Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.07.09. 23:28:30
Maci szoktam én ésszel is érvelni csak mikor értelmes kérdésemre egy leszavazás a válasz azt nagyon vérlázító számomra és amúgy meg Yaksee nak sem esett nehezére válaszolni, de igen megfogadom tanácsod, mivel a valóságban kellene velem szemben állnia, tuti lenne riadalom részéről

Egyébként nevem most már ismertető jelem, mindenhova ezt biggyesztem, oka nem más, minthogy egyszerű és könnyű megoldás annak aki kicsit szétszórt

mód.: Hát megjöttél kedves leszavazó bajtársam, meghívhatlak egy kolára, sör bor?
Dátum: 2011.07.09. 23:22:31
Köszönöm szépen Yaksee végre egy értelmes válasz és most már tudom akkor a különbség okát is, mivel egyik V3 másik V5. Ám ez valahol fel van tüntetve vagy ez csak rutin kérdése?
Dátum: 2011.07.09. 23:09:10
Még mindig csak leszavazás megy holott én értelmes kérdést tettem fel csak félre magyarázzák és válasz még mindig nincs...

Miért van az, hogy a 55. szintű karimnak csak 63 térképet kell találnia, a 24 szinttel alacsonyabb karimnak meg 76-ot? Ez aztán ám az igazságos dolog?


Tehát ....

31. szint:

még legalább 5 térképdarabot kell gyűjtened.
Ericath, az elragadó eredményei
A térkép
Ericath, az elragadó
134 követő

Eddig összesen 4922 térképdarabot találtatok.
Te eddig 71 térképdarabot találtál.
Eddig 1363 eseménypontot gyűjtöttél

55. szint
még legalább 26 térképdarabot kell gyűjtened.
Ericath, az elragadó eredményei
A térkép
Ericath, az elragadó
158 követő

Eddig összesen 3681 térképdarabot találtatok.
Te eddig 37 térképdarabot találtál.
Eddig 838 eseménypontot gyűjtöttél
A többi lélekkufár eredményei
Dátum: 2011.07.09. 23:04:46
Itt vagyok mit parancsolsz? Megtalálni Tolna megyében tudsz...
Dátum: 2011.07.09. 23:02:51
Igen ezek az esélyek, de én nem is ezt reklamáltam meg, hanem hogy a 24 szinttel alacsonyabb karimnak 13 térképpel többet kell találnia , mint a nagyobb szintűnek. Ennek ellenére akkor te voltál aki lenyomta hszem. Mindig valaki lenyomja hszem , de nem baj mert én megaszondom magamét és ha már másért nem is bosszantani a hülye kérdéseimmel azokat a nyálas k...t akik csak lepontozni tudnak,,,, már megéri feljönni. ez olyan mint a Chat valóságban mindig mást kap az ember mind a gép mögül, hál égnek én a valóságban okos, szép és művelt vagyok.
Dátum: 2011.07.09. 22:29:05
Valamit viszont tényleg nem vágok és eddig fel sem tűnt és most pipa is lettem.

Miért van az, hogy a 55. szintű karimnak csak 63 térképet kell találnia, a 24 szinttel alacsonyabb karimnak meg 78-at? Ez aztán ám az igazságos dolog? Ennek ellenére a kicsivel lehet, hogy meg lesz míg a naggyal tuti, hogy nem!

Na most a jó k...... nénikéjét aki le tud szavazni, degenerált k...! De szét tudnám szedni fejed akárki is vagy, ész érvek most nem jönnek miért is, de valószínű mert utálom a ratyi k..et!
Dátum: 2011.07.09. 20:24:54
Saját meglátás, mint ha akarva vagy akaratlanul, de inkább első, úgy lett ez kitalálva, hogy a maradást szorgalmazza inkább az event. Sokkal nagyobb rizikót vállal mindenki, ha a végén neki áll ugrálni, mivel annyira szoros jóval biztosabb ha nem ugrál senki sehova. Én legalábbis mind 2 világon maradok ott ahol vagyok.

mód.: Úgyis elintézik azok a sorrendet akik nem jönnek fel ide fórumozni.
Oks, köszi Cras!
"Hová tűnt Demon Hill?". Tehetnénk újra fel a kérdést, ami egyszer már megfogalmazódott akkor neves sportkommentátorunknál.?


-1999-es F1 szezon végén befejezte a Jordan csapatnál profi karrierjét.
-2006-ban az olasz Ac Milan focicsapatát leváltotta akkori Nb 2-es Ferencváros csapatára.
-2001-ben miután Grand Slam tornát nyert, profi tenisz oktató lett Angliában.
-2005 telén rally verseny közben életét vesztette.

?köszi!
Dátum: 2011.07.08. 09:19:15
Drága Cs. Társam!

Az, hogy egy kérdés fociról szól, nem mindjárt speciális, legalábbis a 38 as Vb döntő nem(meg még pár). Ugyanis magyarok voltak benne, még ha nem is tudod a választ rá, utána ledöbbenve utána nézel, hogy jéé tényleg a magyarok ott voltak.
Dátum: 2011.07.08. 09:14:59
Csak tudod az a pech amiről beszélsz az elvileg Demon esetében is pénzbe került, akkor ennyi erővel tippmixezhetett volna. Vagy már a Vu is Lutri?
Dátum: 2011.07.08. 09:12:06
Hát bár nem egyeztettem vele, de annyit mindenképp megérdemel a dolog, hogy bejelentsem, 2-3 hónap alatt teljesen szakszerű átvételre kerül Semelyik V2 es karaktere. Tovább fogom vinni, mivel engem ért a megtiszteltetés az ő részéről. Észrevehettétek, mostanság nem jött fel. Szerintem sokan, egy fair játékost ismerhettetek meg benne. Ám a magánélet közbeszólt. Úgy gondolom a kari szerencsés, mert így jó pár év áll még előtte.(Tudniillik még sokáig szeretnélek titeket bosszantani )
Dátum: 2011.07.08. 09:03:32
Én is sok mindent nem értek, tuti valamilyen módon bele van nyúlva az egészbe, magyarán mindig utána van korrigálva. V3 on Ericathnal vagyok és még vagyunk 134-en. Na már most Kathrinnél 306-an. Ez cirka 170 különbség és mi megyünk 20 térképpel. Ez azt jelenti mivel már régóta ilyen kiegyensúlyozott, hogy kb. 170 játékos nem talál semmit(nagyon lebutítva).

mód.: Te eddig 61 térképdarabot találtál.
Eddig 1190 eseménypontot gyűjtöttél

Ez a karim aki a legjobban áll(v3) és csak szakija van.
Moncsa elviekben még tegnap délután átküldtem egyet. Üzeneteid közt megtalálod.
Ja és véletlenül sem egy csapatba vagytok?! Tudod, ha kicsit visszaolvasol ott kezdődött, hogy Cras adott egy választ. S tudod, hogy milyen rosszul tette? Látszik az eredménye....

HA kicsit még visszább olvasol, nem rég volt egy kastélyos kérdés ami nagyon szimpi volt "mindenkinek" és némi javítási segédletet mertünk hozzácsatolni neki.

Ha kell Moncsanak 2öt is összedobunk.
Remek, értelmiségről beszélsz akkor evvel el is van döntve, hogy egy értelmiségi belátja, hogy mivel elég szűkek a kvíz feltevés lehetőségei,(speciális réteg, ételek, filmek, zenék, már sokszor szerepeltek, stb..) tehát fogja magát és meglátogatja a topicot, felteszi majd akinek már van rengeteg tapasztalata az segít. No meg persze nem ezer kérdőjellel jön ide, ha már értelmiségi.
Hányszor jártatok az imént említett topicban? Tán 1*......? Jerrylee-nek lehet nincs baj az iskolázottságával csak a stílusát nem csípem, ne akarjon magaslóról kezelni se engem, se senkit.
Hiába szavazzátok le hsz-eket, ez akkor is így van. Egyébként Moncsa összerakok neked szívesen egyet csak, hogy lásd admin ne tehet arról, hogy sokan csak ebbe a topicba hajlandók ide fáradni...
Mert te meg rendes ..... vagy. Azt tudod ki, mikor ír el egy pár betűt, de fingod sincs mi alapján fognak egy kérdést szinte 100% osan átengedni.


Ja és, hogy tud még biztosan sokáig fogok sok helyen "okoskodni", mert szeretem az ilyen agyon iskolázott ...., mint te.
Teljesen egyszerű, ahelyett, hogy itt méltatlankodtok vehetnétek a fáradságot és a "Vajon elfogadják..." topicban először kérdeznétek. Hozzávetőlegesen 90%- ban az amire azt mondják, hogy rendben van az át is fog menni. Talán rajtam kívül senki nem jár oda, hogy ott okoskodjon egy kicsit először és ne utána itt!

Egyébként meg pont rossz emberrel kötözködsz, mert Cras lesz az egyik aki segíteni fog, ha abba a topicba írsz először!