Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.08.22. 17:40:04
Egyébként a szokásos erőforrás tartalékolásnál is számít, hogy mikor kezdődik egy event.

Én is kidobnám/megváltoztatnám a térképest, mert jelenleg csak a random versenyzik. Valamint az, hogy a díjak fixen csapatfüggők és ezért még nevezési díjat is kell fizetni, hát ha szerencséje van az embernek akkor idővel megtérül a kár, ha nem volt mázlis akkor meg szimpla szopás.
Hát indulásakor olvastam egyszer a V3 szabályokat, de azóta nem és ezek szerint csak az maradt meg belőle, hogy békés Most elolvastam újra és így már mindent értek.
Dátum: 2012.08.22. 13:57:22
Rosszul, többeket láttam már meglepődni ebben a témakörben.
És nincs senki aki közben jól lerabolna?
Bocs, ha ez hülye kérdés, de nem vagyok tisztában a környezeteddel.
Dátum: 2012.08.22. 08:52:15
Kötelező és még dukátba is kerül?
Persze megértem, amikor bekerült a játékba az entitás akkor nemsokaknak volt meg minden ami kellett az első 15 leütésekor.
Dátum: 2012.08.22. 08:13:43
47. szinten necces, de majd, ha 70-re érek és úgy már elérem a konvertert akkor igen Addig meg félretettem a haszontalanokat pont ilyen céllal, csak érdekelt, hogy gyakori-e az ilyen "katalizátormentesség" a graduk mellett.
Dátum: 2012.08.22. 07:57:05
Normál sebességű világon 1-2 napon belül leütöm a 15. entitásom. 3-asával haladtam, 92-es szintű és így a 45-50-es epikcuccokból választhatnék, de nem kell semmi ezek közül, ami hasznos az megvan, sőt még több is. Legközelebb a 60-asokból választanék, ha tehetném.

Tehát a kérdés: ha leütöttem a 15.-et akkor muszáj választani egy kincset?
Ha nem muszáj és nem választok akkor legközelebb újabb 15 múlva választhatok majd vagy elodázhatom a választást a 60-asokig amihez 3-asával haladva 110-ig kell eljutni és így választanék a 20. leütésekor majd a 30.-nál másodszor?
Dátum: 2012.08.22. 07:41:13
60-as V4 is lehetne szöviversenyes, de 5-7 főre limitált szövilétszámmal. Ennyi elég az epikusokhoz, tapasztalataim szerint többen nem is ütik aktívan egy szöviben és nincs is több kb 2x35 fő aktív játékosnál akik, ha 14x5 vagy 10x7 főre oszolva versenyeznének legalább kiélezett versenyben lennének.
Új játékosok már nem lesznek, ha csoda nem történik, a meglévőkkel kell variálni.
Érdekelnének a vélemények, hogy jó lenne-e avagy nem és miért.
Dátum: 2012.08.21. 00:07:55
20 spec graduval sajtolt 20-as lényből egyetlen katalizátor sem esett (6 db feltámasztás, 14 db átokeltávolítás, 14 db biztonság, 6 db lélekgyémánt), ez még randomhatáron belül van?
Dátum: 2012.08.20. 20:20:09
Minden IRL versenyben is a versenyzők lát(hat)ják egymás teljesítményét.
Egyébként jelenleg is meg lehet oldani a csaták megosztásával, persze az körülményes és csak akkor működik, ha a csata legalább egyik résztvevője meg akarja osztani.

Egyébként nekem (jelenleg) mindegy, mert csak érdekességképp nézném, nem információszerzés gyanánt.
Dátum: 2012.08.18. 08:41:04
Nemrég sok küldetés kapott alternatívát. Arra gondoltam, hogy az ősköves gyógyital és varázsital is lehetne egymás alternatívája. Egyszerre úgysincs sose, mert a háttérben már egymás alternatívái, ehelyett lehetne úgy, mint a szakiknál, hogy ha megkapod az ősköves ital küldit akkor lehet egyikből 5 másikból 5 vagy vegyesen is.
Dátum: 2012.08.16. 06:19:48
Most már dupla a szerverkapacitás, nem lehet gond a korábban elvett dolgok visszatétele.

Nem tudom ki hogy van ezzel, de szeretném visszakapni a térkapus csatáim visszanézhetőségét vagy minimum azt, hogy az eddigi csaták összegzésében legyen benne, ha kincset találtam a TKP-s lénynél.

Bónuszként esetleg a portya csata összegzésnél a kiégett őskő lopás jelzése is lehetne.

Meg az is jó lenne, ha a bajnokin megnézhetnénk a saját felszerelésünk, állataink, hogy mivel is indultunk.


És köszi, hogy az eredményfa már elérhető rögtön, nem kell fél napot várni értem ez nagyon pozitív!
Dátum: 2012.08.15. 21:36:38
Jó lenne, ha az egyéb/lélekkút kisütés besárgulna amikor lejár a várakozási időszak.
Dátum: 2012.08.15. 10:35:36
.
Dátum: 2012.08.14. 11:53:42
Idézet: Craslorg - 2012.08.14. 09:13:46
Ezzel nem értek egyet. Nekem spec nagy örömöt szerzett, mikor a 2. kört simán elértem, majd a 3. kört, majd megérkezett az első bajnoki cím is. Igaz, meg is dolgoztam érte ~másfél éven keresztül, hogy ide elérjek.

Ízlések és pofonok. Én szakizok regisztrálás (november) óta, 70 támadáson kívül csak a Landragórból és a VT-ből van a TÖ-m és baromira nem érdekelt a bajnokin, hogy hányadik körig megyek, csak a LE-ért beneveztem, lecsekkoltam a meccseket meg az eredményfát, hogy tudjam kiknél próbálkozhatok be és ennyi, most az utolsón döntős voltam, de még jogosan alulmaradtam. A térkép event körkényékén végzek az utolsó szakival is amit még célul tűztem ki 1545-ös SZÖ-m lesz 46-on vadászként, megvan a mithril övem, jöhet a TÖ és utána már lehet érdekel majd mit sikerül vitézkedni a viadalon - persze, ha nem érek be pár durva pók közé

Idézet: McMad - 2012.08.14. 09:22:41
ELSŐSORBAN a bajnoki meccsek színvonala erősödne ettől a szakitól /ha jól be lenne lőve a szaki/, azaz szorosabb meccsek lennének, ahol nem ELSŐSORBAN a TÖ dönt el mindent.

Többedszer olvasom nálad, hogy "szaki", de csak most esik le! Akkor most AFK vagy szaki? Vagy mindkettő, mint a Tüsi bőrnél? AFP-ből AFK-t fejlesztek amiből kaphatok egy drága LE-ért jó magasra fejleszthető szakit, cserébe talán "izgibb" lesz a bajnokim? Mert ha így gondolod akkor a LE és AFP együtt már annyi lehet, hogy ha másra költöd (tudom van akinek már nincs mire, de nem az a többség) akkor nélküle bajnok lehetsz, mert nem pazarlod egy "izgi" mellékvágányra.

Na de ne keseredj el, te legalább újra és újra próbálsz tenni a játékért! Ez most nekem nem jött, be de lehet másoknak meg igen, csak hallgatnak vagy majd eztán olvassák.

*hibák
Dátum: 2012.08.14. 11:41:28
Szerintem az történt az állataiddal, hogy szimplán gyógyítottad őket és olyankor nem lehet kennelezni ...nem, nem ismétlem a többieket, itt jön az újdonság: a maxba gyógyult állatoknál már nincs ott a számláló, hogy mikor gyógyíthatsz rajtuk újra, mert őket már nem lehet tovább, ilyenkor úgy néznek ki, mintha nem is harcolnának, nem is gyógyulnának és nem is kennelezhetnének.

Ha nem ez történt akkor lehet bug, de szerintem ez a fenti lehetett.
Dátum: 2012.08.14. 11:36:18
Nekem is volt ilyen és egyetlen kapcsolatot találtam, de lehet véletlen egybeesés:

Szoktad hibernálni a gépet teljes kikapcsolás helyett? Én igyekszem naponta max kétnaponta 1x teljesen kikapcsolni, mert azt mondják akik jobban értenek hozzá, mint én, hogy több a (rendszer)hiba, ha állandóan csak altatjuk a gépet és ritkán/sose kapcsoljuk ki. Az elmúlt pár napban elfelejtettem és tegnap miután teljes kikapcs-bekapcsot csináltam utána visszatért a korábban napokig nem látott chat, pedig nincs kikapcsolva.

Egyébként egyáltalán nem hiányzott, 1-2 naponta benézek, sosincs (szinte) senki és ha visszanézem a korábbi időszakokat akkor sem találtam még hasznos információt.

Szerintem a legfeleslegesebb dolog volt mióta elindult a VU. Talán csak pont az induláskor lett volna értelme amikor még pezsgett a játék és még a háborúk is mentek.
Dátum: 2012.08.14. 08:53:19
Pár egyszerű meglátás:
- Aki bajnokit nyer az szeretne újabbat, ha sokat nyert még többet akar miért adná ki a kezéből másoknak a győzelm(ek)et, ha eddig sem tette? - Tehát valamilyen módon lenullázná az ellenfelei javaslatodban szereplő előnyszerzési lehetőségeit.
- Aki abszolút egyeduralkodó a környezetében azt soha nem hozzák be, ha ő nem akarja. Ha azzá tudott válni akkor megtartani már sokkal könnyebb.
- Attól nem lesz élménydúsabb a játék, hogy első körös kiesés helyett másodikban esel ki vagy ugyanúgy a mezőny közepén, mint korábban csak még hozzá egy rahedli AFP-d is ráment.

- Egyébként sem lenne szabad X. szint alatt bevezetni, az éppen 60-ra érőknek van elég dolga/választása.

Most ennyi időm volt, majd később folytatom, ha lesz időm és még eszembe jut vmi.
Dátum: 2012.08.14. 07:08:05
Ariellel értek egyet.
Akinek eddig nem volt esélye bajnokin ezzel az "AFP-ből bajnokira TÖ-t tuningolok"-kal sem lenne. Az eddigi sokszoros bajnokok is fejleszthetnék az AFK-t és ugyanott lennénk ahol a part szakad. A reménykedő többség meg ott lenne, hogy "bakker ráment egy valag AFP-m, nem változott semmi, ugyanúgy szarrá ver még buzogánnyal is csak most kidobtam az ablakon rengeteg AFP-t amit használhattam volna normális dolgokra is.

Bocs Mc, tudod hogy bírlak, de azt kell, hogy mondjam: most körömszakadtáig védesz egy olyan dolgot ami inkább negatív lenne, mint hasznos és teszed ezt azért, mert egy régi kellemes emléket hozott a felszínre benned.
Miért írom ezt? Mert már mindent variálsz össze-vissza, hogy "jó" legyen, de szerintem inkább csak egyre ingatagabb.
Dátum: 2012.08.13. 20:40:39
100 alap +50 alkalmanként.