Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
281. hozzászólás - 2009.07.15. 23:34:50 (Válasz lcs5 #278 hozzászólására.)
Az első pár kidobott találat Ezüst Agyarra pedig:
Gin = a Tejút hullócsillaga , Silver Fang=Ezüst Agyar,
(az animés:)A film eredeti címe: Ginga Nagareboshi Gin, (A Tejút ezüst meteorja) ami az angol kiadásban Silver Fang (Ezüst Agyar) lett.

Nem tudom, hogy a tejútrendszer miért gátolná a lapra kerülésem, de ha kell, lehozom azt a csillagot!
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 3
népszerűtlenlcs5Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
282. hozzászólás - 2009.07.15. 23:40:02
- A név nem lehet lopott, jog védett stb. Eredeti név legyen.


Ennyi erővel a szemzsarnokot is lehetne használni mert csak a beholder van lefoglalva .

ennyi a hozzáfűzni valóm
Pontszám: 2.33
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
283. hozzászólás - 2009.07.15. 23:52:49
Hát én már nem is merek próbálkozni
(pedig hosszú története van a nevemnekxD)
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
284. hozzászólás - 2009.07.16. 00:00:54 (Válasz lcs5 #282 hozzászólására.)
Igazad van. Tökéletesen. Gondolom, akkor az összes "beszélő" névvel rendelkező játékost tiltsuk le, mert valahol biztos szerepel. Lehet, hogy egy ukrán vagy honolului weboldalon, de szerepel, tiltsuk le. Értem én...
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
285. hozzászólás - 2009.07.16. 06:18:44
Szervusztok!

Ezzel az erővel még az én nickem sem menne át, egy könyvben ugyanis meg volt említve egyetlenegy jelenetben, egy eredetmonda keretében. Jó régi könyv, de aki szeret nem vadnyugati, ámde indiántörténetet olvasni, esetleg kikérheti. A könyv címe: Anna Jürgens: Az irokézek fia.

Elnézést kérek a reklámért, remélem, ennyit elnéztek nekem!
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.07.16. 06:19:13-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 2
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
286. hozzászólás - 2009.07.16. 06:45:52
Na és akkor az én nevem? A gugli kiakad ha rákeresek


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
287. hozzászólás - 2009.07.16. 08:14:53 (Válasz Miklós #122 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.06.30. 21:30:04

A hires karakterekről továbbra sincs ötletem, hogy válasszuk ki (azon kivül, hogy a hasamra ütök vagy a toplisták legjobbjait vesszük).


Erről van már valami, hogy mi alapján lesznek kiválasztva?

Pl. legtöbb bajnoki címeset is bele lehetne tenni szerintem. Vagy zsinórban legtöbb viadal nyerőt. V2-n pl. ott van Varacsk, névnek is passzolhatna lapra. 6 bajnoki medál zsinórba, az fél év és még meg is van mind a 6.
Pontszám: 3
népszerűtlenlcs5Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
288. hozzászólás - 2009.07.16. 18:49:46
A beszélő nevekkel nincs gond de az ezüst agyarban még fantázia sincs .
A silver fang rengeteg fantasy játékban benne van .Az ezüst agyar pedig iszonyatosan elkoptatott karakter név a magyar fórumokon szerepjátékokon .

Legyen eredeti ha már beszélő név .
A hozzászólást lcs5 módosította 2009.07.16. 18:50:17-kor
Pontszám: 3.17
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
289. hozzászólás - 2009.07.16. 19:04:57
Kár hogy se dukátom, se (HKK-s múlttal nem rendelkezvén) ambícióm, mivel ritkán látok olyat hogy a gugli csak 21 találatot hozna ki valamire - jelen esetben az én nevemre

Ezennel névtanácsadói szolgáltataimat szívesen felajánlom minden jimm15-nek, Fekete sárkánynak, ja és küldeném mindenkinek aki szereti.
Pontszám: 5.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
290. hozzászólás - 2009.07.16. 19:15:01 (Válasz lcs5 #288 hozzászólására.)
Ne haragudj, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. Te beszélsz fantáziáról, meg eredetiségről, lcs5 felhasználónévvel? Ne nevettess!
Lehet hogy az Ezüst Agyar név egy igen kopott név fantasy berkekben, és könnyen lehet hogy nem megy át a beho-szűrőn, de mielőtt fantáziátlanságról beszélsz, talán olvasgass egy picit a szerepjátékos, mesélős topicokban. A név egy kidolgozott koncepciójú szövetség, kidolgozott karakteréhez választott, a karakterhez passzoló név, mely nem arra lett tervezve, hogy HKK lap legyen belőle, de ha már van ilyen lehetőség, egy próbát megért.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
291. hozzászólás - 2009.07.16. 19:27:02 (Válasz lcs5 #288 hozzászólására.)
Ezüst Agyar neve lehet nem egyedi, de ott van mögötte a gondosan kidolgozott karakter és történet, amihez szépen passzol ez a név.

És fene beléjük, hogy mertek róla mindenfélét elnevezni
A hozzászólást cirip módosította 2009.07.16. 19:28:17-kor
Pontszám: 5.33
népszerűtlenlcs5Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
292. hozzászólás - 2009.07.16. 23:35:31 (Válasz Lanmandragoran #290 hozzászólására.)
Ne haragudj, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. Te beszélsz fantáziáról, meg eredetiségről, lcs5 felhasználónévvel?

1 .Az lcs5-ben tényleg nincs fantázia De ez nem karakternév hanem egy felhasználó név ami minél rövidebb annál könnyebb begépelni . Én szinte mindenhol ezt használom mert az lcs5-ös email címemet használom legáltalánosabb és hivatalos dolgokra .Praktikus okokból rövid egyéb helyeken ennél sokkal kreatívabb vagyok .

2 . És igenis még az lcs5 -is sokkal fantáziadúsabb mint az ezüst agyar . Ez a kártyázdi arról szól , hogy neveket adjunk lapoknak és nem a hátterekről .Névként meg kopott nincs szükség más érvre . És mielőtt hamis önérzettől vezényelve mindenki írogatna én egy kérdésre válaszoltam .
Na de kérem! Mi bajod van az Ezüst Agyarral?(V3)

nem nekem szolt de az a név konkrétan elcsépelt . Az öcsém 14 évesen az egyik wow-os karakterének is ezt a nevet adta és akkor sem volt egyedi.
A hozzászólást lcs5 módosította 2009.07.16. 23:38:23-kor
Pontszám: 6.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
293. hozzászólás - 2009.07.17. 00:21:58
Még mindig vannak irigy emberek mások neveire?
Pontszám: 3
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
294. hozzászólás - 2009.07.17. 01:15:03
V3-on ki vitte el az előző lapot? Jani234?
És hogy egy vérbeli HKK-s még minden erőforrását beleölve licitált is egy ilyen lapra? Hát ezt végképp elítélendőnek kell tartanom... Micsoda dolog ez! Szörnyűséges... és még azt is mondanom kell, hogy sose nem is fordult elő még csak hasonló se korábban!

Kutyuli köpöd ki azt a kártyát! Kicsit ugyan nyálas és szakadt már... de más is vágyik rá és ellicitáltad előle! Pfújj! Rossz kutya! Viszketőport kapsz ezért a lábtörlődre!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
295. hozzászólás - 2009.07.17. 09:22:25
Én vittem, de a fantáziád jobban tetszik...legalább elmondhattam volna, hogy "Én vagyok a jani!"

--- így meg mindjárt megkapom, hogy hogy' merek ilyen névvel egyáltalán pályázni is!?! Pfuj
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 3
kedvelt tagMescalynFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
296. hozzászólás - 2009.07.17. 09:28:30
Az en nevem sem szokvanyos,nem jogvedett es nincs semmi jelentese.
Bar van egy hasonlo szo amibol alkottam,de az sem vedett sehol
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
297. hozzászólás - 2009.07.17. 12:09:35 (Válasz Danielle Wildrose #295 hozzászólására.)
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.07.17. 09:22:25
--- így meg mindjárt megkapom, hogy hogy' merek ilyen névvel egyáltalán pályázni is!?! Pfuj


Hat bizony, szoltak elore, hogy tul hosszu nev nem jo.
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
298. hozzászólás - 2009.07.17. 18:10:37 (Válasz Kocos #297 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: Kocos - 2009.07.17. 12:09:35
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.07.17. 09:22:25
--- így meg mindjárt megkapom, hogy hogy' merek ilyen névvel egyáltalán pályázni is!?! Pfuj


Hat bizony, szoltak elore, hogy tul hosszu nev nem jo.


Hát, Danielle neve nem is hosszú. Egy másik játékban találkoztam egy karakterrel, Graian Dias'Dyanan cirn Deagh a neve. Ha azt rá tudták írni, az ő neve vidáman elférhet. :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 2.33
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
299. hozzászólás - 2009.07.17. 20:11:14 (Válasz Kocos #297 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.07.17. 12:09:35
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.07.17. 09:22:25
--- így meg mindjárt megkapom, hogy hogy' merek ilyen névvel egyáltalán pályázni is!?! Pfuj


Hat bizony, szoltak elore, hogy tul hosszu nev nem jo.


Hülyesééég, fogtam egy lapot, azt' lemértem...ráfér! Mondjuk Verdana-ban, 12-es betűvel
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 3
közellenségIliiliFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
300. hozzászólás - 2009.07.28. 16:10:55
Itt is van az eslő két manager játék

Ha megtetszet egy vagy 2 játék akkor.Kérlek amielőtt regisztrálnál írd le az e-mail címed és én elküldök egy ajálást íyg te be tudsz lépni közénk

Felfedeztem egy nagyon érdekesnek tűnő online sportmenedzser játékot a http://www.powerplaymanager.com címen. Az első játszható sport a jégkorong, de a fejlesztők további 9 sportot terveznek még. A játék nagyon izgalmas, minden sportrajongó élvezni fogja. Remélem csatlakozol Te is, és növeled a nemzeti közösségünk létszámát.,Magyarország a 7.legnagyobb nemzetiség a PPM világába,és a világranglistát vezetjük íyg tudunk segíteni ha valami kérdésed adodik.


A második játék

http://www.erepublik.com/en/referrer/iliili

A játék öszzefoglalva a mai világot teremti meg játékformába az országok harcolnak egymásal,már te is tudsz az 1 hét után és tudod segíteni Emagyarországot,az E az azért van ott mert a játék neve is Erepublik,ezen kivül írhatsz újságot,politikus is lehetsz,Emagyarország 2. legnépeseb ország a játékba USA mögött,15000 vagyunk míg az egész játékba 160 ezren vagyunk,sajnos azaz egyetlen hátulütöje hogy ez egy angol játék(az előző magyar)de az angol ellen nagyon sok a segítség köztük ezen az oldalon minden magyarul le van írva
http://sites.google.com/site/ereptutorial/elsonapok/elso.

Remélem regisztráltok és ezzel erősítitek a PPM-et és az Emagyarország-ot.
Pontszám: 1.12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!