Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2010.03.14. 17:14:04
A csaták lezajlanak, de nem lehet megnézni, azt írja ki: Nincs ilyen csata!
Azért ne felejtsd el kihúzni Kocos seggéből a nyelvedet
Dátum: 2010.03.12. 11:53:59
Idézet: Purpled - 2010.03.12. 10:19:46
Latom nemtudtok olvasni: azert lettek most zarolva, mert most jatszott az epitokkel a stratégia, előtte a gazdáik vitték őket, akik abbahagyták. Ott hibázott a stratégia, hogy nem gondolta végig mi lesz a kovetkezménye annak, ha ö visz 5 karaktert. Persze a szabályok nem ismerete ugye... Én így látom, stratégia ezt írta meg nekunk, illetve a történtek alapján ez a legvalószínűbb.

Azon ne veszekedjunk, hogy etikus-e megkérni a spanokat, hogy építsenek és előnybe hozzák a szövit, a szabályok alapján lehetséges.

De mostmár tényleg legyen ebből elég.

Craslorg: én nem nézek senkit hülyének, te se tedd azt szegény Titusz mesterrel



El vagy tévedve kicsit, azért lettek zárolva, mert össze lettek név szerint szedve a gyanús alakok és el lett küldve szépen a lista, nem azért mert most jött meg az istenek kedve egy kis közös építgetéshez.
Dátum: 2010.03.11. 22:50:31
Idézet: NoFear - 2010.03.11. 22:39:35
Idézet: Yasmina - 2010.03.11. 22:31:41
remélem megfelelően kárpótolni fogják!

Pl. 20 ajándék őskő a törlődött karaktereknek?


Neked? Hogy vehess 3 heti prémiumot, amivel (szerinted) legaláisan fenyegetheted testi sértéssel a játékosokat? ugyanmár
Dátum: 2010.03.11. 22:29:24
Gondolom csak annál akikkel baj van/volt.
Dátum: 2010.03.11. 22:27:35
Kompenzációt kérj, az a divat.

Olyan mintha töröltél volna, legalább addig biztonságban van a karid. Holnap reggel elvileg visszakapod. Sajna addig neked marad a tv-zés. Részvétem, tényleg.
Dátum: 2010.03.11. 22:22:03
A karid eltünt, nem van sehol!

Már kapituláltatok
Dátum: 2010.03.11. 22:04:55
Crux, sajna eltünt a karid, azért nem tudsz belépni reméljük megoldódik a dolog.
Dátum: 2010.03.11. 19:37:45
Idézet: Impero - 2010.03.11. 19:29:57
Akkor most a JV remélem megnézi azt is, hogy a rabszolgáknak hová ment az a pár száz ezer LE diffje.

Osztálytárs és öcsi. Ez mondjuk jó duma volt, tetszik.



Gondolom a tanárbácsihoz vagy a iskolaigazgatóhoz
Dátum: 2010.03.11. 14:14:18
Idézet: Craslorg - 2010.03.11. 10:52:39
Nekem már csak az kéne, hogy tudjam, melyik a nyerő szövi V4-en, hogy bepofátlankodjak oda


Hát nekem úgy tűnik, hogy nem az Olympos, mert nem volt Nyerő a stratégiájuk
Nem fog
Azért megy a terelés arra, hogy az olimpia alatt nem fér az adatbázishoz aki kvizadmin. Viszont nem erről van szó, hanem arról, hogy a v4en folyamatosan hozzáférhet, 2hetente 2 nap kivételével, így az olyan kérdésre is adhat jó választ, ahol nem a jó válasz a helyes, hanem egy tévesen bejelölt van jóként feltüntetve.

Szerintem egyszerűen oda kell adni Kocosnak a csillagot minden v4en, és megszüntetni a kategóriát, akkor nincs ez a vita felelslegesen.

Vodkaslecso: Nem értem mire túráztatod magad, azért mert valaki névvel vállalja a véleményét, szerintem semmi gond nincs vele. ez rólad már kevésbé mondható el. Inkább te vagy szánalmas.
Idézet: Xena - 2010.03.09. 08:16:27
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László


Gondolom ez valami olyasmi, mint amikor egy pókerversenyen az osztó nyer
Konkrétan ebben mi a szabálytalan? Semmi, Kod is hasonlóan rontja a nyert/vesztett átlagát, ez nem szánalmas, inkább csak előrelátó taktikai lépés.
Dátum: 2010.01.23. 19:07:34
Szerintem nincs vele semmit gond Kire használnád?
Dátum: 2010.01.23. 15:02:55
Ülj 24 órában a gép előtt, akkor nem fordulhat ilyen elő többet
Dátum: 2010.01.13. 10:04:25
Idézet: Birka - 2010.01.13. 09:06:53


Feltételeztem annyi intelligenciát a játékosokból, hogy tudnak szorozni kb 2-vel, de ezek szerint te nem ütöd meg ezt a szintet


Persze, ha nem ütném meg, akkor nem szóltam volna, hogy fordítva jobban megéri. Ha ezt nem ismerted fel magadtól akkor sajnos te nem ütsz meg egy minimális értelmi szintet.
Dátum: 2010.01.13. 08:53:12
Ja csak a pontos tájékoztatáshoz ez is hozzátartozott volna, de hát úgy játszol a számokkal, ahogy akarsz, a sok birka meg neked hisz, hogy jaj szegény te, hátrányos helyzetű vagy.
Dátum: 2010.01.13. 08:43:34
Ha te támadod akkor több LE-t adnak, ne sajnáltasd magad már folyamatosan.
Dátum: 2010.01.09. 18:55:12
Idézet: Gaborpivarcsi - 2010.01.09. 18:39:21
de az emberek többségének van végzetúron kívüli élete is,


Ezt nem mondod komolyan? Eretnek gondolat ez