Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

csak Kocos mondta, h bárki is hülye, vagy hülyének tart bárkit.
én annyit jeleztem, h mindez kukacoskodás, és beragasztott nálam egy küldetést. ennyi, ettől még lehettek ti is piszok okosak, meg én is.
nagyon régen lemondtam már a "kérdésfeltevés jogáról", pont az olyanok miatt, mint pl te. itt nem én érzem túl okosnak magam, hanem pl te. sajnos a kérdések 99%-a nem megfelelő, mert mindegyikbe bele tud kötni valaki, pl te. hiába bizonygatod, hogy ezért vagy azért. aki keres, minden kákán talál csomót...
leírtam már az imént, olvasd vissza. a másik két jellemző miatt, csak olyan várost lett volna szabad írnom, ahol van folyó is, meg repülőtér is? ez nonszensz... pont az a lényege, hogy a válaszokból csak egy a HELYES. nem az a lényeg, h oda illik e a többi közé, mert akkor azt kérdeztem volna, hogy melyik város található Magyarországon, nemde?
Kocos: elhiszem, h nagyon okos emberek vannak, akik minél több embert szeretnének intellektuális magasságokba emelni, és szívükön viselik a teljes magyar internetes társadalom kultúrájának igen magas szintre emelését, de ne mondd már nekem kérlek ilyen óriási meggyőződéssel, h egy kvíz kérdésben, amiben egy HELYES választ kell megjelölni, az a hiba, h egy magyar várost írtam bele. a kérdés az volt, hogy a megadott jellemzők alapján melyik a helyes. megadtam három jellemzőt, ezek szerint (a ti építő jellegű értékelésetek alapján) csak olyan városokat lehet ebben a kérdésben lehetséges válaszoknak megadnom, amelyek 1: rendeztek már valaha minimum 2 olimpiát (hiszen meg kell különböztetni a válaszadás szempontjából azt, h Londonnak a 3. lesz), 2: valamely folyó keresztül folyik rajtuk (hiszen ha nem ilyen várost adok meg, akkor megint kilóg majd a sorból, és ugyancsak nem lesz egyértelmű), és 3: még legyen repülőtere is (ugyancsak azért, h nehogy kaukktojás legyen, és ezáltal az ínyenc kvíz-értékelők bele tudjanak kötni).
ezt remélem te sem gondolod komolyan. nevetségesnek tartom, h ilyen indokokkal dobáltok vissza kérdéseket.
egyébként köszönöm a lehetőséget, ha véletlenül egyszer majd kvízkérdést szeretnék írni (kétlem, mivel pont az ilyenek miatt csak a küldetéshez teszek fel kérdést, minden más esetben a felezett LE-t választom), akkor a bölcsek tanácsához fogok fordulni, nehogy legyen benne egy vessző hiba, nehogy valami ne passzoljon, és nehogy véletlenül valami elkerülje a figyelmem, amit ti majd úgyis megtaláltok.
Dátum: 2009.08.14. 16:40:30
sztem csak egy újabb környi pilon lesz, vagy vmi ehhez hasonló
Dátum: 2009.08.14. 16:01:09
az össznépi epikus elég kivitelezhetetlen lenne, hiszen hogyan teszed ugyanolyan erőssé az egy darab Zarknodot egy 60+ szintűnek, és egy 20. szintűnek?
akkor még egyszer. azzal, h vkinek épp nem tetszett a szépérzékének, h egy magyar várost is beletettem a kérdésbe, és ezáltal egy válasz már ki is esett, azzal igenis keresztbe tettek a küldetésemnek. meg fogsz lepődni: portyázok. emiatt kellene ellőnöm 100 újabb vadászatot. hidd el, nem fogok. az, amit ti csináltok "kérdés értékelés" címén, nem más mint kukacoskodás. és ezzel igenis keresztbe tesztek bizonyos játékosoknak, de biztosan jobban alszotok ettől...
csak kérdezem: Bukarest mennyivel jobb város az olimpia szempontjából pl? ráadásul harmadszor? annyira irigyellek benneteket, h ez a legnagyobb problémátok ebben a kvízben. csak az a baj, h ezzel keresztbe tettetek a küldetésnek, mivel újabb 100at nem fogok vadászni ezért.
előtted írták véleményként, h nem passzol oda, azaz kakukktojás. de sajnos a kérdés jelen esetben nem ez volt.
de tudod mit? ha ilyenek miatt valakinek ugrik egy küldetése, akkor legyetek boldogok a salgótarjánnal, meg a bukaresttel együtt, és ez legyen a legeslegnagyobb problémátok ebben a játékban is, és az életben is.
nem passzolt oda... röhej
eddig azt hittem, h a kvíz lényege a helyes válasz megtalálása. úgy tűnik tévedtem, és az a lényeg, h megfeleljen az ínyencek, és minden passzoljon, és odaillő legyen. csak kérdezem, az nem a "melyik nem illik a többi közé, azaz melyik a kakukktojás?" kvíz kérdés lenne?
miért is? jah, mert így "túl könnyű"?
látom kisebbfajta hiba volt játékosokra bízni a kérdezést, és az értékelést is.
"Harmadszor rendezhet olimpiát (2012-ben), folyója a Temze, reptere a Heathrow. Melyik városra gondoltam?

Párizs
Bukarest
Salgótarján
London

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."


ezen jót nevettem
végül is, ha Salgótarjánban megrendezik harmadszor is az olimpiát, tuti felmegyek, már csak poénból is.
vagy az a baj, hogy "gondoltam", és nem azt írtam, hogy "melyik város jellegzetességei/jellemzői"?
Dátum: 2009.08.13. 14:25:11
már megint keverjük a szgépes játékot a való élettel... igenis, ha már így van hirdetve, akkor mindenkinek legyen sansza részt venni. de ez sajnos "behos dolog". minden világesemény a kiváltságosok, meg az "épp jókor, jó helyen" típusú karakterek mókája volt. én egyszer csatáztam manóval 3. szinten, jött miklós tűzfuvallattal, meg varázstőrrel, azt hiszem nem kell ecsetelnem az eredményt.
mondjuk annyi előnye van a kis karaktereknek, hogy ha bele is ölik minden erőforrásukat, nem baj, ha tönkremegy a karakterük, mert semmibe nem kerül csinálni egy újat.
Dátum: 2009.08.10. 01:20:56
mármint milyenek? hogy az egyik taktikát duplán hátráltatjuk, a másikat meg egyáltalán nem, sőt, adunk nekik még medálokat is?
Dátum: 2009.08.10. 00:49:11
mit veszít, ha elkezd manózni? hány meg hány olyan portyakari volt, aki arra panaszkodott, h milyen unalmas minden nap ugyanazt csinálni... most van valami, amiben jók lehetnek a bajnoki mellett, nem veszít semmit azzal, ha belevág, ellentétben azzal, aki eddig is le volt maradva, és most még a csp-je is elveszik...
Dátum: 2009.08.10. 00:29:26
már miért ne manóznának? ha lépnek belőle 3 szintet, akkor is bőven verik azokat, akik velük egy szintben lesznek akkorra. és nekik szinte erőforrásba se kerül, hiszen a LE-t nem csp-ből nyerik...
Dátum: 2009.08.07. 19:50:53
az azért kiderült, h a beho eddigi "világeseményeivel" ellentétben itt nem 0 befektetéssel horribilis táp szisztémát követték (legalábbis az elején így tűnik, kérdés, mi lesz a végén...)
Dátum: 2009.08.06. 14:40:59
a dolog lélektana persze igen egyszerű: mindenki szeretné látni a nevét valahol. mindegy, mennyibe kerül, vagy mit bukik rajta, csak kiírják vhova, h xy mennyit nyert.
ez egy lehúzás, és nem igen értem meg. nem az volt a cél, h lassítsák a dolgot, mivel kifutott a játék a magas szinten? erre most beleraknak irdatlan mennyiségű TP-t annak, aki komolyan csinálja.
mindenki elkezdte agyba-főbe tolni. 6 hét? sztem boríthatja a játékot a dolog. nézzük csak meg a két játékstílus szemszögéből:

Vadász karakter: csp-ből él, ha csinálja zarknodot, elveszik a csp-jét, LE-t nem termel annyit, amennyit ráfordít, ergo 6 hétig nem fejlődik, CSAK TP-ben. azaz szintet lép, de nem fejleszt semmit, vagy igen minimálisat. odaér ahol a VF-esek vannak, meg a sok sok pók, agyonverik, hiszen lent is megtették volna, de mivel sehova nem haladt a szintetn kívül, még inkább esélytelen. de hurrá, világevent van.
Portyakarakter: csp? ugyan, van bőven, hiszen úgysem költ. ráfordítás ez neki? dehogy, úgyis portyából szerzi a LE-t, LE-je van? persze, hiszen nem csp függő neki a dolog, és a PP-jait az ég világon semmi nem zavarja és kockáztatja. mi a buktató a dologban neki? egyedül a TP. nahde ha lép 3 szintet, még akkor is bőven több TÖ-e marad, mint fölötte 3-mal jelenleg egy normál karakter, mitől féljen? mivel x ezer LE-be kerül aktiválni a manókat, nyilván lesz mindenkinél LE, és mindenki üthető, hiszen ha nem lenne, akkor nem tudna harcolni, kinek kedvez a dolog? a portyakarakternek. valószínűleg erre Miklósék is gondoltak, azért lett a relikvia. csak hát sztem nem sok karakternek van alapból projekciója... adjunk nekik bajnoki medált, mert megdolgoztak érte, meg adjunk nekik egy eventet is, mert jár nekik...
Dátum: 2009.08.05. 21:25:17
oké: tedd be a halászt meg a gladiátort egy csónakba az óceán közepén. verje orrba a gladiátor, csak éppen sem a csónakázáshoz, sem a halászathoz nem ért. ez EGY világ. itt ELVILEG egyensúlyban kellene lennie a portyataktikának, és a vadászatnak is. itt nem tudod szétszedni a két dolgot. ha tökéletesnek érzed a saját példádat, ha nem...
Dátum: 2009.08.05. 20:59:37
sztem meg nem, mivel nem egy "pályán" játszanak... ha össze kéne őket egy csoportba rakni, vajon melyik nyerne, aki meg tud ölni, vagy amelyik képes magának élelmet szerezni? baromság az egész...