Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.08.13. 12:15:35
http://vegzetur.wikidot.com/skill38

Evvel kapcsolatban mindent megtalálsz.
Dátum: 2011.08.13. 01:47:10
Nem, majd később is csak a karakter statját tudod le kémlelni amennyiben szövidnek van/lesz kémgömbje.
Dátum: 2011.08.12. 15:46:17
És nem kevésbé speciális! Mivel nem régi sorozat ezért gondolom nem is régen fogadták el. Akkor mi lesz avval a ténnyel, hogy hülye filmekből meg sorozatokból, meg zenéből nem fogadnak el kérdést?!? Admin drágák is jó lenne, ha következetesek lennének és akkor nem kellene magyarázkodni a "miért nem fogadták?" topicban.

mód.: Kocsog ipari hulladékos tv csatornák, nem kevésbé butító termékei.
Dátum: 2011.08.08. 14:34:50
Persze avval nincs is gond ha nekünk nem jár +90 támadás meg hasonlók, de mikor már karakter fejlődés szinten befolyásolja a dolgokat na az már azért egészen más. Már felajánlottam nekik, hogy keressenek helyet.
Dátum: 2011.08.08. 14:07:50
Nem nem keverem! Első hsz itt 60. szint felett +Af pontok és +Let kap az az illető aki küldizik a szöviben. Ahol ez nem adott azok a karik lefognak maradni saját szintjükön!
Dátum: 2011.08.08. 13:53:33
Bocs, hogy belekontárkodok, de ti nektek lesz maxos kastélyotok nekünk nem valszeg, egyenlőre. Ti tudjátok csinálni a küldiket mi nem. Nálunk pl a 30-as kari nem fog bónusz Le-t kapni nálatok levő 30 as fog legyen az akármennyi. Tehát, ha jól értelmezem a kis szövik fenékbe vannak billentve....

Mód.: Illetve 40. szinten, de a 60as kariaink akikből nemsokára lesz pár azok viszont Le-ben is lemaradnak. Egyáltalán át lett ez gondolva? Gyerekek 21 fős szövit képviselek és nem utolsó sorban aktív szövit akkor inkább mindenkinek keresek jobb helyet mert csúnyán pórul járnak, ha maradnak olyan helyen ahol nincs kastély..
Egyre többet olvasok Biri ez rémlik még?

Idézet: Birka - 2008.11.25. 12:20:36
Pedig messze nem olyna veszes a helyzet mint mashol.. Farmolj 3 hetig az 1/5000-es eselyu 60%-os receptert, vagy legozzd a sereged 1 even at, hoyg 1 utesben megmutasd kia fasza gyerek.. Vagy a tanuld meg a csatahajo vezetest 2xx napon ta hogy...

Minden jateknak megvannak a maga elonyei es hatranyai. A programozasi kedv es kapacitas sose volt erossege a Behodler-nek, inkabb inditanak egy uj jatekot, semmint az elozot jo iranyban csiszolnak. Itt is hamarabb lesz vilag 3 semmint megoldjak azt, hogy a vilag1-ben ne hagyjak abba a 1-5. szintu jatekosok a vilag2 vagy vilag3 kedveert...

Kerdes hogy Miklos mikor dobben ra arra, hogy a monoton csojatek voltat meg kell valtoztatni a gamenak, kulonben a top 50-100 jatekoson kivul tobben nem igazan fogjak tolni aregi szervereket...

Azzal, hogy nincs vege a jateknak pont azt erik el, hogy egy ido utan ellaposodik, kulonosen ha nincsennek mas lehetosegek a gameban, amikben osszemerhetik magukat az emberek, csak szint tulosszeg oszt csoki, a versenyszellemnek ez keves... Online ido, legtobb rabolt le, legnagyobb sebzes stb, csak a fantazia szab hatart annak, hoyg az sql tablakbol mit szurjenek le.. Pl a legmagasabb szintu beidomitott szorny stbstbstb...


Jöhet a V6?
Igazad van, bár én konkrétan V5re gondoltam hszeim eszembe se jutott globálisra gondolni, míg Biri le nem lőtte vf miatt, végülis jogos módon az ötletelést. Ám annyiban akkor viszont nem látok különbséget akkor, hogy jó a sz.r vadászatot felhozzuk elfogadhatóra ám ebben az esetben megint felület kezelés van. Ismételhetőre pl. megint semmi akkor minek vadásszon bárki is? Ezért mondom, pillérötletek a futó világokban soha nem lesznek berakhatók, mert valakik mindenképpen sértődnek/sérülnek. Tehát nem kell ide agyalás, minek? Kijavítani a felfelé ütést, vadászat vonzóvá tétele vagyis inkább a szinthuszárságot kellene jutalmazni, mert akkor lenne igazán vegyes a dolog, de ezek mind csak egy ój szerverre vihetők fel, mert valaki mindig panaszkodni fog.. Áhoj jöjjön az a +30% oszt jó napot. Arinadottir nem kell törnöd magad meg úgy senkinek.
Dátum: 2011.08.08. 11:42:25
Elvileg ma, de lehet, hogy holnap. Vasárnap mindenkinek vasárnap még JV-nek is
Én személy szerint nem érzem, olyan súlyos nerfnek kivétel az a 10 ember számára aki napi 3* portyázik és csak a lehető legminimálisabb Tp-t gyűjti de mint tudjuk azért nem csak belőlük áll Vu-s társadalom. Ám bármit módosítasz(amit ugye kell) az már valakiknek nerf.

Amit viszont számokba kellene önteni, hogy Biri felvetése + ez az Ep s megoldás a jó. Avagy külön kell őket kezelni. Az én véleményem, hogy mindenképp külön, nem kell azoktól a a kariktól már elvenni előnyüket akik magasan elől járnak, viszont a további különbségeket kell igenis megállítani.
1: Ep megoldással kiegyensúlyozni a vadász-portyás ellentétet.
2: Mindenképp betenni egy-két vadászós ismételhető küldit amit napi 50 cspből teljesíteni is lehet.

S, hogy miért nem mind a 2 verziót egyszerre, mert rövid agymenet után talán nagyot bukna a mérleg a vadászat javára.

Mód.: Bocsesz rossz topic
Nagyon tetszik like-oltam is felfelé! Ellenben én annyival kiegészíteném és közben talán téged sem harapnak keresztbe annyira, hogy választási lehetőségnek (mint a pp pontoknál) 1 avagy 2 ep -s verzió lenne. 1 ep mehetne ahogy te mondtad viszont +1 ep s verziónál Eh adhatna némi pluszt 10-15-20 % . Szerintem ez még jobban belekényszerítene mindenkit vadászatba is és talán még célnak is jó, hogy ne csak a semmiért kelljen vadász portyázni, hanem esetleges bónuszért.
Dátum: 2011.08.08. 08:54:07
Köszi Psych!



Tseby : Bocs azt hogy Acer 17" beleakartam írni, de ennél többet nem tudok róla, mivel nem vok sz.gép genius. Nézegettem de azok a betűkódokat én nem értettem amit neten találtam .
Dátum: 2011.08.08. 08:36:05
Jelenleg van egy 139. szintű állatom amivel tegnap lementettem bajnokira a karit, ha most sajtolom már nincs hatással a bajnokira ugye? Illetve mivel egy szintet tudok is vele lépni gyakszázással és utána mindjárt sajtolnám melyik szintet veszi figyelembe? Előre is köszi.
Dátum: 2011.08.07. 22:12:03
Szövetségi küldetések kapcsán V5 ön egyre nagyobb szükség lesz az aktív fullos szövikre, különben a jó karakterek saját szintjükön lemaradnak csak azért mert kisebb szöviben vannak. Így a Tűz Gyémántja V5-ön vár aktív kis szövikből mindenféle egyeztetés céljából ,megkereséseket. Mi is azon a határon vagyunk, hogy a top karijaink kb 2db, lefognak maradni a azokhoz képest akik nagy szöviben vannak és tudják majd csinálni a szövi küldetéseket.
Amarilla, pont erre gondoltam lentebb egy hszmbe, csak te precízebben fejtetted ki, ment a like!
Dátum: 2011.08.07. 21:31:41
Szia Devil, gondolom ugyanarra az email címre regelted mindegyiket, a régivel sem tudsz belépni egyikre sem? Egyszer V5 ön változtattam jelszót és mivel ugyanarról az emailről regeltem így mindegyik világon megváltozott, tehát ha V2 ön megváltoztattad könnyen előfordul, hogy a többin is erre változott.

Lehet rosszul értelmeztem, de végső megoldásnak Baratynak írd le pontosan az info@végzetúrra mindenképp. És nem érdemes ilyennel játszani Nagycapa is nem rég szívta meg.

Mód.: ja és ha jó indulatú akinek átadtad akkor számíthatsz rá, hogy karaktered tropára tették...
Dátum: 2011.08.07. 12:52:41
Azért arra kiváncsi lennék mit takar már megint az a 30% találati esély az erősebb térkapusoknál, 1: eddig nem reklamáltam, de a 10.et csaptam úgy meg, hogy nem dobott semmit!!! 2: Folyamat több Le jön a sima térkapusból, mint az erősből, ez csak arra jó, hogy többet sebződök. Ja és tudom majd 3000 legyilkolt erős térkapus szörny után vegyem az átlagot......
Azért avval mindenki tisztában van ugye, mint így utólag megint kiderül, ha én V5 ön annak idején kimondott vadászos karit csináltam volna vagy akárki más aki kezdő! akkor a sok prémem magyarul a lecsóba költöttem avagy egy hibás tervezésre és a karim attól is lehetne ilyen sz.r... , de ugye ebbe ne menjünk bele. Amit akarok kihozni, hogy a vezetőség igenis szánja magát rá a kezdők segítségének jobb kidolgozására.
Dátum: 2011.08.07. 10:07:57
Sziasztok, mivel nem nagyon vágom a dolgot saját laptopnál sem, s mivel kellene nekem 30. -a körül minél olcsóbban egy kijelző akár használtan is jó állapotban ha valaki segítene, esetleg információja is van ilyesmire az dobjon egy üzit privátban. Vagy olcsóbb lenne ha veszek egy lcd monitort hozzá és kábelezek? 17" monitor kijelzőről van szó, és azt a 40k et sokallom amit sikerült interneten bogarásszak. Akkor inkább kuka.. Előre is köszi a segítséget!

Mód.:
Hihetetlen megint egy szavazás, ám legyen topic hely van bőven. Véleményem ennek az egésznek a rákfenéje ez a toldozgatás ide- oda dolog nem nagyon viszi előrébb a játékot. Valamelyik oldal mindig "neki szomorodik" , hogy ez neki nem jó. Akár globálisan is beszélhetünk az egészről mikor valami tervbe van véve.
Fiúk, lányok még mindig nem vok sz.gép tröszt, nem tudom minek mi a feltétele, de ti nem érzitek azt, hogy egyetlen helyes, arany út van? Még pedig egy új szerver, ahova valójában a legjobb ötletek, a kiforrott dolgok, a ténylegesen átgondolt koncepciók, az új felvetések amik jók kerülnének be? Meglehetne rá tervezni a lényegesen jobb segítő progit ami a kezdőknek iszonyt jó lehetne. Okulva a vadászat későbbi jelentéktelenségéből, az itt felvetett dolgokat rávinni már. A másik topicban elkallódott "szerencse kerék" storyt belehozni a játékba. Sőt nagyon sok jó elveszett felvetés van. Természetesen, jól átgondolva, hogy milyen új fejlesztésnek mi a következménye. S talán amondó vagyok ez a jól átrágott szerver inditás után félévvel az amúgy is jól megtervezett dolgok még biztosabban válhatnának be a jelenlegi világokon.

Egyetlen dolog hibádzhat a gondolataimban, mégpedig a "tudatlanság", hogy egy ilyen szerver miben foganatosodik meg, anyagilag, esetleg valamilyen más hátráltatása is van neki ezeket nem tudom.