Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2013.02.21. 20:27:59
Idézet: Saboteur - 2013.02.21. 07:15:44
Szép reggelt!
Nem tudok még topicot nyitni, ugyanis nem régen kezdtem el fórumot hazsnálni aktívabban... Nekem lenne egy ötletem:
az újítás úgy nézne ki, hogy valaki elküldi vadászni a kariját, utána beálíthat mondjuk négy nevet, hogy azokat támadhat automatikusan, utána meg menjen pihenni, vagy igyon gyógyitalt. EZ azért lenne jó, mert sok (jó játékosnak) nincs sok ideje a játékra....
Üdvözlettel,
Saboteur


Az lenne a legjobb, ha mindent be lehetne automatára állítani, és akkor csak kéthetente kellene belépni, megnézni ki nyerte a bajnokit, meg ha őskövet akarsz venni. Esetleg csak minden év végén benézni, hogy hány bajnoki sikerült, meg hogy fejlődik a karakter.

Amíg ez nincs, és nincs időd a játékra, fel kell bérelni egy kínai rabszolgát, aki játszik helyetted, és akkor instruálni, hogy kici mágia, ép, sok iq és támadás, minimum ötcá. Aztán ő meg csinál minden nap egy screenshot-ot, meg havonta ír egy jelentést, hogy mi történt a karaktereddel. Így őskővel és a kínai rabszolgával együtt kijön havi 5000 Ft-ból a játék, és be se kell lépni, csak minden hónap végén elolvasni mi történt. Így havi 10 perc játékért fizetsz és élvezed a játékot, annak ellenére hogy nincs időd rá.
Én se látom
Piros:

A nyereményed: 84000 Lélekenergia, 210 TP

Ez 400 LE/TP


Kék:

A nyereményed: 16900 Lélekenergia, 42 TP

Ez 402 LE/TP


Csak érdekesség képpen mutatom, azonos szinten két gurítás, én azt mondom a kék még elmegy, de eddig én már 6 pirosat forgattam ami LE, és nem hogy örülök neki, de inkább visszakérném a követ. Pirosba ilyen LE/TP-vel ne legyen jutalom, ráadásul semmire se elég.

A védelem italát tényleg ki kellene venni kékből, semmi haszna.
Dátum: 2013.02.18. 17:08:12
Idézet: Holdholdhold - 2013.02.18. 16:32:04
Sziasztok.


3. Nincs meg a lehetősége,hogy fókuszkristályt tegyek a fegyverbe,páncélba. stb.
( ezt mondjuk már egyébként is furcsálltam, 73 szinten szerintem már kellene)

Üdv.Hold.


Már első szinten is megvan a lehetőséged, a lélekkufárnál lehet venni
Dátum: 2013.02.18. 10:15:56
Nekem már most is 100k felett van, de 4-5 portyabol megvan az ára, szerintem nem gond.
Dátum: 2013.02.15. 21:47:37
Én jót nevettem rajta
Dátum: 2013.02.14. 00:45:10
Idézet: Quellon - 2013.02.13. 23:31:48
Idézet: Rodriguez - 2013.02.13. 23:27:53
...amolyan minden szinten a magad bolygó ura címért versenyezhetsz...
A Telek Ura


Ez ütött Adnék is rá 11 pontot, mert a 10 sértés lenne Beszélnem kell Chuck Norissal, ő tud adni erre 11 pontot.
Dátum: 2013.02.13. 23:27:53
Idézet: Miklós - 2013.02.13. 14:59:07
Azt szeretném még kérni, hogy aki úgy érzi, hogy nem jó a LE/TP arány, konkrétan írja le, hogy milyen szintű a karaktere, és milyen cselekvéssel milyen LE/TP-t tud elérni. A postokból úgy láttam, volt, aki nem jól számolt...


Én 168-as szinten kapok a feladatoknál (180 LE/TP az oszlop) 210 LE/TP-t, portyából 450 LE/TP-t hozok, vadászatból jóval kisebb az arány, én csak most realizáltam, hogy jobb lenne, ha csak portyáznék, de én jó kisfiú vagyok és csinálok mindent

Túlságosan nem csap földhöz a 210 LE/TP, de nem is vagyok optimalizátor ilyen téren.

De, ha az elejéről kezdeném, akkor biztosan kihagynám ezt a "jutalmat" mert hiába mondom, hogy sebaj, megyek "normál" tempóba, ahogy ti szeretnétek, 30-40-es szinttől kezdve ott lennének a durva karik, akik csak a LE/TP-t nézik és hiába mész feljebb, mert ott is vannak 20-30 bajnokival 50%-al nagyobb TÖ és szakértelemmel rendelkezők, akik ellen semmi esélyem se lenne, és elmenne ettől a fajta stílustól a kedvem, inkább én is belassítanék.

Az én meglátásom is az, amit már fentebb is említettek néhányan, hogy ne TP-t és LE-t adjatok inkább, hanem valami más dolgot, mert így sok embert kizártok ebből a mókából - saccra több, mint 50%-ot, mert ha a környékén ő csinálja de mindenki más, inkább optimalizál akkor a karakter legyengül és minden belefektetett energiája kárba megy, ezt pedig senki se akarja szerintem. Szóval maga a fejlesztés nagyon tetszik, amolyan, minden szinten a magad bolygó ura címért versenyezhetsz, de a jutalom sokaknak büntetés. Nekem tetszik így is, de nem sok ember van aki szarik a LE/TP-re, mint én (én a lista elején vagyok a magas szintűek között)
Dátum: 2013.01.25. 15:16:09
"Xenó invázió elkezdődött
Xenó háború újraA Végzetúr online rpg játék nagysikerű eseménye, a Xenó invázió most megismétlődik!

A Xenó háború, a mai napon, január 14-én reggel 10 órakor indult el."




Ezt nem én írtam, belépő oldalon, valamint a napi rutinnál a híreknél ott van.
20 védelem italát ki lehetne cserélni, mivel a szerencsekerék miatt nekem már több, mint 100 van. Valamint új tételek is lehetnének ezek:

20 vagy 10 portyázás vagy vadászat itala
10-20- őrjöngés itala esetleg a szerencsekerékbe berakni
10 lélekgyémánt csomagocska (alacsony szintűek vennék dukátért)

10 hűség szilánkért vásárolható legyen 2 lélekgyémánt csomagocska is

sámán iszák és a másik ilyen helyett olyan relik ami olyan italt ad, amit a kalandoknál tud használni a karakter

Amit Birka írt fentebb csere a ritka gyakori tárgyaknál azzal egyetértek maximálisan

Engulfer és Stroath kivehető ha ez nem írta még senki

Templom pálca mint ritka relikvia az aukción, szerintem sokan vevőek lennének rá


Nekem hirtelen ennyi ami eszembe jutott, egyik sem elszállt ötlet szerintem csak egy kis update a dolgokhoz.

Mod.: a vt-ben a használj 3 támadás italt átírni használj 3 támadás italt vagy őrjöngés italát
Dátum: 2013.01.23. 20:22:57
Nekem is egyre több ősdrágakövem lesz, többet találok bőven, mint amennyit elhasználok.
Dátum: 2013.01.09. 01:07:09
Jelen , mi építőrabszolgát lehetne csinálni Büyükből és végre zöld lehetnék, arról nem is beszélve, hogy nem csak névlegesen lennék a Bolygó ura

Vagy csak törölném a v3 terminátorát
Dátum: 2013.01.07. 23:48:58
Az sem árt ha odaírod melyik világ, van 4
Dátum: 2012.12.28. 20:57:13
Idézet: Khuin - 2012.12.28. 20:12:13
Igen. Címeket a nevekben ne használjunk. Ez alól az egyetlen kivétel Khaleesi A Kedves Vezető, a bolygó ura.


Ezzel valamilyen szinten egyet kell, hogy értsek

Valamint az aláírás lehessen hosszabb, mert így sose tudom meg, hogy mit találtam fel

Továbbá elnevezünk egy holdat Khuinról, mondjuk legyen a neve... Khuin hold, amely a Kondor bolygó körül kering. (Kondor nem egy karakter, hanem egy bolygó, aminek az ura vagyok )
Dátum: 2012.12.24. 12:16:15
Kedves Népem!

Idén nincs karácsony, se portyamentesség. Sajnálom, de gondolnunk kell a más vallású galetkikre is.

u.i.: azt hiszem a húsvéti nyuszizást is eltörlöm, de ez még nem biztos
Dátum: 2012.12.24. 12:10:33
40 szintre is megvan az öröm, na de 150 szinttel lefelé ütni, na az az igazi
Dátum: 2012.12.24. 12:07:59
Amióta szubplazmát használok, 3-4x több a kamra Le, mint előtte, és a hajam se korpás. Szóval szerintem jó dolog.
Dátum: 2012.12.23. 18:13:51
Af költség és a lélekgyémánt költség túl magas. Ez egy olyan fontos dolog, ami mindenki számára elérhető kell, hogy legyen a játékban.

Khuin, igen szimpatikus a hozzáállásod, bármikor szívesen látunk a diktató...., khmm, akarom mondani demokratikus, barátságos szövetségünkbe, minden befizetett őskövet, amit nekem veszel, 1%-át megkapod tőlem. Természetesen évente csak egyszer.
Dátum: 2012.12.22. 19:29:07
Idézet: Khuin - 2012.12.22. 10:56:29
És akkor mi ez a Kedves Vezető? Kávébu(g)?


A helyes megszólításom: "Khaleesi A Bolygó Ura és Úrnője, a bolygó ura a Kedves Vezető, Öszentsége az abszolút hatalmat birtokló BUBUka a csirkepásztor, a nagy és dicső!"

A csirkepásztor ragadvány nevem, de már megették a sárkányok az illetőt, aki csirkének nézte
És a busz sem mindig piros De 99% az, de láttam már kivételt