Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Valentin napi befizetési akció
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
21. hozzászólás - 2015.02.12. 22:21:42
Azért azt hozzátenném, hogy ezek most messze nem " kötelező" jellegű jutalmak, szerintem nem kapkodnék a sörétes puskáért, ha tegnap befizettem volna.

Persze, ettől függetlenül, erősen üti egymást az " igyekszünk jó előre szólni...", és a két nappal előtte szólunk. Mert van a különbség, " a semmit, és a kicsivel több mint a semmit kapok, ugyanazért a pénzért " között.
Báró Samedi
Pontszám: 9.09
kedvelt tagHunzsFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
22. hozzászólás - 2015.02.12. 22:31:21
Templomi Palca igazan lehetne!!! Nekem peldaul a kryxónium fókusz mar semmire se jo!
A hozzászólást Hunzs módosította 2015.02.12. 22:33:10-kor
Pontszám: 7.71
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
198 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
23. hozzászólás - 2015.02.13. 08:50:54 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Esetleg március 15.-re, vagy május 1.-re...stb nem lesz befizetési "akció"?
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 6.22
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
24. hozzászólás - 2015.02.14. 08:11:56
Idézet az őskővek oldalról:
"...A lehetőség február 14. hétfőtől él..."
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.05
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
25. hozzászólás - 2015.02.14. 12:46:40
Veszem én a csomagot, meg kapom hozzá a kryx fókuszt is, de már 2vel több fókuszom van, mint amennyi reliket értelme van fejlesztenem. Szóval jöhetne lassan egy új fokozat, vagy valami.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.92
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
26. hozzászólás - 2015.02.14. 18:14:31
Őszintén szólva szerintem teljesen mindegy, hogy kettő nappal előtte szólnak, vagy egy héttel. Megértem, hogy aki most kilencedikén befizetett, annak nem esik jól, hogy 14-től akció van, jártam már így én is. De ha szóltak volna már 6-án, hogy 14-től akció lesz, akkor meg azok lennének kiakadva, akik 4-én, 5-én vettek kavicsot frissiben mikor megjött a fizu. Akármennyivel előbb is szólnak, mindig lesznek, akik pont előtte vásároltak be.

Persze azokban az esetekben, mikor valaki rákérdez ÜSZ-en, hogy várható-e akció, és a negatív válasz miatt bevásárol, majd rá két napra Miklós bejelenti a kedvezményes befizetést, na ott teljesen jogos a felháborodás, és a kárpótlás iránti igény, hisz egyértelműen az ÜSZ hibázott...
Kiképző - v3
Pontszám: 8.52
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
27. hozzászólás - 2015.02.14. 18:18:37 (Válasz Hanspeter #26 hozzászólására.)
Hans...egy hónappal előtte legalább. Akkor mindenki tudna kalkulálni...Nem hiszem, hogy nem megoldható.
Báró Samedi
Pontszám: 8.79
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
28. hozzászólás - 2015.02.14. 21:07:32 (Válasz Hanspeter #26 hozzászólására.)
Részben igazad van részben meg nem, gondolok itt két dologra:
- Komolyan már hugyozni is akkor menjünk, ha megkérdeztük ÜSZ-en? Anélkül már semmi sem biztos? (Azzal sem.)
- A másik meg az, hogy tényleg lehetne éves terv mint eventből, vagy havi előre jelzés vagy bármi, mert megoldást lehet találni... HA akarnák, hogy tervezhető legyen, de nem akarják. Miért? Mert a nagyon fizetők vesznek ígyis-úgyis akárhányszor akármennyit, akik meg véges kerettel bírnak nem számítanak addig amíg vannak végtelen zsebűek.

Túl negatív vagyok? 4 problémás ügyben tapasztaltam meg a tenni nem akarást. Még szerencse, hogy a játék(osok)ért vagyok itt és nem a játékvezetőkért Nekik (JV-knek) viszont értünk kéne itt lenniük. Korábban büszke voltam rá, hogy a VU-ban egyedülállóan közeli és együttműködő a játékosok és játékvezetők közti kapcsolat, most ezt nem mondhatnám el Remélem lesz még amikor a pozitív oldalra billen vissza a mérleg.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.94
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
29. hozzászólás - 2015.02.14. 21:57:01
Na most lehet hogy én vagyok régimódi gondolkodású, de nálam az akció nem azt jelenti, hogy egy évre előre megmondom, mikor kell vásárolni hogy bónuszokat kapjak mellé. A MediaMarktba sem szokás januárban bejárni megkérdezni, hogy mikor lesz akciós a plazmatévé, mert majd akkor akarom megvenni. Bármennyire is kedvező lenne ez felhasználói oldalról nézve.
Akármelyik területét nézzük az életnek, az akció jellemzően egy váratlan, rövid ideig tartó kedvezményes vásárlási lehetőséget jelent. Azt pedig nem szokás egy évre előre beharangozni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.30
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
30. hozzászólás - 2015.02.14. 22:03:49 (Válasz Lanmandragoran #29 hozzászólására.)
Jól beszéltél!
Pontszám: 6.75
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
31. hozzászólás - 2015.02.15. 04:53:26 (Válasz Lanmandragoran #29 hozzászólására.)
Igen, ha így nézzük igazad van. Könnyen hozzászokik az ember a jóhoz.
Ha ezt az akciós dolgot levonjuk, mert jogos a felvetésed, akkor sajnos marad 3 fajsúlyosabb probléma: SZB, szerverszarakodás, farsangi kristály és felemelkedés gyémánt körüli negatív tapasztalatok.

A jó hír, hogy mindenki rohanhat a kufárhoz 40 őskőért 20 farsangi maszkot venni...
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.62
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
32. hozzászólás - 2015.02.15. 14:05:55 (Válasz Quellon #31 hozzászólására.)
Mondjuk ez is felvet egy dilemmát. Én a havi 1 vásárlás híve vagyok, mert egyszerű halandóként nekem erre telik. Nem vagyok Lannister, hogy sz*rjam a pénzt... Na, most ugyebár a JV-k szerényvéleményem szerint szándékosan időzítették mára a maszkokat. Vagy megveszem MA a szokásos köveimet és lesz 20 maszkom valami nevetséges árért (2kő/maszk? Erre egy új szavat kellene kitalálni, mert olyan szó nincs, amivel le tudnám írni, amit most gondolok) vagy pedig bukom a maszkokat és HOLNAP veszek követ, hogy megkapjam a jutalmakat.
Jól ki lett találva nem mondom. Aki nem akar lemaradni, két nap alatt kétszer vásároljon követ. Pénzéhes lett ez a játék is sajnos...
Pontszám: 7.84
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
33. hozzászólás - 2015.02.15. 15:40:50 (Válasz NEMESIS 13 #32 hozzászólására.)
És ha olvasnál is ahelyett hogy csak morogsz, akkor látnád, hogy az akció már tegnap óta él, így ha ma veszed meg a kavicsaidat, akkor ugyanannyi ajándékot kapsz mint holnap.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.52
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
34. hozzászólás - 2015.02.15. 23:03:57 (Válasz Hanspeter #33 hozzászólására.)
Nem tudom, hogy csak bug volt-e, vagy utólag lett javítva, esetleg nálam volt valami zűr (amit kétlek, mert ennyire már azért nem szutyok a gépem) de mielőtt ezt a hszt írtam, kb fél órával voltam az őskövek oldalon és még ott fityegett a szöveg, hogy 16.ától érvényes az akció.
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2015.02.15. 23:08:07-kor
Pontszám: 7.84
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
35. hozzászólás - 2016.01.30. 22:27:50
Mivel epp eszembe jutott es erre is jartam, gondoltam jelzem, hogy tavalyhoz hasonlo mod iden is varhato valentin napi befizetesi akcio. Az info nem 100 % biztos, meg kevesbe hivatalos, de ha az elozo evi akcioterv a minta 2016-ra is, akkor varhato.
Aki teheti, szovetsegi forumon ossza meg a tarsaival, hogy minel kevesebb jatekosnak okozzon kellemetlenseget egy esetleges par nappal korabbi befizetes! Ha nem surgos a kovasarlas, 2 hetet lehet megeri varni.

Meg egyszer hangsulyozom, ez mindossze feltetelezes, ha konkretum lesz Miklos ugyis jelzi par nappal 14-e elott.
Pontszám: 9.56
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
36. hozzászólás - 2016.01.31. 12:50:11 (Válasz Buildermann #35 hozzászólására.)
Ja, erről jó lenne pontos infó. Főleg, hogy holnaptól farsang minievent, nem tudom lesz-e hasonló költési akció, mint karácsonykor?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
37. hozzászólás - 2016.01.31. 14:09:45 (Válasz Emishi #36 hozzászólására.)
Költési nem hiszem, tavaly 3x volt, nyári-öszi tali után meg szülnapkor azt hiszem. Ettől persze bármi lehet most, de az előző 1 hónapja volt, korainak gondolnám.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
38. hozzászólás - 2016.01.31. 14:41:19 (Válasz Offsboy #37 hozzászólására.)
A költs el 1500 ősköves részre gondoltam.

Nem tudom a kettő ugyanaz-e vagy összefügg mármint a %os leárazás dolog.
A hozzászólást Emishi módosította 2016.01.31. 14:43:57-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.15
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
39. hozzászólás - 2016.02.08. 12:02:11
Remélem nem aznap derül ki, hogy éppen akció van
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.15
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
40. hozzászólás - 2016.02.08. 12:37:20 (Válasz Emishi #39 hozzászólására.)
Nem, előtte 1 nappal
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője