Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.09. 11:15:47
Ő is csak ember.


Más:

Mód.* hülye guinkáj savazz
Dátum: 2011.06.09. 03:01:47
Birka okés amit írtál, én is ide tartozom mármint akik nem rég kezdték. Azt is támogatom, hogy némi + a régieknek belelehetne vinni.

Tiha : Én is leszek 3 éves, sőt mikor te már rég abbahagyod lehet, hogy én behozom a lemaradásom. Nem én tehetek róla, hogy 3 éve nem volt kint hirdetőfalon, hogy gyere Vu-val játszani. Még a teljesen reménytelen karimra is költök pedig egy közepes 0 .
Dátum: 2011.06.08. 15:29:46
Most kaptam telót. Nem lehetne mára áttenni a talit? Este 20-ra fent vagyok! Gondolom mennyire ö(ő)rü(ű)ltök.....
Dátum: 2011.06.08. 13:48:39
Szakis karimnál v3 , egy hozzáértő véleményét kérdezném hosszabb távon +3 % Le éri meg jobban vagy esetleg a spec fejlesztés bár amire odaérek szerintem megint lesz ilyen event.
Húhh ez rengeteg hiba... Köszi egy kicsit nem figyeltem.

Az erőltetettséget nem vitatom ugyanis Wikit hívtam segítségül ami eléggé rövid tartalommal rendelkezik.
Azért linket ideteszem, ránézhettek.

http://hu.wikipedia.org/wiki/A_labdaj%C3%A1t%C3%A9kok_t%C3%B6rt%C3%A9nete

szerintem akkor ilyen irányból jegelnem kell ezt a témát, mert eléggé kevés infóm van ahhoz, hogy szép, kerek legyen.
Dátum: 2011.06.08. 12:58:32
Ment a 10-es ennél kielégítőbb nekem nem kell ebben a témában!
Köszi Semelyik!



A kövi kérdés :

A lehetséges válaszok közül melyik helytelen kijelentés a labdajátékokra tekintve?

- Az európai futball-t kivéve minden labdajátékban szabad lekezelni a labdát.*
- A labdajátékok alapmozgásai - futás, ugrás, dobás -, mint a létfenntartás eszközei.
- A labdajátékok a történelem során már az őskortól jelen vannak az ember minden napjaiban.
- Napjainkban a labdajátékok összességében több embert mozgatnak meg, mint bármely más sport.

Köszi előre is!
Dátum: 2011.06.08. 10:40:32
Esemény
Ma, 10:34 Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elfogadták! (+78 lélekgyémánt, +6 kiégett őskő)


Ez okés és köszi!

Valaki szólhatott volna, hogy ennyi a jutalom, kb 1-1.5 hetente ez "iszonyat" mennyiség.

Ja és aki találkozik vele játékban, tessék egy 10 est nyomni legalább valami értelme legyen Jó indulat-rossz indulat! 10!!
Dátum: 2011.06.07. 16:12:29
Drága Cs.társam!


Folyó vagyok nem tagadom, mégis van egy aprócska bajom. Az az átok Amazonas ne lenne, leghosszabb titulus is "megint" enyém lehetne. Ki vagyok?

Rajna
Nílus*
Duna
Jangce



Tudhatnád, hogy én utána járás nélkül nem írok kvízt. Ugyanis ez az enyém.

Sokáig úgy tartották, hogy a Nílus a világ leghosszabb folyója, de ez mára bebizonyosodott, hogy míg a Nílus 6695 km, az Amazonas 6850 km hosszú. Azt a tényt, hogy az Amazonas a világ második leghosszabb folyója, azért állították, mert a kutatóknak 13 évükbe tellett, hogy a folyót végig hajózzák.

Idézet innen: http://www.kvizkaszino.hu/rovatok/cikkek/ a_fold_leghosszabb_folyoja__amazonas_csodalatos_vilagunk__a_fold_kviz.html


Így mindjárt fény derül a "megint" szócskára is.
Akkor legalább valamiben profi vagyok.

Jó köszi át próbálom fogalmazni.
Dátum: 2011.06.07. 11:11:28
Az hogy szerepelttel dobják vissza az már okés, lényegében nem írtál hülyeséget, hogy mindjárt elveszítsd a feltevés jogát. Ez már adminon múlt. Ha kell akkor szívesen segítek én is meg más is. Egyébként most már irány a nem fogadták el a.... mert ez itt mind off-off és mindjárt valaki lehord minket.
Nem türelmetlen vagyok, csak mindenképp szeretnék majd egy értékelést mert nem nekem lesz csak segíteni szeretnék cs.társnak küldiben és nem akarok neki rosszat küldeni.
Dátum: 2011.06.07. 10:10:59
Most akkor ezek azt takarják, hogy elég ha Iq-t felnyomom égbe hozzá egy faintos tau+ krit vari és akkor semmi taktikázás magas szinten?
Dátum: 2011.06.07. 09:51:22
Off utolsó: Az akinek hamarabb elszáll agya és elküld melegebb éghajlatra, kockára téve amúgy sem nagy összpontjait.
Dátum: 2011.06.07. 09:39:37
Engem meg pláne ne kóstolgass.

Figyelj jó tanács van a szlovák szerón is Vu. Ott ad elő, hogy a latinod, mekkora faintos! Örülök neki, hogy tudsz latinul, de ez még nem változtat azon, hogy spec. és hogy folyamat OFF van a topicban.
Sziasztok!

1:

Kalóz jő, jól vigyázz, maláj tigris rabjává válsz. Neoton Familia, Kabir Bedi mind megbabonázott, Magyarország 80-ban mitől "virágzott" ?

- A nagy sikerű Sandokan című sorozat hozta meg a magyar sikert mind a kettőnek.
- A Tenkes kapitánya főszereplőijeként lettek híresek.
-A Karib-tenger kalózai nagy filmnek a sztárjai.
-Kipling remek műve alapján a Dzsungel könyve film változat főcím dal és a főszereplője voltak ők.

Vélemények?
Dátum: 2011.06.07. 08:38:59
Találtam magamban egy jó példát:

State buoni, se potete!(Bár nem LATIN)* Erről mindjárt lehetne kérdést írni, hisz ez a Legyetek jók ha tudtok!, szerintem nem kissé ismert mű eredeti címe. Mégsem fogják elfogadni.
Dátum: 2011.06.07. 08:28:13
Szia, Jerry! Bár már a topictól kicsit eltértetek, nem beszélve a kérdéses fóbiától is. Egy jó tanács: Cras-nak tippre szerintem 500-1000 elfogadott kérdése van már. Rossz helyen kopogtattok. Emlékszem rád te vagy az a zseni nyelv helyesség ellenőrző is. A LATIN-t még romániai Vu-ban sem fogják elfogadni soha, mint ahogy a magyar kérdést sem fogadnák el, hisz az specc. lenne. !
Dátum: 2011.06.06. 19:39:22
Mindent félretéve itt van egy szavazás ezt mikor fogják figyelembe venni, mert már nem most vezet fölényesen a "változtatás szükséges"?!
gyyágyágyggygá dugjuk el mer a hüle Pisti meglátott


mód*

A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott, ezen az oldalon átveheted a jutalmadat! Vielen Dank!


Szavazzzzzzz nem látod, hogy mammog a tonhal Gyáááááá