Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2009.11.04. 08:36:57
Némi alkotói szabadságra szükség van, ne legyél merev, talán nem véletlen, hogy Miklós beengedet ilyen tartalmakat is. Mondjuk találkoztam olyannal is, amit nem értettem mit keres ott. Az se jó, ha mindig csak mész, barlang, mászol, stb., kell valami kis színfolt is
Tök egyszerű, nem kell órákig ott ülni, kiszámolod mikorra várható hogy felgyógyul és odaülsz kicsit előbb, 1 percig frissitesz, aztán ha lehet támadsz. Nem kell hozzá mindenféle szuperprogram, annyira szánalmas, ahogy vádaskodsz.
Igen az lesz az, 1 GB-s és alig 100k volt foglalt rajta

Ne idegeskedj Begi
Megtaláltad a pendrive-omat?
Miért jó Begginert meghívni egy szövibulira?

Mert egy pendrive-on is elfér


Igazából az egész kari egy program, nem is játszik vele senki
Dátum: 2009.11.03. 23:15:36
Jó ez a pontozás, csak szerintem sokan a végeredményt pontozzák, nem a történetet. Az általam írt, szerintem legjobb történetű kalandomnak van legkevesebb pontja, míg az első, viszonylag egyszerű kalandomnak, amiben nincs igazán fordulat, annak meg a legtöbb pontot adták. Ki kellene írni, hogy aki nem ér rá elolvasni, az ne pontozzon
Dátum: 2009.11.03. 21:27:26
Idézet: Birka - 2009.11.03. 14:47:31
Köszi a toplistát!

Azért V1-en a 64 V3-on az 56 igen zúzda eredmyény V2-őn a 49 se kutya
Gratu nekik a mákos 5%-hoz


Biri, azaz 56 nem a mákos 5% eredménye, hanem a 800 csp-jé ami be volt tárazva
Dátum: 2009.11.02. 21:55:05
Annyi a szabadidőd, hogy itt lógsz a fórumon

Birka: Mire én ideértem, már elment mindenki, én is lemaradtam róla.
Dátum: 2009.11.02. 21:43:34
Okulásul akkor, egypróbás kis semmi

A barlang

Ahogy magad mögött hagyod legutóbbi áldozatod, egy ódon kapu sötétlik előtted. Érzed, hogy valami vonz. Valaminek kell lennie odabent! Te nem félsz a veszélyektől, egyenesen bemész. Ahogy pár lépést teszel, odabent a falakon sok-sok fáklya gyullad meg, és kirajzolódik egy terem. Négyszögletű kőlapok vannak a lábad előtt, a falakon pedig fél méteres lyukak. A túloldalt egy kis kamrát látsz, egy nagy kristállyal a falában. De valami nem stimmel... Felemelsz egy követ és magad elé dobod a padlóra. A lyukakból őrjítő sebességgel hatalmas, hegyes, fából készült karók lövellnek ki, elzárva az utat. "Á, ez öngyilkosság!" - gondolod elsőre, azonban körülnézve felfigyelsz egy hatalmas kőtömbre a terem sarkába a kapu mellett. Valószínűleg ezért nem vetted eddig észre. Talán ha azt magad előtt tolva haladnál...


Erő próba:


Megfeszítve izmaidat kihúzod a sarokból a kőtömböt, és a termen át elindulsz, magad előtt tolva a monstrumot. Ahogy a lábad a padlót érinti, megint a karók süvítését hallod, de ahogy neki ütköznek a kőtömbnek, ezer meg ezer darabra törnek. Elmosolyodsz. Mikor már nincs egyetlen működő karócsapda se a teremben, egyszerűen széttöröd a követ, és a túloldali kis kamrában magadhoz veszed a kincset.
Dátum: 2009.11.01. 22:28:48
okidoki

A smile-ket ne cserélgesd, nem fogok visszalapozni
Dátum: 2009.11.01. 22:17:08
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,245.0

Nem cikiztelek, írtam pü-t is, de nem válaszoltál.

Tényleg nem tudtam mi ez a BJK, meg ilyenek, ez van, ennyire hülye vagyok, viszont tudok klikkolni az egérrel, és azt nagyon jól
Dátum: 2009.11.01. 22:00:06
Lepontyoztak pedig csak viccből kérdeztem, mert tényleg nem tudom. Csak azt nem tudom kinek nem tetszett ez annyira, hogy nyomot egy nagy piros egyest Sebaj, ettől még tudok majd aludni
Dátum: 2009.11.01. 21:54:39
Mi az a BJK? Valami konyhai bébipapi elkészitési japán művészet?

Ha úgy gondolod, hogy égő, hogy nem tudom mi a BJK, akkor lécci pontozz le, és én meg elszégyelem magam, kösz.
Idézet: Maci - 2009.11.01. 19:43:07


OK, hogy kapok lélekgyémántot, de mégis kicsit ballanszosabb is lehetne..




Ez a szó védett, Birka a jogtulajdonosa, egyeztess vele a használatáról különben panaszt teszek az artisjusnál vagy hol
Dátum: 2009.11.01. 21:42:17
Danielle Wildrose a második legnagyobb arc itt, az első aki a fogd a lányt és fuss-t írta, ha Te voltál, akkor mindkét hely a tied, és Macinak igaza van, tényleg írj kalandokat lécci, lécci, lécci...

Nos tény és való, McPaul kicsit túlzásba vitte, az ezért én fizettem szöveget, talán nem innen kellett volna megközelítenie a mondanivalóját, mert ezzel sokakban ellenérzést váltott ki. Így megértem azokat akik neki estek ez miatt.

Viszont, magamat is meglepve szóba elegyedtem vele, és mikor belementünk, a hogyan miértbe, én is megdöbbenve láttam a számokat, hogy nem stimmelnek. Mi sokan lusták voltunk kiszámolni, sacc/kb.-ra jó volt amit kaptunk és játszottunk tovább. Ő vette a fáradságot és utána számolt, és - bár rossz irányból ugye - rávilágított a hiányosságokra. Személyszerint én köszönöm neki, hogy kiharcolta mindnyájunknak ezt a kis kompenzációt, én örültem neki, ha neki még így se stimmel a könyvelése, lelke rajta harcoljon érte, vagy nyelje le, olyan költség címen, hogy elfelejtette az ultraspeset használni, vagy ilyesmi.

Viszont ez miatt, szerintem semmiképp se öljük egymást itt a fórumon, lehet finoman is megbeszélni a dolgokat, esetleg nem elhanyagolható hátrány ha megpróbáljátok megismerni az álláspontját, azon túl, hogy ő fizet érte. Igen, mindannyian fizetünk, tehát ez nem lehet érv, tessék a tényekkel dobálozni.

Viszont az se megoldás, hogy szólunk a családnak meg a szövitársaknak, hogy jöjjenek pontozgatni, aki nem nekünk ad igazat. Ne legyen már óvoda itt.

Úristen, magamra se ismerek, gyorsan keresek egy topicot, ahol lehet veszekni
Dátum: 2009.11.01. 19:09:45
Idézet: Eardog - 2009.10.31. 21:15:39
Déjá vu

1.próba LE vesztés
2.próba felejtés
3.próba csata
4.próba csata
5.próba szerencse
6.próba meggyőzőképesség
7.próba csata
8.próba kivégzés


Jó kis kaland volt, tetszet


Örülök neki
Dátum: 2009.11.01. 19:08:42
Persze semmi gond, velem is előfordul, csak gondoltam jelzem az illetékes elvtársaknak, hogy hol a hiba, hátha van idejük belepiszkálni
Dátum: 2009.11.01. 19:07:02
Javíts ki ha tévedek, de a TF világára mindig is jellemző volt a humor, pl. Zén expediciója...
Dátum: 2009.11.01. 18:43:17
Húzz a vérbe és játsz akkor ott, nem kell ide a gagyi reklámod!
Dátum: 2009.11.01. 18:40:04
köszönjük, bár késtél vele majdnem 2 órát, így nem jár a 10, csak 9 pont