Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Dátum: 2009.12.07. 13:39:19
Szerintem meg igen, mert a rendszeresített, hajnali 2-es portyajárat így C vágányra futtatható
Dátum: 2009.12.06. 11:48:33
Annyi problémát látok ennek kapcsán, hogy nem tudom mire gondolsz.
Áltlános műveltségbeli dolgokra kéne gondolni? Szociológiai? Racionalitásbeli?
Dátum: 2009.12.06. 10:32:44
Esküszöm ez még jobban szórakoztatott, mint a pár hete terjesztett izraeli halál- és kontroll chip összeesküvés elmélete.
Ezek a gonosz cionisták nem csak halálchipet, hanem egyenesen bináris bombát telepítenek belénk.
Nyilvánvaló, hiszen Magyarország az emberiség utolsó harczosa, aki felveheti a harcot a cionista világrenddel...
Azt hiszem ezzel az elmélettel érte el a fórum az abszolút negatív szintet.
Ha a védelem itala bekapcsol akkor, amikor kisebb szintűként, alacsonyabb TÖ-vel támadok, akkor mit fog csinálni ez a másik?
Igazából azt nem értem, hogy miért nem konstans dolog a gyógyítás.
Alapvetően ütemezve van már az állatgyógyulás, mert ott vannak az "állataid X-et gyógyulnak óránként" jellegű tárgyak.
Miért ne lehetne ezt úgy módosítani, hogy minden állat gyógyuljon, gazdája sebgyógyításától valamint egyéb tárgyaktól függően.
Nem kellene folyamatosan gyógyulniuk, elég lenne félóránként lefuttatni a cuccot ha ez nagy szerverterhelést okozna... vagy ilyesmi.
Dátum: 2009.12.04. 13:32:24
Baraty,

Épp vadásztam leállás előtt.
Azért állt le a vadászatom, mert elértem a maximális befogott állat számot.
Most nincs idomítatlan állatom.
Buktam 5 sajtolást?
Dátum: 2009.12.03. 21:45:24
(mégse)
Dátum: 2009.12.03. 18:09:11
Ezzel az érveléssel csak az a gond, hogy szelektíven kezeled a tényeket.
Eltúlzottnak tartod a járvány veszélyességének hangsúlyozását, viszont a másik oldalról "elkapkodott tesztekről" és "HOSSZÚTÁVÚ mellékhatásokról" beszélsz.
Hol hallottad ezeket? A médiából? Ugyanonnan, ahol azt hallottad, hogy terjed a járvány (és amiben nem hiszel)?
Dátum: 2009.12.03. 17:41:30
Trisha,

Tudom, messziről jött ember azt mond, amit akar, de itt ül mellettem 11 ember, aki szintén kapott H1N1 elleni oltást és normált is (kollegák) és semmilyen mellékhatást nem tapasztalt. Még bőrpírt se.
A családban vagyunk 7-en, akik kaptunk. Semmi mellékhatás.
Ismerek további 13 embert kapásból, akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot és szintén nem tapasztaltak mellékhatásokat.
Persze ez nem mérvadó, de az a 3 ismerősöd se jelentsen már megrendíthetetlen bizonyítékot. Főleg úgy ne, hogy nem tudjuk mi bajuk van. Nem mellesleg gyógyulást nekik!

Értsd meg, engem nem érdekel semmilyen adat, csak annyi érdekel, hogy a "kommersz" influenza ne rakjon majd ágyba egy hétre januárban vagy amikor enyhül az idő.
H1N1 esetében ugyanez az ok.
Dátum: 2009.12.03. 15:40:47
Én beoltattam magam, egyszerű gazdasági megfontolásból.
Ha betegen, otthon kattintgatok a VU-n akkor nem keresek pénzt. Illetve keresek, csak a betegállományba kerülés miatt csökkentett fizut.
Az oltásokért fizettem, gyakorlatilag pár órányi munkám volt a két oltás ára. Hasonlítsuk össze 1 hétnyi kieséssel a melóból. Nem lehetséges halállal vagy ilyesmikkel dobálózok, csak munkából kieséssel. Ugye, hogy jelentős?

Más:
Tegyük fel, hogy nem kérek oltást, de elkapok egy sima influt. Mennyibe kerül kigyógyulni? Tavaly 5-6 E forintomba került (a kiesésen kívül). Azzal ne jöjjön senki, hogy ott a pálinka, mert az sincs ingyen

Befolyásolni senkit sem akarok, csak gondoltam leírok pár reális (és lassan offtopic) indokot a "jaj, mindenki kipusztul a h1n1-től" vs "kormány mindenkit átb@sz" elméletek mellé.
Idézet: Prisma - 2009.12.03. 09:56:46
Idézet: Damage - 2009.12.03. 09:39:02

nem látod, hogy ezt a játékot többen is játsszák
...
egy 9 milla rabolt LE-től felpumpált majom

A kettő között nincsen ellentmondás?

Nem látok, de légyszives mutass rá.

Idézet: Prisma - 2009.12.03. 09:56:46
Idézet: Damage - 2009.12.03. 09:39:02

nem tudnak ellenállni

Ellen tudnak állni: nem tartanak maguknál LE-t 15% fölött.

Akkor csak akkor legyél 15% felett, ha éppen támadsz. Ha megteszed, nem tudnak majd TP-vel tömni.

Fantasztikus ötleted a LE pufferről soha nem fog valóra válni, mivel "ingyen LE-t" vinne a játékba.
Ennyit a globális gondolkodásodról.
Mivel folyamatosan arra fókuszálsz, hogy minél többet kaphass, a többiek meg szart se, így nem hinném, hogy én lennék a bunkó...
Olyan szinten vagy szemellenzős, hogy a képes értelmező kéziszótárban a te képed van a szemellenző meghatározása fölött, illusztráció gyanánt.
A szemellenzősség SI rendszerített mértékegysége is 1 Prisma.
Fogd már fel, hogy nem körülötted forog a világ, könyörgöm.
Elhiszem, hogy a sörösló-effektus miatt nem látod, hogy ezt a játékot többen is játsszák, akik mondjuk nem örülnek, hogy egy 9 milla rabolt LE-től felpumpált majom ütögeti őket, és nem tudnak ellenállni, de játékvezetői szempontból az a jó, ha Béla nem töröl amiatt, mert "csak átlagos" játékos és folyton lerabolják.
Ez már tényleg túllép az undorító önzőség fogalmán...
Pedig rohadtul ezt mondod.
Rosszul játszanak, ergo nem lehet egy szavuk sem, hogy leszüretelik őket akik jobban játszanak.
Minden lehetőséget el kell venni tőlük, hogy visszacsaphassanak.
Erről sirdogálsz már napok óta.
Vedd észre magad, eszméletlen szánalmas már amit művelsz.
Lefordítom amit mondasz: Aki gyenge játékos, az dögöljön meg.
Jól értem?
Idézet: Prisma - 2009.12.02. 14:59:47
Idézet: Jeriko - 2009.12.02. 14:49:34
Javasolnék két változtatást (a kettőt csak együtt):

- Aki buzogányban táborozik, megtámadják és nyer, ne kapjon TP-t. Akár berakható olyan új fegyver, ami rettenetesen gyenge paraméterekkel bír - az a lényeg, hogy egyértelmű legyen, a tulajdonosa azért vette kézbe, mert nem akar győzni. Ez a mostani problémát remélhetőleg megoldja és nem lehet "tömni" azt, aki nem akarja.


Ez nem rossz javaslat, de kizárólag a TP tömést oldja meg. Arra persze teljesen megfelel.

A másik viszont felesleges, sőt káros. Miért kéne jutalmazni a gyenge játékot?


Nyilvánvaló, hogy csak annyit látsz, hogy neked nem jó, és ezért máris káros. Ráadásul szerinted globálisan káros... pfff. Ez már a 100% önzés kategória.
Ha levennéd a szemellenződ, esetleg láthatnád, hogy játéktechnikailag indokolt lenne (farmkarakterek szűrése pl). Na meg játékosbarát megközelítés is. Fura, mi?
Én szeretném, ha TP-vel tömnének. Előre is köszönöm!
Őszintén... A pókokon kívül ki szeretné még?
Dátum: 2009.12.01. 12:29:24
Láttál már nyulakat asztalnál ülni?
Az asztal alatt voltunk, 15%-al.
Dátum: 2009.12.01. 12:00:49
Lehet, hogy nem is nekünk szántátok azt a papírrepülőt a találkozón, hanem a Tyrantnak? Mert akkor bocs, adminisztrációs hiba történt
(A 20-as citadella tuti nem nekünk jött, ugye?)
Az jó, legalább nem leszek magányos