Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Trimble2

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.09.09. 20:04:51
Portyagömböt a vége előtt, nekem és az asszonynak is!
Dátum: 2009.09.07. 19:06:49
A lényegre térek mert szőrözöl, ne menjünk már messzire...

Ugye nem gondolod komolyan, hogy szövetségek felbomlását vizionáltam? Pusztán néhány (most is kb. 4 szövetség tagjai szóltak hozzá a nagyléptékű témához) szövetség problémázik ezen, nem látom mi értelme volna már most értékes fejlesztési időt költeni erre. Nem kis dolgot akartok megbolygatni lássuk be.

Megértem hogy bajotok van, de az emberek nagy részét még nem érinti.

szerk.: Köszönöm, akkor mostantól mint olvasó leszek jelen.
Dátum: 2009.09.07. 18:36:05
Az a bajom, hogy megint belefolytam a személyeskedésbe, nektek meg már több itt az ismerősötök, akiknek a pontozás is fontosabb.

Kapok értelmes hangnemű, kerek választ a 49. hozzászólásomra? Mi arról a véleményetek?
Dátum: 2009.09.07. 18:21:16
V1, szövetségi toplista első oldala, felső szektor. Ott van az én szövetségem.

A posztom többi részéről mi a véleményed? Tudod amire nem reagáltál.
Dátum: 2009.09.07. 18:09:14
Megmondom mihez hasonlít a történetetek: a szövetség háborúzik és az alacsony szintű karakterek egyszerűen el sem érik a magas szintű ellenfeleket. Bármennyire szeretnének segíteni, részt venni a közös ügyben, nem tudnak mert ennek a játéknak ilyenek a szabályai.

Közbevetném, hogy az olyan erősen kétpólusú szövetségek (nem számoltam meg őket) ahol a régen indult, valóban magas szintű karakterek és a később indult de azért már "visszafogottan fejlődő" karakterek ütik az epikust. Szerintem nyilvánvaló, hogy amíg ilyen szövetségek léteznek addig a "problémátok" fent fog állni.

Az is lehet, hogy az a bajotok, hogy nem győztök minden egyes epikus csatában. Szóval tápolni akartok.
Dátum: 2009.09.07. 11:30:47
Ennyi az egész.
Dátum: 2009.09.07. 11:11:30
Mennyi az a több szövetség? 3?

Továbbra sem látom, hogy szükség lenne mostanában az epikus csata reformjára.
Dátum: 2009.09.07. 10:56:30
Eltelt lassan fél nap a téma megnyitása óta és nem látom, hogy másik 20 szövetség is jelentkezett volna, hogy:

"Ő igen, nekünk is hasonló a problémánk!"

Egy újabb felesleges topic...
Dátum: 2009.09.03. 13:09:57
Igen, valamilyen egészséges egyensúlyt kéne megtalálni a:

játékosok kérései (sírásai) / kiadói ötletek

között. Lassan a játékosok csinálják a spanyolviaszt. Miklós legyetek kicsivel keményebb kezűek. Nem kell a fenekünket kinyalni állandóan! El tudom képzelni mennyi "segítő" szándék övezte a TF, ÖV fejlesztését, de ez a játék (VÚ) jóval szélesebb körben elterjedt, itt nem biztos hogy működik ami régen...
Dátum: 2009.09.03. 11:49:35
Ne legyen spoiler, várjuk ki a végét.
Dátum: 2009.08.31. 15:44:46
Idézet: Birka - 2009.08.31. 15:30:02

-Amennyiben épület függő a szint úgy le kell programozni, hogy "saját" épületet lehessen építeni... (A jövőben természetesen eza megírt kód csak hasznos lehet...)
Nevezzük epikus csapdának az új épületet, amit csak akkor építhet fel az illető magának, ha van epikus emlékműve a szövetségének!
Aktiválni csak akkor tudja, ha tagja olyan szövinek, melynek van Epikus emlékműve!
-Aktiválási költsége térkapu pont. A térkapuba fektetett töblet energia epikus lény átjövetelét eredményezi, melyet a csapda "elkap". Ha a TP költséget folyamatosan növekvőre lőjük be, akkor értelmet kap a térkapu 12 felé építése is! Azaz első epik mondjuk 6 pont, és onnan minden 3. epik növeli 1 ponttal... 18. epik után már 12++ térkapu kell! Nézzük ezt időben: első epik után a második 12 óra múlva "hívható" ki, és ez az idő folyamatosan növekszik ugye...



- És teszem azt, ha átmegy egy másik szövetségbe a végzetúr viszi magával az epikus csapdát, mint épületet? Az hülyén jön ki. - szerk. az új tárgytípus meg nem jó ötlet mert a fejlesztők nem szeretik
- Az erőforrás lehetne térkapu pont helyett 1pp és 1 cs - emögött nincs semmi utánaszámolás, csak egy javallat
Dátum: 2009.08.31. 15:19:26
Idézet: Ricardo - 2009.08.31. 15:13:27
Ha berakjuk, hogy a hordaparancsnoktól a hatalmas harcok miatt 70. és 75. szinten mindenki megkap 1-1 ilyen tárgyat, akkor ötletelhetünk komolyabb, jobb fejlesztésen.


Igen, ez jobban hangzik, valami karaj próbatétel, hogy ne kerülj esetleg hátrányba, de ne tudd mondjuk már holnap újra megpróbálni, ha elsőre belebuksz. Vagy szimplán csak egyszer próbálkozhatsz. Bár nekem ez már most egy massza, annyira elkalandoztak ezzel kapcsolatban a gondolataim, hogy azt le se lehetne programozni...
Dátum: 2009.08.31. 15:08:58
Teljesen felesleges fejlesztésnek tartom ezt az "újra ölhessük meg egyedül az epikusokat" sztorit. Mondok erre egy hasonlatot:

A szövetségedben tudsz térkapuzni és epikusozni is. Ezzel a fejlesztéssel gyakorlatilag a térkapuzást szeretnétek "epikussá tenni". Epikus térkapu... A következő nem túl fantáziadús ötletetek az lesz, hogy 1 egész szövetség vs. játékos? Ilyen sincsen még. Szerintem ez is tök felesleges lenne. Más irányban kéne elindulni és kihagyni ezt az epikusölős részt.

Ötleteltek össze-vissza (ez a baj, hogy össze-vissza) és rengetegen meg csak ülnek a monitor előtt és nem reagálnak soha, semmire, persze, hogy a "szűk" fórumozó közösség ötleteit veszik elő, ha fejlesztésről van szó.
Dátum: 2009.08.31. 13:06:13
Szórakoztok velem?


Milyen állat a fácán?

Milyen állat a hófajd?

Milyen állat a güzü?


Ezek már szerepelnek az adatbázisban? Röhögnöm kell... Ha valami még ismeretlenebb állatot írok, az lesz a baj.

szerk.: Bocs véletlenül a "Válasz erre" gombra nyomtam.
Dátum: 2009.08.26. 12:38:50
Ki is kapták már a tételek közül.
Dátum: 2009.08.26. 12:05:36
Úgy van.
Dátum: 2009.07.23. 13:27:19
Hány világon van aukciós ház?

1
2
3
13

A 2 volt a helyes válasz...

Én kivenném a kérdések közül.
Dátum: 2009.06.18. 18:26:45
Akarsz majd egyetemre menni? És milyen hordás akarsz lenni?
Dátum: 2009.06.18. 12:20:18
45 szintnyi igen hasznos szakértelemszintem lett a kristályból. Valóban lol.
Igen, ezt én is így látom.


De látod "humoros visszaszólás nagymester" rengeteg van errefelé. És csak szaporodnak.

Akik már azt is kisírták, hogy ne legyen Büntető a kristályosoknál, ne legyen lopás szakértelmük. Akiknek akármit tesznek az orra alá azt alapból lehúzzák. "Hát ő, nem pont erre gondoltunk a szövetségi társaimmal."

Igen tudom, hogy ezt már rengetegszer olvastátok, de az egész fórum lassan egy nagy sírás.

Lehet, hogy régen a moák annyit sírtak, hogy a TF-n már egy Csatorna lett ~belőle. A végzeturak talán egy egész özönvizet csinálnak... ha ennyit sírnak.
Oldal: 12345678