Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2014.09.06. 16:44:49
Idézet: Marcsa - 2014.09.05. 21:51:21
Nem akarok kekeckedni, de:

350+67%=350+67/100=350,67


Atyaúristen! Te matekból hogy jutottál át az általános iskola alsó osztályain???
Dátum: 2014.09.01. 18:33:42
Hali. Tudja valaki, hogy mi alapján lett pontozva a SZB?
A Zafír istenek (akik ellenünk küzdöttek első körben) megkapták a jól megérdemelt 4 pontjukat, mi meg a 3at. De a másodlagos pontszámokat nem értem. Ők 3405öt kaptak, mi meg 1320at, pedig csak 81-77re vertek el minket.
Az a 4pont ekkora különbséget jelent, vagy valami más játszott közre???
Dátum: 2014.08.29. 16:54:31
Hali. Érdeklődnék, hogy bontosan hogy is jön össze a 300 token a fétisre?
Látom van 6 forduló és 6 kör a bajnokságon, ezekért eddig mindig 5 tokent kaptam. 6X6X5=180 token, ha minden nap aktív vagyok. Valahonnan lehet még szerezni, vagy ahogy halad előre a bajnokság, többet kapunk körönként, mint 5?
Dátum: 2014.08.29. 11:24:57
"Neked van: 99 Napkristály"
Hát ez már annyira ironikus, hogy röhögnöm kell rajta... XD
Most komolyan fel kell rugnom a terveimet, portyáznom egész nap, és reménykedni, hogy az egyik ládikóbol meglesz a 100. napkristály?! -_-

Mód.: na csak meglett a 100. napkristály, de azért jó kis délelőtti trollkodása volt ez Fortuna asszonynak...
Dátum: 2014.08.20. 12:25:38
Áh, végre valaki egyetért... Kaptad is a 10pontot...
Dátum: 2014.08.19. 21:53:53
Félrerakod őket a következőre és ott meglesz a fétis.
Másrészről: azért a ralikviakupon sem egy eldobnivaló dolog. Két relikviakupon meg már egyenesen jónak mondható szerintem.
Dátum: 2014.08.19. 20:28:18
Szerintem lazán meg lehet csinálni az eventet. 46 kristályom van úgy, hogy a kiégettgyűjtős feladatot (meg az előtte volt vadászzsákmányosat) nem csináltam, és nem vettem csomagot. PPjeim 90+osak eventkezdés óta, mert a melótól csak napi fél órákat-órákat jutok géphez, szóval aranyládikákban sem úszkálok.
Azoknak akik kis szinten vannak elhiszem, hogy nehéz és teljesíthetetlen, de ha jobban megnézzük, mindegyik event irtó nehéz kis szinten. (Mód.: ezért utálok pók karival játszani. Megöli a játék élvezetét. )
A többiek meg csak simán lusták és ide jönnek sírni, hogy túl nehéz az event. (Félrerakod a napkristályokat és következőre kiváltod. Bizonyára nem 250es minden csatlósod szóval addig fejleszd inkább azokat).
Mód. 2: észrevettem, hogy páran mindig szóvá teszik a fétisek első próbálkozásra való megszerzésének nehézségét. Szerintem épp ez a lényege, hogy ne rohangáljon mindenki az összes csatlóssal. Meg ha nem lett volna többször is kihangsúlyozva, hogy egy adott fétist többször is lehetőség lesz megszerezni... Néhányan úgy csinálnak, mintha most kötelező lenne kiváltani, mert utánna behozhatatlan hátrányba kerülnének...
Dátum: 2014.08.17. 14:11:57
Minden csak megegyezés kérdése.
Voltam már én is olyan szöviben, ahol egymással versengtek a tagok a kincsekért. Értelemszerűen ott a nagyok jószívűségére voltunk bízva, mivel ők mindig több kincspontot gyűjtöttek, mint mi és jóformán csak azokat az epikus tárgyakat hozhattuk el, ami már senkinek sem kellett. Gondolom Lenk4 is egy ilyen szöviben van. Ha igen, javaslok egy szöviváltást.
A jelenlegi szövinkben egyszerű a szabály: aki leüti az epikust, rak a kincsre 1 KP-t. Akinek kell a jelenlegi kincs, rárak minimum 100 KP-t. Ha valaki előre jelezte fórumon, hogy kell neki X kincs és pont azt dobta az epikus, akkor a kincs az övé. Ebben a szöviben soha sem volt vita a kincseken...
Dátum: 2014.08.08. 10:56:30
A rozsomákhoz melyik állat áll legközelebb?
Vadászgörény*
Farkas
Puma
Grizzly

Milyen nézőpont szerint??? Azt mondjuk még nem ártott volna odaírni. Ha megerőltetem a fantáziám, mind a négy válasz okés. o.O
Dátum: 2014.08.05. 20:59:20
Egyetértek azzal, amit mondani akarsz. De egy kicsit irritáló, hogy visszadobják az olyan kérdéseimet, mint például a "Kik a fagyosszentek?" azzal az indokkal, hogy ez nem alapműveltség, miközben a "Hány párt érte el a parlamentbe kerülés 4%-os küszöbét 1990-ben?" kategóriájúak átmennek a szűrőn (igen, most futottam rá, nem légbőlkapott).
Annyira várom már a következő hordák harcát. Megszerzem a hiányzó diablo füleket és megveszem azt a nyamvadt kvízgömböt csak azért, hogy ne húzza le az agyamat ez a kvízszűrő. Az új fejlesztések ellenére még mindig azt mondom, hogy ez egy jó játék, viszont a kvízkérdések válogatására használt módszer úgy sz*r, ahogy van.
Dátum: 2014.08.05. 10:21:46
Melyik újság jelenik meg hetente?
HVG
Magyar Nemzet
Magyar Hírlap
Népszabadság

Most akkor én tegyem fel ugyanezt a kérdést, csak Szerbiai újságokkal?! Hát honnan az isten holdkóros .....áról kellene nekem tudnom, hogy milyen újságok vannak felétek? Nemhogy még azt, hogy milyen sűrűn jelennek meg. Gondoljatok már légyszives egy kicsit a határon túli magyarokra is...
Dátum: 2014.08.01. 16:10:51
Dicsőség piramisa rangok:

Ősellenség - Csak akkor lehet használni, ha a tulajdonságösszeg szerinti toplistában az első vagy.
Mindentudó - Csak akkor lehet használni, ha a szakértelemösszeg szerinti toplistában az első vagy.
Evolúció csúcsa - Csak akkor lehet használni, ha a szint szerinti toplistában az első vagy.
Lélekrabló - Csak akkor lehet használni, ha a szerzett LE differencia szerinti toplistában az első vagy.

Egyszerre csak egy rangot használhatsz független attól, hogy hány toplistán vagy az első. A rangok továbbra sem adnak semmi bónuszt. Amennyiben az adott toplistán nem vagy első, de minden nálad erősebbnek van már egy rangja ezek közül, akkor is használhatod az adott rangot.
Dátum: 2014.07.30. 23:09:32
Aha, így már világos. Nekem még csak az első 4jutalmat adja. Azsákmány hanyadik? Majd event után ráfekszünk a fa építésére.
Dátum: 2014.07.30. 23:06:37
Volt persze. De ahogy írtam is, nem az tett keresztbe, h 30 AF-et kellett félrerakni, hanem, hogy 50 AF-et elkellett költsek a Mestergyilkosra, hogy meglegyen időre a kiégettes feladat...
Dátum: 2014.07.30. 19:42:09
Jajj Lovag, kellett emlegetned ezt a 22es csapdát!
A szerezz 50 kiégett őskövet feladat túl sokáig húzódott volna, ezért a tartalékolt 50 AF-emet elköltöttem a Mestertolvajra. Most meg a költs el 30 AF pontot miatt fog olyan sokáig elhúzódni az a sorom, hogy asszem ezuttal bukom a piramist.

Másik észrevétel: a használj el 15 vadászzsákmányt egy kicsit erősnek érzem. Az még barátok közt is 30 őskő. Bár lehet, hogy csak azért gondolom ezt soknak, mert én mindig ráérek vadászni és a vadászzsákmányokat alapból nem tartom semmire...

u.i.: most kivételesen ezt nem panasznak szántam. Csupán az új feladatok megleptek picit. De nem baj, ha Miklósék nem változtatnak rajta fél év múlva, akk a következőre tartalékolok, mint a mókus.
Dátum: 2014.07.25. 11:35:35
Köszönöm. Akkor még kérdeznék párat.
1: a bűvös állateledel és a barátság kristály közötti dolog micsoda?
2: az esszencia anomália és a vadászzsákmány közti cucc mi?
3: a térkapu stimulátor és az őrjöngés ital közötti dolog érdekel még.
4: illetve, hogy ez a három dolog mit csinál...

Előre is kösz.
Dátum: 2014.07.22. 22:49:31
Hali. Van valahol bármilyen lista arról, hogy miket lehet nyerni ezzel a beholder szemével? A képek alapján a kétharmadát nem tudom betájolni a cuccoknak. Pl azt a jing-jang jelet eddig még nem is láttam a játékban...
Dátum: 2014.07.21. 13:59:39
Épp ezt akartam én is kérdezni. Mit kapunk helyette, vagy egyáltalán kapunk-e helyette valamit. Valahol olvastam, hogy egy fajta fétisből csak egy darab lehet, szóval azt kizárhatjuk, hogy elkapjuk mégegyszer...
Dátum: 2014.07.15. 12:09:44
Kaptam egy olyan kérdést, hogy hány napból áll a JúNius. Többször is megnéztem, JúNiust írt a kérdező. Mondanom sem kell, kiakadtam, mikor a 31 lett volna a helyes válasz. Adminok, javítsátok!!!
Dátum: 2014.06.26. 11:00:49
Lényegében de, ck én kitoldottam azzal, hogy ezzel a módszereddel a lopás nerfelése miatti sírás-rívás is megszűnne...