Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Little Richie

Dátum: 2013.09.07. 21:08:52
Viszont, ha minden külön pörög tovább, akkor minek egyáltalán összevonni?
Dátum: 2013.09.07. 19:25:52
A kettőt külön értettem. A 100 küldit arra mondtam, hogy Te írtad, az se gond ha senki nem nyer a portyában lét, mert a kűldi pörög. Itt gondolom az ismételhetőekre gondoltál, ami csak 100 teljesített kveszt után esik be, szöval addig is kell valami megoldás a portyázni akaróknak.

A másik része meg az alacsony szinten tartózkodó pókokra vonatkozik. Ha megnézed a toplistát, bármilyen ütőtávban, alacsonyabb szinteken pihen világonként 1-2 pók, akik 2-3 havonta, vagy még lassabban lépnek szinteket. Ha összeeresztjük a világokat és csak az aktív karakterek maradnak, akkor minden szinten lesz 3-6 pók meg az új karakterek. Még keresni sem kell, a homlokára lesz írva minden karakternek, hogy "új vagyok". Nyilván az a napi 6-18 támadás az első 30 szinten nem nagyon fogja elvenni egy új játékos kedvét sem. Biztos nem.
Dátum: 2013.09.07. 18:44:26
Mit fejtsek ki?
Dátum: 2013.09.07. 18:37:05
Persze, 100 teljesített küldetés alatt nincs is élet.

Egyébként alacsony szinteken jönne a legnagyobb sokk. 3-30. szint között minden szinten 3-5, több éves pók, akik mind az új regisztrációsokra várnak. Konkrétan senki nem jutna el soha még csak a 60. szintig sem.
Dátum: 2013.09.05. 16:45:07
Etikátlannak tartom kiirkálni az aktív karaktereket, ezért nem is teszem, de nagy a kísértés. Főleg, mert ha a környezetemben egy rivális is megcsinálja, onnantól nem előnyt szerzek, csak veszteséget minimalizálok.
Dátum: 2013.09.05. 16:31:35
Idézet: Fsanyi82 - 2013.09.05. 16:25:04
meg legalább aki szemfüles most kimásolgatja kik az aktívak , de mindenki azért regizett adott világra, mert azt találta szimpatikusnak.


Igen - igen. Nekem is ez volt az első, ami beugrott. Komolyan adni kell egy listát mindenkinek arról, hogy kik az aktív, támadható karakterek? Nem hiszem, hogy ebbe Miklósék belegondoltak.
Dátum: 2013.09.02. 17:40:20
Nagyon fasza! V3on 3. 4. 5. szinten összesen 5-en indultunk + van 2 legyőzhetetlennek tűnő kristály durván elszállt tul összeggel. Ezt mégis hogy gondolta a jv? Hogy költsem el az eseménypontokat, ha üres a portyalista?
Dátum: 2013.09.01. 11:47:57
Nem kaptam el, hidd el még így is rettentő gyorsan haladok az átlag portyázó karakterekhez képest, mert nem hogy hónapokat, heteket nincs türelmem malmozni egy szinten. Ugyanakkor szeretnék esélyesként indulni a bajnoki viadalokon (még ha nem is nyerek) és szeretném a karakteremet minden szinten az élmezőnyben látni. Gondolom Neked Top1nek nem kell ecsetelni, hogy miért szeretnék erős karaktert.

Arról nem beszélve, hogy nekem a 60k-s ismételhető küldi nem létezik és nem is fog. Ha normál tempóban megyek 1 év alatt neglesz a 25. szint, 2 év alatt talán az 50, ha szinthuszárkodok a 60. Addigra valszeg megunom és abbahagyom a játékot. Sajnos rettentő lassúvá és interakció mentessé vált a vu, sokkal pörgősebbre emlékeztem régről. Hogy ne csak offoljak, ezen az unalmon segít egy kicsit a vt, de az értelmetlen, költs el 30 őskövet feladatok jelentősen rombolják a morált. Ilyen a 400 vadászat elköltése is.
Dátum: 2013.09.01. 10:45:50
Igen, tök bagatelnek tűnik. Csak mikor meglátom, hogy egy 16. szintű vadászó karival van egy szinten a 6-8. szintű karakterem, akkor rájövök, hogy talán mégsem mindegy. Főleg, ha abból az elenyésző, példádban szereplő 20k léből a megfelelő szakértelmeket fejleszti az ember. De ennél is durvább egyébként a helyzet. 5. szinten portyával meg szintfeladatokkal kb 60k lét szereztem arra a 627 tp-re amit azon a szinten lehet szerezni + vagy 200 energiatéglát (min 20k lé építésre). Mivel ez v5 így ha vadászok és mondjuk a szintfeladatokat megcsinálom akkor kb 15k lét szerzek meg kb 35 energiatéglát (3500 lé építésre). Több, mint 60k lé a különbség összességében egy szinten a két taktika között, úgy hogy most ínséges idők járnak a portyázókra.

Ezek után nekem ne mondja senki, hogy vadásszak, amíg nincsenek meg a megfelelő szakik.
Dátum: 2013.09.01. 10:23:23
Vadászni? 10. szint alatt? Bocs, de a tedd tönkre a karaktered mozgalomba még nem szeretnék belépni. 400 vadászat cirka 3 szint 10 lé / tp aránnyal. Ízlelgesd. Gondolom magasabb szinten is csak úgy kapkodnak a játékosok az ilyen bizniszek után.
Dátum: 2013.09.01. 07:51:24
Ezt a költsd el az összes csp-det dolgot nem lehetne vmi alternatívával kiegészíteni? Egyfelől arra buzdít, hogy szüntessem meg a prémium tagságomat, másfelől rohadt unalmas 400x nekivágni egy teljesíthetetlen kalandnak.

Mondjuk egy költsd el az összes csp-d vagy pp-d vagy tkp-d már korrektebb lenne.
Dátum: 2013.09.01. 00:24:47
Nekem eddig ez a térképes dolog egy nagy ökörségnek tűnt, ezért nem olvastam el a tervezetet csak belepillantottam, de gyorsan egy kérdés:

Ha van külön vadászmező, akkor nem logikus, hogy az összes portyázni vágyó kari ott fog körözni keselyűként? Hiszen onnantól keresni se kell a célpontot, egyenként lépnek majd a mezőre, csak győzni kell távozás előtt leszüretelni őket.

(Egyébként ne vedd sértésnek. Szerintem tök jó, hogy így tervezgetsz, csupán ez a térkép tűnik számomra vakvágánynak.)
Dátum: 2013.08.31. 23:53:27
Szubplazma kiegészítés: ha x idővel (ezt a jv-re bízom) később jőttél a felszínre (regeltél), mint ellenfeled, akkor szubplazmás harcban is valös sérüléseket okozol ellenfelednek.

Ez jó mind a vf-esek, mind a több évig alacsony szinten bajnokizgtó pókok ellen.
Dátum: 2013.08.31. 16:20:59
Még 8. szinten is lemgy 15 perc alatt 20 vadászat, aki akar, az tud haladni. Komolyan olyan játékosokat kellene védeni, akik bár 1k körül van neki a szaki és a tul fejlesztés, a templom meg a felszerelés esetleg 2k, mégis 8-10k lén ücsörög. És nem farm, mert egyébként fejlesztgeti a karkterét.

Arról nem is beszélve, hogy az egész álszent, senki sem azt akarja, hogy legyenek új erős 60-80. szintű karakterek, hanem hogy egy-két veréb megélje a magasabb szintet, lehessen feljebb is csemegézni, ne a kispókoké legyen minden.

És egy újrakezdőt pl sokkal jobban zavar a kis pókoknál a több éve vffel fejlődö karakterek. Amikor én kezdtem 1 év alatt 80. szint fölé lehetett érni. Most mi maradna a karakteremből ha 1 év alatt felérnék oda? Érdekes és siralmas tanulmány lenne, ha visszakérném a törölt karakterek közül a sajátomat (aki a maga idejében erősnek számított) és nézném hogy cincálnak darabokra minden nap.
Max ép-ről kivégezni valakit. Teljesítve. (Ezt amúgy is csak alacsony szinten lehet.)
Dátum: 2013.08.30. 10:04:44
Hehehe, sehogy. 2008 óta ez a téma, és ahogy nézem még mindig az a cél. Csak azt nem értem miért nincs kiterjesztve a kristály Horda az egész szerverre. Ők cső buta lével teli farmok, mégsem panaszkodnak sosem.
Dátum: 2013.08.29. 19:16:50
Ha jól emlékszem nagyon régen erre az volt Miklósék ellenvetése, hogy ha az állatnak a neve és a képe is megváltozik, onnantól a játékosok egyáltalán nem tudják majd kinek milyen alapszintű, nagyjából mióta tartott állata van. Erre egyébként nem lenne rossz ötlet vmi állat kémkedés külön.
Dátum: 2013.08.28. 20:45:37
Csak én nem tudok játszani most a vu-val, vagy másnak se tölti be az oldalt?
Dátum: 2013.08.26. 11:32:18
Nem azt mondom, hogy maxos kell mindenből, hanem hogy van a nagy semmi sok sok szintig, aztán ha nem törölsz, hanem győzöd kivárni, akkor egyszercsak maxos minden. Átmenet nuku. Nem kell 48 órás kennel, de a kémgömbre ne kelljen már 20. szintig várnom. Túl sok aktív szövetség amúgy sincs, a legkisebb amit láttam v5ön az is több százezres kúttal rendelkezik.
Dátum: 2013.08.26. 10:58:36
Hat rá az építés szakértelem, ez 100%. Oké, hogy régen nem volt, de régen lehetett klánbónuszhoz jutni százezres meg milliós építések nélkül is. Most pl v5ön 15-20. szintig kénytelen vagy klánbónusz nélkül játszani, ami azért nagyon zavaró.