Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szaki062

Oldal: 12
Dátum: 2011.08.26. 11:32:02
Igen közben már nekem is feltűnt..... figyelmetlen voltam..... már csak automatikusan küldi be és portya volt! Nem figyeltem mennyi LE van nálam.... sőt az első néhány portyában még fel sem tűnt hogy 0 LE jön.... meglátszik hogy most keltem fel nemrégen Mindenesetre köszi rendeződött a dolog... és sry a mindenkitől a bambaságomért!
Dátum: 2011.08.26. 11:22:30
Értem, és köszi! Nálam 65-ös EH-val folyamatosan 0 LE jön portyakor! Azt hiszem a JV-nek kell írnom ez ügyben!
Dátum: 2011.08.26. 11:16:30
Én is kíváncsi vagyok erre többek között......
Dátum: 2011.08.26. 11:08:18
Marhára nincs kedvem végigolvasni az egész topicot, ezért előre bocsi ha már volt ez a kérdés!
Az EH senkinél nem működik, vagy csak nálam vacakol? Ha senkinél, akkor az miért is van így?
Dátum: 2011.08.16. 17:25:38
Idézet: Darah - 2011.08.16. 16:09:03
Arról nem szólva, hogy a cél az lenne, hogy mindenki csináljon mindent, vadásszon, portyázzon, küldizzen.


Kedves Darah ha ez lenne a cél... alapból nem lenne EH és VF..... -.-"
Dátum: 2011.08.16. 11:33:51
Congratulation Miklós!! (Y) Tökéletesen szétbasztad ezzel a EH-t!! Én nem sírok és nem is kell a kedvemért változtatni semmi, csak gondoltam ha már fizetek ezért a retekért leírom néha a véleményem! Most komolyan szerinted nem mindenki arra próbál törekedni hogy minél jobb LE/Tp jöjjön ki..... ha ehhez lefelé kell támadni azt teszem..... mi ezzel a probléma! Minek kell megtépéztetni a küldiket? Mindig ti basszátok el a dolgokat és mégis mindig a játékos szív a végén!
A portya lényegét rontottátok el ezzel úgy ahogy van! Ha az volt még a baj hogy lefelé támadott az ember... akkor miért nem jár felfelé támadás esetén a nevetséges LE/TP helyett normális LE mennyiség... ti kényszerítettétek rá az embert hogy lefelé támadjon! Azt még alá írom nem egy vészes mennyiség a tp amit kapsz a küldiért, de ahhoz pont elegendő hogy hosszútávon elbasszon mindent! Ahogy egy +1% LE vadászatért csak hosszútávon fejti ki hatását pozitív értelemben, ugyanúgy ez a tp dolog hosszútávon fejti ki majd hatását negatív értelemben!!
Dátum: 2011.07.15. 10:13:34
Azt hiszem azt ki lehet jelenteni nem ez a legjobban megtervezett event a VU-ban! Ha személyes véleményemet szeretném megformálni azt mondanám: utálom ki nem állhatom a térképes eseményt a random végett! Viszont 100%-ig be kell ismerni ennél izgalmasabb végjátékban még nem volt részem és azt hiszem másnak sem V2-n!

Szerk: Csak annak aki lepontoz... ismeri azt a szót hogy szubjektív? Nagy valószínűséggel nem, mivel a szó ismeretében nem egyszerűséggel lepontozna hanem érdemben reflektálna a dolgokra!
Na mind1.... úgy látszik nem csak a játék lesz egyre elb@szottabb hanem a fórumozók nagyrésze is!
Dátum: 2011.07.15. 10:06:16
V2 döntetlen lett? Az utolsó másodpercekben döntetlen volt az állás! Kíváncsi leszek mi lesz.
Dátum: 2011.07.13. 12:38:54
Osztom a véleményed! 3 arany fokozatú tárgyal platinát szerezni még Tom Cruise-nak is mission impossible kategória lenne! Hiába van térkép szaki... ha a random úgy dönt, hogy nem jön térkép, akkor bizony nem jön! Az erőforrás ráfordítás pedig nem kevés!
Dátum: 2011.06.29. 11:32:17
.
Dátum: 2011.06.09. 14:30:56
Idézet: Miklós - 2011.06.09. 14:20:03

A jutalmakról: eddig 2 térkép esemény volt, ha valaki mindkettőn megszerezte az arany jutalmat, sőt, esetleg a kufár csatában sem egy arra jellemző egyedi tárgyat kért, hanem egy térképes tárgyat, és abból is meglett az arany, akkor igen, ezeknek a játékosoknak már sajnos csak egyetlen csapat marad választási lehetőségként.

Épp ezért a következőt fogjuk csinálni. Mindegyik tárgyból készítünk egy negyedik, platina fokozatú tárgyat. Megengedjük, hogy az esemény indulása UTÁN válthass olyan csapatba is, amelyikből már megvan az arany tárgyad. Ha olyan kategóriában nyersz, ahol már megvan az arany tárgyad, akkor helyette a platinát kapod. (De ha nincs arany tárgyad, akkor a +1 bónusszal sem kaphatsz rögtön platinát!) Remélem így megfelel.


Na így már mindjárt más a dolog.... Köszi Miklós!
Dátum: 2011.06.09. 14:16:35
Választható kufárok száma: 1 Taktikázás indul......
Dátum: 2011.05.31. 22:00:00
Koránt sem beszélünk egyről, csak te nem érted mire próbálok kilyukadni. Feltételezem VF-es vagy. Az hogy neked játékstílusodból adódóan nem éri meg egyéni probléma. Esélyed akkor sem kevesebb, sőt ugyanannyi, mint egy EH-snak.
OFF vége!

Mod: Pörgönc kérlek ne változtass vagy legalább tüntesd fel mit változtatsz a hszeden mert így nem sok értelme van a válaszaimnak.
Dátum: 2011.05.31. 21:44:56
Hogy kerül most szóba a LE/TP? Térképtalálási esélyről van szó. Mellesleg az hogy VF játékstílusából adódóan nem éri meg, attól még esélyed ugyanannyi van térképet találni mint EH-val.
Dátum: 2011.05.31. 21:38:16
Idézet: Pörgönc - 2011.05.31. 21:31:12
Kicsit úgy érzem, hogy ezt az EH-s kollégák tolják, hogy vadászat nélkül is összeszedjék, amit kell, a vadászok kárára.


Nem értem. A Vf talán kizárja a portya lehetőségét? Nem látom hol szenvednének kárt a "vadászok".
Dátum: 2011.05.31. 21:35:24
Idézet: Legacy - 2011.05.31. 17:36:05
Szerintem az nagyon fontos, hogy ne a nyeremény döntse el, hogy hova állok, ahogy az eddigi tréképeknél, hanem a végén legyen választható mint a kufárok csatájában.


Ez nem rossz ötlet, de ebben az esetben ne legyen kevesebb esély a már meglévő relikviák miatt térképet találni.
Dátum: 2011.05.31. 16:59:50
Az első kettő pont teljesen jó! A harmadik pont nem kell. Aki szeretne tartalékolni az tartalékol aki nem az nem. A játékon belül(nem fórumon) "feltűnően" jelezitek hogy pl. 1 hét múlva indul az esemény és máris van idő tartalékolni. Így szó nem érheti a ház elejét.
Dátum: 2011.05.17. 15:10:22
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Izgalmakban és kihívásokban ugyan nem bővelkedett (számomra), de sok más szempontból csillagos ötös!! Köszi, jó kis event volt.
Melyik nem Spanyol népcsoport?

Cipszer
Andalúz
Asztúr
Aragón

Sziasztok!

Az értékelés szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja erre a választ. Én azt gondolom amiért valaki nem tudja rá a választ nem biztos hogy az azért van mert ez túl speciális lenne.
Mit gondoltok róla? Szerintetek is túl speciális?
Dátum: 2011.05.09. 20:27:34
Köszi! Világos minden.
Oldal: 12