Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Kicsit elavult a tudásod, a Plútó 2006 óta vissza lett minősítve kisbolygóvá, már nem számít a Naprendszer bolygói közé.
Mikor átmentél Tyrantba, meglátogattál párszor. LE-t nem nagyon vittél, de azok a sebzések...
Dátum: 2009.07.16. 23:29:39
Szóltam fórumon, hogy ha épp nem vagyok, szavazzanak be.
Dátum: 2009.07.16. 21:09:55
Ha tudom, hogy ez minden vágyad, ezt már rég megmondhattam volna én is.
Dátum: 2009.07.16. 20:53:57
Téged külön meg kell keresni? Mi teljesen önkéntesen másoljuk azokat a kérdéseket az aktuális Kvíz topicba, amikkel problémánk van.
Színházi hosszú í, a "három" szót duplikáltad, és a kérdésbe nem ártana tisztázni, hogy melyik az az az, amire te gondolsz?
pl: Az alábbiak mind Ázsiából származnak, de csak az egyik indiai. Vajon melyik?
Dátum: 2009.07.16. 19:15:01
Ne haragudj, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. Te beszélsz fantáziáról, meg eredetiségről, lcs5 felhasználónévvel? Ne nevettess!
Lehet hogy az Ezüst Agyar név egy igen kopott név fantasy berkekben, és könnyen lehet hogy nem megy át a beho-szűrőn, de mielőtt fantáziátlanságról beszélsz, talán olvasgass egy picit a szerepjátékos, mesélős topicokban. A név egy kidolgozott koncepciójú szövetség, kidolgozott karakteréhez választott, a karakterhez passzoló név, mely nem arra lett tervezve, hogy HKK lap legyen belőle, de ha már van ilyen lehetőség, egy próbát megért.
Firefox ellenőrző szerint is külön van, ezért nyomoztam mielőtt leírtam.
+ Vízimentő egy szó, legalábbis a VMSZ hivatalos honlapján egybe írják.
Dátum: 2009.07.16. 18:39:19
Idézet: Sam Winchester - 2009.07.16. 12:51:03
osko30-h7-sam-winchester


Idézet: Szurilo - 2009.07.16. 17:52:01

OSKO30 H2-912-SZURILO


Első ránézésre is hiányzik a te sorodból a karakter azonosítód a Hx és a név közül. A H egyébként a világ kódjára utal, v1=H1, v2=H2, v3=H6, a v4-et nem tudom, ha jól másoltál akkor H7. A kötőjel kell a névbe a szóköz helyére.

Ja, és ne próbálkozz mindenféle hasraütött H75-tel, azt írd be betű szerint ami az oldalra ki van írva.
De jó hogy te is smaragd vagy! Nekem már az is sok volt mikor Meszy hordát váltott.
Dátum: 2009.07.16. 16:47:28
Nálunk kaphatsz egy kis vadhúst meg egy flaska fenyőpálinkát!
Sheran druidái szívesen látnak bárki megfáradt vándort!
Szerintem nincs vele akkora gond, részemről az Aranybulla, ill. Bánk bán miatt az hozzátartozik az általános műveltséghez, hogy az András=Endre abban a korban, vagyis ugyanonnan származik. Az Andort pedig ha nem is tudja valaki, az Adon sokkal inkább az Adoniszra hajaz, még ha nincs is hozzá semmi köze, így ha nem is kimondottan műveltségi kérdés, de logikai kérdésnek megfelelő.
Dátum: 2009.07.14. 17:39:06
Nincs időhatározó a kérdésedben. Mi lenne ha ősszel átmegy a Fradiba? Na? Jogosan anyázzon aki megkapja a kérdést, és rossz választ ad? Egyébként meg érdektelennel kaptad volna vissza, ha van benne időhatározó, mert ez az egyik olyan kérdéstípus amire az ég világon senki nem kíváncsi.
Dátum: 2009.07.14. 17:35:07
HÁNY LE. KELL HOGY FELÉPÜLJÖN AZ ŐRTORONY ELSŐ SZINTJE?
5000
1000
20000
10000

nem kiabálunk, speciálisság tekintetében határeset
Minek a rövidítése a GY.I.K. ?
Gyorsan Írók Klubja
Nincs ilyen rövidítés
Gyakorlott Indiánok Közössége
Gyakran Ismételt Kérdések

primitív + nincs ilyen -> törölhető
Mi a címe az AC/DC legújabb albumának?
Hell's Bells
Big Gun
Thunders Truck
Black Ice

és ha kijön a következő?
Egyébként sem kötelező mindenkinek szeretni...

Melyik szám a legkisebb prímszám?
1
4
2
3

Természetesen az 1 a megjelölt helyes válasz hogy rohadna meg.
A Nap az bolygó?
Nem
Honnan tudjam?
Talán
Igen

nc
Hogy folytatódik a közmondás? Aki á-t mond...
...ne mondjon semmit
...mondjon bé-t is
...mondjon bármit
...mondjon cé-t is

gagyi válaszok
Melyik egy ma létező együttes neve?
Metálika
Roller Stonies
Icesd Erath
Guns N' Roses

nc
Dátum: 2009.07.14. 14:36:27
Kvízolimpia különítmény, 150 kérdésből nem is olyan rossz.
Milyen hosszú volt a Titanic?
269 m
270 m
300 m
130 m

...nyád
Hol található bugacpuszta?
Pest megye
Csongrád megye
Békés megye
Bács-kiskun megye

Talán Bugacpuszta mivel tulajdonnév.
Hogy hívják az internet lexikonját, "szabad enciklopédiáját"?
Zsuzsipédia
Katipédia
Gabipédia
Wikipédia

hűű de gagyiii
A Duna melyik partján fekszik Buda?
Bal
Mindkettő, a Duna csak Budán folyik át
Egyiken sem, a Duna csak Pesten folyik át
Jobb

cvsak nekem nem tetszik?
Melyik megye már nem magyarországhoz tartozik?
Vas-megye
Baranya-megye
Hargita-megye
Somogy-megye

kicsit törni magyartot, Magyarország kisbetűvel kezdéséért virtuális tarkónlövés
Melyik Európa legkisebb népsűrűségű országa?
Izland
Lettország
Finnország
Norvégia

enyhén lex
Melyik NEM macska fajta?
Husky
Csincsilla
Ragdoll
Szibériai

Szerintem a csincsilla elég megtévesztő lehet, mert bár van olyan macska, de a szóról mindenkinek a rágcsáló jut eszébe
FÁBIÁN LÁSZLÓ MELYIK SPROTÁGBAN VOLT OLIMPIA BAJNOK /CSAPATVERSENY 1988/ ?
ÖTTUSA
KOSÁRLABDA
ÚSZÁS
KAJAK-KENU

Nem kiabálunk, elgépelés, és a kajak-kenu válaszlehetőség igen görény dolog, ugyanis volt egy Fábián László olimpiai bajnokunk ezen versenyszámban is, csak korábban.
Dátum: 2009.07.14. 00:39:53
már nem él az akció...
Idézet: Almacsut - 2009.07.13. 14:02:32
Rablóból nem lesz pandúr - tartja a szólás. De kik voltak a pandúrok?

Határőri szolgálatot teljesítő szerb és szász katonák
Fiatal béres legények az Alföldön
A tengereken, illetve a partokon hajón dolgozó tolvajok
A kunok kelet-európai területeinek földművesei és katonai segédnépei


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

indok nélkül


Ebben némileg én is bűnös vagyok, én bólogattam rá a másik topicban. Mivel a kérdés szempontjából nem érdekes, nekem sem tűnt fel, hogy bizony a Kutyából nem lesz szalonna - Rablóból lesz a legjobb pandúr "szóláspár" az elterjedtebb. Ennek ellenére szerintem maga a kérdés továbbra is jó, és semmiképp sem indok nélküli rosszat érdemel.
Szép sorban:

- tengeri élővilágban nem vagyok kimondottan otthon, nem tudom mennyire lexikális, de így kicsit száraz adatnak tűnik. Ha tudsz, esetleg lehetne némi érdekességet csomagolni a kérdésbe.

- Matuska bácsi: én sem találkoztam még vele, én a viadukt szót nem használnám, úgy könnyebben beugrik az embernek, részemről a vasúti völgyhíd kifejezést preferálom.

-terrorszervezet szerepel
Dátum: 2009.07.13. 12:10:37
Sok minden nincs benne a kvíz menüben a kérdésalkotás szabályaiból, de ez konkrétan le van írva.

Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket!


Innentől kezdve teljesen jogos a kritika.