Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Otoaak

Dátum: 2009.07.08. 10:25:54
Amúgy nem a konkrét életképességre céloztam, hanem arra, hogy az ősköves vari az rendesen meg van csinálva a nem ősköves meg kb. épp csak működik nem, hogy nem használható de még félre is vezetik az embert mert baromira nem azt csinálja mint amit várnék. Ezek után meg ki mer nem ősköves varázslatot használni ha még az is kérdéses, hogy egyáltalán mit csinál a varázslat? Legyen erősebb az ősköves varázslat de ne legyen már ilyen visszásság a kettő között, hogy kb. azt se lehet tudni a nem őskövesről, hogy működik e egyáltalán.
Dátum: 2009.07.08. 10:20:28
Hát szerintem embere válogatja de az én szememben a -26-30 támadás kevesebbet ér mint a -21-22krit/bénítás. A két varázslat sebzése meg kb. ugyan annyi. A bénítás egy fókuszkristállyal megspékelve akár 40-el is csökkenthető ami epikusnál de sima poryában is igencsak sokat számíthat, a kritről nem is beszélve ami simán eldönti egy portya kimenetelét. Másrészről nekem az a gyanúm, hogy ez a működési elv nem csak a tértorzításnál van így, szóval ha a támadás csökkentés is csak akkor működik ha az ellenfél támadása nagyobb mint a tied akkor kb. egyformán szar mind a 2 varázslat...
Dátum: 2009.07.08. 09:28:20
A tértorzítás működése kapcsán volt egy kis levelezésem Baratyval. És mélységesen felháborít, hogy még a legalapvetőbb taktikai elemeket is kiölik a játékból. Konkrétan az verte ki nálam a biztosítékot, hogy a tértorzítás csak akkor fejti ki a -krit/bénítás effektet ha a krited eleve alacsonyabb mint az ellenfeledé. Vagyis ha magasabb a krited mint a célponté akkor semmilyen hatást nem fejt ki a varázslat hiába írja ki a progi sikeres varázslat esetén, hogy pl. -21/22 krit/bénítás. Ez a varázslat epikus ill. magasabb szintű karakterek ellen teljesen jó lenne, de így kb. szart se ér, egyszerűen nem fér a fejembe, hogy egy ilyen varázslatot, amit ráadásul alig alig használ valaki így tönkre kellett tenni. Ez a varázslat is kb. olyan mint minden ebben a játékban, ugye a fenti infó gondosan titkolva volt csak hosszas elemzéssel derült ki, hogy valami nem stimmel. Vagyis megint csak félinformációk vannak a varázslat leírásánál, és egy tök jó ötlet teljesen ki lett herélve valami érthetetlen logika miatt.

Ilyenkor kb. olyan érzése van az embernek. Főleg ha a varázslatok közötti sebzéskülönbséget, nézzük. Hogy az a cél, hogy ne lehessen ősköves varázslatok nélkül életképes karaktert csinálni, mert vagy szar a sebzése a varázslatnak vagy csak kamu effektje van mint a tértorzításnak és igazából csak egy szép színes buborék az egész...
Dátum: 2009.07.02. 12:58:25
Ez még V1-en is csak 11 embert érint közvetlenül, a többi világon meg senkit. Semmiről nem maradtál le, 3 küldit nem olyan nehéz rotálni, aki rendesen tolja az ismételhetőeket azt ez alig érinti. Az egyetlen kivétel a bénítós küldi, az még felezve is több LE-t hoz mint az összes többi.
Dátum: 2009.07.02. 12:33:40
Winnie: megpróbálom úgy elmagyarázni, hogy te is értsd. Csak azért mert téged nem érdekel, hány méh csípi cakkosra a segged miközben felmész a fára az üres lépér, azért ez másokat azért lehet zavar, sőt nem mindenki medve van aki alergiás a méhcsípésre. Szóval attól nem lesz több mézed mert szanaszét csípnek a méhek, és lehet nem az a hülye aki az üres lépért nem kockáztat.
Dátum: 2009.07.02. 11:49:39
V2-ön kb. 2 hét kihagyás után vadásztam 1db-ot, de nem kaptam LE-t meg remélem TP-t se.
Dátum: 2009.07.02. 11:44:03
Vajon lehet e egyáltalán 57 fölött turbózni ?
Dátum: 2009.07.02. 11:42:59
Ha már ingyen van nem mindegy ? Én már meg is vettem V2-ön 11-es szinten. Jól jön az majd mikor a vadászós küldikkel kell láthatatlanul szenvedni.
Dátum: 2009.07.02. 10:56:37
Potom kb. 1-1,2 milla LE-ér kb 1/3 al csökkenthető a vadászat ideje, király... Mondjuk aki ennyit rákölt, annak valyon mi értelme lesz tovább játszani? A több csp és a kvízes dolog vajon kinek ér meg 200csp-t (2x200-400k LE-t) ebben a formában ? Annyit had kérdezzek már meg a játék készítőitől, hogy ezek a képességek amik nem a tápot szolgálják, csak megkönnyítik a játékosok életét némileg, miért kerülnek sokkal többe mint a többi nyerstáp képesség?

Kb. azok esnek el ezektől a lehetőségektől akik egyáltalán szerették volna, hogy legyen ilyen. Alacsony szinten ahol még messze nem számít annyit főleg ha valaki pók-ként kezdi pályafutását szinte semmit nem veszít a karakter ha kifejleszti ezeket a képességeket(elementárist leszámítva). Magasabb szinten viszont senki nem engedheti meg magának szerintem, hogy ilyenekre költsön. 60-as szint környékén 600csp már több mint 1 milla LE + az elementáris maxolása még minimum 700-800k... de most remélem legalébb az ugynevezett pókok befogják a bagólesőjüket mert kb. ingyen megkapják azt amiért mások vért izzadnak. Igaz nekik meg jó hosszú távú befektetés mert nagyrészük kb. soha nem fogja használni...
Dátum: 2009.06.30. 14:02:38
Ha a szövegértelmezés is ilyen nehezen megy, akkor nem csoda ha más téren is komoly gondjaitok vannak. Pont az a lényege az egésznek, hogy nem KELL mindenkinek átmenni az menjen át aki kezdeni is akar valamit a jobb épületekkel meg a szakikkal. Akinek az a fontosabb, hogy a haverokkal közösen jussanak előre az meg ne azon aggódjon már, hogy lemarad valamiről. Ha építkeztek és játszotok előbb utóbb nektek is lesz 15-ös vagy 20-as akadémiátok. Nem hiszem, hogy az életbenmaradásotok ezen múlna. Annyi játékos van amennyi, a top-on már rég, kiderült, hogy több ember száll ki mint ahogyan az utánpótlás felnő. Ez úgy néz ki a közép rétegig legyűrűzött már, de ez egy teljesen más probléma. Volt már jónéhány felvetés ezzel kapcsolatban is, teccett volna akkor kicsit előre gondolkodni.
Dátum: 2009.06.30. 13:35:27
Akkor azokból majd kimaradsz mert jól érzed magad a haverokkal. Aki meg inkább a haverjaival együtt fúzionál valakivel, ill. csapatosan vonulnak át top klánba azok meg jól járnak. Én is később kezdtem de azért sírni mert valamelyik szövi többet áldoz építésre és erősebb ez azért egy kicsit még nekem is erős.. Én a saját magam alapította szövetséget hagytam el (Zárlatos Kenyérpirítók) ahol a párommal és 1 haverommal kezdtük a játékot, de egy idő után egyre nyílvánvalóbbá vált, hogy nem egyeznek a játékban a céljaink ezért átmentem a SoD-ba mikor lehetőségem adódott rá. De ez aligha "árulás" a középiskola után mikor egyetemre mentem és "elhagytam" a haverokat se rinyált senki, hogy miért nem buktunk kollektíve vissza vagy mentünk mind ugyanarra az egyetemre, a gyereknevelésről se mond le senki a haverjai miatt pedig a családvállalás is erősen korlátozza a lehetőségeket stb.. Az embernek az álmaikat céljaikat követik és ehhez olykor kisebb nagyobb áldozatot kell hozni, de addíg amíg valaki nem a haverjai/barátai ellen cselekszik ezt senki nem nevezheti árulásnak. Sokszor ilyen helyzetben az is gyorsan kiderül, ki az igazi barát/haver és ki nem. Akermilyen messzire sodródik az ember az igazi baráttal nem okozhat gondot tartani a kapcsolatot.
Dátum: 2009.06.29. 13:23:53
Lehalt a doomlord ? Nálam üres lapot hoz csak be.
Dátum: 2009.06.29. 12:09:40
Teljesen egyetértek. Szerintem nem attól lesz végzeturas a végzeturas hkk kiegészítő mert a legtöbb dukátot áldozó noname lapra kerül. Ugyanakkor híresebb (ha tetszik celeb) karakterek mellett kevésbé ismert karik is jól mutatnának. (Én egyáltalán nem a top-ra gondolok van egy csomó más kari akikből válogatni lehet) Simán össze lehet hozni egy listát amire bárki felkerülhet akit nem önmaga javasol, utánna meg szavazni és akik a legtöbb x szavazatot kapják azok kerülhetnének lapra. Kb. X/2 helyet meg kiosztani a liciten.
Dátum: 2009.06.29. 10:06:11
Már most is vannak ilyen őskőduplázó karik. Szeritnem elegendő megoldás lenne ha a törlés után a kavicsok felét kiégettként kapná meg a fogadó karakter. Kavicsot átvinni csak akkor van értelme, ha az ember utánna fel is használja, vagyis játszik a karakterrel.Ha pedig játszik a karival akkor vagy LE-ből vagy új befizetéssel nem hiszem, hogy gondot okozhat a kavicsok "életre keltése".
Dátum: 2009.06.29. 06:49:17
A Doomlord lélekenergiából őskő rendszerét szerintem érdemes lenne éles játékba is átültetni, annyi módosítással, hogy csak a kiégett őskövek válthatóak LE-ért simává. Ez adna egy kis löketet a kiégett ősköves szakinak, kicsit enyhítené a játék árát, és nagyon sokat dobna a nem prémeseken, akik így ha nem is tudnák széttápolni magukat de vehetnének néha 1-1 jobb fegyvert vagy fókuszkristályt ill. állat felszerelést. Ez talán az őskővásárlási kedvnek is kedvezne, hiszen aki belekostolt az valószínű könnyebben elcsábul, hogy még többet szerezzen.
Dátum: 2009.06.29. 06:11:33
.
Dátum: 2009.06.29. 06:11:04
Azért szerintem szeretnének ill. örülnének nekik ők is, bár dukátot áldozni valószínű nem fognak/tudnak. Mondjuk nem lenne megoldhatatlan csinálni egy listát és kitenni szavazásra. Akár még azt is, hogy licit legyen vagy valamilyen pontozás alapján "bejuttatható" legyen 1-1 nagy név. A 2 átmenete lenne talán az igazi. Aki akar licitál, a többiekből meg szavazás/pontozás alapján egyfajta elismerésül készülne lap.
Dátum: 2009.06.25. 17:23:16
Engem akkor is bosszant, hogy elestem a megőrülés lehetőségétől némi tápér.
Dátum: 2009.06.25. 17:12:14
Majd ha itt élem az életemet úgy is fogok hozzáállni a játékbeli döntéseimhez, de addig nekem ez csak egy játék ahol pont azért nem megy minden véresen komolyan mert játék. Sokan pont azért játszanak mert tele van a tökük és szórakozni szeretnének. Attól mert te még itt se tudsz kiengedni (meg még annyi önkontrolod sincs, hogy legalább írásban moderáld magad) még nem kell mindenkinek beállni mögéd a sorba.
Dátum: 2009.06.25. 17:05:40
Nem igazán értem mire gondolsz, nekem pont fordított problémám van a fertőzéssel. Ha tudom, hogy csak simán nyers táp jár a leküzdéséért és nincs végig a levegőbe, hogy ha nem csinálom akkor eleshetek a játék kínálta lehetőségek egy részétől, még akkor is a 100% fertőzésre hajtanék ha az ugyan úgy LE-be kerülne mint a leküzdése.