emberkedsz majd élőben vagy azt hiszed, hogy nem lesz az arcodba mondva, hogy gyökér vagy, ha éppen gyökér vagy?

Az emberi viselkedés szerinted az, hogy idejössz és azonnal elkezdesz fikázni minket?
Na persze. Először szállj magadba, utána okítgass, jó?
Dátum: 2009.11.27. 13:23:28
Idézet: Faust0ne - 2009.11.27. 12:44:13
"Meg ne sértselek, de ez a "visszaadástól" Makó-Jeruzsálemi távolságra van. "....mak-mak-mak .... mak-mak-mak ... mak-mak .... mak-mak-mak-mak-mak .. mak-mak-mak... hu-hu-hu-há-há-há-há ....... mak-mak-mak-mak mak-mak mak-mak


Lefordítaná valaki, hogy mit mondott utolsó hsz-ével a farm?
Dátum: 2009.11.27. 11:52:14
Segítek feloldani a problémát, jó?
Te jöttél ide TUDATLANUL, mert nem tudod kik vagyunk és miket tettünk.
SÉRTEGETTÉL, mert az ostoba stílusodban okoskodtál.
KISPAJTÁS vagy, mert értelmi szinted alapján általános iskola környékére helyezhet az ember.
Szimplán gyökér vagy, ezt bizonyítottad v4-en is, meg itt is.
Akkor szövegelj majd, ha rájössz hogyan kell értelmes mondatszerkezeteket alkotni. Amíg ez nem megy, és a mondanivalód is baromság, addig kuss van.
Röviden: Takarodj!
Dátum: 2009.11.27. 10:59:55
Eredményeidnél már csak kommunikációs képességeid csillognak jobban, bajnok.
Egyszerűen fenomenálisan erőszakolod meg az anyanyelved, hogy kifejezd lényegtelen makogásodat.
Menj inkább vissza a homokozóba a kispajtásaid mellé, és ne gyűrd tovább a kakaóbiztos billentyűzeted, jó?

V4-ről emlékszem rád, gyakorlatilag az egyik legjobb LE/TP donorunk voltál szarul fejlesztett karaktereddel.
Megvillantanád brilliáns tudásod eredményét a többi világon is esetleg?
Dátum: 2009.11.27. 10:12:29
Sajnos a hülyeség nem fáj, pedig akkor már földelnének, kiscipő.
Tudatlan, névnélküli tutimondókból van elég raktáron.
Következő!
Dátum: 2009.11.20. 09:27:50
Mi az a "balanc"?
Szavaznék én a balancra, de jobb szeretnék angol mondatokat a szavazásban látni, vagy JÁTÉKEGYENSÚLYT, ha már magyarok vagyunk (többségileg).

Köszi,
D.
Dátum: 2009.11.19. 14:33:36
Miklós!

Ezt a szintenkénti számolást nem tudom értelmezni, de ha alapvetés, hogy 50-es VF-el feleződik a CSP-ért kapott TP, akkor elég nyilvánvaló, hogy egy 50-es VF-el rendelkező karakter nagyjából (randomra is gondoljuk) 2x annyi LE-t tud szerezni vadászatból egyetlen szint alatt, mint VFtelen pajtásai.
Szóval valahogy nem látom, hogy min kellene meghökkenni, hiszen ez egy alapvető funkció, nem pedig egy felbukkanó probléma.
De javíts ki, ha rosszul értelmezem a dolgokat.