Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2011.12.15. 10:45:49
Én sokkal nagyobb negatív módosítóról tudok, illetve 6 medál/kategória is igen szépnek tűnik
Dátum: 2011.12.15. 10:16:49
Meg én is
Dátum: 2011.12.15. 10:13:21
Otthon nekem is 5 mp-el később indul legalább.

Böngésző frissítés, Flash frissítés, másik böngésző esetleg
Dátum: 2011.12.15. 09:45:02
Igaz, a Milant kihagytam. Az ötödik csapat, amelyik megfoghatja a Barcát, szerintem Milánóban is csak szerencséjük volt (persze Barcelonában meg a Milannak).

Bayern viszont gyengélkedik mostanság
Dátum: 2011.12.15. 09:35:43
Ahogy én észrevettem a következő a helyzet, feltételes módban:

Szereztél 3 medált x. kategóriában. Már túl sok negatív módosítót kapsz, arra döntesz hogy szintet lépsz. Itt már nem kapsz negatív módosítót. Indulsz a bajnokin, nyersz. Következő bajnokira viszont már 4 medálnyi negatív módosítót kapsz. 1 medálnyi negatív módosítót nem tudsz összekaparni 2 hét alatt, de szerintem 1 hónap alatt se, legyél akármilyen jó játékos.
Dátum: 2011.12.14. 12:31:01
Sajnos.

A Barcelona most is őrült kemény ellenfelekre számíthat. A Napoli a Moszkva és a Zenit otthon ki tud hozni egy nyögvenyelős döntetlent, de csak mert Nápolyban mindenki állat, az oroszoknál meg hideg van. Ettől függetlenül mindegyikük kapna egy hármast a Camp Nou-ban lazán. Basel és a Leverkusen 6-7-es gólkülönbséget szerezne két meccsen, a franciákat meg tudom besorolni, a kettő között lehetnek valahol. Öcsém azt mondja hogy a Lyon megfoghatja őket, mert hogy a Realt is hányszor megfogta, szerintem viszont esélytelen.

Ebből a mezőnyből akinek van némi esélye ellenük:
- Bayern, nagy szerencsével nyernek 2-1-re az Allianzban, aztán ennyi.
- Real... szerintem egy oda-vissza vágós meccsen, ha minden a kezükre játszik nyerhetnek.
- Chelsea, anno 2-3 éve is csak egy 92. perces Iniesta góllal mentek tovább, kemény ellenfél lenne, nekik örülnék legjobban, vagy az Arsenalnak
- Arsenal... a legutóbb meccsük egy nagy bunda volt. Angliában 2-1-es győzelem, Camp Nou-ban 1-0-ás vezetés, aztán hirtelen egy kiállítás. Azóta se kapott senki ilyen (de még ettől jóval gyengébb) kaliberű meccsen sárgát labdaelrúgásért. van Persie ugye.

Többiek leves.
Dátum: 2011.12.14. 11:00:45
Bárki csak ne a Barca. Még olaszok is nyerhetnek, pedig a hideg kiráz.
Dátum: 2011.12.13. 22:33:37
Áh csak sok a szarakodás a környéken... persze attól még a sör jöhet
Dátum: 2011.12.13. 17:38:36
Ha 100M LÉ-t akarsz magadnál akkor szerezz be pár segítő kezet

Aki egész játék során semmit se nyer, az igen szerencsétlen.

De ezt nem folytatom tovább, szarom le a bajnokit és kész, te meg örülj.
Dátum: 2011.12.13. 17:36:11
És ha megnyerem, megint kapok egy rakat mínuszt Tehát megint menjek a következő kategóriába. Tehát innentől kezdve következetesen 1 azaz egy darab bajnokit van esélyem (és mindenki másnak, akinek már van pár medálja) szerezni minden kategóriában.

Ez nem bajnoki viadal, hanem adjuk bajnokit mindenkinek flúgos futam
Dátum: 2011.12.13. 01:26:43
Oh, itt nem Joey a lényeg, ő is azért nyert, mert Reirennek sok volt a negatívja, meg épület bónusz, meg magas állat, meg szerencse.

Itt az egésszel van baj. Pl. ha most eggyel fentebb indulok, nem kapok módosítót. Ha nyerek, akkor viszont újra kapom az egészet úgy ahogy van, ha megint nyerni akarok lépni kell egy fokozatot.

Soha nem mondtam hogy Joey portyakari
Dátum: 2011.12.12. 19:52:11
És mi benne a pöpec? Hogy a rendszer adta negatív módosítókkal végre itt bealázhatod aki mindig agyonver? Ez nem igazi győzelem.

Valamilyen szintű negatív módosítót én is szükségesnek tartok, de nem ekkorát.
Dátum: 2011.12.12. 15:39:19
Nem ez a lényeg

Verjenek el mindig, nem érdekel, de a rendszer rossz.

Te meg amúgy se szóljál bele
Dátum: 2011.12.12. 15:31:19
Hozzáadódik ne aggódj, Noodle pont fentebb írta hogy 1 győzelem után megint kapott egy rakat módosítót, hiába indult fentebb. Ergó ha már van 3 bajnokid, akkor minden további kategóriában csak egyet nyerhetsz, mert ilyen -100-200-akat kapsz mindenre.

Bajnoki medált mindenkinek! /végre Lan is szerezhet egyet fél éven belül -.-/
Dátum: 2011.12.12. 15:29:31
Ez nem megoldás

3 bajnokira kaptam valami mínusz 30-at vagy 50-et, elég vicces 8. szinten
Yep, szerintem is mehet.

És igen... nem sok gépidő volt az utóbbi pár napban
Dátum: 2011.12.11. 23:35:15
Fogd be

Én olyan jókat röhögök itt mostanában
Téged azért pontoztak le, mert artikulálatlanul beleüvöltöttél a topicba
Dátum: 2011.12.11. 01:34:03
no ebben egyetértek veled.

Legyél akármilyen gy***r, de ha te vagy a legerősebb akkor nyerd meg te.
ten points