Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Karácsonyi vásár, akciók, események
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
361. hozzászólás - 2015.12.11. 08:33:32
Úgy látom fórumra se kell néznem egy ideig. Tele van politilusokkal akik magatonak szavazzátok meg a fizetést, aztán pedig bebizonyítjátok, hogy ez miért nem sok.

További jó játêkot!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.46
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
362. hozzászólás - 2015.12.11. 08:36:20 (Válasz Offsboy #358 hozzászólására.)
Más utól ér 4 év múlva, mint mondtad, viszont 4 évig még marha sokat hízik az előnyöd, már ha még játszol akkor.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2015.12.11. 08:37:09-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.82
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
363. hozzászólás - 2015.12.11. 08:52:49
tegyük fel, hogy nekem most van 31 megám, valakinek pedig 122, és én az eventből kiveszek 5-6 megaesszenciát,mert

5 pihe egy zöld, 5 zöld egy mega, tehát 25 pihe egy megaesszencia és kb 125 db pihét szerzek kényelmesen, de legyen 150, és akkor 6 megaesszenciám lesz az eventből, remélem eddig érthető....

Tehát a kérdés, nekem lesz a kezdeti 31 helyett 37, neked pedig 122 helyett 127, akkor kérdem én, mi sérül itt? vagy az bánt, hogy mi akik nem tudunk/akarunk annyit költeni a játékra kapunk 5-6 esszenciát? Dehát te is megkapod ha akarod.....

Azt már hagyjuk a fenti példa egy tökéletes optimális helyzet ( nem kapsz katalizált esszenciát, illetve pont úgy esnek a zöldek, hogy mindegyikből ugyanannyi...)

Szóval nem igazán értem a sértődést....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 9.38
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
364. hozzászólás - 2015.12.11. 09:20:36
Nem értem miért kell ki akadni azon, hogy valamit meg lehet szerezni kevesebb ért is egy évbe egyszer mint eddig

Mégis mennyi megat lehet majd így össze rakni?

Hisztizni ezen meg le koldus ozni Az összes játékost.. Hát nem ilyen srácoknak ismertelek meg titeket a talin komolyan.

Akit eddig nem érdekelt az eszencia gyártás eztán se fogja érdekelni ez bíztos.
Akit érdekelt de nem tehette meg azt amit ti hogy havi 20ezret rá költ a játékra az most szerez valamennyit feltéve ha más jutalom meg nem fontosabb neki egyenlőre

Nézzük van akinek van pár esszenciája mert sajtol néha de nem használja az ezután se fogja ha mégis fény évekre vagytok tőlük vannak akik mondjuk 15 és 36 közt vannak de innen kellene a sárga eszencia is ami máshogy nem gyűlik csak ha használod is a fehéret Vagyis az ilyen játékosok megint nem kerülnek előrébb

És van a harmadik csoport aki költ is a megak ra egyedül az idő amivel le van maradva mint pl én hiába gyártók orrverzesig az eszenciát mindenképp van min két év le maradásom mivel később regisztráltam de szintben meg Utol érem a top ötven alját.

Végül mivel mindenkinek ugyan annyi szelence szerezhető így végképp nem értem a problémát hisz ugyanúgy meg marad a pénzen vett elonyod plusz az idő elonyod is.

Amúgy meg karácsony van ba..a meg ne sajnáljuk már senkitől ha kap kB 20zöld eszenciát

Én senkitől se sajnálom úgy sem hogy ebben az évben mindig maxot fizettem be
Pontszám: 9.38
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
365. hozzászólás - 2015.12.11. 09:40:36 (Válasz Fsanyi82 #364 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.12.11. 09:20:36


Amúgy meg karácsony van ba..a meg ne sajnáljuk már senkitől ha kap kB 20zöld eszenciát



Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.13
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
366. hozzászólás - 2015.12.11. 10:48:27
Szerintem mindket megkozelitesben van racio, a kulonbseg a nezopontokbol adodik. Ugy gondolom a megoldas az lehetne, hogy olyan opciok kerulnek be mihamarabb a jatekba, amelyek kiegyenlitik az `ingyen` esszenciak nyujtotta elonyoket. Ha ez megtortenne, akkor nem lenne mirol beszelni. Annyinak kellene tortenni, hogy a jatekvezetes megerositse a kozeljovobeni bovulest szamszeruen a megaesszenciakat illetoen. Ha ugyanakkora merteku tap megszerzesere nyilna lehetosege mindenkinek, akkor senkit sem erne serelem.
Pontszám: 9.36
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
367. hozzászólás - 2015.12.11. 10:56:21
Amit Turul ir az inspiraciorol (V5), az is meger egy kulon miset. Kesobb nyitni fogok ennek a temanak 1 kulon rovatot, hogy lehessen otletelni, illetve levezetni miert nem megfelelo a jelenlegi mukodese, es miert helytelenek azok az ervek es elvek melyek a jelenlegi allapot helyesseget tamasztanak ala.
Pontszám: 9.36
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
368. hozzászólás - 2015.12.11. 14:15:40 (Válasz Offsboy #361 hozzászólására.)
Igen!
Szégyellje magát minden éhező aki elmegy az ételosztásra! Nem igazságos, hogy a "koldusnak" időnként ingyen adják amit a "gazdagnak" mindig meg kell vennie.


Amikor múltkor összeharaptunk, egy játékostársunk aki mindkettőnket ismeri és olvasta a hsz-edben, hogy a "régi Quellon jobb volt" ezt írta:
"Quell offs sen a régi már egy jó másfél éve"

Egyébként nem tartom magam jelen helyzetben sem "politikusnak" sem "koldusnak", nem azért írok, csak a vergődésed mellett nem tudok elmenni szó nélkül, mintha rendben lenne.

Ezért vagyok én az "örök negatív", mert merek hangot adni azoknak a dolgoknak amik szerintem nincsenek rendjén, akkor is ha magasabb körök bajszát húzogatom ezzel. Erre egy másik játékostársunk ezt írta ugyanazon nap (akkor játékvezetői döntés/javaslat ellen érveltem):
"Én örülök, hogy ezzel a fogalmazási képességgel és érvelés rendszerrel ezt az irányt fogalmazod meg, érezzék csak Miklósék, hogy nem minden papsajt."


Szóval összegezve: A pénzedért megkaptad amit ajánlottak érte. Az nem volt szerződésbe foglalva, hogy soha senki utol sem érhet vagy hogy más, kedvezőbb feltételű vásárlási lehetőségek, akciók nem lesznek, mint amire te befizettél.

Ritka pillanat, de feje tetejére állt most egy kicsit a megszokott világ: A pénz ugat, a kutya beszél(t).
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.63
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
369. hozzászólás - 2015.12.11. 15:06:55 (Válasz Offsboy #356 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.12.10. 21:51:21
Idézet: Miklós - 2015.12.10. 18:27:14

1 hókristály 2 őskövet ér
itt bukik az érvelés, mivel őskő nélkül is nagyon sok hókristályt lehet szerezni. Egy mini eventből 10-12 zöld esszenciát is ki lehet szedni egyetlen őskő és plusz erő ráfordítás nélkül. Fétis után úgyis ez az egyetlen értelmes jutalom alternetíva.
Szerintem az ingyen zárkóztatás csak úgy korrekt, ha aki elöl van, azt nem korlátozod. Nem gond ha ingyen osztogatjuk a megákat, de ne azt a megát szerezze már meg az egyik ingyen, amiért a másik 80 őskövet fizetett. Én biztos nem fogom sokáig ölbe tett karral nézni, hogy amiért soksok követ fizettem, ugyanazt ingyen osztogatjátok, miközben aki eddig megvette annak az a jutalma hogy nem haladhat velük tovább. Remélem látod benne az abszurdumot. Itt nem egy AH-s tárgy nerfjéről beszélünk, hanem sok10-100 ezer forintnyi tápról, amit szép lassan ingyen kezdetek csepegtetni annak aki eddig nem akarta megvenni.


Ez így nem helytálló. Valaki megveszi az ingyen hókristályokért a smaragd esszenciát, és őskőért vesz unobtánium fókuszt. Te pedig megveszed az ingyen hókristályokért az unobtánium fókuszt, ugyanott vagytok.
Egyébként az, hogy bizonyos tárgyak, képességel idővel könnyebben megszerezhetőek, minden hasonló, folyamatosan fejlődő online játéknak az alapját jelentik. Aki először megszerzi a tápot sokkal tovább profitál belőle, előnyt tud építeni. Aki később, valamivel olcsóbban jut hozzá, az legalább megkapja az esélyét, hogy felzárkózzon, de az előnyöd akkor is megmarad. Ez egy esszenciális alaptétele a modern játékmenedzselésnek.
Pontszám: 9.54
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
370. hozzászólás - 2015.12.11. 16:01:00
A mytokronit konverter egyelőre egy nagy lutrinak tűnik!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
203 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
371. hozzászólás - 2015.12.14. 16:32:05
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, Csatlóskristály.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, vörös kristályital.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: 2 hókristály, templomkristály.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, Csatlóskristály.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, 1 kiégett őskő.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály, Karácsonyi süti.
Ma, 16:16 Karácsony: átvetted a következő jutalmakat: hókristály.

azaz 8 hókristály
ehelyett kaptam 6-ot
valamelyik nap is cumizott 1 de abba nem voltam biztos
Másnál is van ilyen gond,vagy senki nem figyelte eddig?
Pontszám: 8.31
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
372. hozzászólás - 2015.12.14. 16:53:05 (Válasz Turul77 #371 hozzászólására.)
Mától eggyel több feladat van , bejött pluszba a csatlós szintlépés, de a hogy hibázna kettő nem néztem de jó hogy szólsz ellenőrzöm

Nálam stimmel mindenhol minden
A hozzászólást Dnamax módosította 2015.12.14. 17:05:57-kor
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.50
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
373. hozzászólás - 2015.12.14. 17:14:20 (Válasz Turul77 #371 hozzászólására.)
Lehet túl gyorsan vetted át, ne zongorázd végig egy mp alatt mert bebuggol
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.42
kedvencJack BauerFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
374. hozzászólás - 2015.12.18. 14:22:14
Nem lehetne az ajándékcsomagból kivenni a fehér kristályitalt? Nem érzem ajándéknak, inkább büntetésnek. Ráadásul egyrészt hűségbónuszban szerepel, másrészt zöld kristályital is nyitható az ajándékcsomagból (ami ugye ugyanazt tudja csak kicsit jobban).
Pontszám: 9.29
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
375. hozzászólás - 2015.12.18. 20:35:16
Aki berakta a fehér kristályitalt az ajándékok közé kívánom karácsonyra csak azt kapjon ma 5 nyitásból 3 esett úgy örültem neki.
Pontszám: 8.00
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
376. hozzászólás - 2015.12.18. 21:26:14 (Válasz Gtr2 #375 hozzászólására.)
Ingyen kapsz valamit. Miért nem örülsz neki?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.93
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
377. hozzászólás - 2015.12.19. 07:12:38 (Válasz Emishi #376 hozzászólására.)
Én úgy vagyok vele, ha adok valamit az legyen értelmes én olyan szinten vagyok, hogy ez az ital nem ér semmit legalább zöld lenne az segítene valami.
Pontszám: 8.50
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
378. hozzászólás - 2015.12.19. 07:15:49
.
A hozzászólást Gtr2 módosította 2015.12.19. 07:17:55-kor
Pontszám: 7.00
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
379. hozzászólás - 2015.12.19. 08:34:15 (Válasz Gtr2 #377 hozzászólására.)
Fehér kristályital mellett a másik kedvencem az energiatégla...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.28
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Karácsonyi vásár, akciók, események
380. hozzászólás - 2015.12.19. 11:14:11 (Válasz Alendaar #379 hozzászólására.)
Az még nem volt.
Pontszám: 8.00
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!