Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Remény Városa
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
281. hozzászólás - 2022.03.30. 01:49:23
Nem gondoltam volna, hogy megint bosszúság lesz ez az event.

A 3. nap ősköves feladat nélkül... Eddig a megszerezhető 42.900 pont volt (az előző event alapján, ahol még az első 2 nap nem sorsolt ősköveset "véletlenül" -mert az nem volt leírva konkrétan, hogy bug lett volna-), így most ez kevesebb lett és 42.300 vagy annyi sem a vége simán feladatokból?

Irtózatosan böki a csőröm, hogy megvettem az 5 építész könyvet ami adott +2500 építész TP-t, így az event végére (ha csak nincs még pár bosszúság az elkövetkezendő napokban) 45.400 pont helyett 44.800 lesz, azaz -1 isteni kocka és -10 dukát.

Illett volna szólni a negatív meglepetésekről, de úgy látom a tájékoztatás megint nem erősség...

(Persze, rá lehet fogni arra, hogy ott volt most a +5 építész könyv meg eshet elveszett kincsből is, de nálam még ott áll az előzőből is, mind a 16 darab, mert az építész könyv automatikusan nyitja magát, így ha valakinek nem jön ki épp párosra vagy páratlanra, akkor "nyitott" egyet feleslegesen, a plusz isteni kockák és dukátok miatt (pont olyan dologból ami nem sok van). Természetesen ez leginkább azokat érinti akik befizetnek 350 kavicsra az event alatt, teljesen logikus, hogy fizessünk és.....
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.56
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
282. hozzászólás - 2022.03.30. 08:28:02 (Válasz Miklós #74 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2021.10.25. 11:31:09
Ahogy írtam, ezen nem kell parázni, de Baraty a kedvetekért összeszámolta, egész pontosan 42900 TP szerezhető csak a feladatokból. Ezenkívül az elveszett kincsből jöhet még az a tárgy, ami szintén építész TP-t ad. Szóval igen, a 40. szint elérhető akkor is, ha pár feladatot kihagysz - de azért nem túl sokat. A fétis minden eseményben a különleges top jutalom, nem jár automatikusan, meg kell küzdeni érte.



Az elozonel biztos voltam benne h bug es mikor szoltam javítva lett a 4. napon ezek utan minden eventen majd 44100 lesz a max.

Mikor most volt mar 2 kavicstalan nap gondoltam OK akkor lehet megis tervezett a dolog (bar nem tudom mi ertelme lenne) legyen a max 42900.

Erre most itt egy harmadik nap. Hat hogy lehet igy tervezni? Na most akkor megsem 42900 a max? Eventrol eventre valtozik majd? Esetleg legkozelebb epitesz konyv nelkul mar meg sem lesz a 40000? Csak hogy tudjuk.



Vagy megint bugos a rendszer?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.78
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
283. hozzászólás - 2022.03.30. 13:22:10 (Válasz Razor #282 hozzászólására.)
Mélyreható válasz az ÜSZ-ről:

"ma, 10:23István
Szia.

Az event úgy lett belőve, hogy 40000 TP-t lehessen elérni, minden afölötti TP csak extra, hogy azok is csinálhassanak valamit akiknek kedvük van.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető"

.... ezen már lassan csak nevetni tudok
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 6.39
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
284. hozzászólás - 2022.03.30. 13:27:38 (Válasz Black Death #283 hozzászólására.)
Detto

na mind1 hagyjuk is. Fetis megvan szerencsere az elozobol a tobbit meg nem eroltetem megy amig megy
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.32
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
285. hozzászólás - 2022.03.30. 13:51:48 (Válasz Black Death #283 hozzászólására.)
Valóban nevetséges! Szerintem egy 10-15% puffert illett volna benne hagyni, de még talán a 20% sem lenne túlzás. Pláne hogy az eddigi eventeken amikre emlékszem (januárban tértem vissza, szóval fenntartásokkal kezelni amit most mondok) mindig meg lehetett szerezni a fétist őskő költés nélkül is, aki pedig költött őskövet, az kapott valami extra jutalmat (pl. időben gyorsabban szerezhette meg a cuccokat, vagy kicsit többet mindenből).

Szerintem nem jó dolog elvárni a játékosoktól, hogy minden nap belépjenek és megcsinálják a küldetéseket, különben hátrányba kerülnek. Elvégre valami ilyen mottó is volt, hogy "A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod." - Hát nem, nem hozhatom be. Mert ha lesz 39.900 Építész TP-m, mert nem tudtam belépni 1-2 nap a 3 hét alatt, akkor buktam az egészet.

És sajnos egyre több ilyen dolog van a játékban, ami tápot ad, és kötelező minden nap megcsinálni. Sorolom:
- sisakszilánk gyűjtés
- csatlós aréna
- szörnykihívás
- hűségbónusz
- szerencsekerék
- sárga myto préselés
- 10 (vagy 5) SZB csata
- mini-event feladatok (meg ez az event is)

Lehet van még más is, de ez szerintem már így is túl sok. És ezzel főleg az a baj, hogy a szórakozás helyett a kényszer, szorongás és függőség felé tolja el a játékot.

Mondom mi történik, ha nem lépsz be egyáltalán 1 nap alatt:
- buksz 31 sisakszilánkot
- buksz 1 csatlós csatát jobb esetben, rosszabb esetben 8-at
- buksz X szörnycsatát, amiben fejlődnének az állatok, ismétlő küldit is lehet pörgetni, és haladsz a célokkal.
- előlről indul a hűségbónusz, szóval buksz 9 hűségszilánkot (amiből lehet ugye CSP-t vagy PP-t venni), meg még egy rahedli CSP-t, PP-t, és egy kis LE-t is.
- buksz 3-5 szerencsekerék pörgetést, ebben is csurran-cseppen ez az.
- buksz 20 sárga myto-t
- buksz 5 bajnoki tókent (75-ért lehet +1-et venni, szóval buksz +0,067 tulajdonságot mindenre)
- bukod a mini-eventekben a haladást, amivel esetleg nem szerzel fétist/fétisszilánkot, vagy más jutalmat.

Persze a legtöbb MMO-ban vannak napi feladatok, csak ők nem úgy reklámozzák magukat, hogy a ha nem tudsz játszani 1-2 napig, a lemaradást behozhatod, és még így is általában van heti limit a napi feladatokon (pl. naponta 200 pontot lehet szerezni, de egy héten max 1000 pontot, és abból a pontból tudsz jutalmakat venni).

Itt viszont az van, hogy 21 nap alatt kötelezően minden nap be kell lépni, hétvégén is meg hétköznap is, és letolni egy csomó kötelező feladatot, melyeknél vannak azért időigényesebbek is, pl. a vadászós feladatok, és ha már csak 1 nap is kimarad, akkor bukod az esemény fő jutalmát, és majd legközelebb fél év, vagy egy év múlva szerezheted meg megint, míg a többiek folyamatosan +1 csatlóssal tápolnak TÖ-t, asztrális kincset és sorolhatnám.

Engem szerencsére ez most nem érint, mert minden nap megcsináltam minden feladatot, meg megvettem 25 kavicsért azt az 5 szart is, de attól még nem tetszik, és igazságtalannak tartom azokkal szemben, akik nem tehetik ezt meg, és szeretnék értük is kiállni.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 9.08
népszerűNecroManciNő
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
286. hozzászólás - 2022.03.30. 13:58:47 (Válasz Lebufe001 #285 hozzászólására.)
szépen megfogalmaztad, egyet értek és köszönöm!:)

ha most sem lesz meg a fétisem ( 2 db feladatot hagytam ki ),
akkor befejeztem a játékra költést, de lehet, hogy a játékot is.

V2 NecroManci
V3 Kaszás Barbi
V2 NecroManci
V3 Kaszás Barbi
Pontszám: 8.91
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
287. hozzászólás - 2022.03.30. 13:59:48 (Válasz Razor #284 hozzászólására.)
Igazad van, hogy hagyni kellene, ettől függetlenül az egész dolog idegesítő.. Először számoltam (de szerintem többen is) 44.100 max TP-vel, aztán az előző event szerint 42.900 max TP-vel, ma meg már azt sem tudom miért játszom.

Miklós ezt írta, ide fórumra:
Csomag lesz mindenképp, ezt meg is beszéltük, segítségképp. De elvileg aki rendesen csinálja a feladatokat, annak meglesz a fétis, a segítség annak kell főleg, akinek kimarad pár nap.
Milyen bugos feladatok? Elvileg ami ilyen volt, azt a múltkor javitottuk.


A csomag ezek szerint az 5 építész könyv volt? Szép csomag, miközben a feladatokból megszerezhető TP csökken, így épp kevesebb az esélye annak akinek kimarad pár nap ( mi történik akkor, ha valakinek épp 1 ősköves feladatos nap és a +2500 építész könyes TP-s nap maradt ki? Így járt? Unfair).

A játékvezetés nagyon jól tudhatná, hogy ebben a játékban amit lehet azt maximalizáljuk és próbáljuk a legtöbbet kihozni belőle, ha +1 isteni kocka és +10 dukátról van szó akkor természetes szerintem, hogy ezzel a felfogással azt is meg akarjuk szerezni. Épp ezért érthetetlen, hogy aki esetleg most a maximum pontra hajt az valamelyik feladattal/feladatokkal veszít, mivel nem kerek 1000-re jön ki a vége, vagy 100 pont feleslegre (ami 44.100-nál lett volna minden nap kavicsos feladattal).

Szerk: csak az idézettel volt gond
A hozzászólást Black Death módosította 2022.03.30. 14:14:13-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.59
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
288. hozzászólás - 2022.03.30. 14:08:59 (Válasz NecroManci #286 hozzászólására.)
Köszönöm!

Már kezd rémleni, hogy miért hagytam abba annak idején...
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 8.42
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
289. hozzászólás - 2022.03.30. 14:17:01 (Válasz Lebufe001 #288 hozzászólására.)
Csatlakozom, én is abbahagytam már egyszer (akkor egy aukció vége lett megvágva, amikor jöttem licitálni (igen a játékosok ideje is ki van számolva, ha szoros az időbeosztás) már nem volt a tétel és persze olcsón ment el).
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.59
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
290. hozzászólás - 2022.03.30. 14:30:28 (Válasz Lebufe001 #285 hozzászólására.)
Témánál maradva:

Ha csak erre az egy eventre redukáljuk le a dolgokat, akkor már egyszerűen plusz terhet jelent és kínlódást (ahogy írtad is) a mindennapi feladatok teljesítésének kényszere, mivel a minieventektől eltérően itt valóban nem maradhatnak ki napok.. ez a konstrukció ezekkel a feltételekkel amit Miklós álmodott szerintem nem versenyképes.. ha valakinek az utolsó 3 nap kimarad, mert az életében épp közbejön olyan dolog (pl: utazás munkaügyben) az rossz szájízzel fog tekinteni az egész játékra, hiszen 18. napig megcsinált mindent küzdötte magát aztán amire visszatér az egész mehet a kukába.. nem lehet ezen kereteken belül alternatív módon behozni a max jutalmat 40k TP-nél.
A hozzászólást Black Death módosította 2022.03.30. 14:31:16-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.65
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
291. hozzászólás - 2022.03.30. 14:55:32 (Válasz Black Death #283 hozzászólására.)
Ennek a palinak többet nem utalok fizut szerintem ha nem lesz meg a fétisem én sem.
Remek kommunikáció a fizetős játékosok felé.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 8.08
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
292. hozzászólás - 2022.03.30. 16:13:30
Miklós válasza ÜSZ-en:

"ma, 15:50Miklós
Szia,
Így hirtelen nem tudom, mi ez a 42,900 pont, az, hogy egy nap hány pont szerezhető, azért valamennyire random, ill. a ládákból szerezhető TP könyv esélye is random, szóval pontosan nem tudjuk, mennyi pont szerezhető, csak azt, hogy jóval több, mint amennyi a fétis eléréséhez szükséges (ha az összes feladatot megcsinálod).
Hétfőre egyébként volt ajánlat, remélem láttad, ha jól emlékszem +2500 TP-vel, azzal már biztosan nagyon sokáig el lehet jutni! Ha jól értem, te a fétis utáni ajándékokra számolsz már? Ott már nincs garancia, meddig tudsz menni, pici lutrifaktor van, max ezekkel a spejzolt ládákkal lehet navigálni, de neked mintha lett volna ebből, ja igen, irtad is! A legvégén, ha hibádzik, azokat használd el!

További jó játékot,
Miklós"

Ennyit erről a játékról.
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 6.52
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
293. hozzászólás - 2022.03.30. 16:30:11 (Válasz Black Death #292 hozzászólására.)
Ha random egy nap hany pont szerezheto akkor mitol olyan biztos h joval tobb mint ami a fetishez kell?

Meg ha ennyire random akkor tavaly a 4. napon mikor mar volt ket kavicstalan nap es a max leesett 42900-ra mitol allitottak biztosan hogy 42900 a max? Tavaly a 4. nap utan megszunt a random?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.99
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
294. hozzászólás - 2022.03.30. 16:34:57 (Válasz Black Death #292 hozzászólására.)
Aha, akkor definiáljuk már légyszi ezt a "jóval több"-et, mert ez így elég szubjektív... Az a +2500 építész TP-re hivatkozva még talán jogos is lehetne, ha az egész event alatt megvehető lenne őskőért és platináért is, nem egy hétfőn (ami legtöbb helyen egy elég kemény munkanap), berakva csak őskőért. Így ez megint egy kötelező pénzköltési táp volt, semmi más. Mert ha nincs elég TP-d a fétishez, akkor fizettél érte 25 kavicsot, hogy tuti meglegyen, ha meg már megvan, akkor vettél érte 2,5 isteni kockát...

Sluszpoén az egészben egyébként, hogy holnap indulok egy 5 napos üzleti útra, és már előre azon aggódom, hogy lesz-e majd 10 percem belépni leütni a kötelezőket, és hogy remélhetőleg ne legyen olyan küldetés, amit sok idő megcsinálni. Lesz internet, de nem akarok ezzel tölteni órákat. Legszívesebben 5 napig nem is játszanék, de mind tudjuk hogy ezzel mit bukok, szóval szó sem lehet róla. Jah, ez már tuti függőség...
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 8.46
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
295. hozzászólás - 2022.03.30. 17:43:05 (Válasz Lebufe001 #294 hozzászólására.)
Csak hogy legyen mihez viszonyítani

Egy átlagos minievent fétishez 100 minievent kacat kell, ehhez kb 20-at lehet emlékeim szerint 50 kavicsért megvenni. Így ezt a 2500 TP-t adó 25 kavicsos dolgot extrém drágának tartom, főleg úgy, hogy egyből a TP-t kapod meg és nem a könyvet...

Azt az állítást, hogy a aki nem áldoz eleget, az ne gyűjthesse össze a könyveket, pedig eszement faxságnak tartom, mert a 40000 (azaz negyvenezer) TP-re való könyvecske kb 16 event alatt vásárolható össze (kb 10 év) ami elég nagy áldozatnak tűnik Meg amúgy is 400 kő lenne az ára... (csak összehasonlításként: az ősi fétis 150 kő)
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.59
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
296. hozzászólás - 2022.03.30. 20:01:22
Szerintem ez "csak" egy nehezebben megszerezhető fétis és kész. Lehet csak hozzászoktunk, hogy végig kell kattintgatni a minieventet lazán és bőven megvan minden. Régebben azért jobban kellett teperni 1-1 jutalomért. Pl.: régebben aranyat ért egy relikviakupon (azóta van ilyen áron a veremben ), most meg meh.

Magasabb szinten egyébként ezek a napi kötelező dolgok is nem kötelezővé vállnak. Sisakszilánk meg szörnykihívás, préselés... semmiség. Igazából csak azt akarom mondani, hogy lehet túldimenzionáljuk 1-1 bónusz igazi jelentőségét és az égvilágon semmi történik, ha kimaradnak ezekből pár nap. Nekem mondjuk a napi 5 ütés, csatlós aréna meg a hűségbónusz a kötelező kör.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.94
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
297. hozzászólás - 2022.03.30. 22:32:09
A napi feladatok véletlenszerűek, de mindig az esemény legelején le van generálva az egész azért, hogy megfelelő legyen az eloszlás, ezért tudta Baraty megmondani, hogy az előző eseményben összesen mennyi TP volt, de ez a mostaninál eltérhet. Az egész úgy van kitalálva, hogyha minden feladatot megcsinálsz, akkor garantáltan meglesz a fétis, még akkor is, ha a random a lehető legrosszabbat generálja. És ebbe nincs belekalkulálva az, hogy még a ládikók is adnak TP-t (meg most még napi ajánlatban is volt), innen a "ráhagyás".
Pontszám: 6.84
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
298. hozzászólás - 2022.03.30. 22:39:14 (Válasz Miklós #297 hozzászólására.)
Ok koszi ez mar eleg konkret igy ertheto mi tortenik.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.33
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
299. hozzászólás - 2022.03.30. 23:23:28 (Válasz Miklós #297 hozzászólására.)
Köszönjük! A biztonság kedvéért meg lehetne oldani, hogy a következő eventeken:
- minden nap legyen 1 ősköves feladat
- előre tudjuk, hogy mennyi a max gyűjthető TP, és így számolhassuk a "szabadnapokat"
- építész könyv kerüljön tárgylistába, és mi dönthessük el hogy mikor nyomjuk be

És még ha nem túl nagy kérés, hogy a fétist free-to-play módon is meg lehessen szerezni? (Jó az, hogy teljesíteni kell szinte az összes feladatot, de esetleg lehetne a free jutalmak között pont annyi őskő, amivel pont vissza lehet szerezni az elköltött köveket.) Nem magamnak kérem ezt, hanem inkább a közösség miatt.
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.99
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Remény Városa
300. hozzászólás - 2022.03.30. 23:50:50 (Válasz Miklós #297 hozzászólására.)
Jó dolog az esemény 17. napján este megtudni azokat a változásokat amelyeket ti előre tudtatok.

Eddig azt hiszem mindenkinek az előző event tapasztalatai voltak a kiindulópontok:
- 42.900 max TP feladatokból
- 40.000 pont felett 1000 pontonként + 10 dukát, befizetéssel +1 Isteni kocka

Jelenleg:
A maximális pontszám jelenleg: ismeretlen és az is marad minden egyes eventen, azaz értelmetlen számolgatni.
A pár feladat kihagyható és akkor is meglesz a fétis/fétisszilánk helyett bejött az ősköves +2500 TP és az eshet az elveszett kincsből is (mondjuk aki nem fizet be annak lesz 1 darab, mellette kihagyta a 20 ősköves (pechpontos) napi ajánlatot - feladat volt a napi ajánlat megvétele - és a 25 ősköves építész könyves napi ajánlatot, és netalán 1 napot nem tudott teljesen végigtolni azok a leírásod alapján már nem lehetnek biztosak a fétis megszerzésében, ami nem túl bíztató).

Elhangzott még:
"a segítség annak kell főleg, akinek kimarad pár nap."

Jelen esetben, ha csak azt nézem, hogy a max. építész TP 42.300-ra redukálódott a feladatokból (de ez lehet kevesebb is) elég 1 nap kihagyás és 1 feladat nem teljesítése és abban a pillanatban aki nem ősköves nincs meg a fétis.. szerintem ez teljes mértékben elfogadhatatlan (nem kell vele egyetérteni ez az én véleményem) és nem lehet kibúvó az elveszett kincs, ha abból csak 1 darab van.. és így már mindenkinek aki nem vagy nem most tud befizetni az ősköves Építész könyv napi ajánlat kötelező vásárlásnak kellett lennie, hogy biztosítsa magának a maximum "nagy" jutalmat, ha kimaradna 2 teljes nap így a végén, ha 3 nap akkor már bukó a fétis.

Az elveszett kincs erőltetését sem értem, aki be is fizet annak lesz 16 darab ami 1:6 aránnyal 2-3 darabot jelent, tehát még egy ősköves napot sem fedez.
Összegezve: a max pluszban szerezhető Építész TP 5-6k (feladatokból kb 2k, építész könyv napi ajánlat +2,5k, elveszett kincsből 1-1,5k) körül van, tehát annak aki befizet és mindent megvesz és mindent megcsinál és kimarad neki 3 nap (2100*3=6300) az már bőven gondban lehet?
A hozzászólást Black Death módosította 2022.03.31. 00:09:02-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.68
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!