Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moncsa

Oldal: 1
Köszi, megpróbálom így
Sziasztok,

Melyik vallási esemény az, amikor a víz vérré változik?

Tíz csapás egyike a kereszténységben.
Jézus utolsó vacsora jelenésében.
Jézus "menetele" a Golgota-hegyére.
Káin és Ábel testvérgyilkos története.

Jó lenne ez így?
Köszi
Moncsa
Kedves SuperEgo,
Igénybe venném a felajánlásodat, mert megint elutasították a kérdésemet és ez sem szerepel az adatbázisban még, hiszen SAJÁT!!!! természetesen "szerepel már" indokkal utasították el.
Úgyhogy a "kettőt is..." szeretném elfogadni
Kíváncsi vagyok....
Feladtam
Köszönöm Milka megfogadom a tanácsod.....
Sajnos ez szubjektív megítélés, kénye kedvük szerint értékelnek, legtöbbször igazságtalanul.
Nem kérdésíró bajnok szeretnék lenni, csak a küldetést szeretném letudni, de úgy látom reménytelen.
Tökéletes válasz, stilisztikailag és helyesírásilag is megfelel, hát még a tartalom!

Bemásolom a kérdésre adott értékelést:
"A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."

..és akkor most mondtál magadnak ellent.

De ezek szerint ha kimásolok egy kérdést az tökéletes lesz, mert ugye bár szerepel az adatbázisban de, a leírtak alapján kénytelenek lesztek elfogadni, hiszen aktív a küldetésem ......
Alapvető táncművészeti kérdés volt....

Igen felkészítettek többen is, hogy ez a kvízes dolog itt így működik és ne is próbálkozzak, mert mindenre van válasz....na ezt most már látom sajnos Én is, és szomorú, hogy így van kifogás - kifogás hátán ..... értelmetlenül....valóban igaz, nem lehet igazad...

mai fejlesztés:
- A kvíz adminok kaptak lehetőséget, hogy akinek aktív a kvízkérdés író küldije, annak a küldijét elfogadhassák úgy, hogy a kérdés nem kerül az adatbázisba.

???????????????????????????????????????????????????????????????????
Aktív a küldetésem....másodszor is.....
Sziasztok,

Második kérdés feltevésemet utasították/tok el az elsőre azt az értékelést kaptam, hogy túl speciális mert tánccal kapcsolatos kérdés volt, bár van táncművészet kategória. (????)
A másodikra próbáltam egy olyat amit az egyik kedves barátom talált ki (és nem tette fel a kvíz kérdések közé):

Fák nélküli erdők, Ház nélküli városok, Víz nélküli folyók. Mondd meg nekem: mi vagyok?

pusztaság
sarkvidék
sivatag
térkép

Ez is elutasításra került, mondván szerepel a kérdések között.
Mivel ez a kérdés - találós kérdés - mondhatni saját kitaláció és a szerző nem tette fel még a kérdést a kvízben, azt szeretném megtudni, hogyan szerepelhet a kérdések között???????

Ezzel sajnos csak a lelkesedés veszik el, kicsit becsapás és félvállról való értékelés szaga van a dolognak, ami nem lenne baj, ha nem küldetés lenne........

Köszönettel várom visszajelzéseteket.
Üdv: Nanu
Oldal: 1