Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Farsang (feb. 2-17)
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
301. hozzászólás - 2015.02.15. 10:40:56 (Válasz Rosten #300 hozzászólására.)
Vedd már észre, mi az, ami neked szól. Ami pedig nem neked szól, azt nem kell feltétlenül értened. Amúgy, ha ennyire okos vagy, rájöhetnél, hogy hol a megfejtés.
Pontszám: 9.47
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
302. hozzászólás - 2015.02.15. 10:54:28
Minjá jönnek a nyugdíjasok meg a tamagochiaik a POK ok is

***********

Rosten ha te 19 szinten egyszer tudtad megcsinálni a jelmezes feladatot én fejjel megyek a falnak

Miért nem azt írtad, hogy nem fért bele az ingyen szerzett le-ből megvenni feleslegesen a páncélokat és a pajzsokat egy egy maszkért cserébe , mert azért ennyi hasznot nem termel a mesterkavics

simán megvehető volt eddig szinte az összes tárgy mondjuk az utsó 3 napot leszámítva
Ha minden ingyen le-re rábuknál és átlátnád a játékot , akkor erre gyorsan rábuktál volna

egyszer kell megvenni, kapsz egy maszkot és egy energiakoncentrátumot , amit ha türelmes ember vagy végtelenig gyűjthetsz és majd jó magas szinten egyszer csak jó sok ingyen le-ért beválthatod

A 40ért 20 meg véletlen sem neked szólt , hanem ez a napi ajánlat 40 maszk 20 kavics

mellékesen sosem volt a mini eventek célja, hogy egy egyes szintű is minden feladatot tudjon teljesíteni , mivel semmilyen hátrányba nem kerül egy olyannal szemben aki tudja teljesítenni, hisz akkora szintkülönbség van a két karakter közt , hogy sosem fogják egymás köreit zavarni(kiv ha a nagyobb nyugdijazza magát )

nem mellesleg az első mini event sorozat az érdekes a magas szintőeknek is, ha ugyanazok a jutalmak maradnak , a kötelező tápok már első körben kiszedettek , akkor maradnak a kuponok , templompálcák meg a csatlós kristályok és ez így nagyon is jól van
Pontszám: 7.58
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
303. hozzászólás - 2015.02.15. 11:24:32 (Válasz Fsanyi82 #302 hozzászólására.)
Ha idézné mi a 40 20 nem válaszolnék rá.
Biztos a katalizátór eszencia reklamációkra írta.Vagy nem tudom.

Az eventekben az a normális,hogy nem teljesíthetők?
Ezt komolyan gondolod?
Nem azt kifogásolom,hogy sajtoljak,szerezzek eszenciát,stb... Csak azok a feladatok,amik mindenki számára teljesíthetők,legyenek is azok.Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.
Tehát szerintem az lenne a normális,ha olyan feladatokat kapnának a játékosok,amik teljesíthetők.

Igyekszem minden ingyen LÉre rá bukni.Egyetlen kivétel a nyugdíj,ahhoz még fiatal vagyok,de itt túl sok az aggastyán
Viktornak át kéne adni reformációra ezt a játékot
Az pik-pak rendbe rakná itt a kisnyugdíjasokat
Gyanítom fél év alatt rekord bevételt hozna a játék

Az,hogy az ajándékok között különbség van,azzal semmi gondom.
Pontszám: 5.26
népszerűArtur08Férfi
Végzetúr poronty
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
304. hozzászólás - 2015.02.15. 11:40:10
Na, ez most sok mindent megmagyaráz. Mostantól nem kell reagálni ezekre a hsz-ekre.
Pontszám: 9.47
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
305. hozzászólás - 2015.02.15. 11:51:44 (Válasz Artur08 #304 hozzászólására.)
Köszi.
Erre nem is tudsz!

Vagy majd 100 levéllel később,mikor már senki nem tudja mit akarsz
Pontszám: 5.38
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
306. hozzászólás - 2015.02.15. 11:58:12 (Válasz Rosten #303 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.02.15. 11:24:32
Ha idézné mi a 40 20 nem válaszolnék rá.
Biztos a katalizátór eszencia reklamációkra írta.Vagy nem tudom.


előpbb írtam le, hogy a napi ajánlat a 40 őskőért vehető 20 farsangi maszk, hogy a kisebb karik is meg a lustabbak is vagy a többre vágyók is tudják pótolni a nem teljesíthető vagy kényelmetlen feladatokat---

Az eventekben az a normális,hogy nem teljesíthetők?
Ezt komolyan gondolod?


-Nem egészen jól értelmezed, az van rendben, hogy egy 50 alatti kari nem tudja maxosan megcsinálni, addig egy sokkal nagyobb szintű igen, hisz neki már kivehető az összes jutalom szintje miatt is , másfelől meg első alkalommal kiszedi ami kell jövőre meg kér kupont , stb , Ameddig egy kisebb karinak még ha nem is költ egy mini eventre egy buznyákot sem , van egy éve felnőni a feladathoz de már előnnyel indul mindenképp a régebbi játékosokhoz , hisz két kupont csak az nem tud kivenni aki semennyit sem foglalkozott az eventtel vagy mester kőre költött , vagy csatlóskristályt ha van már csatlósa , vagy elteszi és a következő mini eseményen egy év múlva már plusz sok sok maszkkal kezdi az egészet ..


Nem azt kifogásolom,hogy sajtoljak,szerezzek eszenciát,stb... Csak azok a feladatok,amik mindenki számára teljesíthetők,legyenek is azok.Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.


ezsenciás feladat sem nagy kunszt ha olyan szövibe lépsz aminek van egy egyes szintű alkimista laborja és van 10 db egyes szintű(vagy 5db 20as, vagy 3db 40es és mellé pár kisebb stb) beidomított állatod amire rá mersz költeni két kavicsot fejenként
A 260-as kereskedelem nem lehetetlen , nekem is annyi most éppen vagyis 265
És a feladat nem kér ilyet, hogy neked 260as kereskedelmed legyen , csupán a te szintedre már nincs több elérhető pajzs és páncél , és nem az a cél, hogy te vagy egy másik 19es szintű játékos minden feladatot tudjon teljesíteni, mert mi értelme lenne?
Bolygó ura event alatt se kérd ,hogy egy egyes szintű kari is elejétől végéig meg tudja oldani az egész kocka alakú piramist

Tehát szerintem az lenne a normális,ha olyan feladatokat kapnának a játékosok,amik teljesíthetők.


a feladatok pontosan ugy vannak összeállítva, hogy teljesíthetőek a szintjéhez mérten mindenkinek, pontosan annyi maszkot ki tudsz szedni ami a maxos jutalomhoz kellhet neked amit a szinted meg enged , de ha még ez sem lenne elég ma vehetsz is 40 kőért 20 maszkot

Az,hogy az ajándékok között különbség van,azzal semmi gondom.


A választható jutalmak és a feladatok is mindenkinek hajszál pontosan ugyanazok
kivéve azokat a jutalmakat amit most szinthez vannak kötve(maszk és fókuszkristály)

MAszk ami sisakként funkcionál, miért akarsz te 19es szinten pl akármilyen sisakot magadnak, amikor mindenki türelmesen kivárta , hogy elérje a szükséges szintet ahhoz , hogy tudjon venni, ehhez más af képesség helyett a sisakszilánk gyűjtést választotta és még számtalan kalandot is megoldott érte , le-t áldozott rá és többnyire őskövet is , hisz egy sisak sisakszilánkba, LE-be, LE gyémántba és többségében őskőbe kerül

ehhez képest itt a napi rutin dolgokért szerezhet egy megfelelő szintű játékos egy ugymond sisakot kisebb szinten mindezen ráfordítások nélkül , szerintem teljesen jól van így
Pontszám: 7.58
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
307. hozzászólás - 2015.02.15. 12:34:19
A téma az volt,hogy nem teljesíthető a feladat.
Nem az,hogy ki tudom e maxolni a jutalmat.

Nézd én annyit írtam,hogy a feladatokat úgy kellene meg oldani,hogy teljesíthetőek legyenek a szinthez képest.Erre lennének kategoriák,ahogy most is van,ahogy te is írod.Vannak amik csak magas szinten és van ami mindenki számára el érhető.
Ez az alap konstrukció.Gondolom ebben egyet értünk.

Alacsony szinten nem sok feladat teljesíthető.A gondom,hogy még az a kevés is teljesíthetetlen ezzel a 170-260as kereskedelemmel.
Tehát a feladatok felét alapból nem tudom meg oldani"ezzel sincs gondom",DE 260as kereskedelmet ne kérjen alacsony szinten egy öltözködéshez,hisz az még 100.szint felett is ritka,mint a fehér holló.

Ezt az öltözködési maximumot kellene le csiszólni max 60asra alacsony szinten és semmi gondom nem lenne ezzel a feladattal.

Alacsony szinten ennyi feladat van,ha ez alapján gondolkodom:
-Egy rakat őskövet kívánó feladat.

Dimenzióharcos
időtartam: feb 4-13
Pusztíts el 4 lényt a dimenziókapuban!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 apró térkapu stimulátor

"térkapu stimulátor" hatalmas ajándék lesz majd egyszer mikor használni tudom,de addig is sok Tp borravalóért a térkapus lényekből.

Építkezés
időtartam: feb 6-11
Építs szint*500 LE-t szövetséged épületébe!
jutalom: 1 farsangi maszk, 10 energiatégla
"Tök jó,mert 3 event egymásután szét tápólja a szerencsém,lassan másunk se lesz"

Platina
időtartam: feb 12-feb 16
Szerezz 4 platinát a lélekkufárnál!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kézikönyv
"Ez tényleg jó kis feladat,semmi gondom vele"

A harcos útja
időtartam: feb 13-feb 17
Portyázz a mai napon 7 alkalommal!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kisebb portyázás ital
"Ez tényleg jó kis feladat,semmi gondom vele"

Csapdamester
időtartam: feb 14-feb 17
Fogj el 1 állatot!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 állateledel
"Aki ezt minden nap csinálja,meg is érdemli"

Szakértő
időtartam: feb 17
Növelj szakértelmet összesen 15 ponttal!
jutalom: 3 farsangi maszk, 3 farsangi ládikó
"Jó kis feladat,semmi gondom vele"

Tehát,ha nincs ősköved,se sok hűségszilánkod meg nézem a 2 kuponod.
A hozzászólást Rosten módosította 2015.02.15. 12:40:24-kor
Pontszám: 5.38
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
308. hozzászólás - 2015.02.15. 12:53:49 (Válasz Rosten #307 hozzászólására.)
kihagytad a jelmezt ugyanis eddig minden nap teljesíthető volt még neked is elmúlt 2-3 nap amikor nem

mellé meg esik láda is amiben szintén van maszk

ha kivetted a mesterkristályt persze még 50 et nehéz összeszedni két kuponra de az meg a te döntésed volt

kihagytad még ezt is
Tapasztalt vadász
időtartam: feb 2-7
Szerezz szint*16 TP-t vadászat során!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 a vadászat itala
ja ha nem vadászol ne sírj hogy nem esik a maszk

ezzel sem számoltál, ha van akadémia és a karidnak egy min 1es kritikus varija meg térkapuból olyan lánc és vagy gyűrő ami krit varira ad egy csekély pluszt min egyszer a több nap alatt akár szbajnokis csatákkal is teljesíthető volt
jah hogy nincs akadémiátok, se ilyen szakid , pedig erre adna egyet a mesterköved is ám
javaslom lépj be egy nagyobb szövibe , építési energiával lazán lehet tartani a szövi építési átlagot is , na persze nem egy fullos szöviben , de sok kis kútméretű szövi van aminek az akadémia legalább maxos

a portyákra és vadászatokra kapott ládákból meg kieshet bármennyi maszk is
összességében nem látom , ha ingyen nyomod hogy nem jön össze az 50 maszk
de egy kuponnal is előrébb vagy mint aki tavaly ilyenkor indult és a te szinteden ő max a napi ajánlatból vehette meg nem pedig napi egyszerű rutin feladatokra kapta

és a feladat továbbra sem kér sem 170es sem 260as kereskedelmet, aki megfelelő szinten jár az tudja teljesíteni, aki meg kisebb annak van más lehetősége
aki meg semmiképp sem akar lemaradni a hőn áhított jutalomról tesz is érte hogy megszerezze , pl elkölt napi két követ az egy kerék pörgetés vagy kettő , ha van reliked ez kapásból 32 maszk 32 kőért cserébe ami két 300ft os sms és 18 kiégettel meg is van

600 ft ha sajnálsz a játékra a lehető legdrágább vásárlási összeggel számolva , akkor mit szeretnél kapni?
Pontszám: 7.58
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
309. hozzászólás - 2015.02.15. 13:27:47 (Válasz Fsanyi82 #308 hozzászólására.)
Nem hagytam ki.
Arról szól a levél

19.szinten nincs 170-260as kereskedelmem.
Valóban 1 feladatot csináltam belőle,de ennyi.

Vadászok 1* 50et 14 naponta.Aki ennél többet vadászik az pók desszert karaktert alkot.

Az összes többi öltözet megvásárlása nem ért annyit mint az ajándék,illetve teljesíthetetlen volt.

3% kritikus varázslatom van.Kb 500 küzdelemből amióta meg van,egyszer se adta be.
Mesterkő meg 30.farsangi maszk.

A szövim tökéletes.

Amúgy jelenleg ultraspecializációt maxolom,de köszi a jó tanácsokat.

Ládákból eddig 40-50ből 2 jött ki,de van felemelkedés gyémántom és rengeteg felesleges portya és vadászat italom.Ami jó volt a ládákból 4 templomkristály.

"és a feladat továbbra sem kér sem 170es sem 260as kereskedelmet, aki megfelelő szinten jár az tudja teljesíteni, aki meg kisebb annak van más lehetősége" ezt akkor hagyjuk,mert nem tudsz olvasni.

A játékra költöttem 2*100 őskövet+30at.A gond,hogy semmi értelme,mert nem vagyok előrébb.Pókoknak nem kell rá költeni,még is 3*erősebbek,mint bármelyik portya karakter.
A hozzászólást Rosten módosította 2015.02.15. 14:29:56-kor
Pontszám: 6.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
310. hozzászólás - 2015.02.15. 15:24:25 (Válasz Rosten #303 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.02.15. 11:24:32
Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.

170 (alap) +10 (feketepiaci tagság) + 60 (kryx lánc) + 20 (esszencia) = 260

Csak mert szeretem kijavítani mikor megint tévedsz, hátha egyszer elgondolkozol hogy a világ nem körülötted forog.

Mielőtt az jönne, hogy 19.szinten ez mennyire lehetetlen, jelzem azt cáfoltam, hogy erre senki nem képes, nem azt hogy te.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.17
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
311. hozzászólás - 2015.02.15. 15:38:34 (Válasz Offsboy #310 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.02.15. 15:24:25
Idézet: Rosten - 2015.02.15. 11:24:32
Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.

170 (alap) +10 (feketepiaci tagság) + 60 (kryx lánc) + 20 (esszencia) = 260

Csak mert szeretem kijavítani mikor megint tévedsz, hátha egyszer elgondolkozol hogy a világ nem körülötted forog.

Mielőtt az jönne, hogy 19.szinten ez mennyire lehetetlen, jelzem azt cáfoltam, hogy erre senki nem képes, nem azt hogy te.



"Alacsony szinten nem sok feladat teljesíthető.A gondom,hogy még az a kevés is teljesíthetetlen ezzel a 170-260as kereskedelemmel."

Szóval mindez alacsony szinten?
Csak azt kérdezném meg.Mi neked alacsony szint?
Pontszám: 5.41
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
312. hozzászólás - 2015.02.15. 15:50:49 (Válasz Rosten #311 hozzászólására.)
Akkor ismét, lassabban hogy te is megértsd.

Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.

azt cáfoltam, hogy erre senki nem képes, nem azt hogy te.


Pontosan milyen alacsony-nem alacsony szintről vonsz kérdőre? Ilyenről nem beszéltem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.92
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
313. hozzászólás - 2015.02.15. 16:35:27 (Válasz Rosten #311 hozzászólására.)
kereskedelem 115+150

csak platina láncom van még tehát megaeszenciával 280 (285 illetve 286 tudás könyvvel a plafon)

illetve ha valaki valamiért nagyon akarja élet eszencia csoport zöld ultra eszenciáját elhasználva akár 18 órán keresztül 300as(305, 306-os) kereskedelemmel rohangálhat persze ez eléggé költséges de nem lehetetlen
Pontszám: 7.58
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
314. hozzászólás - 2015.02.15. 16:56:33 (Válasz Rosten #311 hozzászólására.)
Senki nem mondta, hogy neked 19. szinten minden jelmezt meg kell tudni vásárolni. Ez egy szintfüggő, folyamatosan nehezedő/dráguló feladatsor, mint az összes mondjuk a Bolygó Urán. 19. szinten nem is cél, hogy mindet meg tudd csinálni, mert akkor egy 80-100-150. szintű karakternek mi kihívás lenne benne?

Az, hogy te nem vadászol, mert akkor tönkreteszed a karaktered (mellesleg szerintem nincs mit tönkretenni rajta), nem veszel felszerelést, mert több LE mint amit a jutalom ér, nem térkapuzol mert sok tp, nem építesz mert már így is "széttápoltad magad" (bár 19. szinten 70-75ös szerencse alatt nem beszélnék széttápolásról, 60 alatt meg egyenesen alacsony), mind mind a saját döntésed, amit rohadtul nem fognak figyelembe venni egy event-tervezésen.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.52
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
315. hozzászólás - 2015.02.15. 23:16:06 (Válasz Offsboy #270 hozzászólására.)
Ott még nem tartok (171ig látom a tárgyakat), akkor inkább befogom.
Ez kár. Pedig megörültem, hogy ezentúl a sisakokban meglesz mindkét LE spóroló képesség.
Pontszám: 7.84
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
316. hozzászólás - 2015.02.16. 00:11:24 (Válasz Rosten #309 hozzászólására.)
Belefájdult a fejem, de végigolvastam ezt a szócsatát, amit itt csinálsz. Négy dolgot fűzök csak hozzá saját tapasztalatom alapján, utánna jöhetsz az ellenérveiddel. Ha jó napom lesz holnap, talán még el is olvasom azt is.

1. Idézet: Rosten - 2015.02.15. 13:27:47
A játékra költöttem 2*100 őskövet+30at.A gond,hogy semmi értelme,mert nem vagyok előrébb.Pókoknak nem kell rá költeni,még is 3*erősebbek,mint bármelyik portya karakter.

Nyugalom, bármennyire is jól tamagocsizik az adott kisnyugdíjas, aki póknak nevezi magát, előbb-utóbb lemarad szintben. Persze lehet, hogy bika lesz saját szintjén, de pókokat eddig még csak kis szinten láttam (mielőtt rákérdeznél nálam is, számomra a kis szint azt jelenti, hogy 100 alatti. 6os világ kivétel, mert az még gyerekcipőben jár). Bizonyára vannak nagyobb szinteken is, de addigra már te is rendelkezni fogsz a kellő felszereléssel/szakértelmekkel/AF-ekkel/tapasztalattal ahhoz, hogy ne zavarjanak téged.

2. Idézet: Rosten - 2015.02.15. 12:34:19
A téma az volt,hogy nem teljesíthető a feladat.
Nem az,hogy ki tudom e maxolni a jutalmat.

Nézd én annyit írtam,hogy a feladatokat úgy kellene meg oldani,hogy teljesíthetőek legyenek a szinthez képest.Erre lennének kategoriák,ahogy most is van,ahogy te is írod.Vannak amik csak magas szinten és van ami mindenki számára el érhető.
Ez az alap konstrukció.Gondolom ebben egyet értünk.

A kis kariknak ne is legyen teljesíthető! Ez a lényege a dolognak. Nem ismerlek, nem tudom, hogy hány világon játszol, mekkora karikkal, illetve, hogy mióta, ezért saját magamat hozom példának. jelenleg 159es karakterem van, amit kb 2,5-3 éve regisztráltam. Eleinte nekem sem mentek az eventek, vagy csak minimális szinten. Ahhoz, hogy most nevetve meg tudjam őket csinálni a maximális jutalommal, nem kevés időt kellett rászánnom a játékra (mint mindenki másnak, aki ki tudja venni a max jutalmakat). Azthiszem, minden évek óta játszó emberke nevében beszélhetek, amikor ezt mondom: nehogymár egy 19es szintű, még "szinte tegnap" regisztrált karakter ki tudjon venni ugyanakkora jutalmat, mint én, aki már évek óta itt erősítia karakterét!
Tűrj, erősödj, okosodj, szerezz tapasztalatot (nem a játékbeli, hanem a személyes formájára gondolok) és a következő eventen már jobban szerepelsz. Egy idő után pedig (ha kibirod addig) azt veszed majd észre, hogy nem okoznak problémát azok a dolgok, amikért most panaszkodsz.

3. Idézet: Rosten - 2015.02.15. 11:24:32
Ha idézné mi a 40 20 nem válaszolnék rá.
Biztos a katalizátór eszencia reklamációkra írta.Vagy nem tudom.

Ez volt az a rész, ahol lefejeltem a billentyűzetet a röhögéstől. Ha a hsz idézve van (mint ahogy Artur08 298. hsz-e is) rögtön a tetején, a dátum mellett írja.

4. Gyanús nekem, hogy Utolsó Lovagot mostanában nem látom (vagy csak más fórumokba ír és elkerüljük egymást) helyette viszont itt vagy te. Ez a felsőbbrendűségi érzet, ez az örökös kényszer, hogy bizonyítsd az igazad és mindenki más hülyeségét... Ahogy vitába szállsz az olyanokkal, mint pl. Offsboy (akivel néha nekem is van apróbb nézeteltérésem, ezt nem tagadom. Viszont k**va régóta itt van már és azért szerintem van annyira tapasztalt, hogy érdemes odafigyelni arra, amit mond. Pláne ha még igaza is van).
Hálát adok az égnek, ha tévedek és nem te vagy Lovag, de ha valóban olyan erős karaktert akarsz, akkor halgass néha a többi játékosra is, mert lehet, hogy hasznosat mondanak.
Pontszám: 8.92
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
317. hozzászólás - 2015.02.16. 07:02:01
19.szinten kaptam ismét teljesíthető feladatot.

Jelmez
Öltsd fel a következőt: vörös tűzpajzs!

300as Kereskedelem szükséges hozzá.
Pontszám: 5.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
318. hozzászólás - 2015.02.16. 07:14:49 (Válasz Rosten #317 hozzászólására.)
te hol látod azt , hogy neked ezt ezen a szinten teljesíthetőnek írja az event?????

nem kell hozzá sehanyas kereskedelem , fogd már fel ez egy feladat aki meg tudja csinálni megfelelő szintű
amúgy mi a szart rinyálsz ezen az egy feladaton itt, mikor azokat a cuccokat sem vetted meg amiket megvehettél volna az event elejétől kezdve, mondván nem ér annyit a jutalom

csak azért, hogy neked legyen igazad feleslegesen idegeled itt a normális embereket

én meg tudom venni ezt a pajzsot is nulla kereskedelemmel , mert játszok olyan régen, hogy szintben régen túl vagyok ezen
játssz inkább csendben , ahelyett, hogy napról napra a hülyeségeid fújod itt
Pontszám: 7.58
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
319. hozzászólás - 2015.02.16. 07:21:42 (Válasz Fsanyi82 #318 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.02.16. 07:14:49
te hol látod azt , hogy neked ezt ezen a szinten teljesíthetőnek írja az event?????

nem kell hozzá sehanyas kereskedelem , fogd már fel ez egy feladat aki meg tudja csinálni megfelelő szintű
amúgy mi a szart rinyálsz ezen az egy feladaton itt, mikor azokat a cuccokat sem vetted meg amiket megvehettél volna az event elejétől kezdve, mondván nem ér annyit a jutalom

csak azért, hogy neked legyen igazad feleslegesen idegeled itt a normális embereket

én meg tudom venni ezt a pajzsot is nulla kereskedelemmel , mert játszok olyan régen, hogy szintben régen túl vagyok ezen
játssz inkább csendben , ahelyett, hogy napról napra a hülyeségeid fújod itt





Te tudsz csinálni 300as kereskedelmet???

Nem az alacsony szintre gondolok,bármilyen szinten.
Volt 4 feladat az eventben és az ősköves dolgok.Élmény egy event.
Pontszám: 5.20
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Farsang (feb. 2-17)
320. hozzászólás - 2015.02.16. 07:29:19 (Válasz Rosten #319 hozzászólására.)
igen tudok , akár ebben a pillanatban vagy bármikor ha van egy zöld kereskedelem ultra eszenciám , és ne gyere nekem a 19es szinteddel , jah és olvass is már ezen a fórumon ne csak böfögj , hisz tegnap pont itt írtam , hogy a max ker az 306 nullás fertő és tudás könyv birtokában

na legyen életcélod , hogy ezt elérd

Holnap meg ha egy 50es szintű tárgyat kell majd venni , ne is kezdj bele, hogy 410 es kereskedelem kell neked , mert NEM KELL

Mellesleg szólok előre, hogy 100as szint felett(nem karakterszint, hanem tárgyszint) 20 kereskedelem kell majd ,ahhoz hogy eggyel feljebb láss a kufárnál vagyis ha én valami agymenés miatt elnyomnám a zöld eszenciám 18 óra élvezet kedvéért , akkor is csak 15 szintet látnék fel ami neked csupán 150ker amit nevetve össze lehet hozni
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.02.16. 07:41:50-kor
Pontszám: 7.72
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!