Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.03.17. 22:53:28
Most bonyolult számításokba nem megye bele, talán holnap megnézem megvannak-e a régi számolásaim, de 7 szint építés hiánya azt jelenti, hogy 300% helyett 265%-os hatékonyságú a tiszta LE beépítése, ez 240 ezres kútnál kb 10 ezer tiszta LE többletet igényel, ha hoz ennyit a +10 speki 8-14 szinteken akkor jó, ha nem akkor bukó.
Dátum: 2013.03.17. 21:04:59
Nekem ez kicsit kusza, de jól értem azt írod, hogy 20 speki, 23 építés és 40-es turbó (ami +20-at tesz a szakikra) az ugyanannyi LE-ből fejleszthető, mint 10 speki, 30 építés és 20 turbó (ami +10-et tesz a szakikra)?
Ránézésre olcsóbb az én variációm és nem csak az olcsóság a kulcs, hanem az is, hogy ekkor még nincs semmi TP csökkentőd, tehát minél többet fejlesztesz így, annál több szintet is lépsz közben és annál később kezd olcsóbbítani a transzplant meg közben lecsúszol a térkapuról.
Az én variációm lényege, hogy minél hamarabb hozzáférjen egy kezdő kari az akadémiás szakikhoz és már olcsóbbítva fejlesszen ki mindent.
Dátum: 2013.03.17. 18:02:01
8-10. szintre (attól függően milyen alapod van hozzá jelenleg) kifejlesztheted a speki 10, építés 30, turbó 20-at, utána 6-8 szintet végigépítesz és máris meglesz a 240 ezres kút. Jó szövi, jó befektetés, remélhetőleg van akadémiájuk, ha nincs keress olyat és ugyanezt csináld amit fentebb javasoltam, utána meg transzplant és szakizás orrba-szájba amíg minden fontos nem lesz meg, utána mehet a TÖ vagy kényelmi dolgok.
Nem könnyű út, de sikeres, ha céltudatos és türelmes aki rajta jár.
Dátum: 2013.03.17. 10:20:29
Na hát arra jutottam - saját vélemény - hogy a Térkép a leglutrisabb event, mert előre kell kiválasztani mit szeretnél és szerencsén (is) múlik, hogy meglesz-e a szükséges mennyiség és még a rendelkezésre álló idő is csökkent, ráadásul nevezési díj is van! Szóval elég erősen támogatnám a jutalmak átalakítását 4 előre választható relikvia helyett Xdb relikviakuponra amit tetszés szerint tudunk felhasználni és a célszámokat is csökkenteni kell, minimum az idővel arányosan, de lehet, hogy jobban is, mert mindig sokkal több a panasz a térképpel kapcsolatban, mint az öröm.
Dátum: 2013.03.17. 10:07:35
2013. Feb. 25. 10:24
Quellon
Üdv!

Nemsokára szeretnék venni egy nagyobb adag őskövet, de tavasszal úgy emlékszem szokott lenni egy olyan alkalom amikor plusz ajándékokat adtok a befizetés mellé. Szeretnék érdeklődni, hogy lesz-e most is és ha igen, akkor kb mikor?
Mert még nem égetően fontos rögtön március elején megvenni, hónap végéig vagy áprilisig még kitart a készlet, viszont rövid időn belül 2x nagytételt nem tudok venni és nem szeretnék "pont" lemaradni...

2013. Feb. 25. 10:40
István
Szia.

Legközelebb a nyári Beholder Találkozón lesz akció. Addig nem valószinű.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Ha mégis lesz, akkor engem nem vert át, csak a "nem valószínű" ellenére mégis összejött...
Dátum: 2013.03.16. 22:35:37
Hát igen, a végzet medál is inkább kék, mint piros.
Ha én forgatnék hármat inkább kérnék a 3 helyett 1 valami mást, még akár plusz őskőfizetéssel is.
Dátum: 2013.03.15. 22:41:27
Egyetértek! Majd holnap (mert most épp lépek) átgondolom van-e valami építő javaslatom és esetleg, ha szükséges megkongatom a harangot ÜSZ-en is
Idézet: Ywgarrd - 2013.03.14. 21:57:28
Üt kritikust, és? Melyik kettő másikat pörgeti még mellette?
Állatnevelős és sajtolós, kaland, 2 féle TKP-s, krit vari. Lehet, hogy nem olyan ütemben haladna a mint akik 300-at csinálnak egy hónapban, de működhetne a forgás.

Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy míg magas szinten (a kristályok ellen) könnyű kritikus ütést csinálni, addig alacsony szinten a krit vari a jobb és PP takarékosabb, mert varinál nem baj, ha egyből bedől a célpont, de kritikus ütésnél kellemetlen, ha nem bírja az ellenfél 3-4 körnél tovább még akkor sem, ha sebzés nélküli varival megyünk.
505000 őskő és első szinttől lehet ismétlőzni még mielőtt bármi mást is csináltál volna
Persze, ha párat meg is csinálunk a küldikből, akkor kevesebből is kijön, de a lényeg látszik, sok őskővel sok szinttel hamarabb lehet ismétlőzni. Ha egy helyett már 2 császári lenne, akkor a jelenlegi 35 helyett már 25. szinten is elérhető lenne az ismétlőzés elviekben.
Dátum: 2013.03.13. 20:38:35
Vesézzük ki amit írtam.
Idézet: Lora - 2013.03.13. 12:29:02
Miután a külföldi játékok NEM a 2 magyar szerveren vannak, a külföldi végzeturak nem lassítják a magyar szervereket!
Szerintem ez olyan triviális, hogy senki sem gondolta azt, hogy minden VU egy szerverről futna, főleg a más nyelvűek, ezért írtam ezt:
Idézet: Quellon - 2013.03.13. 13:11:04
Szerintem "sejtettük", hogy nem a magyar szerveren fut a francia VU
Idézet: Quellon - 2013.03.13. 13:11:04
de attól még úgy tűnik szartok ránk és a magyar szerverre, szóval közvetve az (is) lassít.
Gondolom ez bántott, ezért Tőled, mint személytől elnézést is kérek, nem a Te személyednek címeztem, (csak Te voltál az ügyeletes, aki közölte a "jó hírt", így erre a hsz-re válaszoltam függetlenül attól melyik piros írta) de a behótól nem és egészében véve rátok nézve érvényesnek tartom, mert van egy valag gond amit meg kéne oldani a magyar szervereken, de nem, minek működjön jól az ahol már évek óta hűséges (és stabilan fizető) játékosaitok vannak, inkább legyen még egy ahol előjöhetnek a megoldatlan gondok, mint pl.:
Idézet: Quellon - 2013.03.13. 13:11:04
Mert a játékosok fogynak, az eventek bejáratottak és mégis minden egyre lassabb, egyre több a hibaüzenet, szerverhalál hosszabb-rövidebb időkre és a portyázás is a lehetetlen felé közelít időnként a 3-4 féle "miért nem támadhatsz valakit" üzik miatt amit variálva kapunk a rendszertől támadáskor, utána pedig a célpont újra ott van listában.
Ez sajnos úgy igaz ahogy van, ezen nem háborodhattok fel, max mi.
Dátum: 2013.03.13. 20:13:46
(+32 énergie d'esprit). +3 PE
Ebből ítélve vadásztál egyet, kaptál 32 LE-t és 3 TP-t, plusz a körítő szöveget.
Dátum: 2013.03.13. 20:10:42
Ez így igaz, csak shadowrunnak írtam, hogy van annál nagyobb különbség is és mégis...
Dátum: 2013.03.13. 20:09:20
57-es
Dátum: 2013.03.13. 20:05:34
Igen.
Dátum: 2013.03.13. 15:33:24
Én ma olyantól kaptam kritikus varit, aki 6 szinttel kisebb, a szerencséje 50-60-al alacsonyabb, az IQ-ja meg több, mint 200-al kevesebb
*Épületek, tárgyak, minden bónuszt figyelembe vettem.
Dátum: 2013.03.13. 13:44:21
V1, Ronin
Dátum: 2013.03.13. 13:15:30
Fel tudott esetleg ütni szubplazmával és győzhetett?
Dátum: 2013.03.13. 13:11:04
Szerintem "sejtettük", hogy nem a magyar szerveren fut a francia VU, de attól még úgy tűnik szartok ránk és a magyar szerverre, szóval közvetve az (is) lassít.

Miért mondom ezt? Mert a játékosok fogynak, az eventek bejáratottak és mégis minden egyre lassabb, egyre több a hibaüzenet, szerverhalál hosszabb-rövidebb időkre és a portyázás is a lehetetlen felé közelít időnként a 3-4 féle "miért nem támadhatsz valakit" üzik miatt amit variálva kapunk a rendszertől támadáskor, utána pedig a célpont újra ott van listában.
Dátum: 2013.03.13. 13:04:13
Fingom nincs a kristályháborúkról, lehet marhaság lesz amit mondok, de nem lehet, hogy Craslorgéknál valaki nem nevezett aki elérte a kristályokat és ő üthette azokat a kristályokat akik a szövetség tagjai és eventen kívül is jelen vannak, így befejezhette a háborújukat?
Dátum: 2013.03.13. 12:54:54
Nekem a mithril fokozatú relikjeim már nem sorolta a választhatók közé.
Viszont reggel én is fél órát vártam amikor kidöglött az oldal (V1, v4, fórum, de még a beholder.hu is) levélírás közben és ez csak az elküldéskor derült ki, csak Craslorgnak - aki ajánlotta korábban a lazarust - hála nem vesztettem el az irományom és mondhatom inkább vicsor, mint vigyor volt az arcomon amikor végre bejött az oldal újra, elrendeztem a dolgom és eddig nem is voltam fenn. Siralmas volt majdnem az egész kufár alatt a sebesség. És úgy tűnik a fejlesztésekkel is átvertek minket kicsit, mert állítólag ez meg az van asztalon, de helyette francia bétatesztelést kaptunk.
Ejj-ejj, de rossz a februári mérleg...