Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Melyik nyáron, két éve? Van elég, ne aggódj
Akkor majd újra előveszem a Kiaphetes bajnoki sírásomat
Dátum: 2018.01.16. 19:03:19
köszi az infókat
Dátum: 2018.01.16. 12:51:55
megkaptam, köszönöm
Ebben igazad van Lan, hamut szórok a fejemre az inspirációs dolog miatt. Az AFP-s dolgot illetően írtam, hogy nem szabálytalan, ettől függetlenül a játékos hozzáállását nem tartom korrektnek, de persze megteheti.
Dátum: 2018.01.16. 09:45:26
Sziasztok,
Szeretnék választ kapni az alábbi kérdésre:
Mi történik a karakter másik szerverre átmozgatásánál a végzet templomával, a végzet vermével, a hűségbónusszal, az Aukciós házban a licitekkel, Feladatokkal, egyszóval minden függőben lévő dologgal?
Köszönöm.
Köszi, hogy végigolvastad az egészet. Ha elolvastad, akkor nem érted. Van egy anomália, aminek a hatását több karakter érzi és ennek az anomáliának az okára szerette, volna fényt deríteni. Elsőnek a nem léállt inspirációra gondoltam, jogosan, hiszen ez olyan probléma volt, amit az élő találkozón is beszéltünk Miklóssal pár találkozóval ezelőtt, konkrét adatokkal, karakterrel alá volt támasztva.
Tegnap kiderült, hogy az inspiráció rendben van, tehát más oka van az anomáliának. Offsboy segített (bár ő nem emiatt írta) az AF pontokra rávilágítani, mely alapján jó eséllyel megvan az anomália oka, azt pár kommenttel előbb leírtam.
Tekintve, hogy erre senki nem válaszolt és nem cáfolta, joggal feltételezem, hogy megvan az oka annak, hogy pikk-pakk ennyire elhúzott mind szintben, mind erősségben. Ezt is leírtam. Ebben az esetben semmi szabálytalan nincs, pusztán nem tartom etikusnak hogy a nevezett karakter lapított csendben, mint az a bizonyos dolog a fűben, aztán amikor ezt az AF előnyt felhasználtra, amit a RÉGEN INDULT KARAKTEREK NEM TUDNAK, hirtelen elkezdett mindenkit ledarálni akit csak ért.
Ha ezt nem érted, akkor az a Te problémád, esetleg olvasd el újra a hozzászólást.
Ha jól gondolom (és valóban régóta nincs inspirációs bónusza, ahogy állítják), akkor csak egyféleképpen fejlődhetett ilyen hirtelen, mégpedig úgy, hogy későn indult karakterként neki nem kellett költenie Fejlődés hatalma AF-re (előbb rosszul írtam, nem a tudás hatalma, de ez mindegy, a TU bónuszosra értettem), én laza 3000 AF-t vertem el rá úgy, hogy a Specializáció AF még nem is létezett akkor. Neki meg egyből mehetett az olcsóbb Specializáció AF-re azokból a spórolt AF pontokból és így pont annyival hamarabb lehetett 95%-os TU fejlesztés bónusza. Amint írtad, neked is 92%-os a bónuszod, mert a Te karaktered is kb. olyan idős, mint a mieink, mi egy fejlettségi szinten mozgunk jópáran.
A kérdés, hogy jól tippelek-e. Ha igen, akkor nem sértett semmilyen szabályt, de behozhatatlan előnyre tett szert így egyedül a V5 szerveren, innentől a különbség csak nőni fog. Ebben az esetben különösen irritálóak azok a beszólások, hogy "fejlessz te is jobban", meg "mindenkinek ugyanazok a lehetőségei, oldd meg te is" stb.
Szia Tosf,
Arra a kerdesre adsz/adtok valaszt, kifejlesztette maxra a tudas hatalma AF-t (5. szint) vagy nem? Igazabol ez mindent megmagyarazna es mindenki lenyugodna. Eddig nem cafoltad meg a legutobbi okfejtesem, sot alatamasztottad a "robbantassal".
A csatlos viadalt szoba sem hoztam eddig, de ha mar irtad, igye te is tudod, hogy az pusztan penzkerdes es nem tudas/ taktika kerdese?
Offsboy, koszi az elobbi AF-s hozzaszolasod, hirtelen mindent megertettem. Szoval adott 3 kerdes, meddig ment neki az inspiracios szorzo, hogyan huzott el szintben, hogyan lett hirtelen olyan eros?
Ime a megfejtes:
1. Tegyuk fel, hogy leallt a szorzoja, fogadjuk el.
2. Tegyuk fel, hogy megtartott minden italt, eroforrast a 250+ szint alatt, abbol elvileg lehet +12 szintet osszehozni.
3. A megoldas kulcsa az, hogy neki nem kellett a tudas hatalma AFP-re koltenie 3000-4000 AFP-t, hiszen addigra bekerult a jatekba a Specializacio AFP, tehat pont annyi sporolt AFP-je keletkezett, amivel 95-re fel tudta huzni a bonuszt (a regi karakterek 91-92% bonusznal jarnak.
Es voila, 95%-on eltolta az osszes italt, tk stimulatort stb.
A kerdes csak az maradt, mennyire etikus ezzel emberkedni ugy, hogy a regi karaktereknek eselyuk sincs ezzel versenyezni?
Jatek szabalyilag vedheto, rendben van. Mondjuk gerinc nincs benne.
Az AF-be azért nem mennék bele, mert mi, régi játékosok tengernyi AFP-t elköltöttünk (3600 APF, ha jól emlékszem így fejből)a +1%-os TU fejlesztésre, a RÉGI verzióra, ami jó drága volt (nem jut eszembe a neve és nem tudok belépni megnézni ), utána hozták be a specializáció AFP-t, az pedig nagyságrendekkel jobban megérte fejleszteni, meg az olcsóbb is. Tehát az üstökös karakter nem pazarolt el több ezer AFP-t, hanem szépen feltolta a 95%-ost.
Offs,
Kiaphet az én személyes "akadályom" volt a bajnokin, ami miatt "sírtam" anno, ha így nevezzük ez tény. De Kia megdolgozott érte, hogy ilyen karaktere lett és ez csak a bajnoki viadalra vonatkozott, nem érintette az egész játékot (és volt, amikor legyőztem ).
Ebben az esetben, amint láthatod, nem személyes ügyről van szó, bár én vettem a fáradtságot, hogy kitegyem, de kb. mindenki látja ott a TOP-ban, hogy bűzlik a dolog, ahogy mondani szokták.
Persze nekem nincs logom, meg írásos bizonyítékom, de a vak is láthatja, hogy itt valami nem stimmel. Esetleg sokat segítene, ha az érintett venné a fáradtságot és őszintén leírná, hogy meddig kapta az inspirációs bónuszt.
A felsorol példák csak tünetek, a betegség maga az inspirációs szorzó.
Érdekes módon az érintett játékos személyesen nem mondta, a nyári találkozón, hogy még akkor is 1.2-es volt a szorzója.
De tegyük fel, hogy tényleg megszűnt. Van viszont TOP szint lassítás, akkor hogy lehet 11 szinttel magasabb, mint a szint TOP2 karakter és a többiek? Gondolkozzatok már!
1. karakter szint 256
2. karakter szint 245
3. karakter szint 244
4. karakter szint 244
5. karakter szint 243
stb.
Mindenki együtt halad, csak ő helikopter, igen, hihető. Persze sokat fizet a játékért, érthető, hogy neki többet megengednek, de mások is fizetnek a játékért.
Még egyszer, nem azon van a hangsúly, hogy támad, meg lesebzi az állatokat, megoldom, az érdekel, hogy miért nem állt le a bónusza, amikor szint TOP1 lett!
Kedves Miklós!

Mai napon reggel döbbenten vettem észre, hogy zároltátok a karakterem a netikett megsértése miatt.
Leírom a problémát, ami miatt ez történt, mert ez jóval komolyabb, mint egy napi zárolás.
V5-ön Aelis Triccianus nevű karakterrel van a probléma, nem velem. Köztudott, hogy új karakterek kapnak V5-ön inspirációs bónuszt, ennek állításod szerint le kellene állnia, amint a karakter eléri a TOP1 szintet.
EZ NEM TÖRTÉNT MEG nála sem (korábbanb ugyanez volt Thomas Buildermann nevű karakterrel, csak ő törölt)
Tehát az ominózus karakter vígan tovább tápolt az illegális bónusszal és már 12 szinttel elhúzott a szint TOP2 karakterhez képest, nem beszélve a töménytelen erőforrásról, amit kapott (ez a lényeg, nem a plusz szintje).
A Netikettet pontosan ő sértette meg három dologgal:
1. Nem szólt a játékvezetésnek, hogy elérte a TOP1-et szintben és még mindig kapja az inspirációs bónuszt, tehát visszaélt vele.
2. A zaklatás kategóriáját abban kimerítette, hogy csak miattam váltogat napi szinten hordát, hogy támadhasson (tehát ha én átmegyek abba a hordába, ahol ő van, akkor következő nap vált, én is váltok, ő megint vált és így tovább), ez visszaellenőrizhető. Ezzel nálam frusztrációt okoz és szánalmas a másik játékos részéről.
3. Az állataimat folyamatosan ájulás közeli állapotba üti (csak azért nem halnak meg, mert magas szintűek és folyamatosan gyógyítom őket), direkt jó magasra felhúzta a másodlagos támadás szakértelmét, ami csak arra jó, hogy szívassa a többi játékost.
Az meg külön aljas és sértő, hogy addig nem támadott sosem, amíg én voltam az erősebb, csak miután az illegálisan szerzett erőforrásokból erősebbre "hízta" magát.
Azt még hozzáteszem, hogy én nem támadtam őt korábban, amíg gyengébb volt nálam, szóval "revans"-ról sem lehet szó.
Kérlek, Miklós, hogy foglalkozz ezzel inspirációs bónusszal érdemben a V5-ön és még ma oldd fel a karakterem zárolását.
Évek óta prémium +VIP tagsággal rendelkezem, valamint minden egyes akciókor befizetek erre a játékra, ha nektek nincs szükség fizetős játékosra, azt is megértem.
Fentiek miatt addig bojkottálom a játékot, amíg vissza nem kapom a karakterem és nem rendezed érdemben a problémát az inspirációs szorzóval.
Üdvözlettel:
János,
karakter: Yrkalla V5
Dátum: 2018.01.13. 11:24:13
Szeretnék gratulálni az Aelius TricciANUS (szép név) nevű karakter irányítójának, aki a V5-ön csalással szerzett jogtalan előnyt (Miklós nemtörődömsége miatt nem állt le nála az inspirációs szorzó a szint TOP1 elérése után, hanem tovább adta neki az erőforrásokat hosszú hónapokon át, pedig arról volt szó, hogy megáll a bónusz), hogy abban a kitüntetett figyelemben részesít, hogy naponta vált hordát, amikor én váltok, csak azért, hogy bekamrázhasson. Érdekes módon addig, amíg nem húzott el a jogtalan erőforrás nyeréssel, sosem támadott, csak amióta sokkal erősebb lett. Igazi szép munka, büszke lehetsz magadra, retard!
Dátum: 2018.01.12. 09:25:27
A csatlós sisak még viccnek is rossz, a +CSP termelés jó ötlet, ezzel párhuzamosan javaslom a sima és zöld esszenciák teljes reformját, gyakorlatilag a 90%-uk semmire sem jó és senki sem használja.
Dátum: 2018.01.11. 14:42:41
Gratulálok az eddigi teljesítményetekhez, többszöri első hely, még ha kis szövetség is (tudom, hogy ez csak engem zavar) mindenképp elismerésre méltó.
Örülök is meg sajnálom is, hogy abbahagyjátok, nélkületek szürkébb lesz az SZB, bár kétségtelen, hogy nekünk ti vagytok/voltatok a zabszem abban a bizonyos lyukban.
Az publikus, hogy melyik szövetség érdemelte ki a legyalulást és mivel? Bízom benne, hogy mi nem, tekintve, hogy rátok sokkal több energiát nem fektettünk, mint másokra.
Dátum: 2018.01.11. 14:36:33
Lehet egyből magadnak is küldeni
Dátum: 2018.01.01. 19:00:34
Miklós, ugye tároljátok a Kárhozat Vermében lévő CSP-ket? Elég sok van benne és most nem látható a menüben.
Dátum: 2017.12.21. 12:28:10
Azért ez nem teljesen így van.
1 db. 242. szintű szörny 1-3 db-ot ad, 2 db 242. szintű 4-6 db-ot, +1 243. szintűvel (összesen 3 szörny) 7-9 db-ot