Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jumi

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.12. 18:17:15
Milyen összefüggés van a tg x° és a ctg x° között?

Egymás reciprokai.
Egymás ellentettjei. (-tg x° = ctg x°, vagy fordítva)
A tg x° szinusza egyenlő a ctg x° koszinuszával.
Semmi.

Hát én nem tudom, lehet, hogy bennem van a hiba, de én még ilyet nem tanultam, és még gondolom sok velem egyidős játékosok sem, és igazából azt sem tudom, hogy mi az a "szinusza" "koszinusza", de tényleg lehet, hogy csak én nem értem
De szerintem, ez azért elég nehéz kérdés, persze amikor én egy viszonylag könnyű dolgot kérdezek, pl.:Történelmi eseményt, akkor a sok játékos nem fogadja el, mondván "érdektelen lexikális tudás" és stb... Az én kérdésem ehhez képest semmi :S
Dátum: 2009.02.22. 14:25:13
Az a LE már úgy jön ki, hogy hozzáadta a gép (szerintem) és ha kiszámolod akkor 112-11 az 101 ugye, és a 10%-a az 10 LE és akkor nagyjából stimmel vagy vhogy így van
Dátum: 2009.01.24. 21:14:20
Dátum: 2009.01.24. 21:04:34
Hello!

Igen őskövet sajnos csak pénzért kapsz, az őskövek menüpont alatt, de hidd el megéri.
-----------
Azt most nem tudom megmondani hogy hol lehet megnézni
De ha egy fehér színű "kő" akkor gyémánt
ha piros akkor rubin vagy
ha kék akkor zafír
ha zöld akkor smaragd
Dátum: 2008.12.25. 11:57:23
Ugyanúgy mint ha a fegyveredre raknád bele a követ, rámész az állatok menüpontre és onnan már meg kell találnod, asszem így kell, már rég csináltam
Dátum: 2008.12.24. 15:54:29
Boldog karácsonyt!
És köszi az 5-őskövet
Dátum: 2008.12.17. 21:33:02
Egyébként nem kell végigolvasni 160 oldalt, azért van a gyorskereső, ott fent
Dátum: 2008.12.17. 19:00:20
Párszor elmondták, ezen az oldalon is...
Eseményekbe láthatod ha sikerült befognod egyet és megjelenik egy világító "állatok" rész a tevékenységek fejlécben.
Hogy kövessen téged a csatában szükséged van idomítás szakértelemre, ami ha jól tudom 4-es tanulási szinet van
Dátum: 2008.12.14. 12:10:41
De ez olyan érdekes hogy, ami sztem nem nehéz kérdés, az túl speciális kérdés.
Egyik kérdésem:
-Ki nyerte a Celeb vagyok ments ki innen! második részét:
-Soma
-Medveczky Ilona
-Keleti Andrea
-Balázs

A választ nem tudhatja mindenki, túl speciális kérdés...stb.
Ebbe az a szép hogy az egyik barátom ugyanazt a kérdést írta csak ő az első résszel kapcsolatban, neki elfogadták,

Itt vmi szigorítás kéne vagy el kéne törölni az egészet.

Mert ilyen kérdések is szoktak jönni:
-Hány tonnás és milyen volt az a bomba amit a II. vh-ban használtak
-Milyen színű a HKK-ban a nemtudom hogy micsoda, ilyen persze lehet, ezt mindneki tudja...
Dátum: 2008.12.11. 20:13:45
De szeretem amikor megkérdezik h a Hordaparancsnokot meg az orákulumot kérdezik hogy hol van...
Most nem fikázni akarok, de ezek szerint már drakint megtalálta, akkor miről beszélünk?
Szinte ugyanaz van írva ezekhez a külikhez is, egy szóban különbözik, azért ez józan paraszti ésszel is ki lehetne találni... mellesleg a készítők gondolom azért rakták bele hogy egyedül jöjj rá, jó most nem azt mondom hogy nem lehet megkérdezni meg megmondani, de kb már 1000x leírták

Na mind1
Dátum: 2008.12.06. 14:38:53
Sziasztok!

Rendszeresen olvasom a fórumot, de lehet hogy már volt (nem jut az eszembe) hogy hányas tanulási szinten lehet meggyógyítani az állatodat?
Dátum: 2008.11.30. 13:25:31
Miként osztályozzák a feltett kérdéseket?

Ezt kérdeztem most:
Ki nyerte a Celeb vagyok ments ki innen! második részét?
-Olyan válaszokat adtam h Medvecky ilona stb.. hogy még a hülye is tudja, erre rossz,hibás kérdés mert nem tudja mindenki, AZ EGYIK BARÁTOM UGYANEZT TETTE FEL CSAK Ő AZT KÉRDEZTE HOGY AZ ELSŐ RÉSZT KI NYERTE, neki elfogadták...érdekes

És mi az hogy nem tudja mindenki?
Szoktak olyan kérdések kijonni hogy milyen színű a HKK-ban a nemtudom h micsoda, az persze mehet!
Dátum: 2008.11.28. 20:37:34
Én olyan kérdést írtam elsőnek

Hány nap van egy héten, és nem fogadták el jó kérdésnek, de nem értem miért, pedig direkt könnyűt akartam, vagy ez már túl könnyű?
Dátum: 2008.11.26. 18:12:13
Szerintem egyértelmű, ha SMS-el rendelsz szerinted a pénztárcádból veszik ki, vagy mi?
Dátum: 2008.11.24. 19:28:58
Nemtudom hányadik szinten megjelenek a szakértelmek ikon, ott a tanulást felviszed 4-es vagy 3-as szintre (ezt sem to pontosan) és azon belül majd lesz egy olyan hogy "csapdakészítés" ezt vidd fel pár szintet és várj... ja és ne felejtsd el az idomítás szintjét se feltolni, ez a csapdakészítéssel egy időben jelenik mg.

Remélem érthető volt.
Dátum: 2008.11.24. 19:23:41
Hali!

Elakadtam annál a küldetésnél; tegyél fel egy olyan kvízkérdést, amit a többi játékos jónak fogad el.
Már a 3-ik kérdésem rakom föl és már rengetegen válaszoltak a kérdéseimre, és jól, mert direkt nem kérdztem nehezet.

a küldetés ki is van jelölve, csak vártam már kb 1 hete hogy mi lessz, de eddig semmi, mi lehet ennek az oka?
Dátum: 2008.11.20. 15:31:04
Hali!

Az állatoknak a tulajdonságai ugyanazok?
Ha pl. van egy wantu meg egy zertax akkor ugyanazok a tulajdonságai?
Dátum: 2008.11.17. 19:09:16
Egyébként Lehet hogy már volt ez a kérdés, csak nincs sok időm visszakeresni, abban a küldetésben mit kell csinálni ahol meg kell kereni Drakin-t ? (Időközben megtaláltam)
Dátum: 2008.11.17. 19:07:24
Idézet: Alienkiller - 2008.11.16. 23:19:21
Idézet: Jumi - 2008.11.16. 22:29:22
Hali.

Ma rendeltem SMS-el 30 őskövet, de nem kaptam (még) meg, lehetséges hogy ilyen sok időbe telik amíg megjön kb 1 órája kértem!
Ha nem jön meg mi a teendő?
Kérlek segítsetek!


Nem szinte azonnal jóvá íródik. Megoldás írj az egyik admin-nak Pirossal vannak jelölve Pl.: Miklós


Köszönöm a választ, de megoldódott
Véletlenül elnéztem a telefonszámot és felcseréltem 2 számot
Dátum: 2008.11.16. 22:29:22
Hali.

Ma rendeltem SMS-el 30 őskövet, de nem kaptam (még) meg, lehetséges hogy ilyen sok időbe telik amíg megjön kb 1 órája kértem!
Ha nem jön meg mi a teendő?
Kérlek segítsetek!
Oldal: 1