Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sankonero

Oldal: 12
Dátum: 2009.03.31. 20:46:10
az ilyenekre egyszerűen nem kell reagálni.
Dátum: 2009.03.15. 19:29:00
lehet hogy fel vettete már előttem valaki, de nem kéne egy pontozási rendszert bevezetni a kvízhez és a legrosszabakat újra értékelni? mert hát nem egy rossz kérdéssel taláékoztam már.
Dátum: 2009.03.04. 13:38:21
de jó lenne...
Dátum: 2009.03.02. 21:13:39
Nephila gyémátos és 5M-et rabolt bónusz nélkül kb. 3,3M rabolna
Crimson rubinos és 2,5 M rabolt bónusszal kb. 3,25M rabolna
számít egykicsit a bonusz azért
Dátum: 2009.03.02. 20:33:40
szerintem a lélekszipolyozókat nem zavarja az hogy a toplista közepén vannak, mégis zabálják más LE-ját
Dátum: 2009.03.02. 19:13:55
nos Alma a te problémád szerintem egyszerű: mivel te vagy a toppos és kb csak 5-tel tudsz lefelé ütni ami kb.:15-30 embert tudsz ütni ezért most rinyálsz azon, hogy nincs bevételed... ezzel az a gond hogy semmi okod rinyálni mivel te elhuztál és ezzel lemondtál arról a taktikáról amit az erős gyémántoknak tudnak használni ( szint lemaradás és LE rablás), csak magadra ves ezzel az üggyel szerintem...
Dátum: 2009.03.02. 07:56:54
ezekre csak azt lehet mondani hogy a ti döntésetek volt még a játék elején, ezzel együtt kell élnetek, ha meg nem akkor változtassatok hordát....
Dátum: 2009.02.27. 20:19:06
elfelejtetted a szervert és a klánt megmondani...
csak figyelmeztettelek én nem mek
Dátum: 2009.02.27. 20:13:55
én zafír vok 15-ös kereskedelemmel és mégis 2 szintel magasabb cumokkal viritok.

am. az 1-es szerveren vok ott is sankonero névvel....
ezek csak rövid távon lesznek megint csak mert utána mindkettőnek 3 állata és 60-ra turbozott kritikus varázslat sebzése....
akkor nem úgy fejezem kimagam hogy megtorlás hanem egyszerűen csak hátrányba kerüljenek azok akik nem küzdenek a fertőzés ellen.... szerintem bekerülhetne egy olyan szakértelem ami az inimiciát fejleszti és aki meggyógyult az küzdhessen az ellenség ellen amitől megfertőződhet 1-2%-ot viszont nagy jutalommal járna a legyőzése és ha megint küzdhet velük....
de itt már több választási lehetőség kéne hogy legyen pl: aki az eggyik irányba kezd el fejlődni az nem mehessen utána a másikba....
szerintem még a fertőzés legyőzése terén lehet nagyobb ugrást végre hajtani de ahoz adni kell lehetőséget pl.:kéne egy olyan szakértelem amivel a fertőzés költségét lehet csökkenteni ill. azt gyorsítani, akár 1 szintlépésnél többet is lehessen csökkenteni a fertőzésből... ill. hogy a fertőzés legyőzése viszonylag jelentős előnyt nyújtson, pl: sokkal olcsóbb fejlesztési ár a tulajdonságokra, mert van aki azt az utat választja hogy nem küzd a fertőzés ellen és ezzel sok LE-t megtakarít.. ezt úgy lehetne "megtorolni" hogy akit 100%-osan legyőz a fertőzés azt jelentős hátrányok érjék ill. aki legyőzi a fertőzést az jutalmat kapjon....
Dátum: 2009.02.25. 16:13:11
ez az én meg látásom

Győzelem: Vereség:
rubin 142 51
smaragd 364 78
gyémánt 924 281
Összesen: 1430 410
ahogy látod a rubin rubin áll a legjobb aránybán a többihez képest... persze én zafír vok...
gyémánt csak sok LE rablás után erősődik meg kellő képen
attól hogy smaragd vagy az még nem 100%-os találatot jelent...
am persze a varázslat sokat számít, velem előfordul párszor hogy ellenfél csak a varázslatával győzőt, harcban hiába vertem laposra..
Dátum: 2009.02.25. 07:53:46
nem kell letámadni nem szokott sok lenni sok nálam csak sokat támadok...
Dátum: 2009.02.24. 21:11:00
látom jól nyomod az ipart te is... a toplistán a mögötted lévő lapon vok... sajna a szövim akadémiától még messze van
Dátum: 2009.02.24. 19:45:23
mi az a transzplantáció?
szerintem azért a hordázás elég komoly... nekem egy 23. szintű állatom sebez körönként kb 15-20-at, ezt képzeld több állattal és nagyobb szintűekkel.... és azoknak van elnyelése is tudomásom szerint... ez azért elég sok mindent üt...
Dátum: 2009.02.24. 19:19:35
az egyik komoly szakértelem a hordázás. egyszerre több állatal is mehetsz csatába...
Dátum: 2009.02.22. 18:33:18
a gyémánt csak annak éri meg aki nagy támadó... de a zafír töbször tud támadni én pl 140k loptam eddig össze levonással eggyüt levonás nélkül 170k-t és egy csomószor vissza verem a nálam sokszorta magasabb szintű is erejü játékosok támadását is... a védelmem 120 a felszereléssel eggyütt + még erre az 5%-os bónusz azzal 127.. ez elég magas és felszerelésből is van egy kis elnyelésem... a támadásom se kicsi... úgy hogy én se vok egy könnyü fickó a játékban... és a szakértelem szintem is magas és abból elég sok bevételem van ilyen olyan modón pl: sajtolás, vadászatkor bónusz, kiégett őskő.... és nem használok prémiumos cuccot kivéve ami küldihez kellet meg amit az állatomnak vettem...
szóval én elég jól elvagyok a zafíros bónuszokkal....
Dátum: 2009.02.22. 18:15:05
am. semmi gondom vele csak felhívtam a nagyobb hibákra a figyelmet....
am szerintem vannak olyanok akik tényleg nem vadásznak a játékban csak portyáznak...
Dátum: 2009.02.22. 18:13:24
kb.. biztos nem tudja mi a különbség köztük v. csak ilyen illetlen...
Dátum: 2009.02.20. 17:44:13
nem hinném hogy tárgyaltak volna.... azt nem mondták ki nyíltan hogy tárgyaltak-e, de voltak olyanok hogy világokat felzabálo sáska had, meg amikor talákozol egy sérült egyedükkel akkor se próbált beszélni veled csak üvöltözöt és meg próbált meg enni... nem hinném hogy nem próbálna veled komunikálni, könyörögni vagy valami.... beadni valami storit hogy ő nem akar bántani és ezzel elkapni....
Oldal: 12