Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kicsinoel

Oldal: 1
Sziasztok !

Feltettem a legutóbbi kérdéssoromat a ti szerintetek megfelelő formában !
Remélem így már elfogadjátok és meg lesz végre az a kis küldetés !
Sziasztok !

Feltettem egy kérdést a küldetés befejezése véget, és azért nem fogadtátok e, mert szerintetek a kérdésben, ill. a válaszokban helyesírási hiba van. A kérdést és a válaszokat feltettem a Microsoft Word-re és ott egy teljes ellenőrzést hajtottam végre, hogy helyesírásilag mi nem jó, hát láss csodát !! nem talált enne semmilyen hibát! Itt újra leírom és legyetek szívesek mutassatok már rá, hogy hol ejtettem hibát a kérdésben, ill. válaszokban.

A kérdés :

Mi az Unizus kifejezés/megnevezés ?

Így hívják a Pegazus és az Unikornis keverékét.
Egyedül történő turizmus megnevezése.
Az Unióban való turizmus megnevezésének rövidítése.
Egy újfajta fajta -izmus irányzat.
Szia!

Ha lennél oly szíves és az írásaimnak utána olvasnál, akkor látnád és olvasnád, hogy senkinek az édesanyjáról és erkölcsösségéről nem írtam egy rossz megjegyzést sem !
Én nem vagyok trágár szavakat sűrűn használó alak sem !

Eddig 5 kérdést tettem fel és egyik sem volt olyan ami nem lett volna ésszerűen kitalálva, megírva és egyik sem volt annyira speciális tudást igénylő, hogy egyik pillanatról a másikra elutasítható legyen.
Ezért forrongok én is / mert a küldetéshez kellett volna /. Na mindegy max. nem csinálok küldetéseket, mert látom, hogy feltehetek bár milyen kérdést, akkor is elutasításba fogok ütközni! Megleszek valahogy nélkülük is!

További szép napot mindenkinek !
Úgy látom az ember írhat bármilyen kérdést, azt mindig megfúrja valaki egy idétlen válasszal, hogy ez, hogy az ! Ezért nem jó azért nem jó a kérdés !!
Bemásolhatnék ide rengeteg olyan feltett kérdést, amivel találkoztam itt ebben a játékban , amely nem ide való , mivel ÉRTELMETLEN, SPECIÁLIS TUDÁST IGÉNYEL !
De úgy látszi aki feltette azt a kérdést az egy span volt ! Neki minden bugyuta és speciális kérdést "elfogadunk" alapon had menjen !

Hiába kérdezzük a megfelelő kérdéseket, mindig lesz rá egy frappáns válasz és ha ellenkezel, akkor a Multihunterek összefognak és jön a fikázás !

Amúgy már 1990-es évek elejétől az építő iparban nem engedélyezik az alumínium vezeték bevezetését! Sőt ha egy régebbi épületet újítanak fel a réz és az alumínium vezetéket nem köthetik össze mert ez alumínium a réz mellett eloxidálódik és nem jó a csatlakozás és keresheted, hogy hogy van a hiba! Ez a jobbik eset, mert az alumínium vezeték ilyenkor túlmelegedhet és elektromos tűz keletkezik: lásd a vezeték meggyullad a keletkező hő miatt !
Akkor először is helyesbítek a legutolsó megnyilvánulásomban tévesen írtam: nem 2011 augusztus 14, hanem 2011.
Másodjára : azt veszem észre , hogy sajnos nagyon is monopol helyzetben érzed magad és azt hiszed , hogy mindent megtehetsz! És ez sajnos nagyon is igaz és sajnálatos !
Harmadjára te nagyon is sekélyes ember vagy , mind érzelmileg, tájékozottságilag és még sorolhatnám ..... !!
Elnézésedet kérem, hogy a bajaimmal és gondjaimmmal zavartalak, de sajnos csak veled tudom ezen a szerveren felvenni a kapcsolatot !

Hiába te vagy a az a személy , aki ha gond van segít !! / ezt írják / , de te itt oly felesleges vagy mint a Pápá-nak a fasz !

Okoskodsz itt jobbra - balra , de az értelmi szinted / azt veszem észre /, hogy egyenlő a nullával !
Te nem nézel ezt, nem nézel azt, a Tv. műsorokban csak a Forma 1 érdekel! Kit érdekel a hülyeséged ! Másokat képzeld el érdekli és tudja a kérdésre feltett válsz, és még évek múlva is kisújból kirázza a választ, amire te soha nem lennél képes !

TE ..... nulla!
Szia!

Nem 2001-et akartam írni, mert helyesen 2001. augusztus 14-én vetítették le a filmet legutoljára, és ahogy írtam nem csak speciálisan érdeklődő emberek tudnák erre a választ, hanem az esetek legtöbbségében kb.: 90 % !!
Mivel a beharangozó reklámjában is benne volt / nem egyszer adták le a reklámot , napi szinten/, és 1 teljes hétig reklámozzák a hétvégi - úgynevezett főműsoridőben leadandó -filmet, amitől az egyik fő kereskedelmi adó nagyon nagy nézettséget remél, ami össze is szokott jönni neki / a nevét azért nem írom ki, hogy nehogy azt írjátok, hogy reklámozok! -.
Akkor ebben az esetben úgy látszik, hogy csak te nem vagy ilyen szinteken tájékozódott !!

Mások, pedig nagyon is !

Nem a logikáról írtam, és a spec efektekről ,bakikról !
Hanem egy nagyobb méretű európai ország egyik városáról , amit egy nevezetes nagy tornyáról azonnal felismer a kedves néző, és ne beszéljünk a diadal ívéről sem ! Nincs messze a fő száltól, mert a közel jövőben bekövetkező tragédia egyik előfutára volt , amely megmutatja, hogy egy kisebb meteorit darab milyen nagy pusztítást végez, ebből lehet következtetni a végkövetkezményre !

Szerinte te nem vagy tájékozódott és csak neked speciális dolog, mert neked úgy látszik, hogy csak a moderálás nem speciális dolog a világ más egyéb dolgai pedig igen !
Sziasztok !

Feltettem ezt a kérdést : Az " Armegeddon " című filmben melyik európai város semmisül meg egy aszteroida becsapódása miatt ?

Ezt kaptam rá válasznak : Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

De kérem szépen a fenti című filmet a mozikban hónapokig adták anno valamikor és a közszolgálati és a kereskedelmi televíziók műsorában már megszámlálhatatlanul sokszor leadták, a legutolsó alkalommal : 2001. augusztus 14-én 19 óra 30 perces kezdettel.

Én a kérdésemet a tegnapi napon 2011. augusztus 15-én tettem fel.

Így az emberek emlékében a fenti adatokat figyelembe véve még nagyon is élénken él a filmbeli jelenet ! A filmet legalább / minimum / 1 millióan láthatták, de ez a szám csak a minimum értéket adja, mert akár az ország összes ember ismerheti / a fenti leírt adatok szerint / !!!
Így akkor miről beszélünk?? Speciális érdeklődésű réteg ??
Az nem lehetséges, mert nem speciális fizikai, kémiai érdeklődésű, vagy egyéb konkrét kérdést tettem fel , amelyre csak pár százan tudnának választ adni !!

Várom válaszotokat nagy érdeklődéssel :Kicsinoel !
Dátum: 2011.08.15. 12:54:49
A kvízben feltettem egy kérdés, és azt írta ki, hogy : A kérdésben nem megengedett szó szerepel!

A kérdés : Az " Armegeddon " című filben melyik európai főváros semmisül meg egy aszteroida becsapódása miatt ?

Ebben a kérdésben mely szó nem megengedett és miért? Mivel ha az Armageddon, akkor az csak egy film cím és a Bibliában is szerepel !
Oldal: 1