Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dnamax

Oldal: 12345
Dátum: 2015.12.16. 16:42:13
Hm, ittam egy-két páleszt erre a bajnoki dologra és lenne rá egy kezdetleges ötletem .
Kiváncsi lennék a véleményetekre.

Mi lenne ha nem 5-6 hét lenne a bajnoki hanem 5-6 napi és csak havonta egyszer lenne.
Rendszer hasonló lenne csak naponta változna a szövik ellenfele.
A 6-7 napon pedig az 5 világ első helyezetjei csapnának a szerver urai (vagy valami ilyesmi) címért.
Esetleg két napig tartana egy forduló 1nap pihenő és jönne az új forduló .De így is a világokat összeugraszthatnánk.

Tényleg csak egy kezdetleges ötlet de így lenne értéke az szb-nek.
Dátum: 2015.12.16. 13:14:31
Jó rád hagyom semmit nem akarsz vagy tudsz megérteni az egészből,még mindig ott tartasz ahol hónapokkal ezelőtt vita így értelmetlen akinek van egy kis informatikai háttere de még az se kell hozzá, az értette .
Témát zártam

U.i.: papagájt ne vegyél otthonra ennyi ismétléstől még ő is mehülyűlne
Dátum: 2015.12.16. 12:42:55
Nem védeni akarok senkit ez most leszögezném.
Hiába regelsz más IP címről ha az ösztönös cselekedeteid ugyan úgy megmaradnak . A mostani szűrök meg rohadtul kemények.
Pár éve egy informatikus ismerősöm megkért hogy segítség egy ilyen rendszert tesztelni többed magammal.
Még ha oda is figyelsz arra hogy megváltoztasd a szokásaidat , más időben lépj be ... de vannak olyan dolgok amiket nem tudsz befolyásolni hiába vagy annak a tudatában hogy igen is megtudom.
Egyik ilyen pl.: a billentyű leütés vagy a játék stílus és még sok minden amire nem is gondolnál

Amúgy meg nm hiszem hogy aki ezreket fizet megkockáztatna egy végleges kitiltást.Engem biztos ideg kerülgetne mikor bukok le .

U.i.: azért már nekem is megfordult a felyemben a multizás mert hát valamennyire én is ember vagyok, aki meg azt mondja ő még csak rá se gondolt az hazudik, de a fentebb említett miat eleve elvetélt ötlet volt
Dátum: 2015.12.16. 12:08:03
Lehet rosszul fogalmaztam az szb jó dolog csak nagyon tömény és arra hajt mindenki.
Csak egy feltevés de mi lenne ha egy hónapban csak 1 hetet lenne és azon az összes szövi részt venne vagy valami hasonló.
Máris van értéke szerintem
Dátum: 2015.12.16. 11:40:24
Hú te aztán maga vagy a megtestesűlt sötét oldal

Pókok vannak, voltak , lesznek.
Figyelj, tanulj tőlük ha úgy állsz hozzá akkor jó motiválók, én pl. mindig kiválaztok eggyet és hozzá próbálok felérni.Ez ugye lehetetlen de legalább teszek étte. Ha pedig normális hangvételben rájuk írsz még válaszolnak és segítenek is, sok ilyen játékosban csalódtam kellemeset

Multiról annyit hogy van a játéknak egy inteligens szűrője amit azért nehéz átvágni,de nem lehetetlen.Hidd el rohadt nehéz megváltoztatni bizonyos játékbeli szokásokat ami lebuktathat és ezekből rengeteg ösztönös, nevezzük digitális ujjlenyomatnak.

Szb előtt minden játékosra a szinteden volt külön taktikád-öltözeted stb. és izgalmas volt .Most meg nem éri meg portyázni mert az szb többet nyújt.

Fizetéssel meg nincs igazán sok bajom.Aki fizet többet akar és belőlük van fenntartva a játék.
De azért had morgolódjak néha ezen én is
Dátum: 2015.12.16. 10:56:12
Új játékosok
Új kihívások

Ezek nagyon kellenének, sajnos már kezd egy farmosállatnevelgetősjósokpénzbeidőbekerülő játékká válni.
Lőjenek agyon amit most mondok de szb és a fétisek megölték az egész játékot.
Dátum: 2015.12.15. 21:58:51
Nem:)
Dátum: 2015.12.14. 22:46:55
Harci világokban (v5-6) ha portya közben rabolsz eh felett akkor a tp is nő a rabolt lélekenergiától függően.
Majd a matekzsenik leírják neked biztos a képletet is
Dátum: 2015.12.14. 19:17:49
Köszi, jól el volt dugva
Dátum: 2015.12.14. 19:05:11
9 kavics rendelése után át lehet venni a kis ajándékcsomagot, sajna telóról nem tudok üsz-re írni
Jó lenne ha valaki jelezné nehogy balhé legyen belőle
Dátum: 2015.12.14. 18:26:12
Elméletileg a karakterlapon megjelenik egy üzent , bár én még a 80.szintest se kaptam meg:)

50. Hűség fétis
60. 30? kiégett kavics
70. 1 db relikvia kupon
80. ???
Dátum: 2015.12.14. 16:53:05
Mától eggyel több feladat van , bejött pluszba a csatlós szintlépés, de a hogy hibázna kettő nem néztem de jó hogy szólsz ellenőrzöm

Nálam stimmel mindenhol minden
Dátum: 2015.12.14. 13:12:38
Hm, napi ajánlatban 3db relikvia kupon akciósan 120kavics. Relikviáknál 100kavics 5 db .Akkor a drágább az óccó vagy az óccó a kínai hamisítvány
Matek hármasommal nem értem ezt a logikát
Dátum: 2015.12.11. 14:31:58
Asszem lett is volna háború ha 1tóken=10ütés
Dátum: 2015.12.11. 14:07:51
Az elejétől fogva a minimális 10 ütés elég lustaság medállal 5, még győznöd sem kell. :)Sose volt másképp.
Dátum: 2015.12.10. 19:20:41
Azt a Kalandor-t igazán át lehetne tenni másik napra dec.18 az a Star Wars napja és ha már az embernek,sikerült jegyet:P kapni rá nem szeretnék 20kalandon idegeskedni
Nekem már csak egy kívánságom lenne a kémkedésnél , hogy a nem maximalizálható szakikat is ki lehessen kémkedni.
Ha ezt megkapom esküszöm kopaszra nyírom magam és -10fokkban meztelenül biciklizek egy km-t(jut eszembe ezt már megcsináltam , akkor ti jöttök )
Dátum: 2015.12.01. 15:54:51
Ezek olyan elhasználom mert van című dolgok.

Amin én gondolkodok az egy ilyen dolog ami azért komplexebb lenne:

X ősi aranypézt használok hogy két azonos csoportba tartozó tárgyat fúzionáljak de ékszert és fókuszkristályt nem.
Feltétele : mágikus kovács szövetségi épület

Mágikus kovács:

Két tárgy fúziójához szügséges épület.
1. szinten a két tárgy fúziójából létrejövő tárgy az eredeti két tárgy tulajdonságainak 70%-át viszi át ez szintenként 5%al nő de 5. szint után már annak az esélye nő 1%al hogy plussz egy új tulajdonságot kapsz véletlenszerűen.
Max. szint : 55.

......

Ötvös háza:

(hasonló a kovácshoz de itt ékszert lehetne csinálni)
Dátum: 2015.12.01. 13:51:30
Dátum: 2015.12.01. 13:51:13
Csak pár ötlet:

Elhasználok X ősi aranypénzt és X mennyiségű vp-t hogy kikémleljem a(z)... nevű karakter szakértelmeit,csatlósait,aktivitását

Elhasználok X ősi aranypénzt hogy 0-ás fertőzésem 100% legyen vagy fordítva (évente max 2 váltás de a váltások között el kell telni legalápp 6hónapnak)

Elhasználok x ősi aranypénzt hogy 24 óráig ne támadhasdon senki de kihívni tudnak( 2 használat között 2hétek kell eltelni)

Elhasználok x ősi aranypénzt hogy templomban teljesűljön 6 véletlenszerű feladat(templomonként 1x)

Elhasználok x ősi aranypénzt hogy egy véletlenszerűen kiválasztott nem aktív állatom lépjen 10 szintet

Elhasználok x ősi aranypénzt és x őskövet hogy eggyel több famíliárisom lehessen (új relikvia a familiáris triumvirátusa)
Oldal: 12345