Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alex King

Oldal: 1
Dátum: 2013.02.14. 19:56:28
Sziasztok csak egy kérdés nyertem egy super medált a kincses kamrából megkaptam de a tárgyak közt nincs mi az oka??????????????????????????????????????

A licitet a Chara-din szimbóluma tárgyra nyerte: Alex King (1 kincsponttal).

Ma, 14:05
Dátum: 2013.01.23. 10:45:11
Sziasztok egy megjegyzés a kviz értékelők nem tudom kik de fabatkát sem érnek kb a 7 kviz kérdésemet dobják vissza különböző indokokal ebből a legjobb az volt amikor megmagyarázták mire való egy szerszám amit a szakmámban használok.De legtöbször azért mert csak egy speciális érdeklödéső kör tudhatja a választ(magyar pop számról kérdeztem melyik együtes játsza) na erről csak annyit speciáli érdeklödést igénylő kérdésekel tele van a kviz úgy,hogy nem ártana ha össze kapnák magukat mert már unalmas a kérdés vissza dobálása bár nem hiszem ezek után feltenék még egyet tök felesleges:(((((
Én nem rég kezdtem a játékot én is tettem fel egy kérdést a szakmámmal kapcsolatba teljesen egyetértek valad
Sziasztok aki az én kérdésemet rossznak értékelte nagyon nem ért a dologhoz én asztalos vagyok na már most a citlinget asztalosok használják a kérdés feltevése is jó volt.Számtalan hibás kérdéssel találkozom idáig nem értékeltem őket ezután én is azt teszem
Oldal: 1