Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2008.11.15. 21:55:54
De ha csak mérgelődni jössz ki attól nem fognak csökkenni a rossz kérdések.
Ami nem tetszik, jelöld ki, másold be ide, és megbeszéljük, ha hibás, Hatsepsut javítja vagy törli.
Dátum: 2008.11.15. 21:51:24
Ez így nem egészen pontos. A szövetségben ottmarad az utolsó csepp LE-is, amit oda építettél, de a következő szövetségbe belépésnél nem kell a kutat teljesen feltöltened, az előző szövid kútméretének fele levonódik. Ha netán nagy szövetségből lépsz kicsibe, még töltened sem kell, ha az előző kút legalább 2x nagyobb a következőnél.

A szerencse tulajdonságod, és az összépítésed megmarad.
Dátum: 2008.11.15. 21:44:58
Jelentkezni kell a szövetségbe, bárkit is meghívni maximum üzenetben tudsz.

Ha van szabad férőhely a szövetségben, akkor a szövetség oldalán találsz egy olyan gombot, hogy jelentkezés a szövetségbe. Ezen nem hiszem hogy lehetne még mit könnyíteni.
Dátum: 2008.11.15. 21:18:37
Az ilyen játékon belüli fórumok elég gyenge motorral rendelkeznek általában a kis rendszerigény miatt, így egyszerűen könnyebb megjeleníteni. De ha a régiek lennének elöl, akkor beszédes szövetségben percekig kéne lapozni mire megtalálod, hol jártatok legutóbb.
Dátum: 2008.11.15. 21:15:15
Ajánlom figyelmedbe Miklós hozzászólásait, nem hiszem, hogy unalomból írja őket.
Idézet: Miklós - 2008.11.14. 14:40:17

Ez a funkció még a legelején került be a programba, akkor a kisebb számú tesztelő miatt általában szinte mindenki megjelent a portya ablakban, aki megfelelt az adott szűrési feltételeknek, és a fenti funkció egy egyszerű rendezés volt az adott ablakra.


Magyarra fordítva, az a rendezés nem arra lett kitalálva, hogy kilistázd vele két kattintásra a szinted támadható leggyengébb játékosait, hanem hogy az eredetileg kilistázott 10 embert lehessen sorbarakni .
Dátum: 2008.11.15. 21:11:06
Akkor nézd meg légyszíves, mivel kezdődik ez a topic.
Dátum: 2008.11.15. 15:16:18
Ezt hívják úgy hogy összeadó színkeverés.
Jó hogy szóltok, mindig elfelejtem hogy ütni kéne, amikor éppen portyázom.
Dátum: 2008.11.15. 13:38:40
Nem hiszem. Ismerek pár "igazi" rockert, én magam is ezt a műfajt kedvelem, de tudni hogy mikor született...
Dátum: 2008.11.15. 13:17:15
Mágyás nem tűnt fel.

A nyelvek tekintetében egyről beszélünk. Anyanyelvi szinten beszélt nyelvnek az angol nem olyan hatalmas, de tanulhatóként az a világnyelv.
Dátum: 2008.11.15. 13:14:52
Akkor sajnos nincs tippem.
Dátum: 2008.11.15. 12:47:24
Mátyással mi a baj?


A nyelvet illetően attól függ, hogy milyen értelemben kérdezi a beszélt nyelvet. Ha anyanyelvként a legtöbbet beszélt, akkor azért az angol nem a leghatalmasabb nyelv.

Mint tanulható nyelvet viszont biztosra veszem hogy nincs 3 nyelv, amit többen beszélnek az angolnál
Nézegetve a fórumot, nem tudom hanyadik ember jelenik meg minimális hozzászólással, hogy mi az hogy nem lehet sorba rendezni, akkor ő majd ezentúl listából támadja a gyengéket.
Ezen tapasztalatok alapján, igenis jó döntésnek érzem, hogy kikerült.
Dátum: 2008.11.15. 12:38:39
Idézet: G0df4th3r - 2008.11.15. 07:37:08
Sziasztok!

Fejlesztés és hibabejelentés, ezt a topicot találtam legalkalmasabbnak.

FEJLESZTŐK FIGYELMÉBE

Nagyon örülnék, ha lehetne már a szövetségi listában látni, hogy ki van a katakombákban vagy kinek kevés az életpontja és ezért nem lehet támadni. (Pl a neve valamilyen háttérszínnel lenne kiemelve. Katakombák sárga, kevés életpont piros.) Elég unalmas egy 20 fős szövetséget háborúban végigkattolni, hogy előbújt-e már valaki, akit lehet támadni.

Másik hogy mostanában a portyánál nem tudom rendezni a végzeturakat. Pl a tulajdonságösszegre kattintva is csak frissít, nem sorbarendez. TI is tapasztaltatok ilyet?

Ha nem ez a megfelelő topic, amit a fejlesztők is néznek, szóljatok és/vagy tegyétek át ezt az üzenetet. Köszi!


1. Van egy olyan alapos gyanúm, hogy eléggé erőforrás igényes lenne egy ilyen szövilista fejlesztés.
2. Egyáltalán nem lenne korrekt, hogy a szövetség oldalát megnézve egyből minden információ kiderüljön a tagok állapotáról.
3. Van a portyázás menüben egy ötletes szűrő, beírod a szövetség nevét, és kiírja a támadható tagokat.
4. A portyázás rendezhetősége szándékosan nem működik, mert a játékosok nagy része nem arra használta, amire eredetileg ki lett találva.
Dátum: 2008.11.15. 12:19:50
Idézet: Kortevirag - 2008.11.15. 12:06:37
Idézet: Evilgreen - 2008.11.15. 11:59:36
Újabb idegesítő kérdés:
Melyik két színből lehet kikeverni a SÁRGA színt?
( a sárgát?! ááááá! )
A válasz a pirosból és zöldből volt.
soha nem jöttem volna rá magamtól


Festék,ecset,kis víz és már tudod is. Tartsd magadnám mindig,ki tudja mikor kapsz még egy ilyen kérdést?


Azt kell végigpörgetni fejben (vagy guglin ), hogy milyen színekről lehet szó.
Vannak először is az alapszínek: piros, sárga, kék; tehát a sárga alapszín, nem lehet kikeverni.
kivonó színkeverés: ideális alapszínei a magenta, sárga és a cián; sárga megint csak nem keverhető.
összeadó színkeverés: piros, zöld, kék; a sárga színnel kapcsolatban a kék kizárható -> kizárásos alapon csak a piros és a zöld szín jöhet szóba.

De lehet nem ártana pontosítani a kérdésen, mert ezt így az tudja végigpörgetni, aki érdeklődik a képzőművészet, vagy a híradástechnikán belül a színes képernyők/kijelzők iránt.
Dátum: 2008.11.15. 12:09:13
Tőled ugyanazt tudom kérdezni. 1000% hogy egy világra vagytok regisztrálva?
Idézet: Maci - 2008.11.15. 11:14:37
üdv,

Ha a kari már lépett néhány szintet és nem jól fejlesztették, megnézném hogyan erősíti meg annyira magát, hogy ne őt támadják a szintjén. Elárulom, sehogy.
Mivel most már folyamatosan támadják, esélye sincs összeszedni magát.


Megsúgom neked, akit sokat támadnak, pont annak van esélye összeszedni magát. Sokat támadják -> nem marad ÉP-je -> órákig nem tudják támadni -> sértetlenül le tudja vadászni a 30 csp-jét, és tudja növelni a tulajdonságait. Pár nap után egyrészt leszoknak róla, mert vagy nem támadható, vagy 0 a hozható LE, másrészt szisztematikusan csak a védelmet fejlesztve, esetleg 2 napi csp-t összevonva valami izmosabb fegyóra vagy páncélra máris nem ő lesz a kedvelt célpont.
Dátum: 2008.11.15. 11:58:53
Milyen Sportág Sportolója Del Potro ?
Úszás
Sakk
Vívás
Tenisz*

Miért Kell A Mondot Minden Szavát Nagy Kezdőbetűvel Írni?
Ráadásul ki az a Juan Martin del Potro?
Dátum: 2008.11.14. 21:58:47
De az 1215-ben kiadott Magna Charta (angol Aranybulla) előbb volt.
Dátum: 2008.11.14. 21:42:39
Idézet: cirip - 2008.11.14. 21:37:44
Idézet: Brona - 2008.11.14. 21:20:40
Sziasztok lehet hogy tudatlan vok de nemrég kaptam 1 kérdést:

Melyik NEM kisbolygó
Tapolca
Gödöllö (jó válasz)
Szeged
Eger
Lehet hogy én tudok valamit rosszul de nálam Gödöllö egy város és nem egy bolygó!
a másik háromról elnevezett kisbolygó létezik


Ez így igaz. Viszont elég spec., habár híres magyar városokról és emberekről van elnevezve egy rakat kisbolygó.