Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.07.05. 09:00:12
Csupán csak azt nem értem miért lenne az átlépegetés szívás? Ez teljesen relatíve, hisz annak is adott ugyanezt megtenni aki elviekben nem akart! Az egy dolog, hogy most kinézi valaki magának platinát és akkor az nekem kell alapon mindent lehord. Mi bajod lehet? Amennyiben adott márpedig adott a lehetőség, hogy az is csapatot váltson aki nem akart, maximum nem platinája lesz, teszem azt kereskedelemből hanem vagy másból vagy pedig valamiből arany fokozata lesz. Na és. Amiről ti beszéltek azt ennyi erővel event nélkül is odaadhatnák, mert neked az kell. Játék, meg kari különbség meg sehol. 100 futóból 100 1. helyezett, ne vicceljünk már.
Dátum: 2011.07.05. 08:01:37
Kb. 1 hétig bent volt válaszolatlanul (kiv. Cras) a Vajon elfogadják topicban. Ott lealázhattál volna nyugodtan, ott szívesen is veszem ha valami nem jó. Szerinted oda írom mögé zárójelben milyen hagyomány, hogy fatálisan egyszerű legyen? Akkor nem érdekes sem maga a kérdés, sem maga a kvíz.
Cras szépen megkérlek ne kezeld ennyire a dolgot a súlyossága alatt. Aki már ebben leli örömét (játékban sem talál más motivációt) annak nyugodtan gödör és elhantolni...
Ez nagyon súlyos, így én is felhívnám figyelmet, erre a hszére Cápának. Egyébként a kari kiakarta rúgni egész szövit is:(levélváltás vezetővel:

"Nagycapa
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:Tegnap, 20:37:56
"Üdv Nagycápa !

A szavazást Te írtad ki ? Ha igen, megtudhatnám miért ?

Válaszod előre is köszönöm.


Madárbaráti üdv: Horusz"


Szia! igen én,szeretném felbomlasztani ezt a szar szövetséget,legjobbakat!"


Nem szeretnénk ha Cápa törölne, kéretik igazságot szolgáltatni neki!!!
Még jó hogy ragaszkodtam elfogadták.
Én meg fenntartom azon véleményem miszerint admin se tudta eldönteni, hogy a nagycenkit hova tegye mivel 1750 re kész volt így igen csak beleesik még barokkba ami azért látszik is alaprajzán is. Ezt megváltoztatnád egy időben távolabb esőre még most is átmenne a kérdés.

Tehát nem azért kaptál speciálist mert a kérdésed az hanem egy szakértő kell hozzá, hogy a klasszicista jegyeket felfedezze mivel még nagyon vegyes volt ekkor az építészete. Max én a "nem egyértelművel" küldtem volna vissza. Végeredmény ugyanaz azt hiszem.
Hát a nagycenki bizony klasszicista wiki szerint is, talán nem szerencsés ilyen közeli korból választani vagy jobban térjen el, mert az igaz, hogy késő barokknak is írja.
Dátum: 2011.07.03. 19:44:47
Én viszont még mindig nem értem ezt a Le szívós dolgot. Többször sikerül minimálisat szívnom. Viszont akiknek nincs semmilyen védelmük ez ellen azok ellen viszont nem. Mitől függ(het) ez?
Dátum: 2011.07.03. 19:20:40
Attól függ van e rólad kép hogy megnézhesselek magamnak. Már ha tényleg szebbik nem tagja vagy.

Ha tényleg így van gondolom bug, amit a hibajelentésnél vagy ímélkében tudsz megreklámalni. Bár én még nem szembesültem ilyennel.
Dátum: 2011.07.03. 19:10:46
Omaha-val meg is szívtam

De így legalább odaérek normál holdemre
Dátum: 2011.07.03. 18:54:47
Ez nagyon jó lenne ment a 10 es de a már sokszor emlegettet ehhez a fórumhoz hasonlóan kiemeléseket, url-eket stb. is belehetne tenni nagyon értékes lehetne, mikor valaki kasuki és cseszik az apróbetüs részt olvasgatni
MElyik világon vagy? Mennyi Le vel kalkulálhatok? Ezt meg elfelejtetted:

rendben van minden nálam is
Dátum: 2011.07.03. 13:12:04
Lehet, mivel 4. szinttől tudsz szakikat tanulni és ott jöhetnek csak állatok is.
Dátum: 2011.07.03. 12:10:36
Csak végezzünk egy óra alatt Obama-val
Ebben most én egyetértek, szép kérdés a kastélyosod.
Te eddig 47 térképdarabot találtál.
Eddig 988 eseménypontot gyűjtöttél
A többi lélekkufár eredményei


Pálca nélkül, neccesen, de nem lesz meg
Kiegészítem előző hsz-t.

Melyik párosítás nem állja helyét abban a tekintetben, mikor is a személy egy alkotására illetve tettére gondolok!?

1: gróf Széchenyi István - IMF Nemzetközi Valutaalap
2: Bartók Béla - Fibonacci-számok
3: báró Wesselényi Miklós - Globális felmelegedés utóhatása
4: Liszt Ferenc - építészeti nováció *


Megállja helyét?
Dátum: 2011.07.03. 10:32:30
Jó csak felvetettem, egyébként az egy hét az te is tudod semmit sem jelent mivel az utolsó utáni pillanatban szeretne regelni mindenki.
Idézet: SuperEgo23 - 2011.06.27. 08:56:01
Cras ez már nem az.

Melyik "népviseleti ruha" nem ugyanazon földrészen (volt) használatos?

1:A szári. (dravida hagyomány)
2:A kimonó. (japán hagyomány)
3:A tóga. (ókori római-görög hagyomány)
4:A mola. (kunák hagyomány)

Szerintem a téma maga jó, a kérdésben kellene nekem egy kicsit segíteni, ha megtennétek.


Bocs, hogy ragaszkodom, de szerintem ez egy jó kérdés lehetne, ha jó lenne a kérdés. Mire is gondolok. A tóga a Földközi-tenger keleti részén is viselték(Ázsia), tehát a kunák hagyomány a helyes válasz ami Közép-Amerika.
Én csak annyit mondtam Lan, hogy ha eleve másképp áll hozzá akkor van esélye, hogy javítják helyette. Velem is fordult elő, hogy rosszul írtam rosszat jelöltem. Szóltam és javították.