Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gallow

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.31. 09:39:11
Egy exponenciális egyenletben hol van az ismeretlen, (ahol biztosan van, amitől exponenciálisnak számít az egyenlet)?

hatvány kitevőben
abszolult értékben
zárójelben
gyökjel alatt


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2008.12.19. 05:15:49
Átvettem a jó kérdésért járó lélekenergiámat, meg is kaptam, de ott maradt a gomb. Rányomtam, eltűnt, és megint megkaptam a lélekenergiát. Tulajdonképp megérdemeltem, mert 7 kérdésemet értékelték rossznak, és ebből 6 teljesen biztos, hogy jó volt, de azért gondoltam, hogy szólok. Feltételezem ez nem egy szándékos kárpótlás volt. (Így plusz 855 lélekenergiát kaptam.)
Dátum: 2008.11.25. 05:12:40
Most kaptam egy ilyen kérdést:
Milyen színű a nagy zöld szatyor?
Nem a zöld volt a helyes válasz, hanem a kék. Nem értem, hogy ez hogy juthatott be, szerintem ki kéne törölni.
Hát hogy az állat két "l", attól most eltekintünk. Abban megerősíthetlek, amit a növényekről mondtál. Csak azt nem tudom, hogy a gombák bocsájtanak ki széndioxidot, vagy nem. Ha bocsájtanak ki széndioxidot, akkor nincs igazán komoly baj a kérdéssel, de ha nem, akkor két választ kéne bejelölni, ami ugyebár nem egyszerű.
Már négy olyan kérdésem van, ami rossz értékelést kapott, gondolom ezért nem tudok értékelni. Könyörgök, adjátok vissza az értékelés jogot! Halomba kapom a hülye kérdéseket és nem tudom őket rossznak, vagy azonnal törölninek értékelni. Ez a mai gyöngyszem:

Mennyi 6+12+6+12?

XD
3333333333
36


Azért ilyeneket már csak ne...
Húzós küldetés, de azért 110-re nem kell helyesen válaszolnod, csak 10-re.
Ezt az utólagos értékelést már egyszer én is felvetettem, de nem jött rá válasz.
Reggel ötkor kelek minden nap, hétig vadászgatok, meg stb., és mégsem tudok értékelni egyet sem... Rossz tipp volt.
Nekem több, mint egy napot kell rá várnom, oszt mégse nyafogok.
Dátum: 2008.10.17. 07:26:29
Ok, köszi.
Dátum: 2008.10.17. 06:20:11
Most léptem 8. szintre, így most megkaptam a legenda Drakinos részét. De nem ez a küldetés volt kijelölve. Most mit csináljak? Vagy nem is ezzel kapcsolatos a küldetés?
Dátum: 2008.10.17. 06:13:15
Nekem egyértelműnek tűnt, hogy 12, de tényleg ráfér egy kis pontosítás.
Dátum: 2008.10.17. 05:56:48
Tehát erről a vadászatról szólt az előbbi kérdésem, (az alja az eleje):
Ma, 05:47:02
Vadászatod eredményes, rábukkansz egy nagyobb kígyóféreg rejtekhelyére. A lénnyel rettenetes csatát vívtok, amelynek végül te leszel a győztese. A lényből 123 lélekenergiát nyersz ki. +6 TP
Ma, 05:42:02
A sivatagban ritka a zsákmány, de ha mégis találsz valamit, az szívós és lélekenergiában gazdag. Mint például ez itt! Egy jégféreg, de a szomjazástól le van gyengülve. Megtámadod, és hamarosan magadba szívhatod a zamatos lélekenergiát (+70). +6 TP
Ma, 05:37:02
Vadászatod során egy hatalmas kyratid féreg akad az utadba. A lény harcol az életéért, többször meg is sebesít, míg végül kinyered lélekenergiáját (+88). A sebek szerencsére nem súlyosak, fantasztikus regenerálódó képességednek köszönhetően már nyomuk sincs, mire visszaérsz a táborba. Bár a végzeturak is csak ilyen könnyű sebeket ejtenének! +6 TP
Ma, 05:32:02
Folyamatosan éhezel a lélekenergiára, nincs megállás! Vadásznod kell, ha életben akarsz maradni. Zsákmányod ezúttal egy hatalmas kyratid féreg. Már korábban megsebesült, ezért nem jelent kihívást (+126 lélekenergia). Most jóllaktál, de hamarosan újra éhes leszel... +6 TP
Ma, 05:27:02
A közelben van néhány kisebb hegy, a barlangokban gyakran húzódnak meg különböző teremtmények. Több barlangot is átkutatsz, míg az egyikben lakóra találsz. Egy dühödt manaszonda jelzi, hogy nemkívánatos látogató vagy. Dühe alábbhagy, amikor lélekenergiáját veszed (+112). +6 TP A szerzett lélekenergiából 10 a helyes válaszért kapott LE.
Dátum: 2008.10.17. 05:52:57
Lenne egy kis problémám:
Elmentem vadászni, az első lényért kaptam 112 LE-t. Ebből elköltöttem 100-at az állatom idomítására. Tehát maradt 12, (a vadászat előtt 0 volt). A következő lényért 126, az az utániért 88, az az utániért 70, az az utániért 123 LE-t kaptam. Elvileg. De így most 293 LE-m van, 419 LE helyett. Nem támadtak meg, én nem is tudok támadni, nem költöttem lélekkufárnál. Az állatomon nem idomítottam többet. Hogy lehet ez?
Ez engem is érdekelne. Egyébként jó lenne egy olyan újítás a kvízek értékelésében, hogy a játékosnak csak az után kelljen értékelnie a kérdést, miután már válaszolt rá. Tehát nem egyszerre. Én már legalább két kérdést jónak értékeltem, mert tetszett, és bejelöltem a helyes választ. Elküldtem, errefel kiderült, hogy mást jelölt meg a kvíz beküldője helyes válasznak. Ha ezt tudom, akkor Rossz, hibás kérdés-t jelöltem volna be.

Ilyen volt például: Mennyi tíznél kisebb prímszám van? Erre biztos, hogy a helyes válasz a négy (2;3;5;7), de végül kiderült, hogy az öt volt a "helyes válasz". (Feltételezem beleszámolta az egyet is, ami NEM prímszám, mivel nem pontosan két osztója van.)

Így sok hibás kérdés átcsúszhat a hálón, mert későn tudjuk meg róla, hogy elrontották.
Dátum: 2008.10.15. 06:29:10
A Tarja egy énekesnő neve is, függetlenül attól, hogy itt nálunk magyarországon mit jelent. Valószínűleg az lett volna a helyes válasz.
Én már kaptam olyan kérdést, hogy mi Magyarország államformája. Ebben a kérdésben legalább öt helyesírási hiba volt. A válaszokról már nem is beszélve. (pl.: kirájság)
Mit NEM látsz az "Eddigi kérdéseid értékelései:" után?

Hogy hány kérdésem van, ami jó értékelést kapott.
Hogy hány kérdésem van, ami rossz értékelést kapott.
Hogy hány kérdésem van, amit töröltek.
Hogy hány kérdésem van, ami tetszett a beholder csapatnak.


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ja, csak az tudhatja a választ, aki végzeturazik. Hogy is gondolhattam ezt...
Dátum: 2008.10.12. 06:16:25
Ezt a kérdést kaptam: "Fythyefelde mióta Fiyeház?" Bevallom, rossz évszámot jelöltem meg... Valaki meg tudja mondani magyarul, hogy miről is volt szó?
Oldal: 1