Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2015.02.25. 21:59:00
Cssss.... Most lebuktatsz? Jó hogy a NAV-ot nem küldöd egyből. Még a végén az adómból leírt tételeket is felülvizsgálják.
Dátum: 2015.02.25. 19:41:09
A másik:
Azorius - 17. szintű végzetúrnő

Azorius
11 bajnoki medál
11 utolsó vérig bajnoki medál
1 kvíz medál, 2 xenó medál, 4 templomi medál

Erő: 66 (+34)
Támadás: 57 (+40)
Védekezés: 71 (+62)
Egészség: 50 (+28)
IQ: 81 (+35)
Mágia: 50 (+28)
Taumaturgia: 78 (+32)
Szerencse: 67

Van egy 100-as csatlósa, (kennel 17-es a szövijében), ~1200 nyert csatája 200k rablással. Regszám alapján durván 2 éves karakter, tárgyai kövesek, de szintjénél kisebbek. Legnagyobb állata 59-es.

A százas csatlóst piszok egyszerű összehozni, elég ha egyetlen BU-n egy héten keresztül minden nap megvette a 60 csatlóskristályt. Más kiemelkedő meg nincs a karakterben.


Idézet: Rosten - 2015.02.25. 13:37:13

Az,hogy a kisnyugdíjasokat PÓKnak hívom,egyetlen magyarázata lehet.Ahányszor reklamáltam,hogy 10.szinten 60.szintű állata van,17.szinten 60.szintű állat +100.szintű csatlós,stb.... Dikó úr mindig azt a választ írta,MERT PÓK!
Én portya karakterrel játszom.20.szinten 2900 nyert csatám van.Az említett tagok soha nem érték el a nyert csatáim számát.

Szóval marha bénák vagytok!!!


Rosten, te pedig soha az életben nem leszel portya karakter, amíg a 2900 nyert csatádból összesen kevesebb mint 400 a valódi portya. Nem attól lesz valaki portyakari, hogy fél év összes pp-jét beleöli az szb-be, meg az eventekbe. Ehhez képest fel tudsz mutatni egy 60-as csatlóst meg egy 49-es állatot. Nem lehet hogy többet kéne magaddal hordani a dögöket a csatákba? Akkor talán gyorsabban lépnék a szinteket.

v6-on kevesebb mint 1800 nyert csatával van 120-as csatlósom, plusz két 40 körüli harcoló állatom...
Nem két év, két hónap alatt fel tudom mutatni mindazt, amit az általad reklamált karakterek "hatalmas visszaélések, és szocpol támogatás" mellett elértek. Nem látom át, hol van itt az ingyentáp.
De persze tudom, én is marha béna vagyok, mert én a folyamatos sírás helyett inkább megpróbálom elemezni az ellenfeleim játéktaktikáját, felfedezni a gyenge pontjaikat, és arra fejlesztve legyőzni őket.
Egyébként mostmár te is abbafejezhetnéd a rinyálást, elvégre sikerült azt a mocsok pókot agyoncsapni legutóbbi bajnokin, nem?
Dátum: 2015.02.23. 23:18:22
Akkor vedd úgy hogy dühöngök amiért csupa szemét van AH-n...
Dátum: 2015.02.23. 22:27:38
Ez tulajdonképpen a sírós-topic, ugye? Mert akkor nyafogok kicsit én is.... Nem lehetne, hogy valami normális tárgyakat is dobáljon végre az AH v6-on, amíg még értéke van a dukátnak, és nem inflálódik el mint az összes többi szerveren?
Dátum: 2015.02.23. 22:22:03
Gratulálok a Tébolyultak nevében! Szép munka volt! Pedig ott lihegtünk a sarkatokban, bíztunk benne hogy egyszer egy hajszálon buktok valami pontocskát, de erőből nem sikerült elvennünk most sajnos. Grat!
Dátum: 2015.02.23. 22:15:43
Szerintem is jó a kérdés, mindenképpen tudásra épülő, és oktató jellegű.
Dátum: 2015.02.22. 21:34:40
Egyetértek, középerős, kissé alternatívan fejlesztett karakterrel a napi 30 pp-ből 2-3 buktám szokott lenni. És mióta megvan a regen.gyöngy, még egészség sem igazán kell hozzá, sok csatában többet gyógyulok mint sérülök.
Lehet hogy számodra elfogadhatatlan, de Hans régi motoros, aki évek óta foglalkozik amatőr szinten a kvízzel, és azon kevés, még játszó ember közé tartozik, aki személyesen ismert több admint is míg játszottak, így a véleménye, tanácsai általában helytállóak, még ha a kérdezőnek ezt nehéz is megemészteni.

Tetszik vagy sem, Dobó Kata szerepeltetése tényleg nagyon kiugró válaszlehetőség, márpedig vagyunk még jónéhányan akik nem szeretjük ha hülyének néznek minket olyan válaszokkal, amiről ordít hogy rossz válasz. Monroe-t speciel személy szerint én nem érzem ilyen szinten rossz válasznak, mert nem tartozik az általános műveltségbe tudni azt hogy pontosan mikor halt meg. Nagyon sok játékos még messze nem élt abban az időben, és 50 év távlatából +/-10 év már nem olyan nagy távolság.
Katáról sem kell tudni hogy mikor született, ellenben róla tudjuk, hogy ma is egy "fiatal", gyönyörű színésznő, ergo lehetetlen hogy 72-ben főszerepet kapott volna bármiben.

Idézet: mist - 2015.02.21. 22:36:36

Nem az a kvíz lényege, hogy aki nem ismeri a filmet, annak is legyen lehetősége kitalálni a választ? Ha már kettőt ki tud zárni valaki, csak nőnek az esélyei.

Nem mindegy hogy kettőt logikai úton tud kizárni valaki, vagy annyira egyértelműen rossz, mintha ott se lenne.
Dátum: 2015.02.20. 18:01:39
Ez a dátum egyetlen egyszer lesz érdekes... 20 év múlva, amikor talán esetleg ki lehet ebrudalni a bolthalmozó pártközeli kapcsolatokkal rendelkező "megélhetési" trafikosokat anélkül, hogy súlyos kártérítéseket kelljen fizetni nekik...
Dátum: 2015.02.20. 17:48:08
Nem szerinted kell helytállónak lennie, hanem az admin szerint, az meg világosan le van írva hogy ne kérdezz dátumot. Főleg ne ilyen minimális szórással.
Dátum: 2015.02.20. 17:14:48
Jobban jártál volna a lemondással, erre kár volt egy lehetőséget elpazarolni...
Dátum: 2015.02.14. 21:57:01
Na most lehet hogy én vagyok régimódi gondolkodású, de nálam az akció nem azt jelenti, hogy egy évre előre megmondom, mikor kell vásárolni hogy bónuszokat kapjak mellé. A MediaMarktba sem szokás januárban bejárni megkérdezni, hogy mikor lesz akciós a plazmatévé, mert majd akkor akarom megvenni. Bármennyire is kedvező lenne ez felhasználói oldalról nézve.
Akármelyik területét nézzük az életnek, az akció jellemzően egy váratlan, rövid ideig tartó kedvezményes vásárlási lehetőséget jelent. Azt pedig nem szokás egy évre előre beharangozni.
Dátum: 2015.02.09. 23:24:43
Újabb fájó veszteség
Dátum: 2015.01.31. 22:32:31
Még szerencse, hogy ez csak egy évente egyszer ismétlődő esemény, különben ismét felvetődne a kérdés, hogy Dikó úr mennyire ért az általa vezetett játékhoz, és ebből következően mennyire hiteles bármi is amit ő állít.
Dátum: 2015.01.29. 23:03:37
Nem érted. A farmkategóriás karaktereknek a pók=csaló. Bár arra még nem sikerült rájönnöm hogy a csaló pók rövidítése mitől lett csinpánz, ez számomra is rejtély. A cs mint csaló és a p mint pók ott van, de mi lehet az in és az ánz?
Dátum: 2015.01.25. 23:16:19
"Drágám"! Feltűnt, hogy neked a Regen kristályból van ekkora regened? Közel sincs ám mindenkinek, mert nem alanyi jogon osztogatják, hanem egyelőre csak HKK kódért megszerezhető.
Nézd már meg hogy mi a szerinted agyoninspirált karakterek regszáma... Az első 50 karakter közt kettő darab karakter van, aki épp egy picivel van 1k felett. Az első 5-600 regisztrált játékos vagy az indulás előtt, vagy közvetlenül az azt követő napokban csinálta a karaktert, vagyis a topot ért inspirációs hatás nulla.
Az általad külön kiemelt Nagycápa regszáma 183. Cirka órára pontosan együtt kezdte Jainával, aki az első pillanattól fogva ott van az élbolyban. Csak ő bespájzolta a csp-t hogy Landi alatt tudjon durrantani, míg ti folyamatosan játszottatok. Nincs itt semmi inspiráció, ő kezdettől a Landi toplistára gyúrt, aminek most mutatkozik meg az eredménye.

Amúgy EH-ja sincs még messze sem mindenkinek, csupán hét szövetségnél van meg az Akadémia 7. szintje, ezek a szövik viszont jellemzően indulás óta játszó karakterekkel vannak tele, akiknek szintén nincs egy deka inspirációja.
Dátum: 2015.01.25. 22:02:16
Aug 26-án indult a bajnoki. Ha jól számoltam ez 142 napja volt azaz 20 bajnoki hét ment le, így 120 játéknapon minden tokent medálra váltva idáig nyolcat lehetett begyűjteni.
Dátum: 2015.01.25. 21:54:13
Pedig Kispet nevű városrész/kerület tényleg nincs, nem értem a problémád
Dátum: 2015.01.25. 21:46:55
Hát, Landira speciel meglátásom szerint a régi fajta v5-ös inspiráció sokkal durvább táp volt, mint ez az újfajta. Oké hogy több csp-ből többet lehet csatázni, viszont ahhoz ÉP is kellene, vagy gyógyital, aminek költsége van, így összességében nem tudsz olyan sokkal többet csatázni. A régi inspinél viszont ugyanannyit csatáztál, mint bárki más, viszont sokkal több LE ment a kalapba csp-nként, meg ráadásul egy aktív Landival fel lehetett rohanni 10-15 szintet, ami még megfejelte rendesen az alapból is combosabb jutalmat, mint amit inspiráció nélkül szerezni lehet.
Dátum: 2015.01.22. 22:35:57
Nem vagylagos, jön mindkettő a leölt fattyak függvényében, csak a fertőcsökkentést nem kötelező átvenni.