Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2010.05.12. 15:06:31
látom nem érted...

a mutánsok karakterei azért lettek regisztrálva, hogy titeket tápoljanak? igen.
ti (vagy épp közületek vki) fizetett nekik (őskőben) ezért? igen.
magas projekció, és végletekig elnyújtott háború veletek, hogy tudjátok őket farmolni? igen.
folyamatosan titeket támadtak, és tömtek LE-vel? igen.
kimeríti ez a kooperáció fogalmát? IGEN.

kapaszkodsz még görcsösen abba, hogy nem egy ember irányította a karaktereket? igen.
számít ez? NEM!!!!
ZÁROLTAK? IGEN.

szeretnék egy klasszikust idézni: "lépjünk már túl ezen"........
Dátum: 2010.05.12. 14:51:42
ez aztán komoly érv. van más is, vagy csak ez?
mellesleg, sztem olvasd el újra a topicot, Ricardo elég egyértelműen bemásolta a megfelelő részeket.
Dátum: 2010.05.12. 14:36:19
LE diff TOP4 zárolva. kérdés: meddig?

Ywgarrd, Mind1: úgy tűnik nem szabályos amit csináltatok. de gondolom el lesz valahogy simítva a dolog...
Dátum: 2010.05.11. 17:33:27
köszönöm. alapvetően így csináltam. mire elkölti a VP-t, már 1 VP-m újra van. ha még kattintok új ablakba, és ott azonnal F5-öt nyomok, már 2 VP-m van. azért köszönöm a tippet...
Dátum: 2010.05.11. 17:25:51
ötleteket várnék V4 0 VP-s küldetéshez. smaragdként, és prémként mire frissül az oldal (vp költés+küldetések ablak/lap), már nincs 0 VP-m. ötlet?
Dátum: 2010.05.11. 16:33:46
egy nagyobb agypörkölő. Szükség van minden ügyességedre és ösztönödre, hogy le tudd győzni a nemes ellenfelet. 1148 lélekenergiát nyersz ki belőle a csata végén.

nem 58. szinttől kezdődik a móka? mármint a csökkentés.
lassan követhetetlen lesz, hogy kinek miből mennyi van, és mennyi kellene, hogy legyen, vagy mennyinek nem kellene nála lenni.
Dátum: 2010.05.11. 15:46:08
hát persze: tizen x ezer LE egy küldetésért, avagy 4MILLIÓ rabolt LE. tényleg ugyanaz...
Dátum: 2010.05.10. 18:13:38
"nem látom. nem látom.... hová tűnt tihor miklós?"
srácok. szerintetek Miklós nyilvánossá fog tenni egy ilyet?? aláásná a saját játékát, így is rezeg már a léc...
már az első reakciója is sokatmondó volt. gyakorlatilag nem mondott semmit, de azt nagyon. az üzenet: "olvassátok el a linkeket, mi mindent jól csinálunk, nyugodjatok bele, jól van ez így".
egy francokat van jól. azért van 4 külön topic erre, most meg egy elég egyértelmű szavazás. kezd kicsúszni a VU az illetékesek kezéből. TF-es jövőt jósolok...
Dátum: 2010.05.09. 14:50:58
10 pont. ahogy a V4es topicban sem szerepel a neve. bezzeg ha vkinek őskő problémái vannak, 10 percen belül megjelenik.
Dátum: 2010.05.07. 17:30:10
ezen nincs mit kiforgatni. te magad írtad le, hogy vettek őskövet nektek. az már mindegy, hogy a karakter prémre költötte, avagy kristályosítóra.
Dátum: 2010.05.07. 16:46:34
és ahhoz kinek a karakterénél jelent meg az őskő? vagy tudsz egy olyan opciót, amivel bankkártyáról egyből a kristályosítóba megy az őskő? LOL kategória.
Dátum: 2010.05.06. 21:26:41
maxos szingulárissal 75-81 TP-t lehet kapni egy csatából. persze ehhez szintedbelieket kell halomra verned. tény, hogy elég érdekes, hogy egy nap előnye van mindenkihez. csp valóban mindenkinek ugyanannyi elvileg (kivéve akiknek volt +200az elején, de miklósék megnézték mindenkinél, és nem kapott más állítólag, csak akiknél megtalálták). holnap délelőttre már több 55-ös lesz, nyugodj bele.
Dátum: 2010.05.06. 21:19:24
nekem több nyert csatám van, mint neki, mégis előttem van egy nappal kb. ez van. mindenkit nem lehet meggyanúsítani.
Dátum: 2010.05.06. 21:01:13
remélem tényleg ez lesz az utolsó a témában:

Pont jó példa a póker. Nem is az osztónak kell ám kedvezni egyik játékos felé. Elég, ha van 6 játékos, és abból 4 mindig megad mindent a "főjátékosnak" (nevezzük most így), majd amikor az visszahív, mindig dob. ergo az összes pénzét szépen lassan átjátssza a "főjátékosnak". te meg ülsz a szabályos játékos szerepében, és azt látod, hogy az asztalon levő chippek 80%-a a "főjátékosnál" vannak, 4en kiestek, és minden pénzüket beáldozták a főjátékosnak. mivel 80/20 a zsetonok aránya, nyilván nem te fogsz nyerni, ergo legombolja rólad a pénzt, és megnyeri a versenyt. ha kiderül, akkor kivágják? igen. beengedik játszani legközelebb? tuti hogy nem. ráborítod az asztalt? igen. pláne akkor, ha még veri is a mellét, hogy ez a 4 ember bizony azért ült oda az asztalhoz pókerezni, hogy neki több pénze legyen téged elverni. le van fektetve a póker szabályzatban valahol, hogy nem lehet xy kárára bukni? szerintem nincs. ennek ellenére ha kiderül, kivágnak a kaszinóból/pókerversenyről? igen. csalás? igen.
Dátum: 2010.05.06. 17:54:47
már leboxoltuk ma, ha jól emlékszem, csúnyán ki is kaptam. nyilvánvalóan ezért is bántja a csőrömet a dolog. elvert a csúnya bácsi portyában.

Ywgarrd: ebben a legutolsó hsz-edben is csak magyarázkodsz. ha nem találtál magadnak érveket a véleményeimben, hát nem találtál. van ilyen, nekem nem tisztem felhívni a figyelmedet arra, hogy mit mire írok/írtam. mások által jutsz jogosulatlan előnyhöz. mások által jutsz tudatosan jogosulatlan előnyhöz. mások által tudatosan befolyásolod a verseny alakulását, és nem tiszta versenyhelyzetet teremtesz. ha ezek neked beleférnek a morális értékrendszeredbe, akkor hajrá. majd véresre tapsolom a kezem, ha x haver segítségével megnyered valamelyik kategóriát, mert NAGYON MEG FOGOD ÉRDEMELNI. részemről befejeztem.
Dátum: 2010.05.06. 17:43:13
már most sincs.

sározás (még mindig): te vagy szarban, és mást hozol fel példaképpen, hogy de mert ő így meg úgy. ez a sározás, és ez a konkrétum.
ha nem csalás, nem is elítélendő, akkor miért kell védekezned? miért kell magyarázkodnod, és miért kell holmi kőbe vésett szabályokat lengetned? hidd el, vannak olyan szabályok, amik bár nincsenek leírva, még nem etikusak, vagy éppen büntetendők. ezért várjuk már egy hete miklós állásfoglalását a dologról.
azzal védekezni, hogy "de hát xy is ezt csinálja" meg a "v1en ennyi meg annyi olyan/ilyen van" nem érv. attól mert más csal (bocsánat, nem csal, jogosulatlan előnyhöz jut), még neked nem kell, vagy tévedek? tehát, ha előtted vki lop egy boltból, akkor neked is lopni kell?
Dátum: 2010.05.06. 17:18:47
oké, erkölcsi érzék nulla, ezt eddig is tudtuk. kapaszkodjatok csak ebbe, nincs leírva. attól még gusztustalan, elítélendő, és szerintem büntetendő. de hogy is tudná ezt nektek bárki megmagyarázni, mikor olyan szépen kitaláltátok, és csomó pénzt is áldoztatok rá.

szeretnék látni végre egy állásfoglalást a JV részéről, és lehetőleg nem olyat, hogy "de hát prémes, csak 1 napra tilthatjuk el, aki nem prémes, azt meg 3ra" vagy "sajnos nem tudunk ezzel mit kezdeni, mert nem lehet bizonyítani, hogy őket tömték Le-vel és TP-vel". persze a háború sem azért ment ki.
Dátum: 2010.05.06. 17:10:57
sározás, az előző oldalon, amit Ricardo-ról írtál, jó hosszan. hogy miért lépett ki, ki volt ő, meg ki nem. ne másokat akarj bepiszkítani, amikor éppen a te fejed van a szarban. majd ha ő is olyanokat csinál, mint te, akkor majd őt is bemocskolhatod.

multizás: már megbocsássatok, de az hogy te viszel 10 karaktert egyszerre, vagy van 9 haverod, akinek fizeted az ősköveit (kristályosító?), és ők a LE-jük nagy részét rajtad költik el, meg plusz győzelmeket adnak neked, az ugyanolyan multizás. 1 karaktert tápol másik X (a 9 csak egy számadat volt, nem valós természetesen). innentől nincs miről beszélni. ez ugyanolyan multizás, mintha te egyedül csinálnád, csak ehhez kell másik X balek. ugyanúgy nem helyes, pláne nem egy versenyszerveren, ahol ezzel tudsz nyerni, és dicsőséget szerezni magadnak.
Dátum: 2010.05.06. 17:01:41
attól mert próbáltál névtelenül puffogni, és nyalni azt a bizonyost, még nem volt nehéz kideríteni, hogy ki is vagy...