Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Treff kiraly

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.31. 08:17:14
Szia mindenkinek.Kérdésem lenne Hogyan kell két állatot harcba vinn? Kérem eki tufja irja meg üdv "S"
Dátum: 2008.12.16. 14:47:28
Szia a mai napon a karbantartást előrre is jelezhettétek volna.üdv "S"
Dátum: 2008.11.21. 10:39:21
Szóval hogy veszem észre hogy csapdába esett a szörnyem?? Ki irja vagy nekem kell észre venni??
Dátum: 2008.11.21. 09:18:49
Leirom a azakértelmi szinteket:
szingulalis..........2 es szin
szubszt..............3. as "
kreativ-,,,,,,,,,,,,,,2 es "
csapda.............3 as szint
idomitás ..........3 as "
tanulás............4 es szint
könyörgöm és mégsem tudom mit kell figyelnem hogy szörnyet ejtsek vagy idomitsak pedig olvasom a vadászat után a szöveget de nem jelenik meg semmi segitsetek enek a béna játékosnak
Dátum: 2008.11.21. 07:31:36
Szia-Nagyon elszúrtam annnyira akartam sok szakértelmet hogy mostmár van sok viszont mivel gondolom nem olvastam figyelmessen el a vadászatokat nem tudok szörnyet ejteni és idomitani- MIt csináljak?? Lehet előről kezdeni az egészet?? Kérem irjátok meg.,Köszi elörre is üdv "S"
Megint Én- szóval akkor most mit tudok csinálni??Nem lehet valami megoldást találni?? annyira akartam a szakértelemet
fejleszteni hogy nem figyeltem másra most meg sok a szakértelem?? Segitsetek aki tud megköszönném
Szia látom hogy az állatokkal tényleg baj van- Én nekem is fennt van a
tanulás a 4-en az idomitás 3-as-- a csapda 3 as--a szinguláris ismertek 3-as--a kreativ 2 es a szubsztéri 3 as és még sem tudok egy árva szörnyet sem megkaparintnai mi a hiba?? mit nem csinálokl jól ha valaki tudja ira meg kösz előrre is-üdv"S"
Dátum: 2008.11.09. 07:43:35
Szia játékos társaim! A kérdésem a következő hogy lehet a klánnal a kapcsolatot felvenni ?az üzenet mire való?? Szóval még nagyon kezdő vagyok de igyekszem várom a választ üdx "'S"
Dátum: 2008.11.07. 08:13:56
Szia-és tisztelett minden könyv olvasónak- sajnos nekem is az a véleményem hogy bizony nem sok fiatal olvas pedig nagy szüdség lenne rá a beszéd kifejezés és a suókicsgyarapodás miatt ne csak annyi legyen az össz szókincse, hogy /b---meg/.De ha már itt tartunk tényleg ezen a lapon is van egy könyvkiadó reklám megakarom nézni milyen könyveket ad ki és mennyiért de nem tudom nyitni-nem lehetne olyan oldalt tenni ide amibe lehetne a könyvek árára cimére kivácsiskodni is?? üdvözletteé Sándor
Dátum: 2008.11.05. 08:25:33
Szia-mivel látom Te is most kezdted jóvolna együtt egy szövetségben irj ha szükséged van egy megbizható játékosra- treff kiraly a nickem
Dátum: 2008.11.05. 07:33:53
Szia! Nem tudom jóhelyen vagyok -e de szeretnék egy szöverségbe lépni eddig nem sikerült ha tudnál ebben segiteni-megköszönném. Bárom válaszodat üdv "S"
Dátum: 2008.11.04. 10:22:15
Szia mindenkinek. Szeretnék a szövibe lépni. Hogytehetem meg?? kérnék választ-illetve üzenetet a treff király nickre üdv addig is mig találkozunk "S"
Dátum: 2008.11.03. 11:08:04
Szia-kedves játékosok- most léptem be de szeretnék egy szövetségbe lépni. Hogy tehetem meg? rubinba játszom kérném valakit vegyen pártfogásba üd v Sándor
Dátum: 2008.11.03. 07:43:58
Szia -Neharagudjatik de már megkérdezem hogy kell inditani a játékit?? Üdv Sándor
Oldal: 1